Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 09:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pir Lie 16, 2007 22:16 
tai va, gryzau turbut is antrosios Prancuzijos, t.y. Tuniso. Ten mano paskaiciavimu ~70% automobiliu sudaro prancuziski (is ju kokia 30-40% Renault), o po to jau vokiska kokybe ir kitokia xernia. Beja teko matyti ne viena vaziuojanti R4 ar panasu egzemplioriu :)

P.S. na kadangi Tunisas buvusi kolonija prancuzu, gal todel po siai dienai jie dar taip megsta juos.

P.S.S. beje, prie + 30 +40 ir dar didesnes temperaturos rieda be problemu automobiliai, maitinami LPG :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Lie 16, 2007 22:18 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 26, 2005 22:53
Pranešimai: 4903
Miestas: Vilnius, SCMAF TADAS BLINDA
Pažintinėje buvai ar poilsinėje?

_________________
Ex Renault Scenic RT 1.9 DTI 98'
Ex TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 08'
ExTOYOTA Avensis 2.0 07'
Toyota Corrolla 1,6 08'
Yamaha XV1900 Roadliner Vtwin 06'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Lie 16, 2007 22:29 
DainiusD rašė:
Pažintinėje buvai ar poilsinėje?


poilsinej, bet vietoj pirkausi 2 dienu kelione po visa Tunisa. Aplankiau daug maz visas izimybes, pajodinejau su cameliu po sahara ir t.t. Beja kadangi gyvenau mieste, tai ir taip puse dienos eidavome po miesta, centra pasitrinti. Negulejai visas dienas bamba isvertes :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 02:15 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Rgp 05, 2005 17:52
Pranešimai: 246
Miestas: Mažeikiai
Teko būt. Įdomi šalis. Norėčiau nuvaryt dar, šiaurę apžiūrėt.
Mums aiškino, kad gyvuoja ten "vietinės" prekės - kurios Tunise ir gaminamos. Įvežimui iš pašalio muitai didžiuliai. Gali jie sau leist - ilgą laiką Tunisas buvo demokratiška ir aiški pigios darbo jėgos valstybė Europos panosėj, tai fabrikantų ilgai kviest bei įkalbinėt nereikėjo, o prancūzai ir taip nuo seno ten sėdėjo. :lol: Dar populiarūs ten Isuzu pikapiukai (irgi atseit ten daro).

_________________
1. *****censored*****
2. Renault Clio 1.2 `96. Nemoki reanimuot immo - niekur toli nevažiuok :twisted:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lie 17, 2007 23:19 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 26, 2005 22:53
Pranešimai: 4903
Miestas: Vilnius, SCMAF TADAS BLINDA
paulyz rašė:
DainiusD rašė:
Pažintinėje buvai ar poilsinėje?


poilsinej, bet vietoj pirkausi 2 dienu kelione po visa Tunisa. Aplankiau daug maz visas izimybes, pajodinejau su cameliu po sahara ir t.t. Beja kadangi gyvenau mieste, tai ir taip puse dienos eidavome po miesta, centra pasitrinti. Negulejai visas dienas bamba isvertes :wink:


Matei urvinius?
Buvai Tunisietiškuose kanjonuose?

_________________
Ex Renault Scenic RT 1.9 DTI 98'
Ex TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 08'
ExTOYOTA Avensis 2.0 07'
Toyota Corrolla 1,6 08'
Yamaha XV1900 Roadliner Vtwin 06'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lie 18, 2007 08:25 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgs 04, 2004 13:27
Pranešimai: 1613
Miestas: Širdyje Kaunas ir Klaipeda. Dabar Pakruojo raj. :)
Jei vaziavo i Sacharos kelione dviem dienom, tai turejo matyti, ir daugiau, nei tu paklausei :)

_________________
Pilkas Renault Scenic '99 DCL***
Juoda Honda Shadow VT1100 '06


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lie 18, 2007 10:03 
DainiusD rašė:
Matei urvinius?
Buvai Tunisietiškuose kanjonuose?


tep, dar jojau ant kupranugario saharoje, vazinejau su dzipais po smelynus.........paturiau ka reiskia diena +51C :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lie 18, 2007 11:03 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Rgs 30, 2005 18:06
Pranešimai: 881
Miestas: Vilkaviškis
Man taip pat labai patiko Tunise :D . Na bet jei ne 2 dienu kelione i Sahara- galeciau sakyti kad jo ir nemaciau.
Man taip patiko :shock: , dar ir gide buvo cool, papasakokojo apie ju kultura, svietima, politika, kalejimus, importa eksporta- zodziu visaka :shock: ... Susidariau nuomone, gal jie ir karstakosiai musulmonai, bet visa tai susitvarke super :idea: .
Jei kas nors vyksite, patariu butinai keliauti tas 2 dienas- nesigailesit. Dar susizinokit kas gidas.

_________________
Šypsokis ir pasaulis šypsosis tau, būk susiraukęs ir liksi vienas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lie 18, 2007 16:15 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Rgp 05, 2005 17:52
Pranešimai: 246
Miestas: Mažeikiai
Ką čia išsidomėsi - reik duot konkrečias rekomendacijas :lol:
OasisTours (nzn kas jie dabar) gidė Eglė - rekomenduojam :D - boba su
kiaušais :lol: , situaciją kontroliuoja, babkes atidirba - daug pasakoja, pati Tunise gyvena, tai pasakoja apie gyvus reikalus ir puikiai su visais tais reikalais susidūrusi, o ne seka pasakaites iš kokios ką tik perskaitytos knygiūkštes. Kažkas sako, kad per daug mužikiška, kiti norėtu, kad ji grupei ne vadovautų, o šiknas laižytų - nzn, man patiko.
2 dienų kelionę imt vienareikšmiškai. kainuoja nemažai, bet verta tikrai.

_________________
1. *****censored*****
2. Renault Clio 1.2 `96. Nemoki reanimuot immo - niekur toli nevažiuok :twisted:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Lie 19, 2007 17:33 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Rgs 30, 2005 18:06
Pranešimai: 881
Miestas: Vilkaviškis
Cituoti:
gidė Eglė

Ji ir musu kelionei vadovavo. Man patiko labai :!:

_________________
Šypsokis ir pasaulis šypsosis tau, būk susiraukęs ir liksi vienas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Lie 19, 2007 21:56 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgs 04, 2004 13:27
Pranešimai: 1613
Miestas: Širdyje Kaunas ir Klaipeda. Dabar Pakruojo raj. :)
As su Novaturu vaziavau. Siaip pasitiko super gide. Kol is ororuosto vaziavom, tiek visko pripasakojo...
O i Sacharos ta kelione vaziavo kazkoks bachuras gidu. Tai as jau vakarop nebesugebejau savo liezuvio suvaldyt per visa autobusa i jo komentarus. Kelione sunki buvo, nes sedejom gale. Vaziavau su broliu, o tas tai dar uz mane aukstesnis, 196cm. Tai as dar budama nagla sugebejau dvi sedynes gale uzimti, zodziu dviese sedejom per tris. O siaip nepatogumu daugiau kaip ir nebuvo :)

_________________
Pilkas Renault Scenic '99 DCL***
Juoda Honda Shadow VT1100 '06


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Lie 19, 2007 22:23 
Rūta rašė:
As su Novaturu vaziavau. Siaip pasitiko super gide. Kol is ororuosto vaziavom, tiek visko pripasakojo...
O i Sacharos ta kelione vaziavo kazkoks bachuras gidu. Tai as jau vakarop nebesugebejau savo liezuvio suvaldyt per visa autobusa i jo komentarus. Kelione sunki buvo, nes sedejom gale. Vaziavau su broliu, o tas tai dar uz mane aukstesnis, 196cm. Tai as dar budama nagla sugebejau dvi sedynes gale uzimti, zodziu dviese sedejom per tris. O siaip nepatogumu daugiau kaip ir nebuvo :)


na mes irgi su novaturu vaziavom, man viskas ok. O sedejau paskutinej sedynej pries vidurines duris........taigi niekas nespardo + atsilosti gali. Reikia zinoti kur vietas imti :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Lie 20, 2007 15:19 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgs 04, 2004 13:27
Pranešimai: 1613
Miestas: Širdyje Kaunas ir Klaipeda. Dabar Pakruojo raj. :)
paulyz rašė:
Rūta rašė:
As su Novaturu vaziavau. Siaip pasitiko super gide. Kol is ororuosto vaziavom, tiek visko pripasakojo...
O i Sacharos ta kelione vaziavo kazkoks bachuras gidu. Tai as jau vakarop nebesugebejau savo liezuvio suvaldyt per visa autobusa i jo komentarus. Kelione sunki buvo, nes sedejom gale. Vaziavau su broliu, o tas tai dar uz mane aukstesnis, 196cm. Tai as dar budama nagla sugebejau dvi sedynes gale uzimti, zodziu dviese sedejom per tris. O siaip nepatogumu daugiau kaip ir nebuvo :)


na mes irgi su novaturu vaziavom, man viskas ok. O sedejau paskutinej sedynej pries vidurines duris........taigi niekas nespardo + atsilosti gali. Reikia zinoti kur vietas imti :D


Reikia reikia. Zinau as kur autike geriausios vietos, daug europos su autikais ismaisius esu. Tik, kad i musu viesbuti paskutini autikas atvaziavo, pilnutelis. Tai ka ten bepasirinksi... Ech, Tunisas gerai. Dabar dar i Maroka noriu :)

_________________
Pilkas Renault Scenic '99 DCL***
Juoda Honda Shadow VT1100 '06


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Lie 20, 2007 23:37 
ir as ten buvau, alu midu geriau, raftinga apturejau :D beje issinuomojom auto uz 300e 7 dienom , renault megane (scenic). daug renault, vat ten galima butu Gera Kluba ikurt ar bent filiala:D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Lie 20, 2007 23:52 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 26, 2005 22:53
Pranešimai: 4903
Miestas: Vilnius, SCMAF TADAS BLINDA
Rūta rašė:
Jei vaziavo i Sacharos kelione dviem dienom, tai turejo matyti, ir daugiau, nei tu paklausei :)


kažkaip visi važiuoja į egiptus, tunisus ar turkijas, tai aš iš principo nevažiuoju :lol:

taigi ir klausiu, nes ten nebuvau, kas ten yra verto dėmesio, manęs poilsinės nedomina, tik pažintinės :D

_________________
Ex Renault Scenic RT 1.9 DTI 98'
Ex TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 08'
ExTOYOTA Avensis 2.0 07'
Toyota Corrolla 1,6 08'
Yamaha XV1900 Roadliner Vtwin 06'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 21, 2007 17:24 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgs 04, 2004 13:27
Pranešimai: 1613
Miestas: Širdyje Kaunas ir Klaipeda. Dabar Pakruojo raj. :)
DainiusD rašė:
Rūta rašė:
Jei vaziavo i Sacharos kelione dviem dienom, tai turejo matyti, ir daugiau, nei tu paklausei :)


kažkaip visi važiuoja į egiptus, tunisus ar turkijas, tai aš iš principo nevažiuoju :lol:

taigi ir klausiu, nes ten nebuvau, kas ten yra verto dėmesio, manęs poilsinės nedomina, tik pažintinės :D


Tokiose poilsinese gali puikiai pasidaryt pazintines :) Tikrai yra ka paziuret, verta :)

_________________
Pilkas Renault Scenic '99 DCL***
Juoda Honda Shadow VT1100 '06


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lie 21, 2007 23:10 
paulyz rašė:
tai va, gryzau turbut is antrosios Prancuzijos, t.y. Tuniso. Ten mano paskaiciavimu ~70% automobiliu sudaro prancuziski (is ju kokia 30-40% Renault), o po to jau vokiska kokybe ir kitokia xernia. Beja teko matyti ne viena vaziuojanti R4 ar panasu egzemplioriu :)
O Citroen 2CV (deux cheveaux,du arkliai pranc.) nebuvai sutikes?As vazinejausi 1992m.Vienzo kirtau pesciom siena ties Saarbriukenu bet,nupedines 15km iki Saargumine ir vel prie sienos su Vokietija atsidures, supratau,kad iki Strasbourg`o sian nenueisiu.Ryzausi stabdyti.Mano nuostabai prancuzai noriai eme pakeleivius,ilgiau 2 min nebalsavau.Ir staiga pokst,sustoja Citroenas 2CV :D Ne sedanas,o furgonas.Tokia keturkampa deze uzdeta su langiukais uz vairuotuojo kabinos.Ten ant suoliuku isilgai borto saltai dar seseta zmogu galima buvo susodinti :lol: Vairavo toks jaunas bicas vardu Pjeras,duok Die sveikatos tam geram zmogui,ir noriai pasakojo apie savo masina.Su pinigais jam matyt striuka buvo,nes taupe ant pjezo(piege,kelio mokestis autostradose),bet per kaimo keliukus tame kalvotame Elzase spaude visus 70-80km/h nelabai reaguodamas i posukius.Kai pasake ,kad 22AJ variklyje man akys ant kaktos issprogo,negalejau patiketi,kad tik tiek.Labai jau judri masinike buvo,saltai su ziguliais varzytis galejo.Veliau atvaziavus i Strasbura Pjeras paprase ,kad padeciau istumti automobili i garaza,ne tai sankaba,ne tai starteris problemiskas buvo.na budamas PDG aukso zenkliuko kondiciju tada, masinike stumtelejau kaip ziguli,ir pateikdama dar viena siurpriza ji vikriai iskrido i garaza,vos sustabdyti spejo.pasirodo ne tona sveria ,o puse tiek.Deja ,prancuziokai jau buvo uzrauke jos gamyba pries kelis metus.Teko matyt neperseniausiai ja Niujorke,kazkoks snobas parodai vazineja.O jo majo...sedynes kaip kedes,gal tik 1 gera amerikonisko zanduka sutalpintu :lol: Bet viduj visvien labai jauku atrode...


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Lie 23, 2007 08:03 
safras rašė:
ir as ten buvau, alu midu geriau, raftinga apturejau :D beje issinuomojom auto uz 300e 7 dienom , renault megane (scenic). daug renault, vat ten galima butu Gera Kluba ikurt ar bent filiala:D


Tunise raftinga? Ka vartojai ten kad raftinga sapnavai :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Lie 23, 2007 13:03 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Rgp 05, 2005 17:52
Pranešimai: 246
Miestas: Mažeikiai
DainiusD rašė:
Rūta rašė:
Jei vaziavo i Sacharos kelione dviem dienom, tai turejo matyti, ir daugiau, nei tu paklausei :)


kažkaip visi važiuoja į egiptus, tunisus ar turkijas, tai aš iš principo nevažiuoju :lol:

taigi ir klausiu, nes ten nebuvau, kas ten yra verto dėmesio, manęs poilsinės nedomina, tik pažintinės :D

Teisingas požiūris :D , tačiau jei išvarai į poilsinę, niekas neliepia kiauras dienas palei baseiną drybsot ir esi pats sau ponas :wink:

_________________
1. *****censored*****
2. Renault Clio 1.2 `96. Nemoki reanimuot immo - niekur toli nevažiuok :twisted:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Lie 23, 2007 22:48 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 26, 2005 22:53
Pranešimai: 4903
Miestas: Vilnius, SCMAF TADAS BLINDA
Spydas rašė:
DainiusD rašė:
Rūta rašė:
Jei vaziavo i Sacharos kelione dviem dienom, tai turejo matyti, ir daugiau, nei tu paklausei :)


kažkaip visi važiuoja į egiptus, tunisus ar turkijas, tai aš iš principo nevažiuoju :lol:

taigi ir klausiu, nes ten nebuvau, kas ten yra verto dėmesio, manęs poilsinės nedomina, tik pažintinės :D

Teisingas požiūris :D , tačiau jei išvarai į poilsinę, niekas neliepia kiauras dienas palei baseiną drybsot ir esi pats sau ponas :wink:


žinau aš buvau Kroatijoje, kiekvieną dieną varėm į skirtingus lankytinus objektus 8)

_________________
Ex Renault Scenic RT 1.9 DTI 98'
Ex TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 08'
ExTOYOTA Avensis 2.0 07'
Toyota Corrolla 1,6 08'
Yamaha XV1900 Roadliner Vtwin 06'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Rgp 13, 2007 23:45 
O jo, ir as su zmona uzsimanem is poilsines pasidaryti pazintine. Nuvejom, sedom i mikruske su arabais, pavarem extreme 100 km i miesta dideli (Susa lyg), klaidziojom klaidziojom, ziurim cia mes jau vieni tokie, is turistu zonos nuklydom, dar temsta ten 18 val.. sedom i mikruske atgal - tas ratus suka, zmonai asaros rieda.
gerai,kad netycia sutikom Tuniso army officer (jis taip isdidziai prisistate) - pagelbejo :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Rgp 14, 2007 00:12 
extremalei cia. Reik nuomotis auto, o ne asvo sveikata rizikuot.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Rgp 16, 2007 12:45 
matai, sako Tunise issinuomojes masina savo sveikata dar labiau rizikuosi :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lap 21, 2010 13:42 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Geg 07, 2008 11:10
Pranešimai: 119
Miestas: ,Nida lt Las Vegas,o nuo pradziu buvo Raseiniai
ar legali marihuana ten :mrgreen:

_________________
buvo R5 geltonas 77m ,R19-16v coupe,liko R21GTX dinozauro hawaii ganja 92m.cinkuotas keb. 2.2 benzas-dujos-keiciu i Outback ar Samurai,


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lap 21, 2010 15:51 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
neri rašė:
ar legali marihuana ten :mrgreen:

O, musu "zolininkas" atsirado :shock: :lol:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lap 21, 2010 15:57 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Kov 29, 2007 20:37
Pranešimai: 764
Miestas: Vilnius (ne tėviškė)
jis be to negali. turbūt visą arendą turi :D

_________________
Renault Laguna I Ph2 1.6l 16V benzinas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 22, 2010 18:53 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Geg 07, 2008 11:10
Pranešimai: 119
Miestas: ,Nida lt Las Vegas,o nuo pradziu buvo Raseiniai
chebra tai dievo atsiusta dovana :bravo: ,kanape stebuklingu augalu sarase.beto Jesus Kristus ruke zolyte nes buvo gerasis hipis :Dir gyde kanapiu aliejuj -nepagydomus lochus :mrgreen: ir tai dar ne viskas gerbiamieji-mano renukas yra taip high apipustas kad :alcohol: sitas kukliai hard drogs atrodo :mrgreen:
ps as uz legalize ir tiek

_________________
buvo R5 geltonas 77m ,R19-16v coupe,liko R21GTX dinozauro hawaii ganja 92m.cinkuotas keb. 2.2 benzas-dujos-keiciu i Outback ar Samurai,


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lap 25, 2010 03:27 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Pir Lap 17, 2008 13:51
Pranešimai: 1975
Miestas: Kaunas
neri rašė:
chebra tai dievo atsiusta dovana :bravo: ,kanape stebuklingu augalu sarase.beto Jesus Kristus ruke zolyte nes buvo gerasis hipis :Dir gyde kanapiu aliejuj -nepagydomus lochus :mrgreen: ir tai dar ne viskas gerbiamieji-mano renukas yra taip high apipustas kad :alcohol: sitas kukliai hard drogs atrodo :mrgreen:
ps as uz legalize ir tiek

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

_________________
Renault Safrane '92 RT 2.2 Ex
Renault Safrane '97 RXE 2.0 Ex
Renault Laguna II '01 Initiale 3.0 Ex
BMW 530d '04 E60 Ex
BMW 528i '10 F10


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui