Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Bal 19, 2024 15:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Tre Spa 22, 2008 21:50 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
Sveiki,
gal kas man gali pasakyti kokio dydzio stabdziu diskai turi buti mano masinoje? :)
Nemazai knaisiojausi po interneto platybes, tai Renault Megane Coupe 2.0L 16V (108kW) kebulo tipas DA0H ejo 259mm, 262mm ir 280mm - tai dabar kuris pas mane? Ar teks su liniuote matuotis? :roll:
Pagal VIN paieska irgi nesiseka. Parduotuvese randa 259mm ir 262mm, tai irgi negali pasakyti dydzio...
Pas Renault atstovus dar nebuvau (beto bijau, kad ismatavimu man nelabai pasakys - jie gali tik parduoti)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 22, 2008 21:51 
scv rašė:
Sveiki,
gal kas man gali pasakyti kokio dydzio stabdziu diskai turi buti mano masinoje? :)
Nemazai knaisiojausi po interneto platybes, tai Renault Megane Coupe 2.0L 16V (108kW) kebulo tipas DA0H ejo 259mm, 262mm ir 280mm - tai dabar kuris pas mane? Ar teks su liniuote matuotis? :roll:
Pagal VIN paieska irgi nesiseka. Parduotuvese randa 259mm ir 262mm, tai irgi negali pasakyti dydzio...
Pas Renault atstovus dar nebuvau (beto bijau, kad ismatavimu man nelabai pasakys - jie gali tik parduoti)

atstovas paskys :wink: kiek esu visko klauses tai iskloja labai aiskiai, kai reikejo daviklio tai net kodauzrase kad parduotuveje gauciau


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui