Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 16:05

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 93 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Tre Spa 03, 2007 09:01 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Gru 28, 2005 22:57
Pranešimai: 1320
Miestas: Šiauliai
Alex rašė:
Paveikslėlis

Ar pas tave priekinėse sėdynėse AirBag'ų nėra?
Aš irgi dėjau dirbtinę (bais negraži brezento spalva buvo, kažkokia kaip murzina monohromija), pasitariau, kad patvaresnė ir mažiau rūpesčio, tokia net storoka (kaip senuose marsuose), su gana ryškia faktūra, tvirtu pagrindu, papildomu poroloniuku po apačia... Tiesa, iš kokios šalies tai neklausiau, kol kas patenkintas o toliau bus matyti, kaip dėvėsis...

_________________
~~~~ SCMAF ~~~~
Renault Scenic II
1.6L 16V 79kW '03.09
Renault Twingo
1.239L 40kW '96.07


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 03, 2007 09:33 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Sau 25, 2006 19:36
Pranešimai: 628
Miestas: Kaunas
Robšė rašė:
Ar pas tave priekinėse sėdynėse AirBag'ų nėra?
Aš irgi dėjau dirbtinę (bais negraži brezento spalva buvo, kažkokia kaip murzina monohromija), pasitariau, kad patvaresnė ir mažiau rūpesčio, tokia net storoka (kaip senuose marsuose), su gana ryškia faktūra, tvirtu pagrindu, papildomu poroloniuku po apačia... Tiesa, iš kokios šalies tai neklausiau, kol kas patenkintas o toliau bus matyti, kaip dėvėsis...

tau irgi autogedas siuvo? is tavo apibudinimo panasu kad dejo vokiska dermantina. sitas visiskai nelaidus orui. anas italiskas siek tiek kvepuojantis (cia ne eko oda).

_________________
Renault Espace '99 2,2 dT
Renault Magnum '05 440


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 03, 2007 09:35 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Gru 28, 2005 22:57
Pranešimai: 1320
Miestas: Šiauliai
Cinkas rašė:
tau irgi autogedas siuvo?

Ne, siuvo Šiauliuose, "Lagriva" berods vadinasi... Fotkes gal savaitgalį įdėsiu, dabar mašiną pastačiau biškį kėbulą dar "papucuoti"...

_________________
~~~~ SCMAF ~~~~
Renault Scenic II
1.6L 16V 79kW '03.09
Renault Twingo
1.239L 40kW '96.07


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 03, 2007 10:07 
Cinkas rašė:
kiek tavo turtle wax pienelis kainuoja? idomumo delei butu idomu suzinoti :)


~20 LT


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 03, 2007 10:08 
Cinkas rašė:
tu manai cia visi esantys yra ekstasensai? reikia paciupineti realiai, tada ir pasakysiu. kad salonas ne 100 proc. naturalios odos tai faktas. net S klases mersai maiso naturalia su dermantinu.


tai renuske auksciau uz betkoki mersa :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 03, 2007 10:16 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Gru 28, 2005 22:57
Pranešimai: 1320
Miestas: Šiauliai
paulyz rašė:
Cinkas rašė:
tu manai cia visi esantys yra ekstasensai? reikia paciupineti realiai, tada ir pasakysiu. kad salonas ne 100 proc. naturalios odos tai faktas. net S klases mersai maiso naturalia su dermantinu.


tai renuske auksciau uz betkoki mersa :D

Sėdima dalis tai tikrai natūralios odos, vat šonai ir nugaros lygtais dirbtinės...

_________________
~~~~ SCMAF ~~~~
Renault Scenic II
1.6L 16V 79kW '03.09
Renault Twingo
1.239L 40kW '96.07


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 03, 2007 11:16 
Robšė rašė:
Sėdima dalis tai tikrai natūralios odos, vat šonai ir nugaros lygtais dirbtinės...


nes pas mane vairuotojo sedynes kaires puses vidinis sonas ciut padiles..nu spalva isblukus


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 03, 2007 18:46 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 06, 2005 22:45
Pranešimai: 81
Miestas: Siauliai
Robšė rašė:
Ar pas tave priekinėse sėdynėse AirBag'ų nėra?
Aš irgi dėjau dirbtinę (bais negraži brezento spalva buvo, kažkokia kaip murzina monohromija), pasitariau, kad patvaresnė ir mažiau rūpesčio, tokia net storoka (kaip senuose marsuose), su gana ryškia faktūra, tvirtu pagrindu, papildomu poroloniuku po apačia... Tiesa, iš kokios šalies tai neklausiau, kol kas patenkintas o toliau bus matyti, kaip dėvėsis...


Mano oda plona, minksta ir beveik be rasto. O AirBagas tik ant vairo ir tai nesu tikras ar jis veikia :)
Siandien buvau Sostenoje, galvojau nusipirksiu pora orginaliu mygtuku sildomoms sedynems. Kai pasake kaina 250 uz vieneta (man abieju sedyniu sildimas su montavimu kainavo pigiau :lol: ) nesusilaikiau paklauses is kokios prabos aukso jie padaryti.

_________________
Scenic 98m 1.6e LPG


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Spa 04, 2007 09:22 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Sau 25, 2006 19:36
Pranešimai: 628
Miestas: Kaunas
Alex rašė:
Mano oda plona, minksta ir beveik be rasto. O AirBagas tik ant vairo ir tai nesu tikras ar jis veikia :)
Siandien buvau Sostenoje, galvojau nusipirksiu pora orginaliu mygtuku sildomoms sedynems. Kai pasake kaina 250 uz vieneta (man abieju sedyniu sildimas su montavimu kainavo pigiau :lol: ) nesusilaikiau paklauses is kokios prabos aukso jie padaryti.


šrote tų mygtukų paieškok. bet nematau didelės bėdos nusipirkti neoriginalius, elektronikos prekėse..

_________________
Renault Espace '99 2,2 dT
Renault Magnum '05 440


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Spa 05, 2007 23:26 
kiek kainuotu padaryta A8 smelio spalvos salona - tikra oda, panele turetu but zomsas, sedynes ir dureliu apmusimai - zomsas maisytas su paprasta oda. Aptraukti reiktu visa slona, kad neliktu juodu detaliu, taip at ir vaira.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Spa 07, 2007 12:24 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Sau 25, 2006 19:36
Pranešimai: 628
Miestas: Kaunas
ką tu turi omeny tikras zomšas? turi omeny alcantara? ar alcantaros pakaitalą? ar verstą odą? kiek kainuos aš tau nepasakysiu. galiu tik apytiksliai. aš tik odas tau galiu parduoti. rinkoje kainuoja daugmaž tiek: panelės aptraukimas natūralia oda ~800 lt, dirbtine ~500 lt, salono pasiuvimas ~3000-4000 lt, vairas- nuo 150 lt. viskas labai priklauso nuo užsakovo užgaidų, naudojamų medžiagų ir pan. lkietuvoj garažėliuose dirba pigiau, bet dėl jų kokybės negarantuoju.

...nors ta pati moderna pati salonų nesiuva. viską užsakinėja pas garažininkus. o kaina paima kaip super duper tarptautinio lygio siuvėjai..

_________________
Renault Espace '99 2,2 dT
Renault Magnum '05 440


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 10, 2007 18:43 
mano lagunos vidus. foto darytos prieš persiuvima ir po.
http://www.talpink.lt/images/v.php?id=91217asads.JPG
http://www.talpink.lt/images/v.php?id=67464asdfedw.JPG
http://www.talpink.lt/images/v.php?id=52891asdfsds.JPG
http://www.talpink.lt/images/v.php?id=92005sddsdds.JPG
http://www.talpink.lt/images/v.php?id=87860sdfsdfd.JPG
salonas dar ne iki galo baigtas truksta keliu daliu. siuta naturalia oda. jai kam patiks galėsiu duoti kontaktus. odos spalvų pasirinkimas išties mažas. visa laika yra juodos spalvos ir retkarčiais gauna kitokios. kaina lyginant su kitom firmom 2-3 kartus pigesnė. salona padaro per nepilnas 2 savaites (konkrečiai mano) bet kitoki, lengvesni modeli per savaite.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 10, 2007 19:25 
kas cia ka padare tavo senajam salonui :shock:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Spa 11, 2007 08:27 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Sau 25, 2006 19:36
Pranešimai: 628
Miestas: Kaunas
apie pasiuvimo kokybę nekalbėsiu. tik man kliūna pilkos salono plastmasės ir juoda oda.

beja kiek kainavo pasiuvimas ir odos?

_________________
Renault Espace '99 2,2 dT
Renault Magnum '05 440


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Spa 11, 2007 16:58 
safras rašė:
kas cia ka padare tavo senajam salonui :shock:

tokia jau pirkau. supjaustytas visas salonas, sudaužyti skydeliai nu nusiauptas vidus kaip suprantu kažkas mašina pasirinko kaip keršto objektą


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Spa 11, 2007 17:08 
Cinkas rašė:
apie pasiuvimo kokybę nekalbėsiu. tik man kliūna pilkos salono plastmasės ir juoda oda.

beja kiek kainavo pasiuvimas ir odos?

kokybė nėra labai aukšto lygio bet ir mašina nėra labai didelės vertės tai didelis investavimas i tokia mašina niekada neatsipirks. o kaina mano automobiliui oda + darbas 1300lt. tai tikrai pigiausia ka radau lietuvoje. o kokybe tikrai nenusivyliau. pagal kaina pasiuvimo kokybė ištikrųjų labai gera. dar labai daug kas priklauso nuo automobilio, mano renualt laguna "initiale" tai labai sudėtingas salonas pagal kitus auto. kaip sakė siuvėjas čia ne automobilinės sėdynės, o foteliai pritaikyti i mašiną.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Spa 11, 2007 18:10 
o dėl pilku plasmasiu ir juodu sėdyniu prieš siudamas irgi galva sukau, bet siut su pilka oda butu kažkur + 600 - 800lt tai nusprendžiau paeksperimentuoti ir užsiprašiau apsiuti pilkais siulais. ir bendras vaizdas tikrai neblogas. nuotraukose dar nėra duru apšifkiu, keliu galvatoriu ir raičiagos užvalkalo, kai jie užsidėjo tai salonas dar labiau isiliejo i vidu, beto priekinėje panelėje yra juoda klima, juodos grotelės ir kitu juodu smulkmenu.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Spa 11, 2007 20:58 
Duok savo nr, turiu klienta su dideliai poreikiais.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Spa 12, 2007 09:46 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Sau 25, 2006 19:36
Pranešimai: 628
Miestas: Kaunas
safras rašė:
Duok savo nr, turiu klienta su dideliai poreikiais.

parasiau i PM

_________________
Renault Espace '99 2,2 dT
Renault Magnum '05 440


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Spa 12, 2007 09:52 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Sau 25, 2006 19:36
Pranešimai: 628
Miestas: Kaunas
ramas89 rašė:
Cinkas rašė:
apie pasiuvimo kokybę nekalbėsiu. tik man kliūna pilkos salono plastmasės ir juoda oda.

beja kiek kainavo pasiuvimas ir odos?

kokybė nėra labai aukšto lygio bet ir mašina nėra labai didelės vertės tai didelis investavimas i tokia mašina niekada neatsipirks. o kaina mano automobiliui oda + darbas 1300lt. tai tikrai pigiausia ka radau lietuvoje. o kokybe tikrai nenusivyliau. pagal kaina pasiuvimo kokybė ištikrųjų labai gera. dar labai daug kas priklauso nuo automobilio, mano renualt laguna "initiale" tai labai sudėtingas salonas pagal kitus auto. kaip sakė siuvėjas čia ne automobilinės sėdynės, o foteliai pritaikyti i mašiną.

nu jo. pigiai. už tiek ne kiekvienas meistras pasiuva salona iš dermantino. dabar patariu tau sąžiningai bent porą kartų per metus valyti + vaškuoti šitą odelę. jei turi pinigų pirk profesionalesnes priežiūros priemones nei pardavinėja maximose.

_________________
Renault Espace '99 2,2 dT
Renault Magnum '05 440


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Spa 12, 2007 14:48 
Cinkas rašė:
ramas89 rašė:
Cinkas rašė:
apie pasiuvimo kokybę nekalbėsiu. tik man kliūna pilkos salono plastmasės ir juoda oda.

beja kiek kainavo pasiuvimas ir odos?

kokybė nėra labai aukšto lygio bet ir mašina nėra labai didelės vertės tai didelis investavimas i tokia mašina niekada neatsipirks. o kaina mano automobiliui oda + darbas 1300lt. tai tikrai pigiausia ka radau lietuvoje. o kokybe tikrai nenusivyliau. pagal kaina pasiuvimo kokybė ištikrųjų labai gera. dar labai daug kas priklauso nuo automobilio, mano renualt laguna "initiale" tai labai sudėtingas salonas pagal kitus auto. kaip sakė siuvėjas čia ne automobilinės sėdynės, o foteliai pritaikyti i mašiną.

nu jo. pigiai. už tiek ne kiekvienas meistras pasiuva salona iš dermantino. dabar patariu tau sąžiningai bent porą kartų per metus valyti + vaškuoti šitą odelę. jei turi pinigų pirk profesionalesnes priežiūros priemones nei pardavinėja maximose.

o gal gali pasakyti kokiomis priemonėmis rekomenduotum nežiurint i kainą.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Spa 12, 2007 19:56 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Sau 25, 2006 19:36
Pranešimai: 628
Miestas: Kaunas
ramas89 rašė:
o gal gali pasakyti kokiomis priemonėmis rekomenduotum nežiurint i kainą.

tai ka as tau pasiulyciau bus subjektyvu :D siaip gera priemonė valiklis ir pienelis kainuoja 50 lt. jo turėtų užtekti porai kartų tavo salonui. yra komplektai ir odai + dirbtinei odai. tas komplektukas kainuoja 90 lt. cia jo turėtų užtekti kokiem trim kartams.

_________________
Renault Espace '99 2,2 dT
Renault Magnum '05 440


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Spa 12, 2007 20:23 
ramas89 rašė:
mano lagunos vidus. foto darytos prieš persiuvima ir po.


kaip gerai kad mano salonas lygiai toks pats kaip tavo senasis - tik sveikas :)

nezinau, man kazkaip juodas odinis salonas nelabai grazus, graziausias smelinis, po to rudas gal...na pilkas visai nieko :roll: Baltas grazus - bet jau labai nepraktiskas :?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Spa 12, 2007 20:25 
beja kaip naujojo salonos odos kietumas? Pvz lyginant mano su kokios A4 tai kaip diena ir naktis, pas mane toks minkstas, jaukus, o pas A4 kieta, standi........


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Spa 12, 2007 20:30 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Sau 25, 2006 19:36
Pranešimai: 628
Miestas: Kaunas
paulyz rašė:
beja kaip naujojo salonos odos kietumas? Pvz lyginant mano su kokios A4 tai kaip diena ir naktis, pas mane toks minkstas, jaukus, o pas A4 kieta, standi........

apie kuriu metu a4 tu kalbi? 2002 m. labai minksta odike ir dermantinas :D

_________________
Renault Espace '99 2,2 dT
Renault Magnum '05 440


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Spa 12, 2007 20:38 
98 m


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Spa 12, 2007 20:47 
paulyz rašė:
beja kaip naujojo salonos odos kietumas? Pvz lyginant mano su kokios A4 tai kaip diena ir naktis, pas mane toks minkstas, jaukus, o pas A4 kieta, standi........

šita oda yra gerokai storesnė bet minkštumo atžvilgiu yra malonesnė. aš su a6 važinėjau tik nežinau kelintu metu kažkur 96 gal tai oda visa laika šalta, tokia kaip lakuota o čia ne.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Spa 12, 2007 20:51 
Cinkas rašė:
ramas89 rašė:
o gal gali pasakyti kokiomis priemonėmis rekomenduotum nežiurint i kainą.

tai ka as tau pasiulyciau bus subjektyvu :D siaip gera priemonė valiklis ir pienelis kainuoja 50 lt. jo turėtų užtekti porai kartų tavo salonui. yra komplektai ir odai + dirbtinei odai. tas komplektukas kainuoja 90 lt. cia jo turėtų užtekti kokiem trim kartams.

na jai salona valytum ir vaškuotum kiekviena savaitgali tai gali ir brangoka bet i metus 2-3 kartus valant tai manau nelabai ir daug gaunasi ant metu laiko 50-100lt tai manau galima investuot jai paskui odo tarnaus ilgiau ir atrodys gražiau


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Spa 12, 2007 20:53 
ramas89 rašė:
na jai salona valytum ir vaškuotum kiekviena savaitgali tai gali ir brangoka bet i metus 2-3 kartus valant tai manau nelabai ir daug gaunasi ant metu laiko 50-100lt tai manau galima investuot jai paskui odo tarnaus ilgiau ir atrodys gražiau


as uz 20 lt buteliuka nusipirkau turtle vax - kazinau, atgaivina oda.....ir uzteks manau kokiems 10 kartu :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Spa 13, 2007 19:21 
paulyz rašė:
ramas89 rašė:
na jai salona valytum ir vaškuotum kiekviena savaitgali tai gali ir brangoka bet i metus 2-3 kartus valant tai manau nelabai ir daug gaunasi ant metu laiko 50-100lt tai manau galima investuot jai paskui odo tarnaus ilgiau ir atrodys gražiau


as uz 20 lt buteliuka nusipirkau turtle vax - kazinau, atgaivina oda.....ir uzteks manau kokiems 10 kartu :)

kiek matau tavo foto tai musu salonai identiški. tik aišku mano labai jau "pavarges" buvo tai beveik viskas yra keista.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 93 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui