Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 12:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pir Lap 23, 2009 16:44 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Bal 06, 2006 12:08
Pranešimai: 254
Miestas: Pasvalys
Sveiki visi.
Vasarą važinėjomės po Čeko-Slovakiją porą savaičių. Teko sumokėti dvi baudas. Slovakijoj Tatruose netoli akvaparko (nebepamenu pavadinimo, lyg prie Liptovsky Mikulaš) atidaviau 50 vandens pramogoms paruoštų eurų už greitį. Nepamačiau zonos 40 km/h, nutvėrė mane ir dar du prieky važiavusius vokiečius apie 55 km/h. Parodė nuotrauką, teko sumokėt. Ko gero buvo spec. akcija, nes kokie 5 vyrukai ten darbavosi. Kaip jie man paaiškino, su pačia moderniausia įranga.

Antrą sykį prigavo lenkijoj prie Grajevo. Vienam kaime aplenkiau gana prabangius ratus (net nustebom, kad taip lėtai važiuoja). Paskui tie ratai aplenkė mus ir įsijungė švyturėlis ant galinio lango su užrašu POLICIJA. Vėl parodė vaizdo įrašą, tai net nebedrįsau siūlyti kažko. Už 27 viršytus km atseikėjo 200 zlotų. Netgi bankomatą parodė, nes grynų neturėjom. Taip ir sugadino grįžimo gimtinėn nuotaiką. Grynai išprovokavo. Du kartus pervažiavom lenkiją per kaimus judėdami 70-80 km, nes kitaip ten neįmanoma, kaimas kaime. Ir še kad nori paskutiniuose metruose, lyjant lietui, kai tam kaime buvom tik mes ir mentai....

Kaip jum su baudomis užsieniuose? Kur galima ir kur galbūt nerekomenduojama bandyt susitart? Mano atvejais tai jie per daug solidžiai atrodė, kad paimtų kažką pro šalį...
O gal čia toks tolimesnių kelionių „abonentinis“ mokestis? Nori važiuoti – mokėk...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 23, 2009 23:25 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Ant Bal 27, 2004 18:38
Pranešimai: 627
Miestas: Mažeikiai
Prieš pora metu Cekijoj uz greiti ir lenkima per istisine linija policija prase kazkiek pinigu, bet nelabai sekesi susikalbeti, as kalbejau rusiskai, vokiskai ir lietuviskai, jie cekiskai, as rodziau, kad turiu tik litu ir zlotu-neėme, tai po kokiu 20 min paleido. Mes buvom du ekipazai lietuviai pazeidejai, abu issisukom. Kita diena pavaikstinejom po Viena, isvaziavom i autobana ir po kokiu 500 km sustojus, draugas uz savo valytuvo rado israsyta bauda uz parkavimasi po zenklu "Stoveti draudziama" ir siulyma per kazkiek dienu susimoketi, nesumokejo iki siol...

_________________
Renault Laguna 2.0 RT, 1995m. - parduota
Toyota Corolla Verso, 1.6 VVT-i , 2002m.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lap 24, 2009 18:12 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Spa 21, 2005 14:34
Pranešimai: 346
Miestas: Vilnius
Na mano patirtis kol kas nedidelė, bet šiokia tokia. Pirmiausia tai nuskalpavo Slovakai, nes nebuvau nesumokėjęs už kelius. Tiesiog net npagalvojau pervažiavęs sieną, kad kažko nepadariau... Tai matėsi, kad Slovakas labai džiaugėsi 50 eur gavęs...
Apie Lenkus tik gerai galiu atsiliepti. Vieną kartą pirštu pagrūmojo, kad per dryžuotą salelę lenkiu, o gražiausia, tai Katowicoj. Ieškojau viešbučio ir naktį maliausi per gatves nelabai žinodamas kur daba sustoti. Pravažiavau per autobuso juostą (nes ten viena kryptimi tik leido mašinom važiuoti) ir ant šiknos iš kart prilipo patruliai. Pavažinėjo paskui mane kokią minutę (apie tris posūkius) ir man sustojus prie vieno viešbučio tiesiog nuvažiavo tolyn... Nežinau kodėl nestabdė...

Aršiausi ir pigiausi tai Latvijoje. Ten jie balvonai viešai niekad nestovi... Kokį 5 kartų jau buvo, kad įvažiuoji į miestą per greitai (arba mieste per greit važiuoji) o ten žiūrėk iš kokio šunkelio tave su įrašu atsiveja... Paprastai 10 latų užtenka.

Na ir taline sumokėjau už parkavimą, nes ten pasirodo visas centras mokamas be papildomų ženklų. Sumokėjau tą baudą dėl šventos ramybės (apie 90 Lt.) nes jau keletą atvejų teko girdėti, kai išieškojimas pareidavo po gerų keleto metelių... Nafig to reikia, o be to lankytis pastoviai reikia, tai da žiūrėk ir nutemps kada...

_________________
Virtualus


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lap 25, 2009 09:24 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Bal 06, 2006 12:08
Pranešimai: 254
Miestas: Pasvalys
tiesa, Latvijoj ir man teko. į Jūrmalą mėginom be mokesčio patekti, šoviau ramiai pro visus "bankomatus". buvo žiema, tai pagalvojau, kad mokestis tik vasarą renkamas. deja, klydau. o latvis jau laukė, ten dar keletas lietuvių kartu papuolė. bauda 80 latų, bet užteko 15. ramiai pakalbėjom, bandžiau derėtis - sako toks tarifas, visi tiek moka...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lap 25, 2009 12:53 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Spa 21, 2005 14:34
Pranešimai: 346
Miestas: Vilnius
Nu paskutiniu metu ten tie "tarifai" labai nukrito. Svarbu pinigus išdėlioti taip, kad jų nebūtų daug vienoje vietoje... Sakai, kad paskutinius atiduodi, o jis mato, kad tai paskutiniai - ir visuomet paima.

_________________
Virtualus


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Geg 20, 2010 07:23 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Bir 04, 2009 17:59
Pranešimai: 36
virsijau greiti Latvijos mieste ant 40 km,prasokau zenkla tik ivaziavus i miesteli,tai uzteko 10 latu,idomu,kiek kainuotu Lietuvij :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lie 10, 2010 11:13 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Šeš Lie 10, 2010 10:55
Pranešimai: 1
sveiki nelaimės draugai.
baudų tema kaip matau visada lieka aktuali.
noriu pasidalinti savo patirtim.
neseniai buvau Rygoj, gavau baudą už parkavimą neleistinoj vietoj.
protokolo kopiją prikabino po valytuvu, todėl nebuvo progos derėtis dėl mažesnės sumos.

kaip žinia, latvijos ir lietuvos kelių eismo pažeidimų bazės šiuo metu turėtų būti apjungtos (per žinias kažkada šnekėjo),
todėl vengti baudos mokėjimo tikrai nepatariama.
geriausia baudą sumokėti vietoje, mažiau problemų (nueini į bet kurį vietinį banką ir ten maloniai padeda),
tačiau taip jau atsitiko, kad aš nespėjau tai padaryti,
teko ieškoti būdų kaip tą galima būtų atlikti iš Lietuvos.
Pagrindinė problema buvo ta, kad protokole buvo tik GIRO sąskaitos numeris, su kuriuo negalima atlikti tarptautinio pavedimo.
Todėl teko ilgai ieškoti iš kur galima gauti jų IBAN sąskaitos numerį.
Galų gale paskambinau į Rigos miesto tarybos sekretoriatą, ir ten panelė maloniai pasakė visus reikiamus duomenis
(susikalbėjome rusiškai, nes angliškai kažkaip su latviais nelabai sekasi).
forumuose teko skaityti, kad taip žmonės sužinojo reikiamus duomenis, tam kad apmokėti baudas už pažeidimus Jurmaloje,
t.y. skambino į Jurmalos miesto tarybą.

taigi gal kam gali prireikti tu duomenų:
banko swift kodas: UNLALV2X
banko pavadinimas: AS SEB BANKA
banko adresas: Valdlauci, Meistaru iela 1, Kekavas pagasts, Kekavas novads LV-1076

Gavėjas: Rigas domes Finansu departamets
IBAN sąskaita: LV11UNLA0002001130201
Adresas: Daugavpils iela 31, Riga LV-1003

Mokėjimo paskirtyje rašyti protokolo numeri, ir dėl visa ko automobilio valstybinį numerį.

Sėkmės keliuose


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Spa 31, 2010 23:54 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 24, 2007 08:32
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Pridėsiu ir aš iš savo praktikos iš Švedijos pastatysi mašina ten kur ženklai yra kad stovėti draudžiama nuo 12h.iki15h.čia kaip pavizdys sumokėsi nuo 500 iki 800 švedišku kronu tai nuo 180Litu iki 300Litu o jai važuosi be diržo teks pakloti 1500 kronu tai apytiksliai 500Lt o dar girdėjau jai neužsegsi diržo vaikui gale sėdinčiam tai teks pakloti ir 2000 kronu tai apie 750Litu. :victory:

_________________
Renault Espace 2.0 L. (parduotas)
Volvo s40 1.8L. 1997
wirmis@zebra.lt
8-618-5vienas33keturi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 01, 2010 10:45 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Spa 29, 2010 22:21
Pranešimai: 6
juraru rašė:
sveiki nelaimės draugai.
baudų tema kaip matau visada lieka aktuali.
noriu pasidalinti savo patirtim.
neseniai buvau Rygoj, gavau baudą už parkavimą neleistinoj vietoj.
protokolo kopiją prikabino po valytuvu, todėl nebuvo progos derėtis dėl mažesnės sumos.

kaip žinia, latvijos ir lietuvos kelių eismo pažeidimų bazės šiuo metu turėtų būti apjungtos (per žinias kažkada šnekėjo),
todėl vengti baudos mokėjimo tikrai nepatariama.
geriausia baudą sumokėti vietoje, mažiau problemų (nueini į bet kurį vietinį banką ir ten maloniai padeda),
tačiau taip jau atsitiko, kad aš nespėjau tai padaryti,
teko ieškoti būdų kaip tą galima būtų atlikti iš Lietuvos.
Pagrindinė problema buvo ta, kad protokole buvo tik GIRO sąskaitos numeris, su kuriuo negalima atlikti tarptautinio pavedimo.
Todėl teko ilgai ieškoti iš kur galima gauti jų IBAN sąskaitos numerį.
Galų gale paskambinau į Rigos miesto tarybos sekretoriatą, ir ten panelė maloniai pasakė visus reikiamus duomenis
(susikalbėjome rusiškai, nes angliškai kažkaip su latviais nelabai sekasi).
forumuose teko skaityti, kad taip žmonės sužinojo reikiamus duomenis, tam kad apmokėti baudas už pažeidimus Jurmaloje,
t.y. skambino į Jurmalos miesto tarybą.

taigi gal kam gali prireikti tu duomenų:
banko swift kodas: UNLALV2X
banko pavadinimas: AS SEB BANKA
banko adresas: Valdlauci, Meistaru iela 1, Kekavas pagasts, Kekavas novads LV-1076

Gavėjas: Rigas domes Finansu departamets
IBAN sąskaita: LV11UNLA0002001130201
Adresas: Daugavpils iela 31, Riga LV-1003

Mokėjimo paskirtyje rašyti protokolo numeri, ir dėl visa ko automobilio valstybinį numerį.

Sėkmės keliuose



Na mokejimai tai mokejimu...
Esu gaves baudele uz greiti. Israse "premija" 10 latu, ir pasake: padarysi per banka.
OK, sakau, netokie cia jau dideli pinigai, grysiu-padarysiu. O kai gryzes suzinojau, kad tarptautinis pavedimas man kainuos 80 lt. tai nafig... :) Jau praejo pora metu, jokiu bedu... :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 01, 2010 14:18 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgs 20, 2008 13:46
Pranešimai: 1598
Miestas: Siauliai - mazeikiai
as pries pora men. gavau bauda latvijoj uz nevietoj pastatyta masina. 30latu... uz valituvo radau... iki siol dar nemokejau... ir niekas neisko kolkas... tylu ramu, tikuos taip ir praeis.... nes nubaude viena mane, o kitu nemaciau kad baustu... nors stovejo ten kur ir as.... :banghead:

_________________
NOW: Audi a6 c4 2,5TDI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 01, 2010 18:50 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Sau 20, 2010 15:53
Pranešimai: 458
Miestas: Pagėgiai
Baudos dydzio nezinau, bet rusijoj vos paleido mane su 1500rb kysiu, jie sake, kad grese teisiu atemimas(pas mane xenon nelesinese lempose...) su safru po to rusijoj nebebuvau:D

_________________
Renault Safrane '94 2.2+LPG, AOO:669 mob: +37063686653


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lap 03, 2010 01:10 
Atsijungęs
Klubietė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Spa 31, 2008 00:35
Pranešimai: 2362
Miestas: Kaunas/Kowno/Каунас
Edgarass rašė:
Baudos dydzio nezinau, bet rusijoj vos paleido mane su 1500rb kysiu, jie sake, kad grese teisiu atemimas(pas mane xenon nelesinese lempose...) su safru po to rusijoj nebebuvau:D

Bauda 2500rb.. Ten jau minimum du metai taikomos baudos tokiems dalykams, kabinasi net prie paprastų lempų šviesos spalvos (čia jau kaip papulsi).. Tikrai pasisekė, kad teisių už tai neatemė, nes būtum metus laiko be teisių

_________________
Saab 9-5 Aero
Ex: Safrane phII 2.5


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Gru 29, 2010 10:58 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Spa 21, 2005 14:34
Pranešimai: 346
Miestas: Vilnius
O tai kaip, ten netinka net jei Safrane ir gime su xenonais?

_________________
Virtualus


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Gru 29, 2010 16:05 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 04, 2007 22:02
Pranešimai: 1205
Miestas: kaunas
tik lietuvoj tokia tema forume gali gimti.. kiek, kokioj saly pareigunui daviau kysio.. :banghead:

_________________
Clio Williams
RENAULTCLUB SPORT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Gru 29, 2010 19:16 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Spa 21, 2005 14:34
Pranešimai: 346
Miestas: Vilnius
Nemanai, kad siek tiek nuvertinai save? Ar tiesiog nosies toliau LT ribu nebuvai iskises (iskaitant interneta). Paskaityk siek tiek bent jau rusiskus formumus pries vertinant Lietuvius...

_________________
Virtualus


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Gru 30, 2010 14:46 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 04, 2007 22:02
Pranešimai: 1205
Miestas: kaunas
Virtualus rašė:
Nemanai, kad siek tiek nuvertinai save? Ar tiesiog nosies toliau LT ribu nebuvai iskises (iskaitant interneta). Paskaityk siek tiek bent jau rusiskus formumus pries vertinant Lietuvius...


rusiskai nesneku, o forumuose anglu kalba tokiu dalyku dar nemaciau..

atsiprasau, jei izeidziau Jusu meile Lietuvai.. :mrgreen:

o del nosies iskisimo is lt, tai daugiau uz Jus turbut buvau.. nebent furistas ponas esate :)

_________________
Clio Williams
RENAULTCLUB SPORT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Gru 30, 2010 18:34 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Spa 21, 2005 14:34
Pranešimai: 346
Miestas: Vilnius
Tai linkėčiau apstoti šiek tiek keliauti ir tokiu būdu, kaip tamstos garsinti Lietuvą... O šiek tiek akiračiui praplėsti, palinkėčiau paskaityti šiek tiek mažiau išsivysčiusių šalių (ne tokių kaip UK, US, DE, DK ir pan), bet pvz. tokių šalių kaip PL, HU, SK ir pan. forumus. Aišku jie anglų kalba nerašo, bet google translatorius turėtų padėti.

Nesakau ir aš, kad skaičiau, bet su šių ir daugelio kitų šalių žmonėmis teko bendrauti ir diskutuoti šiomis temomis, taigi jie manau man šiek tiek daugiau atskleidė savo kultūros detalių, nei manau rasite angliškuose forumuose...

Mano profesija, nemanau, kad turėtų rūpėti, kaip ir neketinu lenktyniauti su niekuo, kas kiek šalių aplankęs... Ne tame esmė - ar ne taip Jumi atrodo? ;)

_________________
Virtualus


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Gru 31, 2010 09:16 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 04, 2007 22:02
Pranešimai: 1205
Miestas: kaunas
Virtualus rašė:
Tai linkėčiau apstoti šiek tiek keliauti ir tokiu būdu, kaip tamstos garsinti Lietuvą... O šiek tiek akiračiui praplėsti, palinkėčiau paskaityti šiek tiek mažiau išsivysčiusių šalių (ne tokių kaip UK, US, DE, DK ir pan), bet pvz. tokių šalių kaip PL, HU, SK ir pan. forumus. Aišku jie anglų kalba nerašo, bet google translatorius turėtų padėti.

Nesakau ir aš, kad skaičiau, bet su šių ir daugelio kitų šalių žmonėmis teko bendrauti ir diskutuoti šiomis temomis, taigi jie manau man šiek tiek daugiau atskleidė savo kultūros detalių, nei manau rasite angliškuose forumuose...

Mano profesija, nemanau, kad turėtų rūpėti, kaip ir neketinu lenktyniauti su niekuo, kas kiek šalių aplankęs... Ne tame esmė - ar ne taip Jumi atrodo? ;)


del lenktyniavimo taip, bet Jus cia uzsiminet apie nosies iskisima uz lt ribu..
o kad ta pati raso kitu saliu forumuose tai sorry, nezinojau..
galiu pataisyti savo pirma posta taip:

"tik treciose salyse tokia tema forume gali gimti.. kiek, kokioj saly pareigunui daviau kysio.."

_________________
Clio Williams
RENAULTCLUB SPORT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Gru 31, 2010 09:45 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Spa 21, 2005 14:34
Pranešimai: 346
Miestas: Vilnius
Ir dar pridėk, kad tik lietuviai apie save atsiliepia, kaip apie trečią šalį...

_________________
Virtualus


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Gru 31, 2010 14:50 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 04, 2007 22:02
Pranešimai: 1205
Miestas: kaunas
Virtualus rašė:
Ir dar pridėk, kad tik lietuviai apie save atsiliepia, kaip apie trečią šalį...


vietoj zodzio "atsiliepia", mano nuomone, geriau butu panaudoti "pripazysta"...

_________________
Clio Williams
RENAULTCLUB SPORT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui