Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 21:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kelionės po Norvegiją
StandartinėParašytas: Tre Geg 06, 2009 22:56 
Dabar esu norguose.Gal kas keliavo po sia sali ir turi pasiulyti idomiu marsrutu?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Kelionės po Norvegiją
StandartinėParašytas: Ant Geg 19, 2009 11:52 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgs 04, 2004 13:27
Pranešimai: 1613
Miestas: Širdyje Kaunas ir Klaipeda. Dabar Pakruojo raj. :)
Pirmas marsrutas yra Troliu kelias. Nuo Oslo iki Bergeno, arba nuo Bergeno iki Oslo. Bergenas super fainas miestas, vienintelis ant septyniu kalnu ir septyniu fiordu. Galima uzkilti i auksciausia virsukalne (600 m su kazkiek mieste) ir su traukinuku panoraminiu ant kalno uzvaziuot, labai grazus vaizdai, bet tam aisku reikia gero oro, kitaip viskas ruke bus pakende (geras oras didele retenybe Bergene, nes ten siaip pastovus lietus). Beje, Bergene yra fainas juru akvariumas. Jei labiau i pietus, siulau nuvyksti iki Preikenstolen uolos. Pasieskok internete nuotrauku, tai butinai nuvaziuosi tenais. Beje, visas keliones geriausia daryti liepa rugpjuti, nes paskui jau pas juos nebesezonas nuo rugsejo pabaigos, tai keltai neplaukia ir panasiai. O siaip labiau apie keliones, ypac jei norguose gyveni, pasidomek norvegijos lietuviu forume (siandien skaiciau delfi, lietuviai norvegijoje.lt man rodos).

_________________
Pilkas Renault Scenic '99 DCL***
Juoda Honda Shadow VT1100 '06


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Kelionės po Norvegiją
StandartinėParašytas: Tre Geg 20, 2009 00:59 
Labai aciu Rutai.Kai tik bus laisvo laiko tikrai reiks aplankyti Bergena.Ir is kitu esu girdejas,kad ten grazu.Aciu :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Kelionės po Norvegiją
StandartinėParašytas: Tre Geg 20, 2009 09:27 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgs 04, 2004 13:27
Pranešimai: 1613
Miestas: Širdyje Kaunas ir Klaipeda. Dabar Pakruojo raj. :)
Ner uz ka. Ziurint kurioj vietoj esi Norvegijoj.
jei turi laiko keliauti i siaure, tai butinai aplankyk Nordkapa (deja as iki ten nenusigavau).
Grazus miestas Trondheimas. Ten katedra labai panasi i Notre Dame Paryziuje. Ispudinga tikrai. Be to Trondheimo ilankose gali pamatyti banginiu. Yra faina monkey island i uria gali nuplugdyti laivelis. Bet kaip minejau, ypac siaureje, sezonas uzsidarineja rugsejo viduryje, nors dienu dar pasakiskai graziu buna. Paskui pakeliui taip butinai uzsuk prie progos i Lillehamer olimpiniu azaidyniu miesteli. Labai jaukus. Labai grazu olimpiniam kalne uzlipus, nuostabus vaizdai, idomus olimpinis muziejus. Muziejui netgi lietuviska zenkliuka su trispalve rast galima :)
Jei keliautum i Osla, tai ten per akis uztenka pusdienio pasivaiksciojimui. Yra islike pilies prie prieplaukos, butiniausiai uzsukt reikia i Vigelands parka, mano akimis jis unikalus, paziuret i karaliskuosius rumus, ir pereit per centra, pereik prieplaukoj per naujos statybos kvartala, jei domina skulpturos, ten gana ivairiu yra. Bet Osle daugiau dienai tikrai ner kas veikt. O vat Bergene man triju dienu neuzteko viska pamatyt.
O jei netycia zadi keliaut iki Kristiansando (S) cia pietinis Kristiansandas, tai as tau tada smulkiau daug galiu supasakot ka verta pamatyti tame miestuke (bet velgi pagrindinai gamtos grozis).

_________________
Pilkas Renault Scenic '99 DCL***
Juoda Honda Shadow VT1100 '06


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Kelionės po Norvegiją
StandartinėParašytas: Tre Geg 20, 2009 22:50 
as dabar Dramene.Osle irgi daznai lankausi.Trondheime irgi teko pabuti viena diena.Katedra man irgi labai patiko.Buvom dar pilyje. Seip teko pabuvoti Namsos,Singse,Lillehamery.2000metais gal savaite buvau Kristiansade.O i Bergena noreciau aplankyti.Dar sake kazkurtai prie Stavangerio yra du kalnai o tarp ju uzstriges akmuo.Labai grazus vaizdas.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Kelionės po Norvegiją
StandartinėParašytas: Pir Geg 25, 2009 15:09 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgs 04, 2004 13:27
Pranešimai: 1613
Miestas: Širdyje Kaunas ir Klaipeda. Dabar Pakruojo raj. :)
Jop, yra :) Tik as ten nebuvau :( Bet viena diena tikrai pasidarysim kelione i Norvegija. Sekmes :)

_________________
Pilkas Renault Scenic '99 DCL***
Juoda Honda Shadow VT1100 '06


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Kelionės po Norvegiją
StandartinėParašytas: Pir Geg 25, 2009 20:52 
Aciu :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui