Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 20:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pen Lie 25, 2008 09:22 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Rgp 17, 2007 20:51
Pranešimai: 80
Miestas: Kaunas
Gal galit pasakyti kiek kainuotu katalizatorius renault safrane 1995 2,2 l
ar gal geriau deti rezonatoriu

dekui

_________________
Renault Laguna 2 Phase 2 1.9 dCi '07


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lie 25, 2008 09:55 
Chemikas rašė:
Gal galit pasakyti kiek kainuotu katalizatorius renault safrane 1995 2,2 l
ar gal geriau deti rezonatoriu

dekui

Originalus 1100 Lt
Universalus iki 300 Lt

Kas liečia rezonatorius tai nors aš jais ir prekiauju, bet patarti niekam jų nepatariu. Nes juos gamina tik lenkai, automatiškai kokybiškų jų nebūna. Ir kitas dalykas katalizatorius iš esmės yra didžiausias garso slopintuvas visoje išmetimo sistemoje. O rezonatorius tėra paprastas kiauras bakelis su pora skylučių viduje. Katalizatoriai kaip taisyklė gaminami iš nerūdijančio plieno, nes jie veikia prie itin aukštų temperatūrų, rezonatoriai gaminami iš paprasto juodo metalo arba geriausiu atveju aliuminizuotos skardos ir yra veikiami tų pačių temperatūrų kaip katalizatorius, ko pesekoje ilgai netarnauja.

Geros dienos :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lie 25, 2008 10:22 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 10:49
Pranešimai: 2684
Miestas: Šiauliai
Klausyk o tas universalus tinka visiems ar kaip? turiu galvoje islankstymai?

_________________
Audi A6, 2005, 3.0 TDI, 165 kw, GCF ***
Renault Safrane phII 98" 2.5 RXT, 20 valve, DTU ***
Renault Safrane phI 94" 2.2 Si,HSF ***


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lie 25, 2008 10:24 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Rgp 17, 2007 20:51
Pranešimai: 80
Miestas: Kaunas
tada dar domina vidurinis ir galinis bakelis renault safrane 1995 m, 2.2 l, 101 kw

_________________
Renault Laguna 2 Phase 2 1.9 dCi '07


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lie 25, 2008 10:46 
Rolandux rašė:
Klausyk o tas universalus tinka visiems ar kaip? turiu galvoje islankstymai?

Jeigu kalba eina apie universalų katalizatorių tai jame nėr ten ką lankstyti :) Nes ten tik pats katalizatorius be jokiu vamzdžių ir t.t. Keitimas jo paprastas išpjauna seną ir įvirina nauja.

Dėl tinkamumo tai tinka visiems auto. Skiriasi tik patys universalūs katalizatoriai priklausomai nuo auto variklio, vamzdžių ir t.t. Nes viso universalių katalizatorių BOSAL'as gamina 18 skirtingų pozicijų.


Paskutinį kartą redagavo ismetimosistemos Pen Lie 25, 2008 10:52. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lie 25, 2008 10:49 
Chemikas rašė:
tada dar domina vidurinis ir galinis bakelis renault safrane 1995 m, 2.2 l, 101 kw

Vidurinis:

BOSAL OE - 400 Lt
BOSAL VFM - negamina

Galinis:

BOSAL OE - 330 Lt
BOSAL VFM - negamina


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lie 29, 2008 11:17 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Lap 01, 2007 23:01
Pranešimai: 145
Miestas: Jonava
Labas. Būtų įdomu sužinot, kiek Renault Megane 1998m. 1,9 dyzelis pirmoji nuo variklio alkūne (su gofra) kainuotų? Ten kaip ir tik gofra kiaura, gal užtektų tik ją pervirint, bet neaišku, kaip viskas nuo variklio atsisuks, gali būt gerai prikepę...

_________________
Renault Megane '02, 1,9 dTi Authentique


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lie 29, 2008 14:57 
Mirix rašė:
Labas. Būtų įdomu sužinot, kiek Renault Megane 1998m. 1,9 dyzelis pirmoji nuo variklio alkūne (su gofra) kainuotų? Ten kaip ir tik gofra kiaura, gal užtektų tik ją pervirint, bet neaišku, kaip viskas nuo variklio atsisuks, gali būt gerai prikepę...

Kadangi BOSAL'o priėmimo vamzdžiai visi gaminami tik iš nerūdijančio plieno tai kaina būtų ~220 Lt. Bet jeigu reiktų tik lansčios jungties tai reiktų išmatavimus jos sužinoti, nors manau tikrai parinkti ką nors galima būtų. Aiškų reiktų žiūrėti tada jau INTERLOCK tipo, kadangi lanksti jungtis tokioje vietoje, kur temperatūros labai aukštos būna.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lie 29, 2008 17:56 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Lap 01, 2007 23:01
Pranešimai: 145
Miestas: Jonava
Dėkui. Na taip, prancūzai pasistengė lanksčią jungtį taip įkišt, kad tik daugiau problemų būtų... :? Reiks pažiūrėt, kaip nusiims, bet 220lt - visiškai reali kaina už gerą daiktą :victory:

_________________
Renault Megane '02, 1,9 dTi Authentique


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 13, 2008 23:38 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Lap 01, 2007 23:01
Pranešimai: 145
Miestas: Jonava
Dar vienas klausimėlis: kiek kainuotų Renault Megane 2002m. 1,9 dTi universalus katalizatorius? Niekaip nesuprantu, kas mašinoj barška, lyg skarda būtų atšokus nuo suvirinimo siūlės. Kol akseleratoriaus nespaudi, laisvu bėgiu važiuoji, garso nėra , bet spustelėjus barškėt pradeda, ypač per kelio nelygumus važiuojant... Kiek suprantu, kažkas su išmetimo sistema, nes važiuoklėj nieko nerandu. Visa išmetimo sistema blizga, jokių pažeidimų, niekur nesiremia, nebent gofra viduj plyšus, bet išoriškai kaip ir sveika, kiek matosi. Gal, sakau, viduj kas atšokę...

_________________
Renault Megane '02, 1,9 dTi Authentique


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Rgs 14, 2008 00:28 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 19, 2006 00:03
Pranešimai: 103
Miestas: Rokiskis
Kadangi automobiliai 1995-1998m. dar su "gimtaisiais" dūsais tai jų daugelio katalizatoriai pasikišę, (o kiti išvis be katalizatorių), bakeliai išdegę, todėl manau ir plerpia. Aš manau verta investuoti tam laikui kiek bus ekspluatuojamas automobilis... Jei ruošiatės su mašiniuku ženytis arba važinėti kokius 6 metus, tada prašom pirkite originalius produktus. Bent jau aš automobilį perku maximum trim metam, todėl jei manęs netenkintų garsas, pirkčiau rezonatorių ir 2 naujus bakelius, NEPERBRANGIAUSIUS, pirkinio suma 200 - 300lt, viską pasikeitus mašina vistiek bus tylesnė, nei igrūdus vien tik naują katalizatorių už 250lt. mano pasirinktuoju atveju aš turiu tris metus garantijų, kad mano sistema atlaikys. Katalizatoriaus keitimo atveju aš nesu garantuotas katalizatoriaus kokybe - jis toks pat pigiakas ir gali užsikišti ir po metų ir po dviejų. Antra dusas per tą laiką tikrai prakiurs :lol: ir vėl kišite pinigėlius, o poto parduosite automobilį kur nors į šiukšlyną ar kitam savininkui, o tas kainos nepridės... Nu o į sportinius automobilius deda net WALKER firmos rezonatorius, beje rezonatorius irgi slopina garsą.

_________________
Espace II 2.2, Family LPG -----> Audi A6 2.5 TDI ------> dabar FORD GALAXY 1.9 TDI -----> netolimoje ateityje espace 4.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgs 15, 2008 20:57 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Lap 01, 2007 23:01
Pranešimai: 145
Miestas: Jonava
Koris rašė:
Kadangi automobiliai 1995-1998m. dar su "gimtaisiais" dūsais tai jų daugelio katalizatoriai pasikišę, (o kiti išvis be katalizatorių), bakeliai išdegę, todėl manau ir plerpia. Aš manau verta investuoti tam laikui kiek bus ekspluatuojamas automobilis... Jei ruošiatės su mašiniuku ženytis arba važinėti kokius 6 metus, tada prašom pirkite originalius produktus. Bent jau aš automobilį perku maximum trim metam, todėl jei manęs netenkintų garsas, pirkčiau rezonatorių ir 2 naujus bakelius, NEPERBRANGIAUSIUS, pirkinio suma 200 - 300lt, viską pasikeitus mašina vistiek bus tylesnė, nei igrūdus vien tik naują katalizatorių už 250lt. mano pasirinktuoju atveju aš turiu tris metus garantijų, kad mano sistema atlaikys. Katalizatoriaus keitimo atveju aš nesu garantuotas katalizatoriaus kokybe - jis toks pat pigiakas ir gali užsikišti ir po metų ir po dviejų. Antra dusas per tą laiką tikrai prakiurs :lol: ir vėl kišite pinigėlius, o poto parduosite automobilį kur nors į šiukšlyną ar kitam savininkui, o tas kainos nepridės... Nu o į sportinius automobilius deda net WALKER firmos rezonatorius, beje rezonatorius irgi slopina garsą.

Yra pakankamai nemažas skirtumas tarp plerpimo ir barškėjimo. Pigių produktų aš jau ne kartą atsikandau ir ne tris metus, o geriausiu atveju pusmetį su lenkišku š... pavažinėji, kol jis prakiūra. Paprasčiausiai atsibosta lopyt. Šiuo atveju jokios užuominos į bent vieną kiaurą bakelį, paprasčiausias barškėjimas. Pakankamai keistai atrodo piliečiai, perkantys mašinas po 30000lt, bet gink dieve negalintys investuot 500lt į išmetimo sistemą. Aš taip pat daugiau 3 metų nevažinėju, bet per tuos tris metus noriu žinot, kad ramiai važiuosiu.

_________________
Renault Megane '02, 1,9 dTi Authentique


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Rgs 22, 2009 18:04 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 04, 2008 22:04
Pranešimai: 1119
Miestas: Kupiškis
Aš į Espace įdejau kažką "panašaus" ikatalizatorių .Naują. Sumokejau 300lt. Likau nepatenkintas garso kokybe. Keistai plerpia. Ką daryti nežinau. ???

_________________
Espace III 2,0 benzinas - LPG ( Ex )
Grand Scenic II 1.9 dci
Peugeot Boxer 2,8 Hdi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Vas 14, 2012 21:55 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Vas 14, 2012 21:51
Pranešimai: 83
Sveiki.Kokia kaina būtų (pačio) galinio bakelio? Reno Scenic 97, 2.0L

_________________
Renault Scenic - 97- (galo :) ),- 2.0l+LPG (parduotas)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Rgp 30, 2013 22:20 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Rgp 30, 2013 21:39
Pranešimai: 13
Kokia kaina butu priekinio ir vidurinio bakeliai. Reno laguna I 1994 2.0 83kw


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui