Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 00:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ket Sau 27, 2005 14:27 
Norejau paklausti jusu visu nuomones: kaip manot koks pats optimaliausias variantas butu ideti dujas i maniski V6. Kalbu apie eksplotacija ir irangos kaina. Zinau kad labai gera iranga maniskiui V6 kainuotu apie 4000 lt. (tai baisu :shock: ), net nesinori tu duju. Uz kokia minimaliausia suma galima sumontuoti dujas tokiam motorui ???. Gal kas nors nesenai dejot ???


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 27, 2005 14:36 
Tik nepagalvok, kad šaipausi, bet jeigu paimsi seną įrangą už 200Lt, pats įsidėsi - tiek ir kainuos :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 27, 2005 14:45 
4000lt ? Iskur tokios kainos? III kartos pigiau iseitu, o tai kokia cia?
pas mane II kartos su eko, kompas perjungineja dujas, vienas reduktorius (norint, kad trauka nesiskirtu nuo bendzo siule deti 2). Kaina pries 1.5m buvo 1600lt. O dabar speju tikrai mazesne bus


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 27, 2005 14:52 
nava, del kainos skambinau vienai firmai, ji taip ir pasake 4400 Lt, nes tipo purkstukai ir kiti navarotai + jokiu problemu su eksplotacija. Ir trauka ta pati kaip ir su benzinu. Jie tikriausiai turejo mintise 4 kartos duju iranga (jei tokia yra :) 0


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 27, 2005 15:49 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 26, 2004 12:17
Pranešimai: 310
Miestas: Vilnius
marius+ rašė:
nava, del kainos skambinau vienai firmai, ji taip ir pasake 4400 Lt, nes tipo purkstukai ir kiti navarotai + jokiu problemu su eksplotacija. Ir trauka ta pati kaip ir su benzinu. Jie tikriausiai turejo mintise 4 kartos duju iranga (jei tokia yra :) 0

Taip. Jie ir turėjo mintyse ketvirtos kartos dujų įrangą: tiesioginis įpurškimas. Kiekvienam cilindrui po atskira dujų purkštuką. Atskiras kompas jiems valdyti. Jokių šaudymų.

16v varikliams kaina 3300-3500, V6 - kaina apie 4000-4500.

_________________
Sauliusv
ex Renault Laguna '99 1.6 16v Grandtour +LPG
Skoda Octavia '11 1.6 TDI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 27, 2005 15:53 
o tai 3 kartos duju sistema vizgi galima itaisyti ??. Kokia kaina ??


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 27, 2005 16:09 
ir leisk paklausti kada tau atsipirks tie ~4000lt ? Toks variklis tai ir duju valgys ~17l, jei nedaugiau. Kiek bendzo ryja?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 27, 2005 16:11 
Sauliusv rašė:
marius+ rašė:
nava, del kainos skambinau vienai firmai, ji taip ir pasake 4400 Lt, nes tipo purkstukai ir kiti navarotai + jokiu problemu su eksplotacija. Ir trauka ta pati kaip ir su benzinu. Jie tikriausiai turejo mintise 4 kartos duju iranga (jei tokia yra :) 0

Taip. Jie ir turėjo mintyse ketvirtos kartos dujų įrangą: tiesioginis įpurškimas. Kiekvienam cilindrui po atskira dujų purkštuką. Atskiras kompas jiems valdyti. Jokių šaudymų.

16v varikliams kaina 3300-3500, V6 - kaina apie 4000-4500.

Na as vienoj firmoj klausiau kiek kainuotu Renault Espac'e III V6 trecios kartos iranga, tai sake 3600 Lt (o gal 3400 Lt).


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 27, 2005 17:43 
Kestykas rašė:
ir leisk paklausti kada tau atsipirks tie ~4000lt ? Toks variklis tai ir duju valgys ~17l, jei nedaugiau. Kiek bendzo ryja?


na, taip baisiai tikrai neris duju, benzino vidutiniskai suvartoju 10 l (dabar taip rodo kompas). Bet paskutiniu metu vazineju kaip "shumaheris" :) . Mano draugo pazistamas 4 kartos duju iranga isidejo i BMV 535, tai sake duju surija tiekpat kaip ir benzino, ir traukimas taspats. Bet gi ta iranga siaubingai brangi. Kuo skiriasi 4 kartos nuo 3 kartos duju irangos, nors pastaroji matau ne ka pigesne :cry: .


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 27, 2005 21:58 
Kažkokia sumaištis čia su tom kartom. Aš visada maniau, kad III kartos iranga- tai ta pati II-os kartos tik su EKO. Maniske Safrane 3,0 l V6 su dujom II kartos vazineja ir labai sekmingai pusmetį, jokių šaudymų. Per diena vaziuoju 10 km mieste ir 50 km-uzmiestyje. Sąnaudos - iki 13 ltr. Atrodo mažai? taip yra ir tiek. Mieste, manau, imtų apie 15 ltr. Beje, įranga man kainavo 1350 Lt. Už EKO reikėtų primokėti apie 400-500 Lt.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Sau 27, 2005 23:44 
Mindaugs rašė:
Kažkokia sumaištis čia su tom kartom. Aš visada maniau, kad III kartos iranga- tai ta pati II-os kartos tik su EKO. Maniske Safrane 3,0 l V6 su dujom II kartos vazineja ir labai sekmingai pusmetį, jokių šaudymų. Per diena vaziuoju 10 km mieste ir 50 km-uzmiestyje. Sąnaudos - iki 13 ltr. Atrodo mažai? taip yra ir tiek. Mieste, manau, imtų apie 15 ltr. Beje, įranga man kainavo 1350 Lt. Už EKO reikėtų primokėti apie 400-500 Lt.


aisku, tai vadinasi ir i V6 galima ideti pigesnia duju iranga, kogero taip ir darysiu. Montuosiu II kartos su EKO. O kaip variklio traukimas, sumazejo ir labai jauciasi ??. Kokioje firmoje montavai ??


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 28, 2005 00:02 
AS montavau pats.Mokejau 600lt.Ryjo 15-18l.Taupant 12l.
Cia kaskur buvo duota nuoroda kur buvo galima pasiskaiciuoti per kiek laiko atsipirks 4000lt.Baisiai isgirta.Gal ir vertetu jei masina pirksi ilgam?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 28, 2005 16:34 
Kestykas rašė:
ir leisk paklausti kada tau atsipirks tie ~4000lt ? Toks variklis tai ir duju valgys ~17l, jei nedaugiau. Kiek bendzo ryja?
Dejausi BRC. Vazineju 3 men. Labai mandagiai, taciau tik per 3 kartus viska gerai sureguliavo. Dabar mieste naudoja apie 16,5 ltr, o uzmiestyje 11,5 ltr (tikrai ne ramiu vaziavimu). Trauka gera, apie duju kvapa - tokio klausimo niekam net nekyla, nes jo nera. Kaina 4400 Lt. Paskaiciavau, kad atsipirks per apie 50.000 Km. Man - 1.5 metu. O jeigu sumanuciau parduoti, tai dar ir kaina geresne gauciau bei automobilio likvidumas pageretu. Jei tureciau 93 m., tai deciau antros kartos su EKO sistema, jei labai daug vazineciau - deciau sekvencine iranga, t.y. tokia, kokia turiu. Beje apie dujas geriausia patarimai cia
http://www.autodujos.lt/forumas/viewforum.php?f=1.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 28, 2005 22:01 
marius+ rašė:
nava, del kainos skambinau vienai firmai, ji taip ir pasake 4400 Lt, nes tipo purkstukai ir kiti navarotai + jokiu problemu su eksplotacija. Ir trauka ta pati kaip ir su benzinu. Jie tikriausiai turejo mintise 4 kartos duju iranga (jei tokia yra :) 0

Zinau meistra panevėžyje kuris deda duju sekvencinę sistemą koky 500 lt. pigiau negu Kaune pigiausiai jis ideda už 2800 į 4 kaušų motorą. Pas jį dėjosi mano tėvas, aš, ir 3 mano draugai visi patenkinti.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Vas 02, 2005 18:10 
sarafanas rašė:
marius+ rašė:
nava, del kainos skambinau vienai firmai, ji taip ir pasake 4400 Lt, nes tipo purkstukai ir kiti navarotai + jokiu problemu su eksplotacija. Ir trauka ta pati kaip ir su benzinu. Jie tikriausiai turejo mintise 4 kartos duju iranga (jei tokia yra :) 0

Zinau meistra panevėžyje kuris deda duju sekvencinę sistemą koky 500 lt. pigiau negu Kaune pigiausiai jis ideda už 2800 į 4 kaušų motorą. Pas jį dėjosi mano tėvas, aš, ir 3 mano draugai visi patenkinti.


uz 2800 tai cia antros kartos duju iranga :?: . Gal galetum parasyti jo telefono numeri. Pasiskambinciau ir pakalbeciau su juo apie savo motora. :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Vas 02, 2005 22:17 
tiek klausinejai ir tiek patarimu prisiklausei, o issirinkai pacia paprasciausia iranga uz brangiausia kaina? :D
man kadaise i V6 idejo antros kartos duju iranga, kaina ~1400, be EKO. ir labai puikiai viskas veike, nesaude, net dziaugiausi kad neisleidau papildomai pinigu Eko sistemai, nors tie kurie dejo mane ir ikalbinejo ja detis. nezinau kur cia galai, bet jei tu nori isideti pigiau, jei tau nereikia kad su dujomis eitu lygiai taip kaip ir su benzinu, jei nebijai kad viena arba du kartus per metus pasaudys (apsauginiai voztuvai isgelbes), tai nematau reikalo detis 3 ar 4 kartos duju iranga. O kas del traukimo, tai jei dragini tai dragini ant benzino, o su V6 varikliu ir taip traukos per akis, be to masina gi ne sportine.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Vas 02, 2005 22:25 
Na vazinejau as su Safrane 3l V6 4x4 ir jame buvo ideta dujos uz ~1500Lt
Traukos skirtumas buvo labai nezenklus, reikdavo paieskot to skirtumo.
Sanaudos iki 16l, t.y. 13-16l
Per du metus sove gal tik kelis kartus ir tai tik pliaukstelejimo garsas.

Manau nera dideles butinybes tau detis tiesioginio ipurskimo sistemos, nors ji tikrai geresne.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Vas 03, 2005 09:45 
dekui uz nuosirdzius patarimus :) , as pamaniau, kad vietoje to jok isleisiu 4000 Lt. dujom, as geriau dujas desiu uz 2000 Lt o uz likusius pakeisiu sankabos diska, atramini guoli, ir priekinius stapdziu diskus. :idea:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Vas 03, 2005 23:14 
marius+ rašė:
dekui uz nuosirdzius patarimus :) , as pamaniau, kad vietoje to jok isleisiu 4000 Lt. dujom, as geriau dujas desiu uz 2000 Lt o uz likusius pakeisiu sankabos diska, atramini guoli, ir priekinius stapdziu diskus. :idea:


jei uz 2000 tai kokia cia iranga planuoji? jei antros kartos ir su Eko tai galetu kainuoti ~1700. galiu ir parekomenduoti kur kaune gerai deda du vyrukai, nes pats buvau visiskai patenkintas kai man idejo.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Vas 04, 2005 09:19 
ernis rašė:
marius+ rašė:
dekui uz nuosirdzius patarimus :) , as pamaniau, kad vietoje to jok isleisiu 4000 Lt. dujom, as geriau dujas desiu uz 2000 Lt o uz likusius pakeisiu sankabos diska, atramini guoli, ir priekinius stapdziu diskus. :idea:


jei uz 2000 tai kokia cia iranga planuoji? jei antros kartos ir su Eko tai galetu kainuoti ~1700. galiu ir parekomenduoti kur kaune gerai deda du vyrukai, nes pats buvau visiskai patenkintas kai man idejo.


Tai labai gerai :D :D :D , man kaip tik to ir reikejo :) , parekomenduok, parasik ju telefona ar adresa, kaunas man labai tinka, nes labai daznai ten bunu.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Vas 04, 2005 21:02 
marius+ rašė:
sarafanas rašė:
marius+ rašė:
nava, del kainos skambinau vienai firmai, ji taip ir pasake 4400 Lt, nes tipo purkstukai ir kiti navarotai + jokiu problemu su eksplotacija. Ir trauka ta pati kaip ir su benzinu. Jie tikriausiai turejo mintise 4 kartos duju iranga (jei tokia yra :) 0

Zinau meistra panevėžyje kuris deda duju sekvencinę sistemą koky 500 lt. pigiau negu Kaune pigiausiai jis ideda už 2800 į 4 kaušų motorą. Pas jį dėjosi mano tėvas, aš, ir 3 mano draugai visi patenkinti.


uz 2800 tai cia antros kartos duju iranga :?: . Gal galetum parasyti jo telefono numeri. Pasiskambinciau ir pakalbeciau su juo apie savo motora. :)

Jonas Piragis 8-684-85579.Meistro telefas Dėl sekvencinės įrangos


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Vas 05, 2005 12:29 
Pas mane antros kartos duju iranga ir tfu tfu tfu jokiu problemu. Vaziuoju beveik metus. Duju sanaudos apie 12 ltr. mieste, trasoje 11 ltr.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Vas 05, 2005 14:41 
Kaip v6 tai sanaudos tikrai mazos.Vaziuok ir dziaukis :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Vas 06, 2005 08:58 
marius+ rašė:
nava, del kainos skambinau vienai firmai, ji taip ir pasake 4400 Lt, nes tipo purkstukai ir kiti navarotai + jokiu problemu su eksplotacija. Ir trauka ta pati kaip ir su benzinu. Jie tikriausiai turejo mintise 4 kartos duju iranga (jei tokia yra :) 0
Girdėjau apie tokią įrangą sako kad labai gera nes ten tiesioginis dujų ipurškimas(deda spec purkštukus) kuro sanaudos mažesnės už benzo ir visa kita.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Vas 06, 2005 20:40 
Atsijungęs
Narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bir 01, 2004 13:08
Pranešimai: 4936
Miestas: Kaunas
Giunteris rašė:
Pas mane antros kartos duju iranga ir tfu tfu tfu jokiu problemu. Vaziuoju beveik metus. Duju sanaudos apie 12 ltr. mieste, trasoje 11 ltr.


Matyt mieste šitą mašiną (V6) kas nors ant buksyro tampo ir tada 12L dujų gaunasi. Kitas variantas, kad žmogus nelabai supranta kas yra miestas. Šitas variklis mieste vasarą mažiausiai ryja 16l dujų. Ir tiesiog negražu rašyt tokias nesąmones... :twisted:

_________________
Espace 2.2 TD initiale (pereito tūkstantmečio modelis) DZE 00X
saulius@renaultclub.lt +37068645614 (klubo pensininkas)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Vas 07, 2005 21:09 
Džeradas rašė:
Giunteris rašė:
Pas mane antros kartos duju iranga ir tfu tfu tfu jokiu problemu. Vaziuoju beveik metus. Duju sanaudos apie 12 ltr. mieste, trasoje 11 ltr.


Matyt mieste šitą mašiną (V6) kas nors ant buksyro tampo ir tada 12L dujų gaunasi. Kitas variantas, kad žmogus nelabai supranta kas yra miestas. Šitas variklis mieste vasarą mažiausiai ryja 16l dujų. Ir tiesiog negražu rašyt tokias nesąmones... :twisted:

Manoji ziema vazinejant trumpais atstumais namai-darbas-namai, spaudziant tapke ir patupint kamsciuose apie 16.5 ltr duju.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Vas 07, 2005 22:28 
Džeradas rašė:
Giunteris rašė:
Pas mane antros kartos duju iranga ir tfu tfu tfu jokiu problemu. Vaziuoju beveik metus. Duju sanaudos apie 12 ltr. mieste, trasoje 11 ltr.


Matyt mieste šitą mašiną (V6) kas nors ant buksyro tampo ir tada 12L dujų gaunasi. Kitas variantas, kad žmogus nelabai supranta kas yra miestas. Šitas variklis mieste vasarą mažiausiai ryja 16l dujų. Ir tiesiog negražu rašyt tokias nesąmones... :twisted:


Matai shilute nera visai miestas...... :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Vas 28, 2005 17:45 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Lie 07, 2004 15:50
Pranešimai: 70
Miestas: Vilnius
O ka kompas rodo kai idedamas dujos (snaudos, kelias iki degalines t.t.)?
pazystamas nusipirko Laguna V6 su navarotais ir sprendzia ka daryti koia bus reakcija su masinos kompu?

_________________
dabar MB C220D '96
Vilnius


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Vas 28, 2005 23:24 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 26, 2004 12:17
Pranešimai: 310
Miestas: Vilnius
Laimonas rašė:
O ka kompas rodo kai idedamas dujos (snaudos, kelias iki degalines t.t.)?
pazystamas nusipirko Laguna V6 su navarotais ir sprendzia ka daryti koia bus reakcija su masinos kompu?

Vėjus rodo: pas mane benzo bakas pilnas. O vaziuojant iš Vilniuas į Palangą pradeda aiškint kad benzas baigiasi ir kad mikliai į kolonėlę sukčiau.

_________________
Sauliusv
ex Renault Laguna '99 1.6 16v Grandtour +LPG
Skoda Octavia '11 1.6 TDI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Kov 01, 2005 08:59 
Siaip tai del kuro, tai rodo bisky daugiau negu benzo, kaip ir priklauso. O del bako parodymo, tai jei benzino nedaug bake, tai kompas jau net sneka, kad reikia uzsukti y kolonele. Bet kai pravaziuoji kazkiek kilometru pagal kuriuos benzas pagal jy turetu baigtis, tai jis vel persikrauna is naujo ir vel is naujo skaiciuoja. O jei benzo apie puse bako ir daugiau, tai jis ganetinai daznai atsinaujina ir nieko nesako.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui