Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 20:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Tre Spa 26, 2005 18:55 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 12:43
Pranešimai: 637
Miestas: Vilnius
Žodžių visa neseniai stovėjo Vialle firmos reduktorius manajam Espace, kuro sąnaudos buvo +/- 11L/100Km, kai tuo tarpu benzino 9L/100Km. Nuvažiavau į autodujas ir jie man pasiulė pasikeisti į itališką reduktorių. Pakeičiau, tačiau dabar kuro sąnaudos padidėjo iki 20L/100Km. Meistrai autodujininkai aiškina buktais reikia reguliuoti vožtuvus ir tada sureguliavus atvažiuot pas juos ir jie pareguliuos iš naujo.

Ar kas gali logiškai man paaiškinti, ar nuo to pasikeis kas nors ar ne?

_________________
Renault Espace III 2,0 16V 00'


Paskutinį kartą redagavo Matis Tre Spa 26, 2005 19:15. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Spa 26, 2005 19:09 
Jau cia kazkur rasiau, kad mano Laguna su 2.0 varikliu pradejo imt 18 litru kuro 100 km. Juk beprotybe :evil: . Taigis nuvariau pas savo meisreli garazini , kuris turi visa reikalinga iranga, pamatavo ismetamu duju parametrus ir pagal juos pamate, kad voztuvai uzspausti, cia IR VISA 18 LITRU ./100 KM. paslaptis. Kai nuemiau dangteli paskirstymo, pamaciau kad 6 voztuvai uzspausti visiskai, o su tinkamais tarpeliais tik 2. Tai va, ismatavom, nusipirkau reikalingo storio saibas, sudejau vietoj senu ir VALIO, imt pradejo vietoj 18 tik 10.5 trasoj.
Lagunoms isiurbimo tarpelis turi buti 0.2, ismetimo 0.45. Matuojama ant salto variklio . Nezinau kokie tarpai tarp velenelio ir saibu turi buti tavo varikliui.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Spa 26, 2005 19:16 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 12:43
Pranešimai: 637
Miestas: Vilnius
Tai benzo sąnaudos kokios buvo?

_________________
Renault Espace III 2,0 16V 00'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Spa 26, 2005 20:50 
Kadangi benzu nevazineju, tai negaliu pasakyti, bet meistrelio zodziais kalbant, tai butu iseje tarp 13.5 - 14.5 litru benzo, nes su voztuvais jau buvo PRASTAI. Tad siulau tau paciam nusiimt dangteli paskirstymo velenelio ir paziurec ar yra tarpai . Aisku akimis sunkiai pamatysi, nes tepalo ten buna, reik su mikroninem metalinem juostelem pakaisiot ir bus aisku( jei juostele visai nelenda tai jau :( ). Tokiu sanaudu kaip pas tave negali itakot pramusti laidai ar senas paskirstymo dangtelis, pirmas veiksmas is tavo puses tai tikrinkis voztuvus. As pasitikrinau pigiai naujojo vilnioj, kainavo 40 litu, darbo nemazai ( jei jau nera tarpu, tai isima tada saibas ir paskaiciuoja kokio storio tau reik nusipirkt, kad butu reikiamas tarpelis ).
Jei reikia, tai parasyk, duosiu koordinates. Saibas uzsisakinejau Meharyje ( paneriu gatve 51 berods ) , kainavo po 7 litus. Jei kokie neaiskumai ar reik patarimo, tai klausk, kuom galesiu tuom pakonsultuosiu.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Spa 27, 2005 12:02 
Nesvarbu ar važinėjant dujomis ar benzinu vožtuvus reikia reguliuoti jei neklystu kas 100 000 kilometrų, nes vieni vožtuvai atsileidžia, o kiti užsiveržia (patirtis su Jetta 86') :roll:
Reiktu ir man manau susireguliuoti, tačiau kuro sanaudos neviršija 9l :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Spa 27, 2005 22:29 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Bal 11, 2005 22:07
Pranešimai: 478
Miestas: Joniškis
Meistrai pataria važinėjant dujomis vožtuvus reguliuot kas 15 - 20 tūkst. , benzinu 60 - 70 tūkst.

_________________
Scenic 98 Rxt 1.6e lpg( parduota)
Grand Scenic 04 1.9dci privellege


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Spa 27, 2005 23:21 
15-20 tukstanciu tai tikrai permazai :!: :!: :!: Mano 2 meistrai deklaruoja kita skaiciu apytiksliai 35 000 - 40 000 km. Kur teisybe nezinau ( as linkes jais tiket ), bet galu gale viskas matosi ant variklio darbo.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Spa 28, 2005 07:16 
Matis rašė:
Žodžių visa neseniai stovėjo Vialle firmos reduktorius manajam Espace, kuro sąnaudos buvo +/- 11L/100Km, kai tuo tarpu benzino 9L/100Km. Nuvažiavau į autodujas ir jie man pasiulė pasikeisti į itališką reduktorių. Pakeičiau, tačiau dabar kuro sąnaudos padidėjo iki 20L/100Km. Meistrai autodujininkai aiškina buktais reikia reguliuoti vožtuvus ir tada sureguliavus atvažiuot pas juos ir jie pareguliuos iš naujo.

Ar kas gali logiškai man paaiškinti, ar nuo to pasikeis kas nors ar ne?

Espace 2.2 vožtuvų reguliavimas paprastas-kaip žigulyje.Nėra jokių šaibu.Atidarai dangteli , įjungi 5 bėgi (kad variklį stumdydamas prasuktum), išsuki žvakes(kad viršutinį tašką surastum), ir stumdai savo mašiniaką :) .Tarpai 0.15 0.25(neatsimenu kuris kuriam :oops: )


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lap 23, 2005 23:53 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 12:43
Pranešimai: 637
Miestas: Vilnius
Kur yra tikri žinovai prancūziškom auto vilniuje, kad sureguliuot vožtuvus?

_________________
Renault Espace III 2,0 16V 00'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Lap 24, 2005 08:17 
Kam tau tie"žinovai".Tau gi aiškinu-Žigulys.Paprasta kaip du kart du.Surask normalu meistra ir padarys.Nors ne, važiuok i sostena.(min.200lt) :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Lap 24, 2005 12:00 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 12:43
Pranešimai: 637
Miestas: Vilnius
rambis rašė:
Kam tau tie"žinovai".Tau gi aiškinu-Žigulys.Paprasta kaip du kart du.Surask normalu meistra ir padarys.Nors ne, važiuok i sostena.(min.200lt) :lol:


Žinai kame reikalas, vienas mano kaimynas su espace nuvažiavo į vieną tokį ale garažas, taip jam kaip sureguliavo, kad vietoj 15L pradėjo imt 20L benzo:)) Tai žinai kažkap geriau ale 200Lt sumokėt nei dukart ar triskart po 50lt:))) Geriausia, kad kas parekomenduotų kokį "garažėlį" kur tikrai žino ką daro :wink:

_________________
Renault Espace III 2,0 16V 00'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Lap 24, 2005 16:19 
Na, lauksiu ir as kas parekomenduos.Jei kaina iki 50lt. tai ir as nesi..Vis delto atrodo lengva, o ziurek pusdienio ir ner :shock: .


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 20, 2006 21:50 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 12:43
Pranešimai: 637
Miestas: Vilnius
Zodziu sureguliavo voztuvus ir kuro sanaudos dabar mieste benzo ziema 11 litru, duju 13 litru. Aisku reiktu pirmiausia variklio diagnostika pries tai atlikt nes gali but zvakes ar aukstos itampos laidai kaltininkai:)

Reguliavimas kainavo 60lt. Lakunu gatveje UAB SERVISTA.

_________________
Renault Espace III 2,0 16V 00'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Sau 23, 2006 19:47 
Pavasarį reiks ir man užsukti :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Vas 08, 2006 19:24 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 12:43
Pranešimai: 637
Miestas: Vilnius
Voztuvus reguliavo Lakunu gatveje "Servista".

_________________
Renault Espace III 2,0 16V 00'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Kov 23, 2006 14:19 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Kov 23, 2006 12:36
Pranešimai: 1398
Miestas: Šiauliai
man ir sureguliavo "tipo" voztuvus, o kaip ten is tikro tai ...zine, kai sureguliuoj tur nebebarsket? barska reisk vel vaziot, sakyt, ka ci pridirbot, ar kiap?
2.8 matars espace.APD

_________________
Aš kol kas ne kažkas, bet ir mane ne bet kas...
Espace 2.8 v6+LPG turbūt pirmas ir paskutinis automatas...renault klube..
Laguna II
+37065634544


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Bir 13, 2006 22:53 
sveiki :) as tai vostuvu dar ne reguliavau ne karto per 3 metus :wink: su dujom vaziuoju 2 metus ir nieko nei barska nei tarska :shock: ir vaziuoju ir kuro sanaudos norm apie 11 ltr . Gal :P reiketu nuvaziuot ir pareguliut . Bet kam reguliuot jei viskas gerai :?:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Bir 23, 2006 09:27 
Gal ir man ka galetumet patarti:

Situacija tokia: Laguna 2.0l (8v) automatas, klima, ideta I-os kartos duju iranga, istatytas ale sportinis oro filtras kad sovimo atveju nieko blogo neatsitiktu. Duju mieste su ijunta kondiske be dideliu kamsciu ir vaziuojant gan ramiai eme 17-17,5l. Na kazkaip pasirode lyg ir daugoka. Padariau variklio diagnostika, buvo pakeistas paskirstymo dangtelis, visa kita buvo ok. Tiesa, trauka ant duju buvo nekokia. Dujos reguliuotos. Nepadejo.
Tada nuvaziavau i Delada, sureguliavo voztuvus (200Lt su saibom). Iskart trauak atsirado. Nuvariau tada vel pareguliuoti dujas. Dabar mieste su ijungta klima 19-19,5l, trauka normali. Daugiau ka daryti jau nebeisivazduoju, o gal cia normaliai taip ir turi buti? Kokie pamastymai, patarimai, pasiulymai?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Bir 23, 2006 09:40 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Kov 06, 2006 10:23
Pranešimai: 714
Miestas: Klaipeda
Ci as kaip suprantu, kuo brangiau sumoki Deladai uz voztuvu reguliavima, tuo daugiau pradeda ryt kuro. Tu sumokejai 200 - ryja 19 l, va zmogus, kitoj temoj, sumokejo 800 - ryja 30 l......

:)

_________________
Espace II, 92 m., 2,2 l. + LPG


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Bir 23, 2006 10:50 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
:lol: Mano manymu 19l duju dvilitrinei Lagunai daugoka :roll:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Bir 23, 2006 11:25 
Energetikas rašė:
:lol: Mano manymu 19l duju dvilitrinei Lagunai daugoka :roll:


va as irgi galvoju kad daugoka, tik beda kad nezinau ka megnt daryti. variklio diagnostika padaryta, dujos/voztuvai reguliuoti.. na meginsiu dar pas dujininkus vaziuoti, gal varztuka blogai pasukiojo... Dar mastau gal verta butu EKO sistema dasideti?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Bir 23, 2006 16:37 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Bir 13, 2003 08:39
Pranešimai: 823
Miestas: Domeikava - Kaunas
kitoks rašė:
va as irgi galvoju kad daugoka, tik beda kad nezinau ka megnt daryti. variklio diagnostika padaryta, dujos/voztuvai reguliuoti.. na meginsiu dar pas dujininkus vaziuoti, gal varztuka blogai pasukiojo... Dar mastau gal verta butu EKO sistema dasideti?


O kokios benzino sąnaudos? Normalios?

_________________
Egidijus
Ford Mondeo 2.0 Ghia SW


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Bir 23, 2006 17:48 
kipsas rašė:
sveiki :) as tai vostuvu dar ne reguliavau ne karto per 3 metus :wink: su dujom vaziuoju 2 metus ir nieko nei barska nei tarska :shock: ir vaziuoju ir kuro sanaudos norm apie 11 ltr . Gal :P reiketu nuvaziuot ir pareguliut . Bet kam reguliuot jei viskas gerai :?:


tai gal per tuos tris metus tenuvaziavai kokius 20000km:)?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Bir 23, 2006 19:28 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
kitoks rašė:
Gal ir man ka galetumet patarti:

Situacija tokia: Laguna 2.0l (8v) automatas, klima, ideta I-os kartos duju iranga, istatytas ale sportinis oro filtras kad sovimo atveju nieko blogo neatsitiktu. Duju mieste su ijunta kondiske be dideliu kamsciu ir vaziuojant gan ramiai eme 17-17,5l. Na kazkaip pasirode lyg ir daugoka. Padariau variklio diagnostika, buvo pakeistas paskirstymo dangtelis, visa kita buvo ok. Tiesa, trauka ant duju buvo nekokia. Dujos reguliuotos. Nepadejo.
Tada nuvaziavau i Delada, sureguliavo voztuvus (200Lt su saibom). Iskart trauak atsirado. Nuvariau tada vel pareguliuoti dujas. Dabar mieste su ijungta klima 19-19,5l, trauka normali. Daugiau ka daryti jau nebeisivazduoju, o gal cia normaliai taip ir turi buti? Kokie pamastymai, patarimai, pasiulymai?

O gal paskaityk apie Delada?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bir 26, 2006 10:34 
Na apie delada tai as skaiciau nemazai, taciau i Lautra varyti irgi nesinorejo... O daugiau kam skambinau tai nieks Lagunai voztuvu nereguliuoja...


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bir 26, 2006 10:34 
Egidijus rašė:
O kokios benzino sąnaudos? Normalios?

Na benzino mieste su kondicionierium iki 14l.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Bir 27, 2006 12:17 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Kov 23, 2006 12:36
Pranešimai: 1398
Miestas: Šiauliai
Energetikas rašė:
:lol: Mano manymu 19l duju dvilitrinei Lagunai daugoka :roll:

gal jis dar tona bulbiu pakrauna, tai normaliai tada :lol:

_________________
Aš kol kas ne kažkas, bet ir mane ne bet kas...
Espace 2.8 v6+LPG turbūt pirmas ir paskutinis automatas...renault klube..
Laguna II
+37065634544


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Bir 27, 2006 12:22 
Saulutis rašė:
Energetikas rašė:
:lol: Mano manymu 19l duju dvilitrinei Lagunai daugoka :roll:

gal jis dar tona bulbiu pakrauna, tai normaliai tada :lol:


nu kad ne, kam man mieste bulbu tiek? :D

Siaip trasoj tai valgo 12-13l su kondicionierium ijungtu. Sian buvau vel pas dujininkus, kazka pareguliavo vel. Nors abejoju kad kakzas labai pasikeistu..


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 11, 2006 17:14 
Tokios sąnaudos šiai mašinai yra visiška nesamonė. Pats tokią auto turėjau mieste apie 12 - 13 litrų dujų max. ėmė. Trasoje į 8,5 tilpdavau. Neabejotinai kažkoks gedimas yra, arba variklyje, ar įpurškime, ar dujų įrangoje. Vožtuvai čia ne prie ko :!: :!: :!: Atsiminkit, kad jei vožtuvai labai blogi tai dujos detonuoja, kaip ir dėl blogų žvakių ar laidų.
Dabar važinėju su Safranu 3 l. APD ir dujų ima mieste apie 17, o trasoje 10-11, tuščios auto svoris 1600 kg. Dabar palygink su savo auto duomenimis ir gerai pats pagalvok kokios turėtų būti tavo auto dujų sanaudos. Taip kad ieškok gero diagnostikos spec. Vieną žinau tik telef. daba neturiu, Rasų g. atrodo, bet pas jį eilė 3 sav. į priekį. :shock:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 11, 2006 17:24 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Dariuks rašė:
Tokios sąnaudos šiai mašinai yra visiška nesamonė. Pats tokią auto turėjau mieste apie 12 - 13 litrų dujų max. ėmė. Trasoje į 8,5 tilpdavau. Neabejotinai kažkoks gedimas yra, arba variklyje, ar įpurškime, ar dujų įrangoje. Vožtuvai čia ne prie ko :!: :!: :!: Atsiminkit, kad jei vožtuvai labai blogi tai dujos detonuoja, kaip ir dėl blogų žvakių ar laidų.
Dabar važinėju su Safranu 3 l. APD ir dujų ima mieste apie 17, o trasoje 10-11, tuščios auto svoris 1600 kg. Dabar palygink su savo auto duomenimis ir gerai pats pagalvok kokios turėtų būti tavo auto dujų sanaudos. Taip kad ieškok gero diagnostikos spec. Vieną žinau tik telef. d
aba neturiu, Rasų g. atrodo, bet pas jį eilė 3 sav. į priekį. :shock:

Kaip suprasti?Jei voztuvai labai blogi tai dujos detonuoja.Isversk i normalia kalba.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui