Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ant Kov 19, 2024 08:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ket Vas 24, 2011 23:33 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Vas 21, 2011 17:59
Pranešimai: 24
Taigi iskilo man toks klausimas. Kadangi visose normaliose masinos kaip ir mano safraneje nuo mago iseina 4 kanalai i koloneles noreciau suzinoti ties mazdaug kuria vieta dauginasi kanalai aukstadazniams ir priesbosiam duryse. Nes visgi kanalai tik du prieki o garsiakalbiai 4. Esme kad noriu pasijungti filtrus. Visos paneles ardyti nesinori. Gal kur yra normalesnis priejimas prie laidu ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Vas 25, 2011 09:01 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 14, 2007 20:11
Pranešimai: 679
Miestas: Kaunas, Vilnius
Inproof rašė:
Taigi iskilo man toks klausimas. Kadangi visose normaliose masinos kaip ir mano safraneje nuo mago iseina 4 kanalai i koloneles noreciau suzinoti ties mazdaug kuria vieta dauginasi kanalai aukstadazniams ir priesbosiam duryse. Nes visgi kanalai tik du prieki o garsiakalbiai 4. Esme kad noriu pasijungti filtrus. Visos paneles ardyti nesinori. Gal kur yra normalesnis priejimas prie laidu ?

Filtras - tai mazytis elektrolitinis kondensatoriukas aukstadazny, kuri reiki mest toliau nei matai ir det normalu. Vien filtro idejimas nieko ten nepades. Durelese stovi placiajuostis, kuris filtro neturi

_________________
_________________
Don't drink & drive, better smoke & fly


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Vas 25, 2011 09:53 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Vas 21, 2011 17:59
Pranešimai: 24
Ech... Buciau snekejas apie kondensatoriu buciau taip ir rases... Ir kokiek galam as tada klausiau kad man reikia susirasti laidu issisakojima ?

Jungsiu as crossoverius.

Klausimas manau aiskus buvo ;) Visa kita as pats suprantu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Vas 25, 2011 13:22 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 14, 2007 20:11
Pranešimai: 679
Miestas: Kaunas, Vilnius
Inproof rašė:
Ech... Buciau snekejas apie kondensatoriu buciau taip ir rases... Ir kokiek galam as tada klausiau kad man reikia susirasti laidu issisakojima ?

Jungsiu as crossoverius.

Klausimas manau aiskus buvo ;) Visa kita as pats suprantu.

A laidai berods tiesiai nuo fyskes du eina. Tipo Bi wiring :) Jei ne tai tada ties durim sone fyske pries perejima i duris stovi

_________________
_________________
Don't drink & drive, better smoke & fly


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Vas 25, 2011 18:31 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Vas 21, 2011 17:59
Pranešimai: 24
Siandien neiskentes ir nepabijojas salcio kieme nusiardziau apacias... Nei vienas is tavo ivardintu varijantu nepasiteisino. Kaip sakiau is mago 4 kanalai, o nors ir daug laido nuo aukstadazniu atkuisiau niekur neaptikau padalinimo. Na nebeda biski pakarpiau laidus prasiilginau ir kroksai jau pajungti i darba (y)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Vas 27, 2011 22:33 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 14, 2007 20:11
Pranešimai: 679
Miestas: Kaunas, Vilnius
Inproof rašė:
Siandien neiskentes ir nepabijojas salcio kieme nusiardziau apacias... Nei vienas is tavo ivardintu varijantu nepasiteisino. Kaip sakiau is mago 4 kanalai, o nors ir daug laido nuo aukstadazniu atkuisiau niekur neaptikau padalinimo. Na nebeda biski pakarpiau laidus prasiilginau ir kroksai jau pajungti i darba (y)

Nu ir pagerejo? :)

p.s. Galejau ir nepataikyt, safrana jau koki 4 metai kaip pardaves, o laidai jei sakojasi kur nors virs bardacioko, tai paprasciau tiesiai nuo mages pasidaro atsivest

_________________
_________________
Don't drink & drive, better smoke & fly


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Vas 28, 2011 08:45 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Vas 21, 2011 17:59
Pranešimai: 24
Na pakitimas aisku, kad girdimas. Labiau aisku jauciamas su aukstai dazniais nes pradejo pjaut ten kur reikia. O siaip gan mane nustebino safranes aparatura. Nu labiausiai vidutiniai/priesbosiai. Prieki idejau spectron neblogos serijos pabandymui, bet kadangi jiems reikia stiprintuvo tai teko susideti orginala atgal, kurie mat yra jautresni. Bet kaip sakau jie tikrai manes nenuvyle. Cia kazkas kazkur snekejo kad juos reikia keisti kazkuom. Nu mano galva tikrai padoriai groja tie garsiakalbiai. Su tvarkingu mageliu ir zemu dazniu normaliam klausimui pakanka. Aisku pas mane kai atsils orai bagazineje sumazes vietos nuo papildomo garso :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Vas 28, 2011 22:16 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 14, 2007 20:11
Pranešimai: 679
Miestas: Kaunas, Vilnius
Inproof rašė:
Na pakitimas aisku, kad girdimas. Labiau aisku jauciamas su aukstai dazniais nes pradejo pjaut ten kur reikia. O siaip gan mane nustebino safranes aparatura. Nu labiausiai vidutiniai/priesbosiai. Prieki idejau spectron neblogos serijos pabandymui, bet kadangi jiems reikia stiprintuvo tai teko susideti orginala atgal, kurie mat yra jautresni. Bet kaip sakau jie tikrai manes nenuvyle. Cia kazkas kazkur snekejo kad juos reikia keisti kazkuom. Nu mano galva tikrai padoriai groja tie garsiakalbiai. Su tvarkingu mageliu ir zemu dazniu normaliam klausimui pakanka. Aisku pas mane kai atsils orai bagazineje sumazes vietos nuo papildomo garso :D

Kai negirdejai kaip groja garsiaklbiai tai geri. Kai isgirsti, isjungi von ir krapstai litus, kad galetum klausyt, o ne ausis gadinti. Ir pradet reikia nuo aukstadazniu, nes orginalai tai ten tragedija visika.
Placiajuosciai tai padoriai grojo. Bet ne safranej, o i jetta, podiumus padarius, ikisti :)

_________________
_________________
Don't drink & drive, better smoke & fly


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Kov 01, 2011 11:25 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Vas 21, 2011 17:59
Pranešimai: 24
Klauses as aparaturos uz ne viena smota litu ;) Orginalios ir neorginalios. Filtrai ir buvo jungiami ne ant orginaliu aukstadazniu ;) Biski nesupratai mano pasakymo. As klalbu kad kaip tokiu metu masinoje orginalios koloneles be jokiu stiprtintuvu laidu tiesimo ir panasiai tai groja labai padoriai ;)

Garsas kaip ir fotografija. Ribu tobulejimui nera. Kainos nezmoniskos ir viso noresi daugiau ir daugiau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Kov 01, 2011 20:50 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 14, 2007 20:11
Pranešimai: 679
Miestas: Kaunas, Vilnius
Inproof rašė:
Klauses as aparaturos uz ne viena smota litu ;) Orginalios ir neorginalios. Filtrai ir buvo jungiami ne ant orginaliu aukstadazniu ;) Biski nesupratai mano pasakymo. As klalbu kad kaip tokiu metu masinoje orginalios koloneles be jokiu stiprtintuvu laidu tiesimo ir panasiai tai groja labai padoriai ;)

Garsas kaip ir fotografija. Ribu tobulejimui nera. Kainos nezmoniskos ir viso noresi daugiau ir daugiau.


Tai jei garsiakalbiai normalus ko jie turi negrot. O grojimas nuo laido jei pradeda priklausyst tai reikia susirupint kas per stiprintuvas :) arba kur laidai papuve :)

_________________
_________________
Don't drink & drive, better smoke & fly


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Kov 02, 2011 01:16 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Vas 21, 2011 17:59
Pranešimai: 24
Prie ko cia stiprintuvas ar papuve laidai ? Laidai kaip ir garsiakalbiai ir kitos audio dalys yra kokybiskesni ir prastesni, didesnio pralaidumo ir prastesnio. Komponentam tai dar kokponentam. Bet stiprintuvam ar zemadazniam garsiakalbiam tai didziuli skirtuma sudaro geri laidai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Kov 05, 2011 09:20 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 14, 2007 20:11
Pranešimai: 679
Miestas: Kaunas, Vilnius
Inproof rašė:
Prie ko cia stiprintuvas ar papuve laidai ? Laidai kaip ir garsiakalbiai ir kitos audio dalys yra kokybiskesni ir prastesni, didesnio pralaidumo ir prastesnio. Komponentam tai dar kokponentam. Bet stiprintuvam ar zemadazniam garsiakalbiam tai didziuli skirtuma sudaro geri laidai.

Laidas skamba tik itemptas ant lanko :) ir jokio pralaidumo jis neturi. Tik elementaria varza, kuri tiesiogiai priklauso nuo skerspjuvio ploto. Visa kita briedas kvadrate, arba tai ka jau rasiau.

_________________
_________________
Don't drink & drive, better smoke & fly


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Kov 05, 2011 13:08 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Gru 27, 2007 01:34
Pranešimai: 1906
Miestas: Kaunas
nu pala... nepamiršk prašom laido izoliacijos ir įtakos triukšmų susidarymui :wink:

_________________
Safrane 3.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Kov 07, 2011 16:52 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 14, 2007 20:11
Pranešimai: 679
Miestas: Kaunas, Vilnius
strix rašė:
nu pala... nepamiršk prašom laido izoliacijos ir įtakos triukšmų susidarymui :wink:

Ir kokia gi itaka izoliacija turi triuksmu susidarymui? ziema barsket prdeda?

_________________
_________________
Don't drink & drive, better smoke & fly


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Kov 07, 2011 19:38 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Gru 27, 2007 01:34
Pranešimai: 1906
Miestas: Kaunas
Atrodo šiam forume: http://www.caraudioforum.com/ :)
Susirasi manau, man nėr noro kapstytis. Kažkas iš senbuvių buvo puikią temą su visa teorija, praktika ir skaičiavimais ten atpylęs kadais.
Bet kad turėtum žinoti, juk toks žinovas esi :) :victory:

_________________
Safrane 3.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Kov 07, 2011 21:39 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 14, 2007 20:11
Pranešimai: 679
Miestas: Kaunas, Vilnius
strix rašė:
Atrodo šiam forume: http://www.caraudioforum.com/ :)
Susirasi manau, man nėr noro kapstytis. Kažkas iš senbuvių buvo puikią temą su visa teorija, praktika ir skaičiavimais ten atpylęs kadais.
Bet kad turėtum žinoti, juk toks žinovas esi :) :victory:

As tai zinau. Teko shulioj ir ne tik fizika mokytis. Ir ne tik fizika. Ir gali irodinet ka nori ir kaip nori,bet, jei prijungus laida keiciasi garsas pirmiausia verta susimastyt kaip sukurptas siprintuvas :). Visi kiti skaiciavimai garsiniuose dzniuose labaiu primena bobos bezdejima i vandeni ir ozono sluoksnio plonejima to pasekoje.

_________________
_________________
Don't drink & drive, better smoke & fly


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui