Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Bal 19, 2024 16:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ant Vas 06, 2007 11:11 
Nesa vaira i kaire puse. Buvau nuvaziaves i Melga, tai jie standartiskai rado kruvas bedu pakaboj ir primygtinai siule is pradziu susiremontuot pakaba pas juos, o tik po to suvedima ziuret. Aisku kaineles pas juos neblogos, todel is kart palikau juos ramybej. Gal kas zinot neblogus ir nebrangius meistriukus su stendu sitam reikalui Vilniuj?
Dekui


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Vas 06, 2007 11:42 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Lap 07, 2006 13:02
Pranešimai: 1067
Miestas: Kaunas
Dariuz rašė:
Nesa vaira i kaire puse. Buvau nuvaziaves i Melga, tai jie standartiskai rado kruvas bedu pakaboj ir primygtinai siule is pradziu susiremontuot pakaba pas juos, o tik po to suvedima ziuret. Aisku kaineles pas juos neblogos, todel is kart palikau juos ramybej. Gal kas zinot neblogus ir nebrangius meistriukus su stendu sitam reikalui Vilniuj?
Dekui


Na vistiek suremontuoti pakaba reikės iš pradžių,nes kitaip netikslinga daryti suvedimą :)

_________________
Neįmanoma kažko pasakyti taip, kad nuskambėtų ir protingai, ir gražiai ir
nuoširdžiai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Vas 06, 2007 12:38 
Neironas rašė:
Dariuz rašė:
Nesa vaira i kaire puse. Buvau nuvaziaves i Melga, tai jie standartiskai rado kruvas bedu pakaboj ir primygtinai siule is pradziu susiremontuot pakaba pas juos, o tik po to suvedima ziuret. Aisku kaineles pas juos neblogos, todel is kart palikau juos ramybej. Gal kas zinot neblogus ir nebrangius meistriukus su stendu sitam reikalui Vilniuj?
Dekui


Na vistiek suremontuoti pakaba reikės iš pradžių,nes kitaip netikslinga daryti suvedimą :)


Na siek tiek nurodytu pakabos remonto darbu pasidariau pigesniam servise, todel reikalingas tik suvedimas butu, bet itariu vel nuvezus i Melga, jie ras "problemeliu".


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Vas 06, 2007 16:09 
Sawanoriu prospekte, waziuojant link kauno, pakilus ant kalno, kairej pusej yra serwisiukas, ten man kainawo 70lt, jei ka galiu duot nr. Arba lengwiau pamatyti waziuojant is kauno, pries nusileidima nuo kalno desinej yra iskaba Audi serwisas tai salia to serwiso :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Vas 06, 2007 17:23 
Toredo rašė:
Sawanoriu prospekte, waziuojant link kauno, pakilus ant kalno, kairej pusej yra serwisiukas, ten man kainawo 70lt, jei ka galiu duot nr. Arba lengwiau pamatyti waziuojant is kauno, pries nusileidima nuo kalno desinej yra iskaba Audi serwisas tai salia to serwiso :)


duok telefoniuka, dekui


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Vas 06, 2007 18:08 
Savanoriu pr. 276 (Buves autoinspekcijos postas) (8-5) 2602155


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui