Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 02:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Sau 16, 2006 22:23 
esu girdejas kad vamzdziai negali buti auksciau liustru, kitaip neveikia draudimas, neileidzia i europos salis ir su TA problemos.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 17, 2006 09:31 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
Toleikis rašė:
Snekutis rašė:
Truputi nukrypom nuo temos.
Mati teisus,tik espace fraksijoje apie tai.
Diesel,jau yra espace kabrioletas,kvailai atrodo.
Siaip noreciau tokiu vamsdziu,gražu...bet 1300lt :shock:


o pagaliau atsirado nors vienas pritariantis, kad tie vamzdziai grazu .
Nes daugiau cia visiems atrodo " jei uzdedi vamzdzius ant espeiso, tai gaunas ne espeisas o jau Dzipas".

O ka tu norejai isgirsti is Snekucio ? Jis nupirko plika barabana tai dabar jam laisve fantazijom - kiek daug galima prikishti... Mano nuomone - absurdas tai visiskas. Grazu ? Taip, man irgi grazu 8) Bet absurdishka. Neonines pisalkos , lempos po masina, sveciantys numerio apvadai - grazu, masina atrodo kaip kaledine eglute...bet visiskas kicias ir absurdiska... Teisingai cia paklause - ar pas tave su masina 100% viskas tvarkoje ? Jei taip - nu aparatura susidek gera, juk pats viduje sedi o ne ant lanko.

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 17, 2006 10:01 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 27, 2005 11:01
Pranešimai: 277
Miestas: Vilnius
Dariukstis rašė:
O gervė kaip nors prisitaisytų???

Čia bajeriukas buvo :lol:
O šiaip yra pigesnis variantas, mačiau ant vieno džipo - geras rastas ant priekinio buferio pritaisytas ir dar kažkokio "susliko"ragai prikalti :lol: :lol: :lol: Aš už tuos 1300 lt. nusipirkčiau liotkes :lol: ir gerai nusipoliruočiau mašiną, o gal ir perdažyčiau :roll: Arba nusipirkčiau ruporą ant stogo ir pranešinėčiau kad cirkas į Vilnių atvažiavo tik drambliai pabėgo :lol: (na ir šmaikštus aš iš ryto :lol: :lol: :lol: )

_________________
Espace 2,8 V6+LPG
Laguna 2.0 '99


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 17, 2006 13:28 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 12:43
Pranešimai: 637
Miestas: Vilnius
Snekutis rašė:
Truputi nukrypom nuo temos.
Mati teisus,tik espace fraksijoje apie tai.
Diesel,jau yra espace kabrioletas,kvailai atrodo.
Siaip noreciau tokiu vamsdziu,gražu...bet 1300lt :shock:


Man ir gražu ir miesto sąlygom važinėjant yra labai gerai kadangi jei ir kam i galą ivažiuosi remonto galima ir nedaryt :D Be to kiti automobiliai traukiasi i šąlį išvydę lankus :D

Aš teiravausi pas viena draugą tasai man už 600lt sulipdys su darbu, tokius bamperio lygiu.. Bet dar girdėjau kad galima atitaikyt tik nzn nuo ko..

_________________
Renault Espace III 2,0 16V 00'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 17, 2006 13:50 
Tu labai klysti, jei manai kad remonto nereikes daryti. Dar didesnis bus remontas, nei be lanko ivaziuotum. Susikreips visi tavo lonzeronai, patikek manim. Cia tau ne dzipo remas.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 17, 2006 14:30 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 12:43
Pranešimai: 637
Miestas: Vilnius
Diesel rašė:
Tu labai klysti, jei manai kad remonto nereikes daryti. Dar didesnis bus remontas, nei be lanko ivaziuotum. Susikreips visi tavo lonzeronai, patikek manim. Cia tau ne dzipo remas.


Nieks ir nekalba apie stambias avarijas, visi žino, kad smūgio metu vyksta plastinė deformacija, todėl mažesnė dalis smūgio energijos atitenka žmogui, kai yra be rėmo, tačiau kaip ir paminėjau, važinėjant mieste rėmas yra geresnis saugos garantas tiek mašinos tiek vairuotojo atžvilgiu ir aišku kai greitis nėra didelis. :twisted:

_________________
Renault Espace III 2,0 16V 00'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 17, 2006 23:03 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 12:43
Pranešimai: 637
Miestas: Vilnius
DainiusD rašė:
Ar matei filmą Jeepers screepers I, ten su tokiu surūdijusiu daiktu važinėjo, tai patikėk aš irgi nuo tokios pasitraukčiau mieste, kad kas nenukristu ant manosios, tai gali tokį kibirą laužyne rasti ir patikek tavo svajone issipildys visi trauksis is kelio, kai sako duok d.... kelia :roll:
O jei sergi nepilnavertiškumo liga tai jau blogiau, teks pirkti kokį Hammer H2, ir žmonės trauksis ir lankai bus, būsi visas išskirtinis :lol:
Na o jei babu tam neturi , tai nusidažyk savo speisą, geltonai su raudonom gėlytėm ant stogo gandrų lizdą užsikel, ir pigu ir lankų nereiks, dar žiurėk kokiame paauglių žurnale savo feisą atpažinsi per niauktus speiso langus, būsi didelė žvaigždė 14-likinių tarpe :bravo:


Tokiai diskusijai jau tema yra sukurta, apacioje nurodziau nuoroda, kurioje ir rasi mano atsakyma tau :D
http://www.renaultclub.lt/forum/viewtop ... 0568#60568

_________________
Renault Espace III 2,0 16V 00'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Bal 12, 2009 12:21 
as tu lanku nesideciau :) trenksi i ka nors ir islauzys :) geriau rimtai su aerografija issipiest :) forda maciau su fosforu ispaisyta labai graziai atrodo nakty :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 38 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui