Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 17:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Safrane...Garsiakalbiai
StandartinėParašytas: Pir Rgp 15, 2005 19:17 
Sveiki!
problema tokia, isistaciau i prieki komponentus, pajungiau maga, visi laidai tvarkingi, i gala pastaciau koloneles ir jos neveikia! net nzn kur ko ieskot, kaip ir nuo mago visi laidai normaliai iseina, gale koloneles originalias pastaciau ir nei venoj pusei negroja, gal kur kokia fiske stovi, gal saugiklis, partarkit kas susidures buvot?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Rgp 15, 2005 20:35 
Daug kas gali būti na gal reitu pradėti nuo pačio mago pažiūrėti ar išėjimai veikia, jei veikia mago išėjimai tada patikrink laidus, galima primityviausiai su lempute ir elektros šaltiniu :) na manau koloneles tikinyme kad sudegus maza nes jos dvi :) manau čia laiduose glūdi visa esmė :) jei ką tai pertampysi laidus :D nėra čia taip ir sunku tik žiupsnelio kantrybės ir laiko reikia ;)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Rgp 15, 2005 22:12 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Spa 15, 2004 15:36
Pranešimai: 100
Miestas: Kaunas
gal dar pabandyk ijunkt gale kur vejeli pucia ,ten knopke yra, ji koloneles isjungia ir ijungia (galines)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Rgp 16, 2005 12:09 
ten kur vejelis pas turetu buti pas mane tuscia nes RN komplektacija, nzn gal kur kokia fiske yra bendra kuri jungia galines koloneles, saugiklio kaip ir neturetu buti jokio. nes pas drauga lygiai tokia pati ir viskas veikia, maga jjau antra sukisau- tas pats, o kur laidai prie mago i fiske ateina jie standartiskai pajungti net nelieciau ju. gal kas netycia arde zinos ..


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Rgp 03, 2006 10:38 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 20, 2006 16:58
Pranešimai: 907
Miestas: Vilnius
Pas mane ta pati problema, kazkaip baisu uzsiimt ieskot kol kas.

_________________
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
Safrane PhI, 2.2Si ۩
Espace III, 2.0 16V
Getz , 1.3 12V
Scenic, 2.0 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Rgp 03, 2006 11:46 
buvo ir pas mane tas pat. ziurek ar tvarkingai sujungti laidai mago fiskeje (buna atsoka-isistumia kontaktai), poto yra protinga fiske atidarius galines dureles. gal ten oksidavosi laidai jei nesandaru. o galu gale nuvaziuok pas koki garazini kuris jungia kolonkes. issimk jas ir paprasyk kad pajungtu maga ir kolonkes. suras problema, tik sakyk kad anksciau viskas veike, o dabar.... sekmes :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane...koloneles....
StandartinėParašytas: Ket Rgp 03, 2006 12:08 
Vladimiras rašė:
Sveiki!
problema tokia, isistaciau i prieki komponentus, pajungiau maga, visi laidai tvarkingi, i gala pastaciau koloneles ir jos neveikia! net nzn kur ko ieskot, kaip ir nuo mago visi laidai normaliai iseina, gale koloneles originalias pastaciau ir nei venoj pusei negroja, gal kur kokia fiske stovi, gal saugiklis, partarkit kas susidures buvot?

Pas mane RN komplektacijoj taip pat buvo: galinese duryse laidai ateje, taciau per visa kebula iki mago neatvesti. Vede nuo mago iki dureliu is naujo...


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Rgp 03, 2006 13:38 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 20, 2006 16:58
Pranešimai: 907
Miestas: Vilnius
Nesinoretu tiket, kad skirtinga vadinama laidu "pravodke" skirtingiems modeliams... Mago fiskej matosi, jog iseina laidai 3 kolonelems, 2+1 ant kanalo.

_________________
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
Safrane PhI, 2.2Si ۩
Espace III, 2.0 16V
Getz , 1.3 12V
Scenic, 2.0 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Rgp 03, 2006 15:00 
Vikis rašė:
Nesinoretu tiket, kad skirtinga vadinama laidu "pravodke" skirtingiems modeliams... Mago fiskej matosi, jog iseina laidai 3 kolonelems, 2+1 ant kanalo.

Aisku, kad tokia pati: net i dureles ideti laidu galai su fiskem, tik ties durelem jie ir baigiasi: per slenkscius kazkodel pamirsta pratraukti :roll: :lol:
Nezinau... pas mane buvo taip. As irgi galu neradau, tai paprasiau autoelektriko, kad rastu (tiksliau laidu galus maciau, o slenkscio nenuiminejau)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Rgp 06, 2006 19:16 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 20, 2006 16:58
Pranešimai: 907
Miestas: Vilnius
Tai vat, problema issisprende tik pats nelabai supratau kaip :) Tarp priekiniu sedyniu, kur yra apiputimo angos apacioje yra tokia plasmase. 2 varztais priverzta, kur kazkas sake, jog turetu buti galiniu koloneliu atjungimo mygtukas, kurio pas mane nera (RN komplektacija). Tai va sugalvojau gi as atsisukt ten ir pasiziuret. Radau fiske istraukus ja, matosi 4 takeliai kazkokie 1ir 3 bei 7 ir 8 berods . Uztrumpinau juos is pradziu vienus paskui kitus ir koloneles pradejo veikt abu galines, nors trumpinima tu kontaktu kaip ir atjungiau. Mistika kazkokia bet maloni... :)

_________________
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
Safrane PhI, 2.2Si ۩
Espace III, 2.0 16V
Getz , 1.3 12V
Scenic, 2.0 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Rgp 06, 2006 19:26 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 20, 2006 16:58
Pranešimai: 907
Miestas: Vilnius
AIDS rašė:
Aisku, kad tokia pati: net i dureles ideti laidu galai su fiskem, tik ties durelem jie ir baigiasi: per slenkscius kazkodel pamirsta pratraukti :roll: :lol:
Nezinau... pas mane buvo taip. As irgi galu neradau, tai paprasiau autoelektriko, kad rastu (tiksliau laidu galus maciau, o slenkscio nenuiminejau)

Kazkodel man atrodo, jog tas elektrikas tau makaronu prikabino...Pas mane ta pati komplektacija RN ir viskas pravesta.

_________________
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
Safrane PhI, 2.2Si ۩
Espace III, 2.0 16V
Getz , 1.3 12V
Scenic, 2.0 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Rgp 06, 2006 21:34 
Vikis rašė:
AIDS rašė:
Aisku, kad tokia pati: net i dureles ideti laidu galai su fiskem, tik ties durelem jie ir baigiasi: per slenkscius kazkodel pamirsta pratraukti :roll: :lol:
Nezinau... pas mane buvo taip. As irgi galu neradau, tai paprasiau autoelektriko, kad rastu (tiksliau laidu galus maciau, o slenkscio nenuiminejau)

Kazkodel man atrodo, jog tas elektrikas tau makaronu prikabino...Pas mane ta pati komplektacija RN ir viskas pravesta.

reiskia ne komplektacija, bet laidu nebuvo...


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui