Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 12:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pir Bal 26, 2004 11:37 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 22, 2004 10:52
Pranešimai: 153
Miestas: Šiauliai, Renault Safrane 2.0i
Sveiki,
gal kam teko susidurti su tokia problema:
vaziuojant Safrane, kai pasyla variklis (pravaziavus kokius 5 km), per dideles laisvos apsukos - 1500. Su benzinu - viskas tvarkoje. Sankryzoje pabandziau kazkaip netycia letai vaira pasukti - apsukos normalizavosi, bet tik iki sekancio sustojimo. Dujos detos Olandijoje. Siaip veikia gerai, bet tos apsukos .... Reduktorius, kaip kad kitiems automobiliams, varzteliais nesireguliuoja. Gal galit ka patarti? :(


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bal 26, 2004 12:28 
Na pas tave turbut bus antros kartos dujos kur nuo liambda zondo reguliuojasi. Galbut lambda durniuoja kazko. O kaip del duju sanaudu?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bal 26, 2004 13:40 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 22, 2004 10:52
Pranešimai: 153
Miestas: Šiauliai, Renault Safrane 2.0i
Duju sanaudos kiek didokos. Gerai dar neissiaiskinau, nes telpa bake 85 l, o as dar bako neisnaudojau . Isipilu po 30 l. Taciau pagal degalu rodykle jauciu, kad su 30 l nuvaziuju 120-150 km mieste. Tureciau nuvaziuoti bent 200-240 km, kaip kad sako tie , kurie naudoja dujine iranga. Variklis 2.0i.
Dave man siandien adresiuka Siauliuose - po poros savaiciu (tokia eile) bandysiu nuvaziuoti prasitestuoti. Paskaitinejau atsiliepimus siame forume - panasu, kad liambda durniuoja.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bal 26, 2004 13:49 
Na kai pirkau masina tai lamba buvo islupta ir skyle uzvirinta, tai duju rydavo apie 19-20 litru mieste. Shrote nusipirkau kita lambda uz 100 lt kartu su priemimo vamzdziu ir viskas susitvarke. Duju ima apie ~12 litru mieste. O apsukos kazkodel nedurniavo. Kai lemda grybauja, tai kompas dirba avariniu rezhimu, ir daro labai riebu misiny.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bal 26, 2004 14:53 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bal 13, 2004 19:56
Pranešimai: 854
Miestas: Kaunas, Laguna RXE '95
Na pas mane tai nezinau tiksliai kiek duju valgo. balionas nedidelis, pagal kompa - ~12 mieste, bet tikrai zinau kad CO blogas ir del to gali daugiau duju est. Iranga EKO nuo lambda zondo. Bet sake kad zondas signala siuncia. Tipo geras. Tai nezinau ka cia padarius. Ant benzo kaip ir gerai , tik turbut purkstukai uzsineshe, nes kol shalta tai trukcioja ant apsuku didesniu.

_________________
Laguna RXE '95


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bal 26, 2004 14:56 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 22, 2004 10:52
Pranešimai: 153
Miestas: Šiauliai, Renault Safrane 2.0i
Taciau jei liambda durniuotu, tai ir su benzinu butu tas pats. O pas mane, kai perjungiu ant benzino, apsukos karstam varikliui is karto krenta iki mazdaug 600-700 (kaip ir turi buti pagal dokumentus). Itariu, kad duju iranga reguliuojasi per liambda, ir, ko gero, pacia duju iranga reikia sureguliuoti. Beje, nustebau, kad liambda galima gauti uz 100 Lt, nes draugas pirko is siukslyno liambda senam Opeliui, tai mokejo 80 Lt. Maniau, kad Safrane detales kelis kartus brangesnes (keiciau galini amortizatoriu, tai devetas - 150 Lt., naujas - apie 280 Lt. Kokiam VW uz tokia suma galima visus 4 pakeisti).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bal 26, 2004 15:02 
http://www.autodujos.lt/forumas/viewforum.php?f=1
pabandyk pasikonsultuoti siame forume apie dujas. Manau gausi reikiama atsakyma


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bal 26, 2004 21:41 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 22, 2004 10:52
Pranešimai: 153
Miestas: Šiauliai, Renault Safrane 2.0i
Dekoku, DroGaS, pabandysiu ir ten parasyti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Bal 27, 2004 08:39 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Tre Bir 18, 2003 10:45
Pranešimai: 212
Miestas: Vilnius
Siaip tai privaziavus sankryza ir iskalus begi kuri laika 5-10 sek apsukos ir buna didesnes - taip turi buti. Jei apsukos visa laika uzkilusios tada jau negerai...

_________________
Renault Scenic II . Turiu ir myliu nevaziuojanti R5 GT Turbo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Bal 27, 2004 09:09 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bal 13, 2004 19:56
Pranešimai: 854
Miestas: Kaunas, Laguna RXE '95
As nezinau kaip turi but bet pas mane ant duju didesnes apsukos nei ant benzo (laisvos). Cia gal negerai taip? Iranga olandiska, nuo lamba zondo... marke reiks paskaityt, vakare paziuresiu. Bent jau kai dujoms pazyma padare, tai uzrashe, kad pagaminta VIALIA gamykloje

_________________
Laguna RXE '95


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Bal 27, 2004 09:13 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Tre Bir 18, 2003 10:45
Pranešimai: 212
Miestas: Vilnius
O kada pas tave dujos reguliuotos? Jei ziema, tai reguliuotojai patys padaro aukstesnes, nes reikia vazineti su sviesomis, kas numusa apsukas. Todel dabar kai vazineji be sviesu, jos sukilo. Pabandysk sviesas ijungt ir paziurek kas bus.

_________________
Renault Scenic II . Turiu ir myliu nevaziuojanti R5 GT Turbo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Bal 27, 2004 09:16 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bal 13, 2004 19:56
Pranešimai: 854
Miestas: Kaunas, Laguna RXE '95
Nereguliuotos turbut, neseniai pirkau :) reiks su sviesom pabandyt. Kazin ar pas mane reguliuojas ish viso kas...

_________________
Laguna RXE '95


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Bal 27, 2004 10:53 
Na pasakykite man kaip galima dujas nuo lambda zondo reguliuoti?
P.S pas mane irgi VIALLE gamyklines olandiskos dujos. Ten gi stovi elektromagnetinis voztuvas ir nera jokio varztelio. Plius sitos firmos atstovybes nera lietuvoje ir nieks negali kompo prachekinti.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Bal 27, 2004 11:10 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 22, 2004 10:52
Pranešimai: 153
Miestas: Šiauliai, Renault Safrane 2.0i
Apziurejau gerai reduktoriu ir issiaiskinau, kad pas pane LANDI RENZO SE81 duju iranga. Kiek pasikonsultavau "autodujos" forume, paskaitinejau informacija internete. Pasirodo, olandai tokius reduktorius irgi deda ir jie yra labai neblogi. O reguliuojasi viskas kompiuteriu, tiesiogine priklausomybe nuo liambda zondo. Iranga nuolat tikrina kuro misinio sudeti ir viska reguliuoja automatiskai taip, kad tas misinys butu idealus.

Nezinau, kokiam metu laikui viskas buvo sureguliuota, nes masina pirkau balandzio pradzioje. Ji buvo parvaryta su dujomis. Po 10-15 sek. apsukos tikrai nekrenta, nekrenta jos ir sviesas ijungus. Tad problema tikrai yra. Manau , po geguzes 7 d. testu turetu paaisketi, kas yra. O gali buti labai ivairiu variantu. Kai viskas bus aisku, parasysiu, nes , manau , ir kitiems tokiu problemu gali atsirasti. Siaip dujininkai teigia, kad Safrane su tokia duju iranga normalios apsukos, esant siltam varikliui, turi buti 700-800 apsisukimu. Bet kokiu atveju jos neturi virsyti 1000.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Bal 27, 2004 11:25 
Ant duju yrangos lagunoj 1.8 parasyta 750 RPM ant laisvu apsuku


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Bal 27, 2004 12:04 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bal 13, 2004 19:56
Pranešimai: 854
Miestas: Kaunas, Laguna RXE '95
Na , Kaune tai Narepu kaimelyje uzsiimineja olandiska yranga, gal iki ju palekt reiks kai bus piginu. parashysiu kaip sekes. Jei kam idomu: Vaziuojant Karmelavos link pries ramucius posukis i kaire

_________________
Laguna RXE '95


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Bal 29, 2004 12:19 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 29, 2004 12:51
Pranešimai: 825
Miestas: Vilnius (beveik)
Kaip speju tokio prietaiso kaip patsoso ten ner :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Geg 07, 2004 15:38 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 22, 2004 10:52
Pranešimai: 153
Miestas: Šiauliai, Renault Safrane 2.0i
Na stai ir isauso geguzes 7-oji - mano Safrane bedu nustatymo diena. Kadangi zadejau parasyti, kaip sekesi, tai ir vykdau savo pazada. Galiu is karto pasakyti - laisvos apsukos tiek su dujomis, tiek ir su benzinu - apie 700-800. O pagrindine problema slypejo nevisai irangoje. Pasirodo, tarp katalizatoriaus ir pirmojo duslintuvo bakelio vamzdis sujungtas tokia apglebiancia vamzdi detale. Ten, sujungiant vamzdzius, tepama speciali sandarinimo pasta. Mano masinoje ta pasta jau buvo istrupejusi ir pro sujungima dalis ismetamu duju iseidavo lauk. To pakako, kad liambda kompiuteriui perduotu nurodyma didinti apsukas (nes liambda irgi yra tarp katalizatoriaus ir pirmo duslintuvo bakelio), nes nei slegis tame vamzdyje, nei ismetamu duju sudetis nebeatitiko standartu. Kai ten viska sutvarke, apsukos is 1600 krito iki 1100. Ta pati rode ir naudojant benzina, nors , kai su dujomis apsukos buvo 1600, tai su benzinu - 700. Po vamzdzio uzlopymo jos susivienidino. Po to nuvaziavau pas meistra, kuris viska reguliuoja, kas susije su ipurskimu. Jis pasukinejo atsuktuvu ten, kur oras is filtro ir dujos is reduktoriaus i varikli patenka (nezinau, kaip tas agregatas vadinasi, taciau karbiuratoriniuose varikliuose visa tai reguliuojasi karbiuratoriuje). Laisvas apsukas, esant karstam varikliui, nustate apie 700-800. Ir viskas issisprende. Dabar, judrioje gatveje sustojus, net nesigirdi, kad variklis is viso dirba. Patikrino CO - jis idealus.
Tai tiek. Gal kam si info pravers.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Geg 07, 2004 16:19 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Tre Bir 18, 2003 10:45
Pranešimai: 212
Miestas: Vilnius
Taip sakant su palengvejimu :!:

_________________
Renault Scenic II . Turiu ir myliu nevaziuojanti R5 GT Turbo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Geg 07, 2004 16:20 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bal 13, 2004 19:56
Pranešimai: 854
Miestas: Kaunas, Laguna RXE '95
na reiks pabandyt paziuret, gal lagunai tas pats... tik idomu ta skyle turetu buti pries lamda zonda. o tai kur lambda zondas pas laguna?

_________________
Laguna RXE '95


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Geg 11, 2004 08:39 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bal 13, 2004 19:56
Pranešimai: 854
Miestas: Kaunas, Laguna RXE '95
Arunass rašė:
Na stai ir isauso geguzes 7-oji - mano Safrane bedu nustatymo diena. Kadangi zadejau parasyti, kaip sekesi, tai ir vykdau savo pazada. Galiu is karto pasakyti - laisvos apsukos tiek su dujomis, tiek ir su benzinu - apie 700-800. O pagrindine problema slypejo nevisai irangoje. Pasirodo, tarp katalizatoriaus ir pirmojo duslintuvo bakelio vamzdis sujungtas tokia apglebiancia vamzdi detale. Ten, sujungiant vamzdzius, tepama speciali sandarinimo pasta. Mano masinoje ta pasta jau buvo istrupejusi ir pro sujungima dalis ismetamu duju iseidavo lauk. To pakako, kad liambda kompiuteriui perduotu nurodyma didinti apsukas (nes liambda irgi yra tarp katalizatoriaus ir pirmo duslintuvo bakelio), nes nei slegis tame vamzdyje, nei ismetamu duju sudetis nebeatitiko standartu. Kai ten viska sutvarke, apsukos is 1600 krito iki 1100. Ta pati rode ir naudojant benzina, nors , kai su dujomis apsukos buvo 1600, tai su benzinu - 700. Po vamzdzio uzlopymo jos susivienidino. Po to nuvaziavau pas meistra, kuris viska reguliuoja, kas susije su ipurskimu. Jis pasukinejo atsuktuvu ten, kur oras is filtro ir dujos is reduktoriaus i varikli patenka (nezinau, kaip tas agregatas vadinasi, taciau karbiuratoriniuose varikliuose visa tai reguliuojasi karbiuratoriuje). Laisvas apsukas, esant karstam varikliui, nustate apie 700-800. Ir viskas issisprende. Dabar, judrioje gatveje sustojus, net nesigirdi, kad variklis is viso dirba. Patikrino CO - jis idealus.
Tai tiek. Gal kam si info pravers.


Gal kas pasakytu, kur Kaune, man tai galetu patikrint nebrangiai?

_________________
Laguna RXE '95


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Geg 11, 2004 09:02 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 22, 2004 10:52
Pranešimai: 153
Miestas: Šiauliai, Renault Safrane 2.0i
Kaune nezinau, nes pats gyvenu Siauliuose.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Geg 11, 2004 09:03 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bal 13, 2004 19:56
Pranešimai: 854
Miestas: Kaunas, Laguna RXE '95
Arunass rašė:
Kaune nezinau, nes pats gyvenu Siauliuose.

tai ta jau visi žino, kad šiauliuose :D

_________________
Laguna RXE '95


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Bir 05, 2009 23:50 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Kov 26, 2009 00:41
Pranešimai: 188
Miestas: Klaipeda
GAl kas yra susidures kad gribauja benzo rodykle irlempute nebesviecia kai kuras baigiasi..Tai reno megane cupe 96 metu .Na bapkiu nera tai gana ilga laika vazinejau stebedamas paskutinius kuro lasus bake ir kilometrus kiek galiu pravaziuoti...Na krize juk :) Tai dabar visai nieko neberodo.Butu gerai sulaukti atsakimo tikslaus ir greito..Nes laukia tolima kelione tai reikia tikslumo :) Aciu visiems......


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bal 19, 2010 21:09 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Bal 08, 2010 21:36
Pranešimai: 82
Miestas: Siauliai
man ta pati problema ant duju(benzo gerai), didesnes apsukos 1700, kaip isspresti sita problema???


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bal 19, 2010 22:57 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 22, 2004 10:52
Pranešimai: 153
Miestas: Šiauliai, Renault Safrane 2.0i
H2O5 rašė:
man ta pati problema ant duju(benzo gerai), didesnes apsukos 1700, kaip isspresti sita problema???

Viską esu išbandęs, tačiau konkrečiai man geriausiai padėjo žvakių laidų pakeitimas. Tačiau kiekvienam savos problemos ir savi jų sprendimo būdai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Bal 20, 2010 09:27 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Bal 08, 2010 21:36
Pranešimai: 82
Miestas: Siauliai
Arunass rašė:
H2O5 rašė:
man ta pati problema ant duju(benzo gerai), didesnes apsukos 1700, kaip isspresti sita problema???

Viską esu išbandęs, tačiau konkrečiai man geriausiai padėjo žvakių laidų pakeitimas. Tačiau kiekvienam savos problemos ir savi jų sprendimo būdai.

pas mane zvaklaidziai nauji. tai sakei ten tau kazka klijavo, tai kurioje vietoje tau konstatavo tai ir kokia kaina buvo, esu is Siauliu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui