Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Bal 18, 2024 19:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ant Bir 17, 2008 21:41 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Kov 06, 2008 13:47
Pranešimai: 13
Miestas: Birstonas
Sveiki, nepykit gal ir buvo tema jau tokia, bet as dar naujokas. Norejau paklaust kur pirkt ir kur keist ta priekini guoli, nes jau uzkniso jis mane :banghead: skambinau i sostena tai uz guoli uzsiprase 470 Lt ir plius pakeitimas 190 Lt sakyciau brangoka. Gal kas gali padet? Veiksmas Kaune. ACIUU :victory:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bir 18, 2008 00:08 
Na jei nori naujo,tai Kaune prie6ais Molą Reno-Pežo dalys,gal dar Žėrutį kainos paklausk ir yra dar firma kažkokia vien guolius pardavinėjanti(netingėk paieškot internete-rasi).Aš tai dar nuo seno važiuoklę tvarkau pas Alesių Švenčionių 5,tel 34 23 05;8-611-56880.Nuvarau-išardo-nuperka-sutvarko.Aišku,Tau pasiūlo kelis kainų variantu(susiskambina-jie visvien turi nuolaidą,tad pigiau vargu ar rasi).
Gal kas turi ir kitų gerų meistrų,kolegos?
andriuxaa rašė:
Sveiki, nepykit gal ir buvo tema jau tokia, bet as dar naujokas. Norejau paklaust kur pirkt ir kur keist ta priekini guoli, nes jau uzkniso jis mane :banghead: skambinau i sostena tai uz guoli uzsiprase 470 Lt ir plius pakeitimas 190 Lt sakyciau brangoka. Gal kas gali padet? Veiksmas Kaune. ACIUU :victory:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bir 18, 2008 11:02 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Kov 21, 2008 10:24
Pranešimai: 167
Miestas: Kaunas
kypsas rašė:
Na jei nori naujo,tai Kaune prie6ais Molą Reno-Pežo dalys,gal dar Žėrutį kainos paklausk ir yra dar firma kažkokia vien guolius pardavinėjanti(netingėk paieškot internete-rasi).Aš tai dar nuo seno važiuoklę tvarkau pas Alesių Švenčionių 5,tel 34 23 05;8-611-56880.Nuvarau-išardo-nuperka-sutvarko.Aišku,Tau pasiūlo kelis kainų variantu(susiskambina-jie visvien turi nuolaidą,tad pigiau vargu ar rasi).
Gal kas turi ir kitų gerų meistrų,kolegos?

Kazkada tvarkiau Draugystes g. paciam gale (uz Bangos buvusios) esanciose garazuose. Jie vaziuokles ten tvarko. Tikrai patiko. Garantija suteikia berods puse metu. Tik pas juos buna eiles, tai reikia uzsirasyti is anksciau

_________________
pakeliui i paskutine kelione Renault Clio '95 1.4S


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Bir 20, 2008 10:06 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Kov 06, 2008 13:47
Pranešimai: 13
Miestas: Birstonas
Nuvariau pas Alesiu i servisa, tai gal ir nieko, zmones normalus ir pasikalbet galima :D tik tiek kad pasake kad visi guoliai geri, o garsas vistiek yra ir nezinia is kur :?: Gal kas buvo susidure su tokia problema :banghead: nuo 65 km/h pradeda uzt ir ties 80 nustoja, sukant i kaire dar labiau pradeda uzt, o i desne uzimas dingsta . Gal kas galit padet?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Bir 20, 2008 21:18 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Gru 30, 2007 20:22
Pranešimai: 296
andriuxaa rašė:
Nuvariau pas Alesiu i servisa, tai gal ir nieko, zmones normalus ir pasikalbet galima :D tik tiek kad pasake kad visi guoliai geri, o garsas vistiek yra ir nezinia is kur :?: Gal kas buvo susidure su tokia problema :banghead: nuo 65 km/h pradeda uzt ir ties 80 nustoja, sukant i kaire dar labiau pradeda uzt, o i desne uzimas dingsta . Gal kas galit padet?



as esu isitikines 99,99999999998 proc. jog tai visdelto yra guolis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Bir 21, 2008 15:15 
Tai kai guoliai paleidžia ūžimas ne digsta,o stiprėja.Bent mano tokia patirtis.
Raimyss rašė:
andriuxaa rašė:
Nuvariau pas Alesiu i servisa, tai gal ir nieko, zmones normalus ir pasikalbet galima :D tik tiek kad pasake kad visi guoliai geri, o garsas vistiek yra ir nezinia is kur :?: Gal kas buvo susidure su tokia problema :banghead: nuo 65 km/h pradeda uzt ir ties 80 nustoja, sukant i kaire dar labiau pradeda uzt, o i desne uzimas dingsta . Gal kas galit padet?



as esu isitikines 99,99999999998 proc. jog tai visdelto yra guolis.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Bir 21, 2008 15:34 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Bir 01, 2007 21:24
Pranešimai: 45
Miestas: Kaunas
man ta pati beda dabar yra :) uzimas aciranda ties 60-70, greiciau vaziuojant apmazeja. buvau isitikines kad guolis nes realiai nera kam daugiau ten uzt.. nebent greiciu deze.. bet greiciu deze irgi nelabai logiska nes uzia tik desinej pusei.. nuvariau ir pas vienus meistrus, pas kitus.. klause pakeltai masinai ta guoli ir sako kad niekas neuzia.. priejau isvados kad guoliui dar tik pradzia pabajgos :) ir jis uzia tik kai gauna apkrova (kai masina ant kelio), nes pakelus masina guolis neturi jokios apkrovos ir laisviau gali suktis. Isvada visu techniku buvo vienoda :) lauk kol ratas tures bent menkiausia laisvuma ir tada keisk :) arba keisk kai uzimas sustipres.. :)

_________________
Laguna 95m. 2l.F3R RT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui