Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Bal 18, 2024 12:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 82 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Tre Kov 04, 2009 15:05 
Vyckius rašė:
gal kas nors gali rimtesniu argumentu be blevyzgu? :| gi turbinam safrane...o ne garaze laikom kad sudazyta butu :lol:
neeeeemo kur tu?

o kas cia ka gali pasakyt jei net nera sedeje tokioje masinoje, ka jau bekalbet apie vaziavima, o is nuotraukas ne ka tesuprasi kas ten kaip pajungta :?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Tre Kov 04, 2009 16:37 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Geg 09, 2006 09:52
Pranešimai: 1256
Miestas: Klp
gisas rašė:
Vyckius rašė:
gal kas nors gali rimtesniu argumentu be blevyzgu? :| gi turbinam safrane...o ne garaze laikom kad sudazyta butu :lol:
neeeeemo kur tu?

o kas cia ka gali pasakyt jei net nera sedeje tokioje masinoje, ka jau bekalbet apie vaziavima, o is nuotraukas ne ka tesuprasi kas ten kaip pajungta :?


vienas dalykas sedet joje nereik..reik skaityt manualus ir ziuret kas tinka o kas ne..bent tiek tikiuosi zmogus sugeba..vien stumai neisilydys kad uzdes turba?cia reik bent vaziuot?cia reik zinot elementarius tiuninimo dalykus


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Tre Kov 04, 2009 18:44 
o kuom skirias biturbo ir twinturbo?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Tre Kov 04, 2009 18:50 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 04, 2007 22:02
Pranešimai: 1205
Miestas: kaunas
tuo paciu kaip ir quattro, syncho, 4motion

_________________
Clio Williams
RENAULTCLUB SPORT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Tre Kov 04, 2009 23:08 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Lap 28, 2005 00:39
Pranešimai: 1118
Miestas: Visaginietis Vilniuje
Vyckius rašė:
gal kas nors gali rimtesniu argumentu be blevyzgu? :| gi turbinam safrane...o ne garaze laikom kad sudazyta butu :lol:
neeeeemo kur tu?

čia aš čia, mana safrans 100000 kart maloniau važinėt negu tavo kibiru su turbina, tai galvoju gal kada pasidomėjas įgijas daugiau patirtės ka nors konstrosiu,ir su dviem papildomais agregatais tava suprike kuria gali bet kuris mulkis turintis šiek tiek pinigu gali nusipirtk , tiesiog safrane ir panašios klasės auto man patinka o jei dar ir galios daugiau būtų tai iš vis pasaka. Yra toks žodis kaip išskirtinis automobilis, tokio ir noriu aš, o ne eilinio kibiro. Tema tau gal ir kvaila , o man įdomi , juk čia pilna visokių kurie galvojo iš espace 2,8 padaryti quatro tai kodėl negali atsirasti galvojantis apie planus safrane pakeist?

_________________
Peugout 605 3.0 1991.ex
volvo 460 1.9 tdi. 1995 ex super:)))
bmw 1991 324 ex
Renault safrane 3.0 1992
bmw 316 1992ex
bmw e34 2.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Tre Kov 04, 2009 23:21 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Lap 28, 2005 00:39
Pranešimai: 1118
Miestas: Visaginietis Vilniuje
Pagal „Hartge“ projektą baziniame 3 l. darbinio tūrio V6 variklyje buvo sumontuoti du kompaktiški turbokompresoriai, kurie dėl mažos turbinų inercijos sugeba greitai pakelti įpurškimo slėgį. Dėka to maksimalus sukimo momentas 363 Nm pasiekiamas, esant 2500 aps./min., o 2300-2500 aps./min. diapazone sukimo momento dydis sudaro ne mažiau, nei 97 % maksimalaus. Variklis išvysto 263 arklio jėgų (193 kW) galią, esant 5500 aps./min. ir suteikia automobiliui maksimalų 250 km/h greitį. Iki 100 km/h Safrane Biturbo įsibėgėja per 7,2 sek. Iš vietos 400 m. atstumą jis įveikia per 15 sek., o 1000 m. – per 27,6 sek.
Kaip matot gebemėji prancuzai sukūrė dvigubo turboįpūtimo sistemą.
ir kokių gi detaliu mums reiks ? dvėjų turbinų kompu purkstukų gal benzo siurblio. į variklį patį lįsti nėra ko.

_________________
Peugout 605 3.0 1991.ex
volvo 460 1.9 tdi. 1995 ex super:)))
bmw 1991 324 ex
Renault safrane 3.0 1992
bmw 316 1992ex
bmw e34 2.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Tre Kov 04, 2009 23:35 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Gru 01, 2008 02:27
Pranešimai: 60
Miestas: Kaunas
geras :) protingi velniai :) hm tai tipo viena turbina kuro slegi kelia o kita oro ? ar kaip ten jos veikia


cia tik nesupratau : "Iš vietos 400 m. atstumą jis įveikia per 15 sek., o 1000 m. – per 27,6 sek." man kazkaip atrodo kad jau dabar taip lekia, bet reiks pamatuot :)

rieks paknisti interneta dar kai laiko bus :) i ziagus ideda :))) vakar pas rusus skaitinejau tai uzturbina ziaga ten is vis paprastai ciut ne su limonado bonke :D :D aisku safre sudetingiau - bet imanoma ! ka ir reikejo irodyt :D :D

_________________
Safrane 3.0 V6i RXE '94


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Tre Kov 04, 2009 23:47 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Geg 09, 2006 09:52
Pranešimai: 1256
Miestas: Klp
NEMO rašė:
Vyckius rašė:
gal kas nors gali rimtesniu argumentu be blevyzgu? :| gi turbinam safrane...o ne garaze laikom kad sudazyta butu :lol:
neeeeemo kur tu?

čia aš čia, mana safrans 100000 kart maloniau važinėt negu tavo kibiru su turbina, tai galvoju gal kada pasidomėjas įgijas daugiau patirtės ka nors konstrosiu,ir su dviem papildomais agregatais tava suprike kuria gali bet kuris mulkis turintis šiek tiek pinigu gali nusipirtk , tiesiog safrane ir panašios klasės auto man patinka o jei dar ir galios daugiau būtų tai iš vis pasaka. Yra toks žodis kaip išskirtinis automobilis, tokio ir noriu aš, o ne eilinio kibiro. Tema tau gal ir kvaila , o man įdomi , juk čia pilna visokių kurie galvojo iš espace 2,8 padaryti quatro tai kodėl negali atsirasti galvojantis apie planus safrane pakeist?


ai jau prasideda jau koliojimasis :lol: taip tau maloniau kol nebandei vaziuot tai ir tylek :lol: butum giliai nustebes kaip vaziuoja tas mano kibiras :lol: eilini kibiras supra? :lol: :lol: :lol: nu nestebini visai :lol: :lol: :lol: suskaiciuok kiek supru lietuvoj ir kiek safranu ir kokios ju kainos :lol: :lol: :lol: juokingas esi visai :lol: :lol: :lol: nu jei lygini mano senuke su 240ag kurie lengvai pasipucia tai pasisakok prie toyota supra turba A.va tau isskirtinis modelis toks pats variklis kaip pas mane tik valdymas patobulintas su 280ag.nu ka turi i tai pasakyt?kiek yra turbo A lietuvoj???? isvis deretu klaust kiek europoj???? tai nepradek svaistytis bereikalingai zodziais!!!!

as tau aiskiai pasiuliau papasakot nuo ko pradesi bet ryskiai matau tik tiek tesugebi!!!
ir kokių gi detaliu mums reiks ? dvėjų turbinų kompu purkstukų gal benzo siurblio. į variklį patį lįsti nėra ko.
kaip suspaudimo laipsnis atmosferike ir turbininiam???nemanai kad issilydis stumai? :lol: :lol: :lol: aisku nepabandes nesuzinosi :lol: :lol: :lol:
gerai turbas purskalus kuro siurbli gaut dzin...kainuos bet db kalbam ka isvis gausi...o kompa koki desi? :lol: kas tau tiunins? :lol:
ai dar dadek kad esama kuro tiekimo sistema gali nelaikyt (ta prasme nuo slegio kur kokia slangute kad netruktu),dadek kuro slegio reguliatoriu,intercooleri su vamzdynu,oro nuleidimo voztuva,gauges su senderiais kad matytum kas daros variklyje...........pakaba isvis ar laikys?greiciu deze laiko?ismetimo kolika is kur gausi?pats darysies?jei pats kaip atsizvelgsi i visa turbolencijas ir t.t.?

ir nereik pustis cia kazko :bee: as ne kiek nesipuciu jei ka tik pasakiau gisui del kokiu aspektu pasirinkau supra :bee:


Paskutinį kartą redagavo Vyckius Ket Kov 05, 2009 00:11. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Tre Kov 04, 2009 23:51 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Geg 09, 2006 09:52
Pranešimai: 1256
Miestas: Klp
baubas rašė:
geras :) protingi velniai :) hm tai tipo viena turbina kuro slegi kelia o kita oro ? ar kaip ten jos veikia


cia tik nesupratau : "Iš vietos 400 m. atstumą jis įveikia per 15 sek., o 1000 m. – per 27,6 sek." man kazkaip atrodo kad jau dabar taip lekia, bet reiks pamatuot :)

rieks paknisti interneta dar kai laiko bus :) i ziagus ideda :))) vakar pas rusus skaitinejau tai uzturbina ziaga ten is vis paprastai ciut ne su limonado bonke :D :D aisku safre sudetingiau - bet imanoma ! ka ir reikejo irodyt :D :D


kuro slegi sukelia kuro siurblys arba keletas ju!!!!! turba i kuro sistema nekisama !!!turbina oro slegi padidina kuris teka i degimo kamera :P 400m tiksliau 402m priklausomai kaip iveikinesi :P traos pavirsius,padangos ir kiti veiksiai turi belekiek itakos taip kad negalvok kad iskart imtum ir taip vaziuotum

youtubas pilna turbo projektu gali pasiziureint.i viska deda liaudis bet ne su tokiom skurdziom ziniom kaip nemo


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Tre Kov 04, 2009 23:57 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Gru 01, 2008 02:27
Pranešimai: 60
Miestas: Kaunas
:) nu jo bet va jau pradejai pasakot :) ko reikia :) maladec ! rimtai aciu, nu jei nesuprantu tai ir klausiu ir nemo todel klause.
tak vo reiks ten tu detaliu nemazai. reiktu biturbo knyga gaut nes sitoj pas mane nera, tai ten viska saisku pasidarytu kokios vaziuokle ir tt.
bet gal 2 turbinu net nereik... nes ten matyt ne bereikalo 4*4 padare, :)
kur cia paziuret/
o sita ka tu cia sakei ? "toks pats variklis kaip pas mane tik valdymas patobulintas su 280ag" tai pas tave kas ten su tuo valdymu gal kompa tik reikia pareguliot?

_________________
Safrane 3.0 V6i RXE '94


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ket Kov 05, 2009 00:10 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Geg 09, 2006 09:52
Pranešimai: 1256
Miestas: Klp
baubas rašė:
:) nu jo bet va jau pradejai pasakot :) ko reikia :) maladec ! rimtai aciu, nu jei nesuprantu tai ir klausiu ir nemo todel klause.
tak vo reiks ten tu detaliu nemazai. reiktu biturbo knyga gaut nes sitoj pas mane nera, tai ten viska saisku pasidarytu kokios vaziuokle ir tt.
bet gal 2 turbinu net nereik... nes ten matyt ne bereikalo 4*4 padare, :)
kur cia paziuret/
o sita ka tu cia sakei ? "toks pats variklis kaip pas mane tik valdymas patobulintas su 280ag" tai pas tave kas ten su tuo valdymu gal kompa tik reikia pareguliot?


mano kompas nesiprogramuoja..pats kazkiek koreguoja bet iki tam tikros ribos nes pakelus turbos slegi nuo 0.4-0.5 baro iki 0.7 viskas ok...bet toliau fuel cutas...nutraukia kuro tiekima ir kukuoju :D bet jausmas geras kai pilnai atsidarineja westgatas :D iki 0.8 baro :( tdl man ir reikia kompo..bet kolkas bandysiu pigesni varianta piggybacka kuriuo tureciau pustel stipriau.prisijungsim widebanda ir ziuresim kad nebutu detonacijos variklyje ir kelsim slegi gal 1.0 gal daugiau..

o apie turbas dar tau.biturbo ar twinturbo tai 2 turbos...vinu atveju abi vienodo dydzio o kitu atveju viena didesne o kita mazesne kad butu mazesnis turbo lagas nes turbai kad issukt reikia atitinkamo ismetamuju duju kiekio...maza pradeda pirmiau pust slegi didesni o paskui didele isisiuka..zodziu visko nepripasakosiu cia....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ket Kov 05, 2009 10:07 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 04, 2007 22:02
Pranešimai: 1205
Miestas: kaunas
isvis kaip turbint auto renault forumas yra pats paskutinis ta tema. ar isvis yra nors vienas renault turbo negamyklinis lietuvoj? cia tas pats kaip vw forume apie torsionus klaust :)

_________________
Clio Williams
RENAULTCLUB SPORT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ket Kov 05, 2009 11:15 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Geg 09, 2006 09:52
Pranešimai: 1256
Miestas: Klp
Rycka rašė:
isvis kaip turbint auto renault forumas yra pats paskutinis ta tema. ar isvis yra nors vienas renault turbo negamyklinis lietuvoj? cia tas pats kaip vw forume apie torsionus klaust :)


yra renault 5 su turbo ir ne vienas...zn neseniai vienas ant stendo prisuko berods 180ag...ir arturo r11 su 1.4turbo zender kazkoks ten jo ypatingas modelis ir mazas ir ziauriai pavojingas :lol:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ket Kov 05, 2009 11:34 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Lap 28, 2005 00:39
Pranešimai: 1118
Miestas: Visaginietis Vilniuje
Vyckius rašė:
NEMO rašė:
Vyckius rašė:
gal kas nors gali rimtesniu argumentu be blevyzgu? :| gi turbinam safrane...o ne garaze laikom kad sudazyta butu :lol:
neeeeemo kur tu?

čia aš čia, mana safrans 100000 kart maloniau važinėt negu tavo kibiru su turbina, tai galvoju gal kada pasidomėjas įgijas daugiau patirtės ka nors konstrosiu,ir su dviem papildomais agregatais tava suprike kuria gali bet kuris mulkis turintis šiek tiek pinigu gali nusipirtk , tiesiog safrane ir panašios klasės auto man patinka o jei dar ir galios daugiau būtų tai iš vis pasaka. Yra toks žodis kaip išskirtinis automobilis, tokio ir noriu aš, o ne eilinio kibiro. Tema tau gal ir kvaila , o man įdomi , juk čia pilna visokių kurie galvojo iš espace 2,8 padaryti quatro tai kodėl negali atsirasti galvojantis apie planus safrane pakeist?


ai jau prasideda jau koliojimasis :lol: taip tau maloniau kol nebandei vaziuot tai ir tylek :lol: butum giliai nustebes kaip vaziuoja tas mano kibiras :lol: eilini kibiras supra? :lol: :lol: :lol: nu nestebini visai :lol: :lol: :lol: suskaiciuok kiek supru lietuvoj ir kiek safranu ir kokios ju kainos :lol: :lol: :lol: juokingas esi visai :lol: :lol: :lol: nu jei lygini mano senuke su 240ag kurie lengvai pasipucia tai pasisakok prie toyota supra turba A.va tau isskirtinis modelis toks pats variklis kaip pas mane tik valdymas patobulintas su 280ag.nu ka turi i tai pasakyt?kiek yra turbo A lietuvoj???? isvis deretu klaust kiek europoj???? tai nepradek svaistytis bereikalingai zodziais!!!!

as tau aiskiai pasiuliau papasakot nuo ko pradesi bet ryskiai matau tik tiek tesugebi!!!
ir kokių gi detaliu mums reiks ? dvėjų turbinų kompu purkstukų gal benzo siurblio. į variklį patį lįsti nėra ko.
kaip suspaudimo laipsnis atmosferike ir turbininiam???nemanai kad issilydis stumai? :lol: :lol: :lol: aisku nepabandes nesuzinosi :lol: :lol: :lol:
gerai turbas purskalus kuro siurbli gaut dzin...kainuos bet db kalbam ka isvis gausi...o kompa koki desi? :lol: kas tau tiunins? :lol:
ai dar dadek kad esama kuro tiekimo sistema gali nelaikyt (ta prasme nuo slegio kur kokia slangute kad netruktu),dadek kuro slegio reguliatoriu,intercooleri su vamzdynu,oro nuleidimo voztuva,gauges su senderiais kad matytum kas daros variklyje...........pakaba isvis ar laikys?greiciu deze laiko?ismetimo kolika is kur gausi?pats darysies?jei pats kaip atsizvelgsi i visa turbolencijas ir t.t.?

ir nereik pustis cia kazko :bee: as ne kiek nesipuciu jei ka tik pasakiau gisui del kokiu aspektu pasirinkau supra :bee:

jokiu koliojimosi nesiekiu tiesiog kai sukuriu tema man rupimu klausimu nereik izeidinet kad eiline kvaila tema.

_________________
Peugout 605 3.0 1991.ex
volvo 460 1.9 tdi. 1995 ex super:)))
bmw 1991 324 ex
Renault safrane 3.0 1992
bmw 316 1992ex
bmw e34 2.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ket Kov 05, 2009 11:37 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Geg 09, 2006 09:52
Pranešimai: 1256
Miestas: Klp
NEMO rašė:
jokiu koliojimosi nesiekiu tiesiog kai sukuriu tema man rupimu klausimu nereik izeidinet kad eiline kvaila tema.


bet ka parasei tikrai neatrodo lb protinga tema :idea: parasyk ka nors idomesnio..kaip pradesi darbus,kokias turbas desi?kolikus is kur gausi ir t.t.? o zn kiek tai kainuos?pabandyk preliminariai paskaiciuot tada ar nedings tau noras ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ket Kov 05, 2009 11:39 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Lap 28, 2005 00:39
Pranešimai: 1118
Miestas: Visaginietis Vilniuje
air apie vaziokle nediskutojama cia tik apie varikli,. vaziokle atskiras reikalas.

_________________
Peugout 605 3.0 1991.ex
volvo 460 1.9 tdi. 1995 ex super:)))
bmw 1991 324 ex
Renault safrane 3.0 1992
bmw 316 1992ex
bmw e34 2.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ket Kov 05, 2009 13:41 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 04, 2007 22:02
Pranešimai: 1205
Miestas: kaunas
Vyckius rašė:
Rycka rašė:
isvis kaip turbint auto renault forumas yra pats paskutinis ta tema. ar isvis yra nors vienas renault turbo negamyklinis lietuvoj? cia tas pats kaip vw forume apie torsionus klaust :)


yra renault 5 su turbo ir ne vienas...zn neseniai vienas ant stendo prisuko berods 180ag...ir arturo r11 su 1.4turbo zender kazkoks ten jo ypatingas modelis ir mazas ir ziauriai pavojingas :lol:


sitie is gamyklos su turbina isvaziavo. as apie atmosferiko turbinima sneku.

_________________
Clio Williams
RENAULTCLUB SPORT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ket Kov 05, 2009 14:41 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Geg 09, 2006 09:52
Pranešimai: 1256
Miestas: Klp
Rycka rašė:
Vyckius rašė:
Rycka rašė:
isvis kaip turbint auto renault forumas yra pats paskutinis ta tema. ar isvis yra nors vienas renault turbo negamyklinis lietuvoj? cia tas pats kaip vw forume apie torsionus klaust :)


yra renault 5 su turbo ir ne vienas...zn neseniai vienas ant stendo prisuko berods 180ag...ir arturo r11 su 1.4turbo zender kazkoks ten jo ypatingas modelis ir mazas ir ziauriai pavojingas :lol:


sitie is gamyklos su turbina isvaziavo. as apie atmosferiko turbinima sneku.


ai nedaskaiciau :d tokiu tada nlb teko girdet


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Pir Bir 01, 2009 16:06 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
vyckiau - as cia gal biski ne i tema... o kode pas tave turba tokia slabna ? :shock: Maniske stoke - 0.95 +- 0.05 Bar :mrgreen:

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Pir Bir 01, 2009 17:00 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Geg 09, 2006 09:52
Pranešimai: 1256
Miestas: Klp
PROVOCATEUR rašė:
vyckiau - as cia gal biski ne i tema... o kode pas tave turba tokia slabna ? :shock: Maniske stoke - 0.95 +- 0.05 Bar :mrgreen:


prie ko cia slabna? :lol: kokia tavo turba dydzio? :lol: ne pagal slegi viskas sprendziama :lol: pas tave kiek ag prie 0,95baro? pas mane teoriskai prie 1baro ~370ag gal net iki 400 :twisted:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ant Bir 02, 2009 08:12 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
Vyckius rašė:
PROVOCATEUR rašė:
vyckiau - as cia gal biski ne i tema... o kode pas tave turba tokia slabna ? :shock: Maniske stoke - 0.95 +- 0.05 Bar :mrgreen:


prie ko cia slabna? :lol: kokia tavo turba dydzio? :lol: ne pagal slegi viskas sprendziama :lol: pas tave kiek ag prie 0,95baro? pas mane teoriskai prie 1baro ~370ag gal net iki 400 :twisted:


Bet vistiek pas drambli - didesnis :mrgreen: Mano turba stipresne uz tavo turba - jin jau daba 1 bara pucia :bee:

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ant Bir 02, 2009 09:55 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Geg 09, 2006 09:52
Pranešimai: 1256
Miestas: Klp
PROVOCATEUR rašė:

Bet vistiek pas drambli - didesnis :mrgreen: Mano turba stipresne uz tavo turba - jin jau daba 1 bara pucia :bee:


tu visada kaip mazas vaikas :lol: stipresne kad ta bara pucia? :lol: tai gal nori sustot kol pas mane 0.7 baro? :lol: :lol: :lol: pas tave ta sraige budama degtuku dezutes kur tau nepus baro :lol: bet kazi kiek oro prapumpuoja :roll:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ant Bir 02, 2009 10:16 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
O vat jei tau itaisyti trys tokios kaip pas mane (degtuku dezutes dydzio), kazin - ar butu geriau uz kibiro dydzio, bet viena ? Cia seip - teorinis klausymas... Ir butu - tripleturbo :shock: :roll:

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ant Bir 02, 2009 10:32 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Geg 09, 2006 09:52
Pranešimai: 1256
Miestas: Klp
PROVOCATEUR rašė:
O vat jei tau itaisyti trys tokios kaip pas mane (degtuku dezutes dydzio), kazin - ar butu geriau uz kibiro dydzio, bet viena ? Cia seip - teorinis klausymas... Ir butu - tripleturbo :shock: :roll:


ir nieko nebutu su tavo tom triple turbo :lol: pagalvok kdl gamintojai geriausiu atveju twin turbo arba biturbo dejo :lol: mieste gal ir geriau pora turbu bet siaip sporte daug kas perdarineja i viena turbo.paziurek pvz youtube kur tarkum supra butu twin turbo su 1000ag.kazkaip nlb aisku ieskoujau bet ir siaip nemaciau.nori fdaug galios-deda viena didele ir vsio.o tai kada isidesi pas save dar tas 2turbas? :lol: sakai duotu tiek naudos kiek pas mane viena? :lol:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ant Bir 02, 2009 10:34 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
A jei as taip ?

http://www.efterz.com/lars/turbo_guide/ ... _turbo.htm

Kiek pas tavi momentas ? 8)

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ant Bir 02, 2009 11:00 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Geg 09, 2006 09:52
Pranešimai: 1256
Miestas: Klp
PROVOCATEUR rašė:
A jei as taip ?

http://www.efterz.com/lars/turbo_guide/ ... _turbo.htm

Kiek pas tavi momentas ? 8)


stocke 325Nm, prie 0.7 vienas prisuko 450nm,kai su g meteriu biski testinom man buvo prisuke ir virs 400nm. 8)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ant Bir 02, 2009 15:24 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Gru 12, 2005 18:47
Pranešimai: 1696
Miestas: Klaipeda
xi xi , Provo savo stiliuje :lol: :victory:

_________________
renaultsport


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ant Bir 02, 2009 15:44 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
Arturas lt rašė:
xi xi , Provo savo stiliuje :lol: :victory:


Eik pamoku daryti :mrgreen:

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ant Bir 02, 2009 15:45 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Gru 12, 2005 18:47
Pranešimai: 1696
Miestas: Klaipeda
Nuo rytojaus taip sakyti - bus klaidinga :alcohol:

_________________
renaultsport


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Safrane biturbo
StandartinėParašytas: Ant Bir 02, 2009 15:49 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
Tai kada tas zingeris isvaziuos i gatves ? :lol:

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 82 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui