Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 02:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Ket Sau 08, 2009 01:07 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 15, 2004 19:47
Pranešimai: 1097
Miestas: Kebabai
toki variantas kad virsuj groteles zemiau magas ir as esu pasidares
Paveikslėlis
Paveikslėlis
magas buvo virsuj, apacioj stalciukas, dabar magas apacioj, virsuj metalinis remelis, kai sedu vaziuot, remeli isemu ir idedu stalciuka. jie vienodo dydzio su magu, tai problemu nera.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Ket Sau 08, 2009 18:05 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
Tomskis rašė:
toki variantas kad virsuj groteles zemiau magas ir as esu pasidares

Gerai, kadi paneleje yra vietos nors ir du magus isideti :D Bet va tas dangtelis prie kurio priklijuotas laikrodis, tai standartinis dangtelis kuri galima nusipirkti betkurioje elektronikos parduotuveje butent automobilio magui paslepti - vien jau tai kelia itarima :victory: Pas mane irgi su lygiai tokiu paciu buvo uzdengta, ant jo dar uzklijuotas Coupe logotipas nuo soniniu dureliu - bet vistiek patikrino. Nors speju delto, kad nemazai issikises buvo.

Bet dabar apie tai ka siandien suzinojau.
Buvau Audioprojektai garazelyje ir paklausiau, ka jie man galetu pasiulyti - ogi nieko :cry:
Situacija tokia:
1. Istraukiama maga atsisake daryti ir paaiskino kodel. Jei magas bentjau kazkiek protingesnis nei kasetiniai ir seni CD, t.y. kuriu paneles pasvyrimo laipsnis reguliuojamas, skaito daug skirtingu formatu, ar su kazkiek geresniu ekraneliu, o ne "begancia eilute" - labai jautrus traukiojimui. Teigia, kad jei nepavogs, tai betraukiojant vidutiniskai po metu sudega ju procesorius ir siaip ar taip reikes ismesti.
2. Mago montavimo vienoje vietoje, o snukio montavimo kitoje irgi teigia, kad padaryti nepavyks, nes naujieji magai labai jautrus laidu ilgiui. T.y. jeigus snukis nuvestas laidas daugiau nei kokiu 30cm-50cm nuo mago, tai dazniausiai nebeveikia.
3. Montuoti kitoje vietoje nei standartine Meganeje nera kaip. T.y. yra kaip, bet tada valdymas bus labai nepatogus.
4. Mirtinai montuoti irgi nepataria, nes kaip jau ir buvo sakyta anksciau sioje temoje - viskas baigiasi sugadinta panele bandand iskrapstyti ir atsuktuvu CD ertmeje (nors atsuktuvas manes negasdina, nes remti vagiu irgi nesinori).

Kolkas kokios papildomos idejos kylo man:
1. Mago laidus iki pat mago apvilkti geleziniu vamzdeliu (kazkuo panasaus kaip dušo slanga :mrgreen:). Taigi jei ples laidus, tai tegul paskui dziaugiasi mago ardymu ir laidu prailginimu, kad galetu vel fiskes pritaisyti.
2. Kad neapgadintu paneles krapstydami - maga padaryti istraukiama, bet prie jo pritvirtinti koki nors trumpa gelezini trosa - kad sunku butu nupjauti :D

Dar bandysiu pasimatuoti ir pasiziureti kokios galimybes isimontuoti i ta vieta kur dabar yra laikrodis/termomertas ir ekranelis nuo kasetinio mago.

Kolkas realiausia ir optimaliausia visdar islieka:
1. Sirena salone
2. Plevele ant langu
3. Dangtelis kuris netik uzdengia, bet ir atlieka kazkokia funkcija (laikrodis/termometras/mirksinti signalizacijos lempute), kad atrodytu, kad uz dangtelio kazkas yra, bet ne magas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Ket Sau 08, 2009 21:29 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 14, 2005 03:58
Pranešimai: 1902
Miestas: Vilnius
vienas bendradarbis pasidare paprasta uzdengima magui, na pvz. kaip pas Tomski, dangtelis is grazaus metalo ant kurio priklijavo trys ciferblatus tokius nuo senu prietaisu, vienas tipo rodo voltus, rodykle ties 12V priklijuota kiti dar kazka tipo rodo ir visa tai atrodo kaip mago nebutu ten o prietaisai kazkokie

_________________
Skoda Yeti 2.0l '12m pilkas
Renault Scenic 1.9l dCi '04m pilkas(ex)
Renault Espace 2.0l '94m baltas(ex)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Ket Sau 08, 2009 21:47 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
aleks rašė:
vienas bendradarbis pasidare paprasta uzdengima magui, na pvz. kaip pas Tomski, dangtelis is grazaus metalo ant kurio priklijavo trys ciferblatus tokius nuo senu prietaisu, vienas tipo rodo voltus, rodykle ties 12V priklijuota kiti dar kazka tipo rodo ir visa tai atrodo kaip mago nebutu ten o prietaisai kazkokie

Tai vat kazko tokio ir man reiketu - jauciu teks pasikliauti savo kurybiniais sugebejimais :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Ket Sau 08, 2009 22:07 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 27, 2008 21:02
Pranešimai: 447
o gal kas lagunoje phI esate ka pasidares? kad ir uzsilenkia tas dangtis bet tai tik vagiams pritraukti..tuo labiau kai pas mane ant vairo blaupunkt valdymas "swiecia" :D

_________________
nevok ferrari jei nemokesi jo vairuoti (ismintis).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Šeš Sau 10, 2009 00:26 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
Ideja: ant mago issigraviruoti "Parduodu "snuki" - nebrangiai. Skambinti (mano tel. numeris) arba 112" :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Šeš Sau 10, 2009 17:47 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 27, 2008 21:02
Pranešimai: 447
scv rašė:
Ideja: ant mago issigraviruoti "Parduodu "snuki" - nebrangiai. Skambinti (mano tel. numeris) arba 112" :mrgreen:

cha cha, kokie mes pokstininkai :D

_________________
nevok ferrari jei nemokesi jo vairuoti (ismintis).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Šeš Sau 10, 2009 22:49 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
Dar keletas ideju is uzsienio :)
Viskas kaip pas Alex, tik realistiskumui prideti - puse kasetes issikisusios is netikro mago:
http://www.instructables.com/id/Car-ste ... -fake-out/
PaveikslėlisPaveikslėlis
O cia siaip - stilius "maga jau pavoge":
http://www.instructables.com/id/Fake-out-Stolen-Stereo/
PaveikslėlisPaveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Šeš Sau 10, 2009 23:10 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
shtrafas rašė:
scv rašė:
Ideja: ant mago issigraviruoti "Parduodu "snuki" - nebrangiai. Skambinti (mano tel. numeris) arba 112" :mrgreen:

cha cha, kokie mes pokstininkai :D

As siaip rimtai :wink: Gal zmogus pamates toki uzrasa nepirks tokio mago, arba teks nuolat ziureti i mano telefono numeri ir grauz sazine :mrgreen:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Sek Sau 11, 2009 15:24 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 06, 2005 22:45
Pranešimai: 81
Miestas: Siauliai
[quote="scv"]Dar keletas ideju is uzsienio :)
Viskas kaip pas Alex, tik realistiskumui prideti - puse kasetes issikisusios is netikro mago:
http://www.instructables.com/id/Car-ste ... -fake-out/
PaveikslėlisPaveikslėlis

O ka mintis nebloga :lol: gal ir man reikes nupjauti kasetes gala ir iklijuoti.

_________________
Scenic 98m 1.6e LPG


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Pir Sau 12, 2009 18:05 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Gru 27, 2007 01:34
Pranešimai: 1906
Miestas: Kaunas
Yra teke girdeti pasakojima is traumatologu kaip ~2000 viena nakti pas juos i traumpunkta atkeliavo vienas magu 'ismontuotojas' su draugeliais ir be keliu pirstu - betraukiant maga, sprogo uz jo 'padeta' nemaza petarda.
Zinoma, masinos seimininkas nekaltom akim atkakliai itikinejo, jog tai butent 'ismontuotojai' jam bande ta petarda imontuoti, genami kazkokiu negeru keslu.... :mrgreen:
Taip katik nusvito mintis jog jei kas ir bandys padegti masina... tai surasti pacana be poros pirstu gerokai lengviau nei su visais...

_________________
Safrane 3.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Pen Sau 23, 2009 21:19 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Lap 04, 2006 23:20
Pranešimai: 229
Miestas: Kaunas
scv rašė:
mancius rašė:
Mano planai uztemdinti galinius langus juoda plevele, soninius permatoma, ir atkabinti trosus nuo spyneliu, kad prasukus duru neatsidaryt ir dar bagazines atidarymas su slapuku is salono... :D

Arkabinsi trosus nuo spyneliu ir nusedus akumui paciam reikes ieskotis vagiu kurie isdaus langa :D
Nors apie spyneliu atkabinima irgi galvojau :victory:


Gali pasidaryt slapta kapoto atidaryma kokio nors papildomo troselio pagalba. Toliau turbut aisku :)

As tai maga stengiuos isimti kiek imanoma dazniau, todel daugiau rupesciu kelia bagazine. Siandien atjungiau centrinio mygtuka, esanti salone, kad neitu atrakint bagazines. Kadangi yra signalizacija, tai uzsirakint/atsirakint galima per pulteli. Dar sugalvojau, kad reikia "neutralizuoti" :D tuos galiniu sedyniu atlosimo mygtukus, kad jas atverst galima butu tik is bagazines, tik reikia pagalvot kaip tai padaryt... O pas jus yra ant bagazines spynos padaryta, kad neitu nieko ikist? Tokia kaip skardele. Cia gamykliska ar vokietis gera darba padare? :D

_________________
Marius
Renault Megane '97 RT 1.6i K7M
Renault Scenic '99 RXE 1.6 16v K4M


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Pen Sau 23, 2009 22:50 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
mrs rašė:
O pas jus yra ant bagazines spynos padaryta, kad neitu nieko ikist? Tokia kaip skardele. Cia gamykliska ar vokietis gera darba padare? :D

Pas mane bentjau bagazine galima atidaryti su raktu (ar tuo ka naudoja vagiai). Plokstele pas tave stovi del to, kad (bentjau kiek girdejau) buna, kad tas mygtukas iskrenta ir zmones pasidaro jau be uzrakto :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Sek Sau 25, 2009 16:15 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 15, 2004 19:47
Pranešimai: 1097
Miestas: Kebabai
pas mane del to dangtelio niekam itarimu nekyla, nes virsuj tuscias remelis isimto mago, ir akis butent krenta iskart i ji, nakti nesimato net kas zemiau darosi.

o tau tai siulau nesukt pautu, arba laikyt masina aikstelej/garaze arba isiminet nakciai maga, as taip anksciau ir darydavau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Sek Sau 25, 2009 22:43 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
Tomskis rašė:
o tau tai siulau nesukt pautu, arba laikyt masina aikstelej/garaze arba isiminet nakciai maga

Gal dar biski pasuksiu :)
Kaip jau ir sakiau, isimineti netinka, nes prigasdino mane, kad magas sudegs isiminejant - o aikstele neapsimoka, nes galima sakyti, kad gyvenu dviejose skirtingose vietose, tai reiketu ir dvieju aiksteliu. Aisku dar iseitis isvis nesideti mago - jau net pradedu priprasti ir kuo toliau tuo labiau patinka variklio garsas :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Pir Sau 26, 2009 12:08 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 27, 2008 21:02
Pranešimai: 447
scv rašė:
Tomskis rašė:
o tau tai siulau nesukt pautu, arba laikyt masina aikstelej/garaze arba isiminet nakciai maga

Gal dar biski pasuksiu :)
Kaip jau ir sakiau, isimineti netinka, nes prigasdino mane, kad magas sudegs isiminejant - o aikstele neapsimoka, nes galima sakyti, kad gyvenu dviejose skirtingose vietose, tai reiketu ir dvieju aiksteliu. Aisku dar iseitis isvis nesideti mago - jau net pradedu priprasti ir kuo toliau tuo labiau patinka variklio garsas :)

tai tu ji isjunk pries isimdamas ir idedamas :!: jau 4 metai ir dar nesudege..ir pazistu ne viena zmogu kurie gyvena daugiabuciuose ir kiekviena vakara tai daro.

_________________
nevok ferrari jei nemokesi jo vairuoti (ismintis).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Pir Sau 26, 2009 12:14 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 06, 2007 13:26
Pranešimai: 646
Miestas: Vilnius
shtrafas rašė:
tai tu ji isjunk pries isimdamas ir idedamas :!: jau 4 metai ir dar nesudege..ir pazistu ne viena zmogu kurie gyvena daugiabuciuose ir kiekviena vakara tai daro.

O bendradarbis taip isiminejo isiminejo ir po dvieju metu sukepe kontaktai :) Cia kaip kam pasiseka..

_________________
Ranault Laguna I ph2 00m 2.0 16V Concorde - *** 608
Renault Laguna I ph2 99m 1.6 16V - ANE *** - parduota
M&M
drawgas.lt | RenaultFan | mob nr: 860669736


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Pir Sau 26, 2009 19:31 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 14, 2005 03:58
Pranešimai: 1902
Miestas: Vilnius
drawgas rašė:
shtrafas rašė:
tai tu ji isjunk pries isimdamas ir idedamas :!: jau 4 metai ir dar nesudege..ir pazistu ne viena zmogu kurie gyvena daugiabuciuose ir kiekviena vakara tai daro.

O bendradarbis taip isiminejo isiminejo ir po dvieju metu sukepe kontaktai :) Cia kaip kam pasiseka..

taip, taip, dega kontaktai, po to ne kontaktuoja, tai vienas kanalas groja, biski pajudini maga ir kitas atsiranda, ir maitinimas kaista... priklauso nuo jungties kokybes

_________________
Skoda Yeti 2.0l '12m pilkas
Renault Scenic 1.9l dCi '04m pilkas(ex)
Renault Espace 2.0l '94m baltas(ex)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Šeš Sau 31, 2009 21:03 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 15, 2004 19:47
Pranešimai: 1097
Miestas: Kebabai
laidus reik kokybiskai sujunginet ir niekas nesudegs. per 5 metus ne vieno mago nesudeginau kiekviena ryta vakara kaisiodamas. tuo labiau man atrodo pas tau magas ne uz 18000 litu kad karta per du tris metus is bedos reiktu ji pasikeist.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Šeš Sau 31, 2009 21:23 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
Tomskis rašė:
laidus reik kokybiskai sujunginet ir niekas nesudegs. per 5 metus ne vieno mago nesudeginau kiekviena ryta vakara kaisiodamas. tuo labiau man atrodo pas tau magas ne uz 18000 litu kad karta per du tris metus is bedos reiktu ji pasikeist.

Magas tikrai ne uz tiek, bet pasakius modeli jau ne viena imone uzsiimanti aparaturos montavimu pasake, kad rizikuoti neapsimoka. Magas maitinima gauna pastoviai, tam kad nenusimustu jo atmintis, taigi gaunasi nenumatytas atjungimas ir atminties resetinimas - pabandyk isjungineti kompa is tinklo (ar isemant baterija jei nesiojamas) - suprasi apie ka as :)
Betkuriuo atveju manau, kad tema issiseme...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Sek Vas 01, 2009 16:20 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 14, 2005 03:58
Pranešimai: 1902
Miestas: Vilnius
Tomskis rašė:
laidus reik kokybiskai sujunginet ir niekas nesudegs. ... ...

mago jungties nepakeisi, kokia yra tokia yra, taip kad nuo jungciu priklauso, euro jungti 6 metus vieno mago naudojau ir jokiu priekaistu, nei ten dege nei kas, o cia leva kazkokia tai ir nekontacina buna

_________________
Skoda Yeti 2.0l '12m pilkas
Renault Scenic 1.9l dCi '04m pilkas(ex)
Renault Espace 2.0l '94m baltas(ex)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Šeš Vas 07, 2009 20:56 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgs 20, 2008 13:46
Pranešimai: 1598
Miestas: Siauliai - mazeikiai
Rolandux rašė:
Jo tikrai mintys idomios. Man yra pavoge kai turejau vektra, bet buvau snuki palikes netycia. Tai nepasiseke. O dabar Safraneje uzsidaro tas dangtelis. Tai nieko nesimato. Tik tiek kad kiti kai zino kad yra dangtelis tai gali specialiai lysti paziureti kokia mage. Ir bereikalo isdausti stikla. :?



todel as jo ir neuzdarau.. nebent sustoju iki parduotuves ar kur greit grysiu i masina 8) o kieme nakciai kai palieku, tai dangteli nuemu ir idedu i bardacioka.. :mrgreen:
vagis pamatys va sitas uzsidaro dangteli, turbut palieka gera maga... o kai pamato va nera virsaus... tai neapsimoka list...
tai mano nuomone 8) dar pas mane yra priekinio lango sone raudona lempute ji pastoviai blykcioja.. gal kazkiek irgi atbaido..

_________________
NOW: Audi a6 c4 2,5TDI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Sek Vas 08, 2009 21:05 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 27, 2008 21:02
Pranešimai: 447
patikek lenda nors ir nera paliktu virseliu :roll: nelb jiem ten yra skirtumas kas vagia..svarbu mage :D penktadieni sutariau su draugu susitikti maximoje, atvaziavau o jo dar nebuvo tai uzejau i vidu..uz keliu minuciu atbega jo drauge ir sako kad prie mano masinos kazkokie lenda vaikezai.mat gerai kad jis atvaziaves pasiliko prie mano masinos tai butu mage pakabine...islekiau i kiema o ten slankioja keli vyriukai, issivaiksciojo iskart pamate kad masina atsirakinau.aisku sito reikalo ramybeje nepalikome, pakalbejom draugiskai :lol: na bet esme kad buvo uzdarytas dangtis ir dar blaupunkt mago valdymas ant vairo "swiecia" :roll: tai didele tikimybe kad mazvaikiai atidare duris ras maga savo vietoje :twisted:

_________________
nevok ferrari jei nemokesi jo vairuoti (ismintis).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Sek Vas 08, 2009 21:18 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Sau 13, 2008 11:56
Pranešimai: 182
giminaiciui isplese mage lagunoj,buvo uzdarytas angtelis,o po ja mage,tai isplese vistiek


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Pir Vas 09, 2009 01:33 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
shtrafas rašė:
blaupunkt mago valdymas ant vairo "swiecia" :roll:

Tai yra tiesiog neatsargi reklama kuri beveik 100% garantuoja, kad magas visdelto yra (dar labiau jei dangtelis uzdarytas).
widizzz rašė:
giminaiciui isplese mage lagunoj,buvo uzdarytas angtelis,o po ja mage,tai isplese vistiek

O isplese savo namo kieme ar kazkur mieste - tiesiog bandau perprasti vagiu mastyma, ar jiems dangtelis vienodai, ar visdelto lenda, nes girdejo "grojancia" masina :roll:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Pir Vas 09, 2009 01:53 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 18:44
Pranešimai: 605
Miestas: Panevezys
kaip bedarbyste taip auga tai uch kaip vagiukai isnagles ir seip visi nes nebebus isvis is ko pragyvent .

_________________
Dabar r-25 v6
Dalimis r-25 v6
860896281


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Ant Vas 10, 2009 18:50 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
Nebloga reklama :)
http://www.youtube.com/watch?v=PVeUmUx925k


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Ant Vas 10, 2009 19:25 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 18:44
Pranešimai: 605
Miestas: Panevezys
jei teisybe tai visai nieko tokia plionke butu. nepabandes nesuzinosi. cia kaip ir su tuo invisibleSHIELD visi reke ,kad sudas nesamone, paemiau ir nusipirkau ir nesigailiu, reklama nemelavo. http://www.youtube.com/watch?v=bJH3xZ5Z ... r_embedded

_________________
Dabar r-25 v6
Dalimis r-25 v6
860896281


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Ant Vas 10, 2009 19:34 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
zaliuks rašė:
jei teisybe tai visai nieko tokia plionke butu. nepabandes nesuzinosi.

Siuo atveju pabandyti yra sudetingiau, nes gali ir nesuveikti - o tada langa keisti vistiek reikes :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Audioaparatūros apsauga
StandartinėParašytas: Ant Vas 10, 2009 20:13 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 18:44
Pranešimai: 605
Miestas: Panevezys
bet jei nei kiek teisybes nebutu. isivaizduok kaip konkurentai juos iskru... uz melaginga reklama ir pan...

_________________
Dabar r-25 v6
Dalimis r-25 v6
860896281


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 70 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui