Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Bal 18, 2024 17:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 335 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Rgs 04, 2007 17:57 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
DainiusD rašė:
teisingiausia manu yra tai, kad neviršytumėm greičio, praleistumėm pėsčiuosius, nevažinėtumėm girti, gerbtumėm negalią turinčius vairuotojus, prisisekime diržus ir gerbkime kitus eimo dalyvius, kulturingai manevruokite, palaikykime techninę būklę savo automobilio...visa kita, manau dzin, kas nesutinka, juk nesame šventieji, klaidas daryti yra žmogiška, bet specialiai nusidėti yra gėdinga :!:

Tu buvai girtas. :D :D :D :D Greitis virsytas.Ka cia aukleji? :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Rgs 04, 2007 19:33 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Lap 28, 2005 00:39
Pranešimai: 1118
Miestas: Visaginietis Vilniuje
as kaip jaunimo atstovas esu pasipiktines , jei kas klauset viena diena cia labai jau stume ant jaunimo per m-1 atseit neatsakingi ir t.t. nu taip dalis gavusiu teisiu nudauguma tevo masinon ir gazas dugnas su hebrike pinigus susimeta ir traukia kur akys mano. ir pats ta pragyvenau. bet kad ir kaip nemiegtu daugelis "pacuku"uz vairo jie dar ne pati baisiausia dali , paziurekit zinias del ko tas karas vyksta vienas girtas kitas girtas ,mentai dirba savo darba o nat kiekvieno kampo ju nepristatysi nes normaliu nepraleidzia cmek. pats norejau ir draugu daug kas norejo ar i policija pasieni gaisrininkus is mano grupes nei vieno nepraleido . db nors zmones i zmones daros panasus is klaipedos viena nakti vaziavau ir pamaciau nuo kelio nulekusi citroen xantia sustojau padet ten dar vienas zmogus buvo sustojes paskui dar keli . ir cia anksti ryta apie 4-5 stengiemes istempt bet nepavyko . sekancia nakti is klaipedos viel vaziavau fura i skiriamaja juosta ivaziavusi sustojau padet dar keli vairuotojai privaziavo bet niekas padet negalejom nes trosu tokiu stipriu neturejom.. baudu didininimas tikrai nieko neiispres.

_________________
Peugout 605 3.0 1991.ex
volvo 460 1.9 tdi. 1995 ex super:)))
bmw 1991 324 ex
Renault safrane 3.0 1992
bmw 316 1992ex
bmw e34 2.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 05, 2007 06:09 
Vyckiau,
Cituoti:
kas tave turi priziuret kely?ar pats save turi kontroliuot ar mentai turi kontorliuot?.......
Nesupratau jumoro zinok :lol: Jeigu Petras Budulavicius lenkia saligatviu tai tuo konkreciu atveju tai to budulio kalte.Bet ,kad budulaviciai masiskai pazeidineja tiek KET ,tai zmoniu sugyvenimo taisykles,arba daro savo teisma keliuose(kaip tas vilkiko vairuotuojas su "muiline" bandziusia lenkti rezervine juosta - tai cia konkreti valdzios kalte.Jumi ten mausto issisiepe meluodami,girdi europoje taip,demokratija girdi ir nieko nedaro tvarkai padaryti.Kodel?Greiciausiai ,kazkam taip paranku.Jeigu tu nesutinki su tuo,ir toliau tvirtini,kad girdi cia konkreciu buduliu kalte,tai galiu pasakyti,kad normaliose salyse budulius labai greitai isaukleja ir padaro normaliais pilieciais,gerbianciais kitus eismo dalyvius,arba vazinejancius tik viesuoju transportu.Policajams demokratija visai netrukdo jeigu kelsi balsa prirakinti tave prie stulpo,arba nosimi i zeme ibesti surakintom uz nugaros rankomis.Lygiai kaip ir tau,islupti is policijos apvalia sumele ,jeigu tai daryta buvo neteisetai. Prometejas:
Cituoti:
Pvz. Dabar miesteliuose pristate gulinčių policininkų, tačiau ženklus "pamiršo" pastatyti.
Irgi nesupratau jumoro.Tai sulauzei masina tenai.Pasikvietei policaju.Uzfiksavai avarija.Nufotkijai ,kad zenklo nera.Susiremonatavai masina,kas galejo del to sugesti ir i teisma su cekiais uz mechaniku paslaugas.Tegu moka atsakingi "organai".O dar sakote ,kad buduliai kalti ,del karo keliuose :lol: Valdzia negerbia nei zmoniu,nei saves.O buduliai tik pagal savo supratima ja kopijuoja.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 05, 2007 08:12 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
raskila rašė:
vvv rašė:
Čia ir ne tik čia, yra daug norinčių didinti baudas. Absoliutus baudos didinimas netikslingas!!! Manyčiau, reikėtų įvesti baudos koeficientą, priklausomai nuo gaunamų pajamų. Vienam 300 Lt yra finansinė katastrofa, o kitam - jis tiek duoda arbatpinigių. Ir dažniausiai tokie yra patys įžūliausi - Lietuva juk priklauso jiems... Biedniokėlį, važiuojantį sutrinta audine, krūminiams agurkams nepalyginamai paprasčiau prispausti, negu firmos bosą su naujausiu mersu ar bemsu ir dar turinčiu savo kontoroje gerą advokatą.
Ir netgi įvedus tokias baudas, tai problemos neišspręstų. Turi būti KOMPLEKSINIS sprendimas - jaunų vairuotojų mokymas (dabar moko išlaikyti egzaminus, o ne vairuoti); krūminių agurkų pavertimas TIKRA kelių policija, kuri TVARKYTŲ eismą, o ne uždarbiautų krūmuose; kelių priežiūra ir renovacija; automobilių TIKRA techninė kontrolė ir TIKRA priežiūra, o ne įvedimas papildomo mokesčio seniems automobiliams - visi važinėtų naujais automobiliais, jeigu leistų finansinės galimybės. Gi visi čia žinom, kaip atliekamos TA ir kaip dirba servisai...
Taip bus tol, kol nesibaigs "laukinis kapitalizmas", dabar vyraujantis Lietuvoje. O iki "kultūringo kapitalizmo" kitos šalys ėjo šimtus metų. Taip kad turi pasikeisti kelios kartos, kol išmirs šiuolaikiniai "ereliai" bei"briedžiai" ir atsiras naujai išauklėti visuomenės nariai. Taigi, stenkimės, auklėkime, bet neturėkime vilties sulaukti to šviesaus rytojaus... :lol: :lol: :lol: :lol:

vvv isvados.Ka siulai?Aukleti?Kaip?Mirs,zus kelios lietuviu kartos ir viskas bus gerai?Ar taip supratau?O kaip aukleti?Siandien auklejau. :D :D :D Gerai,kad i snuki negavau. :D :D :D :D Laukim rytojaus.Gal Tu ir teisus.


O kas neaišku :shock: ??? Vyksta natūrali atranka (pagal Darviną). Mes tik galim ją BANDYT kažkaip sušvelnint ar paaštrint. Dabar viskas vyksta aštriai :( O valdžia tik žodžiais "švelnina"... Šiuo atveju aš pesimistas...

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 05, 2007 11:31 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Geg 09, 2006 09:52
Pranešimai: 1256
Miestas: Klp
Versa rašė:
Vyckiau,
Cituoti:
kas tave turi priziuret kely?ar pats save turi kontroliuot ar mentai turi kontorliuot?.......
Nesupratau jumoro zinok :lol:


o tai kam tu ziuri i kitus budulius?nebuk pats buduliu....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 05, 2007 13:31 
Jeigu tu nori pasakyti,kad reikia pradeti nuo saves - tai placiaja prasme ,tegu ir mano atzvilgiu busi teisus :lol: Tik ar tave asmeniskai tai 100% apsaugo nuo nelaimingu atsitikimu kelyj?Ar pats netampi tautisku policaju auka virsydamas 50 km/h apribojima 3 kilometrais,kai autochuliganai 30 ir jiems nieko?Man kazkaip arciau sirdies amerikiniu policaju grieztumas,kuriems dzin jeigu virsiji ir 10km/h saugioje vietoje ir jiems matant,bet gali ir riebia bauda iklijuoti jeigu jiems pasirode ,kad vazinejai pavojingai,nors formaliai nieko nepazeidei.Todel siuo atveju man regis puti tautiskos valdzios dudele,"girdi va stengiames,bet eiliniai policininkai korumpuoti,va buduliai neklauso musu,ka sakome..."Uzmauk tokia valdzia su tokia "filosofija" ,kad ir sveicarams ar netgi japonams ir tie po kiek laiko prades "kariauti keliuose" .


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 05, 2007 13:43 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Geg 09, 2006 09:52
Pranešimai: 1256
Miestas: Klp
Versa rašė:
Jeigu tu nori pasakyti,kad reikia pradeti nuo saves - tai placiaja prasme ,tegu ir mano atzvilgiu busi teisus :lol: Tik ar tave asmeniskai tai 100% apsaugo nuo nelaimingu atsitikimu kelyj?Ar pats netampi tautisku policaju auka virsydamas 50 km/h apribojima 3 kilometrais,kai autochuliganai 30 ir jiems nieko?Man kazkaip arciau sirdies amerikiniu policaju grieztumas,kuriems dzin jeigu virsiji ir 10km/h saugioje vietoje ir jiems matant,bet gali ir riebia bauda iklijuoti jeigu jiems pasirode ,kad vazinejai pavojingai,nors formaliai nieko nepazeidei.Todel siuo atveju man regis puti tautiskos valdzios dudele,"girdi va stengiames,bet eiliniai policininkai korumpuoti,va buduliai neklauso musu,ka sakome..."Uzmauk tokia valdzia su tokia "filosofija" ,kad ir sveicarams ar netgi japonams ir tie po kiek laiko prades "kariauti keliuose" .


tai aisku kad galetu daryt tarkim ir atsizvelgiant i masina.pvz pas mane sportine...tai stabilumas stabdziai vaziuokle ir t.t. neprilygsta standrtines masinos...galeciau drasiai +10-20km/h vaziuot bet taisykles lieka taisyklem...beto esu ejes bmw vairavimo akademijos vasaros kursus bet ir tai man nieko nepadeda...tas pats ir del gresmes sukelimo...ir beje is kur tam mentui zinot kokio lygio tvarkingumo pas kiekviena masina...visko gi buna tdl ir salygos visiems vienodos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 05, 2007 17:01 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 20, 2006 11:44
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
Vyckius rašė:
tai aisku kad galetu daryt tarkim ir atsizvelgiant i masina.pvz pas mane sportine...tai stabilumas stabdziai vaziuokle ir t.t. neprilygsta standrtines masinos...galeciau drasiai +10-20km/h vaziuot bet taisykles lieka taisyklem...beto esu ejes bmw vairavimo akademijos vasaros kursus bet ir tai man nieko nepadeda...tas pats ir del gresmes sukelimo...ir beje is kur tam mentui zinot kokio lygio tvarkingumo pas kiekviena masina...visko gi buna tdl ir salygos visiems vienodos


Idomiai tu cia apie savo Sport auto susnekejes. Tai taip iseina, kad Barstys su savo "Labordzu" gali virsyti 50 - 100km/h, nes ten is vis masina paruosta tam (pakaba, stabdziai, variklis, kebulas) :roll: ,nes jis nuo 200km/h sustos per trumpesni atstuma, negu senute audi 100 nuo 100km/h tep iseina??? :roll: Ir tokiu nereikia net baust????
Cia manau kalba eina ne apie masinos tipa ar jos amziu ir bukle o paprasciausiai apie "tarpine" tarp vairo ir sedynes. O siuo laiku tokiu "tarpiniu" vis daugeja, kurios ne vieno gramo smegenu neturi, o tik moka vaira sukineti ir akseleratoriu spaust.

_________________
Laguna II 1.8 16V Expression '01
Laguna III 2.0 dCi Privilege '08


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 05, 2007 17:16 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Geg 09, 2006 09:52
Pranešimai: 1256
Miestas: Klp
Darfo1 rašė:
Vyckius rašė:
tai aisku kad galetu daryt tarkim ir atsizvelgiant i masina.pvz pas mane sportine...tai stabilumas stabdziai vaziuokle ir t.t. neprilygsta standrtines masinos...galeciau drasiai +10-20km/h vaziuot bet taisykles lieka taisyklem...beto esu ejes bmw vairavimo akademijos vasaros kursus bet ir tai man nieko nepadeda...tas pats ir del gresmes sukelimo...ir beje is kur tam mentui zinot kokio lygio tvarkingumo pas kiekviena masina...visko gi buna tdl ir salygos visiems vienodos


Idomiai tu cia apie savo Sport auto susnekejes. Tai taip iseina, kad Barstys su savo "Labordzu" gali virsyti 50 - 100km/h, nes ten is vis masina paruosta tam (pakaba, stabdziai, variklis, kebulas) :roll: ,nes jis nuo 200km/h sustos per trumpesni atstuma, negu senute audi 100 nuo 100km/h tep iseina??? :roll: Ir tokiu nereikia net baust????
Cia manau kalba eina ne apie masinos tipa ar jos amziu ir bukle o paprasciausiai apie "tarpine" tarp vairo ir sedynes. O siuo laiku tokiu "tarpiniu" vis daugeja, kurios ne vieno gramo smegenu neturi, o tik moka vaira sukineti ir akseleratoriu spaust.


tai as nesakiau kad nereik baust.juk parasiau kad visiems vienodos salygos....isiskaityk geriau...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 05, 2007 17:29 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 20, 2006 11:44
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
Vyckius rašė:
tai as nesakiau kad nereik baust.juk parasiau kad visiems vienodos salygos....isiskaityk geriau...


Tai gerai kad tu supranti, kad istaymai ir saugus greitis ne siaip sau (nors del saugaus greicio manau turi savo nuomone :D ) , o kitas nusiperka sportini auto ir davai per kelius, "mat pas mane spotine, tai galiu palakstyti o koks su kokiu clio ar polo tegul traukiasi i kelkrasti ir nesimaiso cia man po kojom ir nemaiso lakstyti, kelias dabar priklauso man", na aisku per tokius erelius paskemes buna skaudzios :? . Ir manau kad cia nepriklauso nuo vairuojamo automobilio, o paprasciausiai, kaip jau minejau, nuo galvoje esancio svorio.

_________________
Laguna II 1.8 16V Expression '01
Laguna III 2.0 dCi Privilege '08


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 05, 2007 17:34 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Geg 09, 2006 09:52
Pranešimai: 1256
Miestas: Klp
Darfo1 rašė:
Vyckius rašė:
tai as nesakiau kad nereik baust.juk parasiau kad visiems vienodos salygos....isiskaityk geriau...


Tai gerai kad tu supranti, kad istaymai ir saugus greitis ne siaip sau (nors del saugaus greicio manau turi savo nuomone :D ) , o kitas nusiperka sportini auto ir davai per kelius, "mat pas mane spotine, tai galiu palakstyti o koks su kokiu clio ar polo tegul traukiasi i kelkrasti ir nesimaiso cia man po kojom ir nemaiso lakstyti, kelias dabar priklauso man", na aisku per tokius erelius paskemes buna skaudzios :? . Ir manau kad cia nepriklauso nuo vairuojamo automobilio, o paprasciausiai, kaip jau minejau, nuo galvoje esancio svorio.


nesu nekarta mirkciojes ar rekes traukis kam i sali.bet kai vaziuojama antra juosta ir neketinama trauktis tada buna pikta.lenkia fura.valio palauksiu kol aplenks.bet toliau velkas antra juosta tas tai nervoja.ir kai paskui as aplenkiu pirma juosta ir ilgai lenkiu fura kaip jis tada nesupranta kas vyksta ir grumoja....nesakau kad nepaspaudziu.paspaudziu bet ne kaip beprotis...puikiai zn koks buna ilgas stabdymo kelias ir kaip slysta nevaldoma masina...ir pvz dar dasidejo prie mano ramesnio vairavimo slalomas...kazkaip palaksciau ir ramiau...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 05, 2007 18:37 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 20, 2006 11:44
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
Vyckius rašė:
nesu nekarta mirkciojes ar rekes traukis kam i sali.bet kai vaziuojama antra juosta ir neketinama trauktis tada buna pikta.lenkia fura.valio palauksiu kol aplenks.bet toliau velkas antra juosta tas tai nervoja.ir kai paskui as aplenkiu pirma juosta ir ilgai lenkiu fura kaip jis tada nesupranta kas vyksta ir grumoja....nesakau kad nepaspaudziu.paspaudziu bet ne kaip beprotis...puikiai zn koks buna ilgas stabdymo kelias ir kaip slysta nevaldoma masina...ir pvz dar dasidejo prie mano ramesnio vairavimo slalomas...kazkaip palaksciau ir ramiau...


Na del autostradu nekalbu, ten ir as ne angeliukas :oops: ir pamirksiu ir paspaudziu. Bet kaip iprastame (dvipusio eismo) kelyje pradeda lenkt nors aiskiai mato, kad nespes aplenkti pries atvaziuojant priesais automobiliui, tai jau kraujas uzverda. O labiausiai nervuoja tie, kurie neapskaiciuoja variklio galimybiu ir islinde lenkti uzdusta :evil: . Siandien vos ne kaktomusa buciau susidures su kazkokiu deb... islindo lenkt istisineje juostoje ant tilto, nera beveik net vietos kur pasitrauk, tai vos vos prasilenkem, vat cia tai nezinau kokiam durnam reik but, kai matai kad priesais atvaziuoja masina ir jokiu sansu nera aplenkti nors ir su f-1 butum.

_________________
Laguna II 1.8 16V Expression '01
Laguna III 2.0 dCi Privilege '08


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Rgs 06, 2007 00:17 
Raskilos ideja,kad bausti pagal pajamas ne nauja.Bet esant dabartiniai Konstitucijai neigyvendinama.Pazeidziamas visu lygybes pries istatyma principas.Pabandyk ta principa formaliai pazeisti - leks Lietuva is ES kaip kamstis is surugusio vyno bonkos :lol: O tada kas kudasiu isnest nespes tie tik ant asiliuku nugaru tevazines arba su mopedais.Problema ir atkristu.Beje,o pamirksejimas zibintais II juosta letai vaziuojanciam izeidimu laikomas??? :roll: Kita karta kai ivaziuojanciu juostu daug nepastebimai atsiduri kaireje puseje.Kazkas mirktelejo uz nugaros ,na pasislinkai i desine arba greiti padidinai ir nera problemos.O jei cia prestizo reikalas nenusileisti...na nezinau,tada cia ne eismo problema,o visuomenes.Isgydyti jos apraiskas kelyje neimanoma,galima tik simptomus paslepti jei policajai ims pazeidejams marmuzes su pistoletu rankemnomis dauzyti.Ir tai,demokratijos salygomis dauzys ne surudijusiu "muiliniu" skustagalviams vairuotuojams,o pensininkams su VAZ 2101 uzsiparkavusiems 2 cm toliau nuo bordiuro...


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Rgs 06, 2007 08:34 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
Versa rašė:
Raskilos ideja,kad bausti pagal pajamas ne nauja.Bet esant dabartiniai Konstitucijai neigyvendinama.Pazeidziamas visu lygybes pries istatyma principas.Pabandyk ta principa formaliai pazeisti - leks Lietuva is ES kaip kamstis is surugusio vyno bonkos :lol:


Kuo cia skiedi ? :lol: Skandinavai baudzia pagal pajamas ir nelekia is ES.

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Rgs 06, 2007 08:51 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
PROVOCATEUR rašė:
Versa rašė:
Raskilos ideja,kad bausti pagal pajamas ne nauja.Bet esant dabartiniai Konstitucijai neigyvendinama.Pazeidziamas visu lygybes pries istatyma principas.Pabandyk ta principa formaliai pazeisti - leks Lietuva is ES kaip kamstis is surugusio vyno bonkos :lol:


Kuo cia skiedi ? :lol: Skandinavai baudzia pagal pajamas ir nelekia is ES.


Va, va... Mano įsitikinimu, būtent šitaip ir tik šitaip gali būti vykdoma lygybė prieš įstatymą. Jeigu pensininko pajamos 500Lt per mėnesį ir jam atriekia baudą 200 Lt, tai firmos bosui, gaunančiam 50000 Lt/mėn. reikia duoti baudą už tokį pat pažeidimą nemažiau 20000 Lt. Ir tai bosui bus nepalyginamai lengviau, nes jam gal teks atsisakyti kokio nors prabangos žaislo, o pensininkas gali ir kojas pakratyti, nes neturės už ką piliulių nusipirkti...

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Rgs 06, 2007 12:53 
Provocateur,jeigu nenori patekti i mudozvonu kategorija,pries pavadindamas kazka "skiedeju" pateik saltinius kurie paneigtu.Keiktis ir izeidineti moku taip pat.Bet reale kazkaip atsakingiau tai daryti.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Rgs 06, 2007 14:11 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
Versa rašė:
Provocateur,jeigu nenori patekti i mudozvonu kategorija,pries pavadindamas kazka "skiedeju" pateik saltinius kurie paneigtu.Keiktis ir izeidineti moku taip pat.Bet reale kazkaip atsakingiau tai daryti.


Che-che-che...sakai mudozvonu kategorija :twisted: Nu ziurim, kas is musu - mudozvonas:

SUOMIJA. ES NARYS. SENGENO NARYS. EUROZONOS NARYS. Baudos diferencijuotos pagal pajamas. Bauda gali paskaiciuoti pats, gaudyk linka:

http://www.poliisi.fi/poliisi/lp/home.n ... B5003FD54C

Teko - pazeidimu sarasas

Nettotulo euroa/kk - netto pajamos per menesi, EUR

Huollettavia - kiek islaikytiniu

Verotettava omaisuus - apmokestinama nuosavybe ( alle - maziau, yli - daugiau )

Vaarallinen ohitus - pavojingas lenkimas
Suojatien eteen pysähtyneen ajoneuvon ohittaminen pysähtymättä - pravaziavai pro sustojusi prie perejos automobili
Väistämisvelvollisuuden noudattamatta jättäminen - Ignoravimas zenklo "Uzleisti kelia"
Punaisen liikennevalon noudattamatta jättäminen - vaziavimas per raudona
Poliisin pysähdysmerkin noudattamatta jättäminen - nu sustojai policajui
Ajoneuvolla ajo kielletty liikennemerkin noudattamatta jättäminen - vaziavai po "plyta"
Pakollinen pysäyttäminen liikennemerkin noudattamatta jättäminen - ne stojai prie "stop"
Ohituskielto liikennemerkin noudattamatta jättäminen - ignoravai zenkla "lenkti draudziama"
Suuntamerkin antamatta jättäminen - ne rodei posukiu
Kulkuneuvon kuljettaminen oikeudetta - ne turi teisiu
Paljastinlaiterikkomus - turi antiradara
Ylinopeus 25 km/h, rajoitus enintään 60 km/h - 25km/h virsijimas kai greitis maziau 60
Ylinopeus 25 km/h, rajoitus yli 60 km/h - kai daugiau 60
Ylinopeus 16-20 km/h, rajoitus enintään 60 km/h - 16-20 virsijimas, kai maziau 60
Ylinopeus 16-20 km/h, rajoitus yli 60 km/h - kai daugiau
Riittämätön etäisyys edellä ajavaan, 100 km/h, 20 m - distancijos nesilaikymas
Turvavyön käyttämättä jättäminen - be dirzu

Treniruokis... :lol: :lol: :lol:

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Rgs 06, 2007 23:09 
Atsijungęs
Svetainės administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 11, 2005 21:15
Pranešimai: 2427
Miestas: Vilkaviškis
Versa rašė:
Jeigu tu nori pasakyti,kad reikia pradeti nuo saves - tai placiaja prasme ,tegu ir mano atzvilgiu busi teisus :lol: Tik ar tave asmeniskai tai 100% apsaugo nuo nelaimingu atsitikimu kelyj?Ar pats netampi tautisku policaju auka virsydamas 50 km/h apribojima 3 kilometrais,kai autochuliganai 30 ir jiems nieko?Man kazkaip arciau sirdies amerikiniu policaju grieztumas,kuriems dzin jeigu virsiji ir 10km/h saugioje vietoje ir jiems matant,bet gali ir riebia bauda iklijuoti jeigu jiems pasirode ,kad vazinejai pavojingai,nors formaliai nieko nepazeidei.Todel siuo atveju man regis puti tautiskos valdzios dudele,"girdi va stengiames,bet eiliniai policininkai korumpuoti,va buduliai neklauso musu,ka sakome..."Uzmauk tokia valdzia su tokia "filosofija" ,kad ir sveicarams ar netgi japonams ir tie po kiek laiko prades "kariauti keliuose" .


Pradedame nuo savęs. Pradžioje klijuojam lipdukus:

Paveikslėlis

Po to būdami sąžiningais piliečiais informuojame policiją apie girtus už vairo, po to ...

_________________
Smurtas - paskutinė nekompetentingųjų priemonė !!!
Tel.: +370 612 62843; Skype: audriusOK


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgs 07, 2007 00:49 
Provocateur,ko gero esi teisus.Tiesa galetum numesti nors angliska linka.Tada be islygu pripazinciau tavo teisuma.O dabar 15 min smegenis rakaliojau.Man tas tikrai buvo siurprizu,net neisivaizduoju,kaip tai gali dereti su lygybes pries istatyma principu.Galima butu diskutuoti apie tikslinguma igyvendinti sita sistema,bet pirmoj eilej tada turi buti visuotinas pajamu deklaravimas.Kuri ta pati tautine valdziuke visaip atidelioja.O daugumas buduliu turintys juodu pinigu(kaip taisykle) tam nepriestarauja.Ir vel:net kai bus ir viena ir kita ,tada valdziuke pasamdys armija darmojedu,kurie atseit tikrins pazeidejo pajamas,na o jiems islaikyti sugalvos koki mokesti uz ora,pagal plauciu turi nuo nosies :lol: Vakarini,bergzdzia.Pradeti turi valdzia.O tada jau verta bus prisideti.O kol kas su esama tvarka,tai paskundes ,kad girtas uz vairo (geras dalykas,reikalingas) gausi "ozio"etikete.Policajai patys tave ir parduos.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgs 07, 2007 07:48 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13691
Miestas: Šiauliai
Vakarinis rašė:
Pradedame nuo savęs. Pradžioje klijuojam lipdukus:

Paveikslėlis


Atleiskite, bet tokio ryaskaus zenklo tikrai ant savo auto neklijuociau, man jau ir cia aki rezia :roll:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgs 07, 2007 08:49 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
Versa rašė:
Provocateur,ko gero esi teisus.Tiesa galetum numesti nors angliska linka.Tada be islygu pripazinciau tavo teisuma.O dabar 15 min smegenis rakaliojau.Man tas tikrai buvo siurprizu,net neisivaizduoju,kaip tai gali dereti su lygybes pries istatyma principu.


Suomiam nusispjauti i anglu kalba. O kalkuliatorius - oficialus ir baudos buten tokios. Taip kad gausi pripazinti - be islygu :lol:

Kas liecia demokratijos i lygybes - nusisvylpti suomiam i lygybe. Turi buti teisingumas. O su lygybe - Amerika jau prisizaide, kad baltasis i nigeri net paziureti bijo... bo bus apkaltintas rasizmu :twisted:

Del deklaravimo - sparciai lyg tuo einam. Bent jau as deklaruoju kokius 5 metus ir vargo nematau. Ypac siais metais, kai gauni inetu praktiskai uzpildyta deklaracija...

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgs 07, 2007 13:42 
Provocateuri,dalijasi mexas su amerikonu kazka atkase(n).Jankis iskart dalybu principa siulo:Klausyk,kaimyne,pasidalinkime teisingai.Mexas jau mustas frajeris("kvailas" tautiskai issireiskus),atsako:Ne,geriau po lygiai. :lol: Cia mes remiames i koncepcinius skirtumus ir diskusija iseina us KET ribu.Lietuva nesugeba uztikrinti formaliosios lygybes principo - privelegijos ,feodalines rentos "liaudies tarnams";istatymu laikymosi - konstitucija uztikrina nemokama gydyma,bet poistatyminiai aktai tam priestarauja ir "visi viska supranta" :lol: (net neuzsimenu apie "dovaneles " gydytojams).Taiklausiu:kas bus kai tokie "pareigunai" ir "valdininkai" ims uztikrinti "teisinguma"??? :wink: Nupasakoti,ar paciam uzteks vaizduoties ?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgs 07, 2007 13:55 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
Versa rašė:
Provocateuri,dalijasi mexas su amerikonu kazka atkase(n).Jankis iskart dalybu principa siulo:Klausyk,kaimyne,pasidalinkime teisingai.Mexas jau mustas frajeris("kvailas" tautiskai issireiskus),atsako:Ne,geriau po lygiai. :lol: Cia mes remiames i koncepcinius skirtumus ir diskusija iseina us KET ribu.Lietuva nesugeba uztikrinti formaliosios lygybes principo - privelegijos ,feodalines rentos "liaudies tarnams";istatymu laikymosi - konstitucija uztikrina nemokama gydyma,bet poistatyminiai aktai tam priestarauja ir "visi viska supranta" :lol: (net neuzsimenu apie "dovaneles " gydytojams).Taiklausiu:kas bus kai tokie "pareigunai" ir "valdininkai" ims uztikrinti "teisinguma"??? :wink: Nupasakoti,ar paciam uzteks vaizduoties ?


O tu eik ir paziurek tema "Bauda ar kysis". 60% ciabuviu - duotu kysi :evil: Tai apie ka mes diskutuojam ? Nuo saves reikia pradeti, o ne kaltinti valdzia ! Nusisikti jai i ta kara. Savo kysenem juk reik rupintis...
O mes tuo tarpu (tie 60% kysininku) masto taip: Isgeriau nu ir dzyn, galima vairuoti, juk nieko neatsitiks. O jai pagaus - duosiu kysi :evil:
CHA !!! Kodel nesurizikuoti su tokiu mastymu ? Juk nuostoliai ne tokie ir dideli - pora simtuku litoffcu o tai ir dar maziau... Tai ne 4000 ir teises porai metu :evil:
O paskui ziurim visi per "Zinias" vakar ivyko kraupi avarija blah-blah-blah... vairuotojas buvo girtas...

Ir dejojam ojojojoj...stop karui keliose - stop karui keliose... :cry: :cry: :cry:

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 08, 2007 00:48 
Provocateuri,darai teisingas prielaidas bet tavo isvados neturi jokio loginio rysio su jomis. :roll: As ,tu,jis - mes kiekvienas asmeniskai turime stengtis gyventi teisingai ir laikytis istatymu.Bet TVARKA KELIUOSE privalo uztikrinti valdzia.Ji gali tai padaryti,ir ji yra negailestinga(taip taip,ta tautiska,isgverusi kai jai dzin,lietuviska valdzia) ,kai kas nors lengvo svorio zmogelis paliecia jos "pareigunu" interesa.Ir vienintelis paaiskinimas ,kodel valdzia nepadaro tvarkos - kazkam tai apsimoka ir kazkam to reikia.Idomu kam?Na tai pasiknyses savo gyvenimiskoje patirtyje atsakyk,kas laimi interesu susidurime ,kai istatymas silpnas,blogai apibreztas arba jo vykdymas nekontroliuojamas?Teisingai,- STIPRESNYSIS,bet ne teisusis.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 08, 2007 22:01 
Šiandien gryždamas namo ištolo pamatau kad mirksi sirenos pagalvojau KARAS KELIUOSE tesiasi,privažiuoju,išlipu sutikau pažystama,tai jis viska papasakojo.Situacija tokia: vyras su žmona gryždami namo(vairavo žmona) susiginčijo (vyras buvo išgėręs) žmona pagrasino išlaipinti laukan,o tas supyko ir uztraukė rankinį stabdį(situacija aiški) mašina važiavo gana greitai,tai mašina susisuko ir trenkėsi i kelio atitvera tai tas gelžinis lakštas atitrūko nuo to stulpo ir sulindo į vidų į keleivio pusę(kur sėdėjo vyras) tai ta sėdynė atsidūrė gale ir vyrui kliuvo į kojas(pasakojo kad jas nupjovė ar perpjovė kaskas panasaus),o masinoje vaziavo ir sunus tai sunus ir vyras atsidūrė ligonineje.Beje juos ištraukė tik gelbėtojai.Taigi net ir taip būna. :?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Rgs 11, 2007 20:52 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 12, 2006 23:27
Pranešimai: 552
Miestas: Siauliai-Telsiai
sianden soka gavau :shock: su draugu stovejom aiksteleje pasnekejom ir sugalvojom i miesta varyt privaziouju prie isvaziavimo sukau i desine is kaires puses nebuvo ne vienos masinos tik iskisau prieki vienas is desines pravaziavo ir is paskos ziuriu parlekia silke tiesiai man i prieki :shock: nu galvoju viskas vo dabar tai bus :D jo greitis buvo apie 40km/h tas ziuriu staigei ant stabdziu staigei susuko vaira ir per veidrodeli prasilenke pamaciau jo veida net isigandau grynai nusigeres bomzas girtas kaip tankas vairavo silke nu ir ka galiu pasakyt gerai, kad kelio danga buvo sausa nes uz keliu min. pradejo lyt jauciu butu nebesutabdes ir tiesiai i mane :shock:

_________________
Renault Laguna ph2 '99
1.6 16V 79kW K4M RT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Rgs 11, 2007 21:00 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Gru 12, 2005 18:47
Pranešimai: 1696
Miestas: Klaipeda
reikejo susistabdyt pasneket. :evil:

_________________
renaultsport


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 12, 2007 11:53 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Sau 08, 2007 12:12
Pranešimai: 1389
Miestas: Klaipėda
PROVOCATEUR rašė:
Versa rašė:
Provocateuri,dalijasi mexas su amerikonu kazka atkase(n).Jankis iskart dalybu principa siulo:Klausyk,kaimyne,pasidalinkime teisingai.Mexas jau mustas frajeris("kvailas" tautiskai issireiskus),atsako:Ne,geriau po lygiai. :lol: Cia mes remiames i koncepcinius skirtumus ir diskusija iseina us KET ribu.Lietuva nesugeba uztikrinti formaliosios lygybes principo - privelegijos ,feodalines rentos "liaudies tarnams";istatymu laikymosi - konstitucija uztikrina nemokama gydyma,bet poistatyminiai aktai tam priestarauja ir "visi viska supranta" :lol: (net neuzsimenu apie "dovaneles " gydytojams).Taiklausiu:kas bus kai tokie "pareigunai" ir "valdininkai" ims uztikrinti "teisinguma"??? :wink: Nupasakoti,ar paciam uzteks vaizduoties ?


O tu eik ir paziurek tema "Bauda ar kysis". 60% ciabuviu - duotu kysi :evil: Tai apie ka mes diskutuojam ? Nuo saves reikia pradeti, o ne kaltinti valdzia ! Nusisikti jai i ta kara. Savo kysenem juk reik rupintis...
O mes tuo tarpu (tie 60% kysininku) masto taip: Isgeriau nu ir dzyn, galima vairuoti, juk nieko neatsitiks. O jai pagaus - duosiu kysi :evil:
CHA !!! Kodel nesurizikuoti su tokiu mastymu ? Juk nuostoliai ne tokie ir dideli - pora simtuku litoffcu o tai ir dar maziau... Tai ne 4000 ir teises porai metu :evil:
O paskui ziurim visi per "Zinias" vakar ivyko kraupi avarija blah-blah-blah... vairuotojas buvo girtas...

Ir dejojam ojojojoj...stop karui keliuose - stop karui keliuose... :cry: :cry: :cry:


Provo, jau eilinį kartą puolu Tave! :evil:
Kyšininkas kyšininkui nelygus. Ir apie tuos, kurie pažeidinėja ir jiems p.x. ant to, nes duos kyšį - tu 100% teisus. O tam, kuris kad ir kyšį duodamas, bet vis tiek atsakingai žiūri į pažeidimą? Plius, kur eina kyšis ir jo prasmė ir kur eina bauda ir jos prasmė - apie tai irgi rašiau anoj temoj.
O realioj situacijoj - kyšis ar bauda - šūdą tau kas nors iš to pasimokys, kam ant to nusispjaut! Tas, kuriam faktas, kad jį pagavo, bus pamoka - jam bus pamoka ir už kyšį. O jei jam bus nusispjaut ant jo elgesio kelyje ir ant to, kad jį pagavo - jam bus nusispjaut tiek su kyšiu, tiek su bauda... Atims teises - važiuos be teisių. Ir? Tai ką nors pakeis?
Kyšis ar bauda - tikrai ne pagrindinis dalykas. Ir tos temos čia gali taip aštriai ir neminėt.

_________________
Olegas 600 82098
91Clio 1,2i 03.08.25-09.03.14
92Clio 1,4i 09.03.21-12.04.11
96Pug106 1,5XND 12.04.15-16.06.14
98Scenic 1,9dTi 16.10.26


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 12, 2007 12:37 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
Nereikia sau priestarauti. Jai tu pazeidineji KET - esi nusikaltelis. Jei uz savo pazeidinejima duodi kysi - esi NUSIKALTELIS KVADRATE :evil: Ir nereikia taikyti dvigubu standartu. Tau galima pazeidinieti (uztai kad tu pazeidineji atsargiai ir niekam netrukdai), o jam negalima - uztai kad jisai loxas-kibiras-su triperiu-ir aplamai, ania ? Eilini karta sakau - pradekim nuo saves. Pamatei koki ereli - paskambimk, pranesk numeri. Isgerei - ne sesk uz vaira. Ir t.t. ir pan. :evil:

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 12, 2007 13:04 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13691
Miestas: Šiauliai
Siaip policininkams siulyciau daugiau prie mokyklu pesciuju pereju pabudeti, o ne krumuose greiti "saudyti" (ir nesvarbu ar bauda ar kysi imti). Ka tik, grizdamas is po pietu, sustojau salutineje gatveje, pagrindine vaziavo sunkvezimiukas ir sukosi i desine, o su lengvaja panele, kad butu greiciau nere i priesinga juosta ir ji lenke...deja, tuo pat metu per pereja ejo mokinukas...laime, kad panele dar spejo sureaguoti ir sustojo anksciau nei... :evil: :evil: :evil:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 335 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 21 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui