Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 01:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Tre Rgp 29, 2007 11:27 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Sau 10, 2007 00:42
Pranešimai: 278
Miestas: Vilnius-Kupiskis
Jei esate siaubingai išsiilgę atostogų palangoje, bet niekaip dėl užimtumo ar finansų trūkumo negalite ten nuvažiuoti. Palangą galite pasidaryti namuose! Receptas paprastas:

1 žingsnis: Vonios kambaryje ant grindų priberkite smėlio. Iš viršaus
gausiai pabarstykite cigarečių nuorūkų. Atsigulkite.

2 žingsnis: Įsirašykite miesto traukinių stoties triukšmą, o įrašą
visu garsu paleiskite vonioje. Kad būtų tikroviškiau, pasikvieskite
kaimyną, kuris garsiai rėktų:Karšti čeburėkai, šaltas alus!.

3 žingsnis: Užsidėkite maudymosi kelnaites. Už jų prisipilkite smėlio.
Ant sienos pasikabinkite plakatą su pusnuogėmis moterimis ir vogčiomis
į jį žiūrėkite.

4 žingsnis: Prileiskite į vonią vandens. Gausiai jame prisisiokite, o
tuomet šokinėkite, taškykitės ir krykštaukite iš džiaugsmo.

5 žingnis: Orkaitėje pakaitinkite keptuvę. atsineškite ją į vonią,
mindžiokite basomis ir įsivaizduokite, kad tai karštas pajūrio smėlis.

6 žingsnis: Pasikvieskite į vonią kuo daugiau draugų arba (dar geriau)
nepažįstamų žmonių iš gatvės. Bandykite visi sugulti nat grindų. Į
vieną kvadratinį metrą - bent 2 žmonės.

7 žingnis: Basanavičiaus gatvė jūsų namuose. Susinešate keturis
magnetafonus, per visus visu garsu paleidžiate skirtingas Pūko
kasetes ir geriate. Daug. Kai jau niekas nebepastovi ant kojų, einate
į vonią pasitikti saulėtekio. Galima pasisioti arba privemti vonioje.

_________________
skype: skainetas
Tel: +370 600 49519; +370 622 96749


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgp 29, 2007 11:38 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgs 04, 2004 13:27
Pranešimai: 1613
Miestas: Širdyje Kaunas ir Klaipeda. Dabar Pakruojo raj. :)
Cia geras :lol: :lol: :lol: Teisybes tikrai yra :D

_________________
Pilkas Renault Scenic '99 DCL***
Juoda Honda Shadow VT1100 '06


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgp 29, 2007 21:28 
jo, palanga nieko gero :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Rgp 30, 2007 14:37 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Sau 08, 2007 12:12
Pranešimai: 1389
Miestas: Klaipėda
Gerai, kad Algis to dar nematė... [img]http://smilies.sofrayt.com/^/aiw/laugh.gif[/img]

_________________
Olegas 600 82098
91Clio 1,2i 03.08.25-09.03.14
92Clio 1,4i 09.03.21-12.04.11
96Pug106 1,5XND 12.04.15-16.06.14
98Scenic 1,9dTi 16.10.26


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Rgp 30, 2007 17:10 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgs 04, 2004 13:27
Pranešimai: 1613
Miestas: Širdyje Kaunas ir Klaipeda. Dabar Pakruojo raj. :)
Ne, rimtai, Palangoj labai grazu buna kai lapai spalvoti rudeni kranta. Po Tiskeviciaus parka pasivaiksciot nerealu. Arba ziema prie juros. Arba ziema Palangoj velgi po parka. Fantastika. Tokia ramybe, atsipalaidavimas... O sia vasara buvau rik viena karta vakare Palangoj. Atvaziavau pasb drauge ten gyvenancia, tai i miesta issitempe :)

_________________
Pilkas Renault Scenic '99 DCL***
Juoda Honda Shadow VT1100 '06


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Šeš Spa 06, 2007 16:13 
Dogbrain rašė:
Gerai, kad Algis to dar nematė... [img]http://smilies.sofrayt.com/^/aiw/laugh.gif[/img]
Mačiau :lol: :lol: , bet man dzin :bee:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Šeš Spa 06, 2007 16:15 
safras rašė:
jo, palanga nieko gero :lol:
Aha :bee: O kas suvažiuoja :twisted: Vilnius ir Kaunas :twisted: :!: :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: Šeš Spa 20, 2007 22:41 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 29, 2006 23:37
Pranešimai: 712
Miestas: Kaunas
algius rašė:
safras rašė:
jo, palanga nieko gero :lol:
Aha :bee: O kas suvažiuoja :twisted: Vilnius ir Kaunas :twisted: :!: :lol:


Ir važiuosiu kol gyvas būsiu :bravo: :victory:

_________________
Safrane palm d'or limited edition http://www.youtube.com/watch?v=6F4WYhPY28I


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: Šeš Spa 20, 2007 23:03 
hc4gen rašė:

Ir važiuosiu kol gyvas būsiu :bravo: :victory:
Būna ir nedavažiavusių :lol: ypač prieš pat Palangą, kai visi nori būti gudresni už kitus :banghead: :banghead: :lol: :lol: ir žioplausias avarijas padaro :lol: Pirmauja Kaunas, sparčiai vejasi Vilnius, kiti dar tik mokosi :lol: :lol: O žinai kodėl :?: :lol: Galvoja, nors mato savo akimis gatves, ženklus, šviesoforus ir, be abejo automobilius, kad Palangoje negalioja KET ir vietiniai nežino kas tai :lol: :lol: :lol: Tu, važiuok, man negaila, tik nestatyk auto mano vietoj ir nepilk šiukšlių į konteinerį prie mano namų :lol: :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: Šeš Spa 20, 2007 23:09 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 29, 2006 23:37
Pranešimai: 712
Miestas: Kaunas
algius rašė:
nepilk šiukšlių į konteinerį prie mano namų :lol: :lol:


O prie ko negaliu pilt šiukšlių į "tavo" konteineri jei jis viešas? :roll: Nebent kalbi apie plastmasinį.. :D Ir prie ko galiu nedavažiuot :roll: Nežinau nežinau kažkaip nedraugiškai čia tu :wink: Džiaugtumeis, kad patinka tavo miestas :lol:

_________________
Safrane palm d'or limited edition http://www.youtube.com/watch?v=6F4WYhPY28I


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: Šeš Spa 20, 2007 23:24 
hc4gen rašė:
algius rašė:
nepilk šiukšlių į konteinerį prie mano namų :lol: :lol:


O prie ko negaliu pilt šiukšlių į "tavo" konteineri? :roll: Ir prie ko galiu nedavažiuot :roll: Nežinau nežinau kažkaip nedraugiškai čia tu :wink:
Už šiukšlių išvežimą mes mokam :!: Tai va :!: žiūriu kaip privažiuoja kokia mašina, išlipa koks žmurikas ir prugrūzija pusę konteinerio ir tokių nemažai.Aš mūsų name gyvenančių mašinas pažįstu :!: Kuo dažniau šiukšles išveža tuo daugiau mokam :!: Kai dėl nedavažiavimo, tai pats pastebėjai kai prieš įvažiavimą į miestą daug gudručių atsiranda, lenda, lenkia per abi puses, per ištisinę liniją.....spūstys, ''bučiniai'' vienos mašinos į kitos subinę, kartais grupinis ''pasibučiavimas'' :lol: :lol: policija, moment kamštis, nervų gadinimas :!: Sekmadieniais panašus vaizdelis :lol: :lol: Va, ką norėjau pasakyt.Gatvėse matosi kas iš kur :twisted: Nesakau, kad visi, bet ''tokių'', neįsižeisk, dauguma.Tai tik pastebėjimai per 25 m. kai gyvenu Palangoj.Viešos yra šiukšlių dėžės gatvėse :!: O konteineriai prie namų skirti surinkti šiukšles iš tuose namuose gyvenančių.Nu, koks čia nedraugiškumas :?: Tau visada žalia šviesa į Palangą :) :) :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: Šeš Spa 20, 2007 23:54 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 29, 2006 23:37
Pranešimai: 712
Miestas: Kaunas
algius rašė:
O konteineriai prie namų skirti surinkti šiukšles iš tuose namuose gyvenančių.Nu, koks čia nedraugiškumas :?: Tau visada žalia šviesa į Palangą :) :) :)


Tai aš tuo metu ir gyvenu, moku buto nuominkei nemažus pinigus, tai ji tegu iš tų pinigų tegul ir krapšto šiuklų išvežimui :) aš tai galvoju geriau į konteinerį nei į patvorį :wink: Tai pas jumi sistema kažkokia keista jei mokate nuo to, kiek kartų išveža šiukšles, pas mus yra nustatytas mokestis ir jį visuomet moki (kas mėnesį), nors gyvenu nuosavame, bet tikrai taip yra ir daugiabučiuose, pataisykit jeigu klystu :D

_________________
Safrane palm d'or limited edition http://www.youtube.com/watch?v=6F4WYhPY28I


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Spa 21, 2007 00:01 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 29, 2006 23:37
Pranešimai: 712
Miestas: Kaunas
O dar kauno vairuotojai tikrai drausmingesni už vilniaus... kiek nuvarau į Vilnių tai gatvėse balaganas, posūkių niekas neranda, lenda, užkišinėja naglai ir vaizduoja jog tai natūralu :twisted:

_________________
Safrane palm d'or limited edition http://www.youtube.com/watch?v=6F4WYhPY28I


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: Sek Spa 21, 2007 00:04 
hc4gen rašė:
algius rašė:
O konteineriai prie namų skirti surinkti šiukšles iš tuose namuose gyvenančių.Nu, koks čia nedraugiškumas :?: Tau visada žalia šviesa į Palangą :) :) :)


Tai aš tuo metu ir gyvenu, moku buto nuominkei nemažus pinigus, tai ji tegu iš tų pinigų tegul ir krapšto šiuklų išvežimui :) aš tai galvoju geriau į konteinerį nei į patvorį :wink: Tai pas jumi sistema kažkokia keista jei mokate nuo to, kiek kartų išveža šiukšles, pas mus yra nustatytas mokestis ir jį visuomet moki (kas mėnesį), nors gyvenu nuosavame, bet tikrai taip yra ir daugiabučiuose, pataisykit jeigu klystu :D
Vasarą mokęstis padidėja dėl jau minėtų priežąsčių :!: Pas mus bendrija.Ir, blyn, esmė dar tame, kad noriu išpilti šiukšles, o konteineris prisūdytas, net per kraštus krenta, musės veislinės aplink laksto :twisted: :lol: Ai, gana apie šiukšles :twisted: :lol: :lol: :lol:Tu, neteisus :!: Vilniuje aukštesnė vairavimo kultūra :!: Ir nesiginčyk :lol: :lol: :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: Sek Spa 21, 2007 00:06 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 29, 2006 23:37
Pranešimai: 712
Miestas: Kaunas
algius rašė:
hc4gen rašė:
algius rašė:
O konteineriai prie namų skirti surinkti šiukšles iš tuose namuose gyvenančių.Nu, koks čia nedraugiškumas :?: Tau visada žalia šviesa į Palangą :) :) :)


Tai aš tuo metu ir gyvenu, moku buto nuominkei nemažus pinigus, tai ji tegu iš tų pinigų tegul ir krapšto šiuklų išvežimui :) aš tai galvoju geriau į konteinerį nei į patvorį :wink: Tai pas jumi sistema kažkokia keista jei mokate nuo to, kiek kartų išveža šiukšles, pas mus yra nustatytas mokestis ir jį visuomet moki (kas mėnesį), nors gyvenu nuosavame, bet tikrai taip yra ir daugiabučiuose, pataisykit jeigu klystu :D
Vasarą mokęstis padidėja dėl jau minėtų priežąsčių :!: Pas mus bendrija.Ir, blyn, esmė dar tame, kad noriu išpilti šiukšles, o konteineris prisūdytas, net per kraštus krenta, musės veislinės aplink laksto :twisted: :lol: Ai, gana apie šiukšles :twisted: :lol: :lol: :lol:Tu, neteisus :!: Vilniuje aukštesnė vairavimo kultūra :!: Ir nesiginčyk :lol: :lol: :lol:


Vilnius ir vairavimo kultūra yra du nesuderinami dalykai, paklausk bet ko, o geriau pats nuvažiuok į vilnių ir pamatysi :lol: :lol: :lol:

_________________
Safrane palm d'or limited edition http://www.youtube.com/watch?v=6F4WYhPY28I


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Spa 21, 2007 00:09 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 29, 2006 23:37
Pranešimai: 712
Miestas: Kaunas
Ok, tada šiukšles pilsiu kopose, jei gaila vietos konteineryje :lol: :lol: :lol: O gal visgi išskirsi mažą plotelį? :D :lol: :lol:

_________________
Safrane palm d'or limited edition http://www.youtube.com/watch?v=6F4WYhPY28I


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: Sek Spa 21, 2007 00:13 
hc4gen rašė:

Vilnius ir vairavimo kultūra yra du nesuderinami dalykai, paklausk bet ko, o geriau pats nuvažiuok į vilnių ir pamatysi :lol: :lol: :lol:
Nenusišnekėk :lol: :lol: Kultūra labai plati savoka :!: Būnu aš Vilniuje ir gana dažnai, taigi lengviau pastebiu teigiamus ar neigiamus pokyčius :!: :lol: :lol: Kaune, kas man patinka, jei nežinai kelio, tai žmonės labai geranoriškai, nuodugniai paaiškina kaip nuvažiuoti :!: Tuo ne vieną kartą įsitikinau.Atsikabink su tom šiukšlėm :lol: :lol: :lol: Užknisai :lol: :lol: :bee: :bee: :lol: :lol:Vsio, einam miegot, man ryt į darbą :twisted: :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: Sek Spa 21, 2007 00:23 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 29, 2006 23:37
Pranešimai: 712
Miestas: Kaunas
algius rašė:
hc4gen rašė:

Vilnius ir vairavimo kultūra yra du nesuderinami dalykai, paklausk bet ko, o geriau pats nuvažiuok į vilnių ir pamatysi :lol: :lol: :lol:
Nenusišnekėk :lol: :lol: Kultūra labai plati savoka :!: Būnu aš Vilniuje ir gana dažnai, taigi lengviau pastebiu teigiamus ar neigiamus pokyčius :!: :lol: :lol: Kaune, kas man patinka, jei nežinai kelio, tai žmonės labai geranoriškai, nuodugniai paaiškina kaip nuvažiuoti :!: Tuo ne vieną kartą įsitikinau.Atsikabink su tom šiukšlėm :lol: :lol: :lol: Užknisai :lol: :lol: :bee: :bee: :lol: :lol:Vsio, einam miegot, man ryt į darbą :twisted: :lol:


Eik miegoti ir sapnuok kaip aš iškraunu šiukšles į tavo konteinerį, daug šiukšlių, oi kiek daug šiukšlių :twisted: :bee: Tu eini ryte važiuot į darbą, o šalia konteinerio, kur tu pasitatęs mašiną, dūzgia daug musių, oi kiek daug musių :lol: :lol: :bee: :bee: ir vos pradarius duris, jos tau prilenda į mašiną, daug musių, oi kiek daug musių :lol: :lol: :bee: :bee: :bee: :bee:

_________________
Safrane palm d'or limited edition http://www.youtube.com/watch?v=6F4WYhPY28I


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: Sek Spa 21, 2007 08:24 
hc4gen rašė:

Eik miegoti ir sapnuok kaip aš iškraunu šiukšles į tavo konteinerį, daug šiukšlių, oi kiek daug šiukšlių :twisted: :bee: Tu eini ryte važiuot į darbą, o šalia konteinerio, kur tu pasitatęs mašiną, dūzgia daug musių, oi kiek daug musių :lol: :lol: :bee: :bee: ir vos pradarius duris, jos tau prilenda į mašiną, daug musių, oi kiek daug musių :lol: :lol: :bee: :bee: :bee: :bee:
Koks tavo mašinos nr. :twisted: :?: :lol: mano mašina tavo didžiam nusivylimui aikštelėje :!: 8) :bee: :bee: :bee: mesk savo juodas mintis :twisted: :bee: :bee: :lol: būk kaunietis, nebūk kavenskas :lol: :lol: :lol: :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 19 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui