Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Bal 18, 2024 12:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Šeš Geg 12, 2007 21:57 
Sveiki,
Turiu Renault Scenic '99 metu(naujesnis modelis). Kai pirkau, tai viskas buvo lyg ir ciki, bet pasirodo masina buvo kulta ir pjauta kaip reikalas ;) nu bet cia neesme.. :?
Tiesa pasakius google pavirsutiniskai permeciau ir nieko ant greituju neradau, todel del laiko stokos pasidomesiu cia ;)
Tai va, yra ten magas philips ir 4 koloneles(dvi duryse, ir dvi prieki prie lango). Kaip suprantu, tai magas 4 isejimu. Noreciau isistatyti dar dvi koloneles gale. Kiek ziurejau, tai ten kazkas yra panasaus kolonelems. Na bent jau as taip manau ;) Tik va kyla klausymas, kaip man tas galines reikes pajungt nuo to mago? Juk visi isejimai uzimti jau. Gal kas yra dares konkreciai siai masinai, ir galetu ka patart? Gal net kas ir dejes, tai iskart suzinociau kokias koloneles ten kist ;)
Taip pat prie paneles displejaus pastebejau, kad yra skaiciukai, kurie rodo temperatura. zinoma pas mane toks dalykas neveikia. Turbut net daviklio matuot temperaturai nera islike.. Nuo ko pradet rekonstrukcija?
Is anksto dekui uz pagalba.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Geg 12, 2007 22:13 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 12, 2006 23:27
Pranešimai: 552
Miestas: Siauliai-Telsiai
Del temperaturos ziurek forume per paieska yra prirasyta o del koloneliu nu jei galingu nedesi manau gali junkt prie tu paciu galiniu koloneliu nors tai yra negerai! O tai kam tau dar prireike 2 koloneliu gale ? :) nes is orginalaus mago nieko gero neispesi :)

_________________
Renault Laguna ph2 '99
1.6 16V 79kW K4M RT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Geg 12, 2007 22:25 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 06, 2005 22:45
Pranešimai: 81
Miestas: Siauliai
Gal tau paprasciausei perdegusios displejaus lemputes :roll: nors butu perdaug paprasta :lol: Pats temperaturos daviklis tai toks spuogas soninio veidrodelio apacioje. Gale turetu buti gamyklines koloneles, ben jau mano scenike jos yra.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 13, 2007 00:19 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Lap 04, 2006 23:20
Pranešimai: 229
Miestas: Kaunas
Prie lango virsuj yra aukstadazniai, ir jie turi buti pajungti lygiagreciai su priekiniu dureliu garsiakalbiais (front), ir tada lieka 2 kanalai galui (rear).

_________________
Marius
Renault Megane '97 RT 1.6i K7M
Renault Scenic '99 RXE 1.6 16v K4M


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 13, 2007 12:34 
Del koloneliu. Nereikia man nei kad bumbsetu, nei pries draugus pasirodyti, tiesiog kai sedi gale, tai muzikos beveik nesigirdi. Aisku jei paduodi garso, tai girdisi, bet tada jau nebeimanoma susisneketi su salia sedinciu zmogum.. Pas drauga irgi scenikas, tik senesnio modelio, tai kai pirko, ten buvo koloneles gale. Beja, pas ji buvo kasetinis bla..(kazkoks ;) ). Daba susirado toki pati gamyklini maga philips kaip pas mane, ir viskas groja. Tik va nesinori man pas ji masina nagrineti kaip ten sujungta ;)
Mrs, jei pajungsiu lygiagreciai, tai magas nenukentes? Juk varza ir t.t.

Del temperaturos daviklio. Tai kai dejau signalke pamatem, kad visas priekis buvo pjautas ir detas kitas.. Geriau buciau nedejes :D Tai as labai abejoju, kad ten bus uzsilike daviklio pedsakai ;)
Nu ok, man tas temp rodymas dega, noriu, kad rodytu :) Kaip man suzinot, ar tame veidrodelyje yra daviklis? Jei jo ten nerasta(nu arba yra), tai nuo ko pradet meistraut? Kaip ten viskas pajungiama?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 13, 2007 13:22 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Gru 29, 2004 20:15
Pranešimai: 842
Miestas: Silute-Vilnius
Teisingai tau Mrs teisingai tau sako kad prie lango esantys aukstadazniai ir dureles esantys dinamikai, sujungti ant 2 isejimu left front ir right frond. dar du isejimai yra laisvi tai lasvaigali deti dinamkus ir pasijungti prie laisvu dvieju isejimu. Tik kazin ar bus laidai atvesti, gali tekti paciam vestis. :roll:

_________________
Renault Megane Coupe phII 1.6 16V [sold]
'02 Renault Clio Sport


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 13, 2007 13:24 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Gru 29, 2004 20:15
Pranešimai: 842
Miestas: Silute-Vilnius
Bambiaklis rašė:
Kaip man suzinot, ar tame veidrodelyje yra daviklis? Jei jo ten nerasta(nu arba yra), tai nuo ko pradet meistraut? Kaip ten viskas pajungiama?


Pirma paziurek ar keleivio puses veidrodelio apacioje yra islindes toks plasmasiukas ar tik skyle palikta :arrow:

_________________
Renault Megane Coupe phII 1.6 16V [sold]
'02 Renault Clio Sport


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 20, 2007 14:34 
Savaitgali atsirado laiko, tai siek tiek patyrinejau masina ;)
Kaip ir buvo rasyta, tai priekines koloneles teks sujungt lygiagreciai, o ant kitu isejimu kabint galines. Kiek ziurinejau, tai laido gale jokio nekaba, tai teks paciam vestis.. Ir zinoma kyla klausimas, per kur tuos laidus vest? Sorry, bet man cia pirmas susidurimas su tokiu reikalu, tai daug ko nezinau ;)
Del temp. rodymo. Apziurejau ir keleivio ir vairuotojo veidrodelius, tai jokiu skirtumu nepastebejau. Tiesa, yra ten apacioj tokia skyle(kaip speju vandeniui isbegti), bet ji yra ir ant vairuotojo veidrodelio.. Isvada: arba ten nieko nera, arba pas mane neeiliniai sugebejimai ;)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 20, 2007 19:14 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 12, 2006 23:27
Pranešimai: 552
Miestas: Siauliai-Telsiai
tai va seip toje skyleje ir turetu stovet temp. dacikas :wink: o del laidu vesk per slenkscius nusijemi tas plastamses nuo slenksciu ir prasivedi nors ir nebutinai per ten cia kur tau patogiau :wink:

_________________
Renault Laguna ph2 '99
1.6 16V 79kW K4M RT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 20, 2007 21:16 
Hm, bet jei toj "skylej" turi stovet daviklis, tai ka ir is vairuotojo puses turi stovet? Kaip ir sakiau, abu veidrodeliai yra identiski, tik is keleivio puses ant pacio veidrodzio yra tokie taskiukai. Ten turbut sildymas stiklo, tai su temp nesusije..
Ok, prieinam isvados, kad pas mane daviklio nerasta. Nuo ko pradeti, kad jis pas mane veiktu? Ieskot masinos is kur islupt? O kaip visas pajungimas?
p.s. cia jau pastebejau, kad si tema nelabai tinkama sio forumo skyriui ;)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Geg 22, 2007 21:32 
Daugiau niekas jokiu savo minciu nebepateiks ? :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui