Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Bal 19, 2024 20:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 291 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 20:42 
Atsijungęs
Svetainės administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 11, 2005 21:15
Pranešimai: 2427
Miestas: Vilkaviškis
Kelmas rašė:
Tas pieštas renault logotipas absoliučiai puikus :shock:


Yra ir geresnių 8)

_________________
Smurtas - paskutinė nekompetentingųjų priemonė !!!
Tel.: +370 612 62843; Skype: audriusOK


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 20:50 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
O kam ta logo keisti?PARASYKIT NORS VIENAS.KAM KEISTI?KAS BLOGAI?KAM KEISTI LOGO?KAS UZSIMANE?KAS BLOGAI?DIZAINAS?MADA?KAUNO NORAI?NESUPRANTU.Man atrodo kvaila.Gal Jus daugiau i Vakarus ,protingesni.Tada reikia kreiptis i klaipediecius:D :D :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 20:56 
Atsijungęs
Svetainės administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 11, 2005 21:15
Pranešimai: 2427
Miestas: Vilkaviškis
raskila rašė:
O kam ta logo keisti?PARASYKIT NORS VIENAS.KAM KEISTI?KAS BLOGAI?KAM KEISTI LOGO?KAS UZSIMANE?KAS BLOGAI?DIZAINAS?MADA?KAUNO NORAI?NESUPRANTU.Man atrodo kvaila.Gal Jus daugiau i Vakarus ,protingesni.Tada reikia kreiptis i klaipediecius:D :D :D


O ar žinai koks yra oficialus dabartinio mūsų klubo logo (emblema) ???

_________________
Smurtas - paskutinė nekompetentingųjų priemonė !!!
Tel.: +370 612 62843; Skype: audriusOK


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 20:57 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 19, 2006 18:24
Pranešimai: 1658
Miestas: Mažoji Lietuva
raskila rašė:
O kam ta logo keisti?PARASYKIT NORS VIENAS.KAM KEISTI?KAS BLOGAI?KAM KEISTI LOGO?KAS UZSIMANE?KAS BLOGAI?DIZAINAS?MADA?KAUNO NORAI?NESUPRANTU.Man atrodo kvaila.Gal Jus daugiau i Vakarus ,protingesni.Tada reikia kreiptis i klaipediecius:D :D :D

o prie ko memelenderiai? man tai tas pats is esmes. paprasciausiai gavau proga pamankstinti ranka, coreli prisiminti. Man rodos klubo prezidentas galetu atsakyti ir paaiskint raskilai, del ko valdyba nutare keisti logo.

_________________
PEACE @ QUIET


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 21:19 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 26, 2005 22:53
Pranešimai: 4903
Miestas: Vilnius, SCMAF TADAS BLINDA
raskila rašė:
O kam ta logo keisti?PARASYKIT NORS VIENAS.KAM KEISTI?KAS BLOGAI?KAM KEISTI LOGO?KAS UZSIMANE?KAS BLOGAI?DIZAINAS?MADA?KAUNO NORAI?NESUPRANTU.Man atrodo kvaila.Gal Jus daugiau i Vakarus ,protingesni.Tada reikia kreiptis i klaipediecius:D :D :D


Ir gavo raskila dovanų lipduką ir išsigando, kad lipdukui pasikeitus turės važinėti su morališkai pasenusiu lipduku :lol: :lol: :lol:

_________________
Ex Renault Scenic RT 1.9 DTI 98'
Ex TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 08'
ExTOYOTA Avensis 2.0 07'
Toyota Corrolla 1,6 08'
Yamaha XV1900 Roadliner Vtwin 06'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 21:29 
Atsijungęs
Svetainės administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 11, 2005 21:15
Pranešimai: 2427
Miestas: Vilkaviškis
Rudolph Diesel rašė:
o prie ko memelenderiai? man tai tas pats is esmes. paprasciausiai gavau proga pamankstinti ranka, coreli prisiminti. Man rodos klubo prezidentas galetu atsakyti ir paaiskint raskilai, del ko valdyba nutare keisti logo.


Pabandysiu atsakyti aš.
Kadangi buvo perkamas klubas, kartu su juo ir visa dokumentacija ir įstatai kurių 1.3 punkte parašyta:
Klubo simbolis - ženklas ovalo, kurio kontūro linija yra juoda, formos. Baltame fone pavaizduotas stilizuotas senoviškas automobilis ir lotyniškomis didžiosiomis raidėmis parašytas užrašas: LIETUVOS RENAULT KLUBAS.
Įstatus per GM III pakeitėme ir jų 4 punkte parašyta: Klubas turi savo simboliką - Klubo vėliavą, Klubo emblemą ir Klubo nario pažymėjimus, kurių formą ir naudojimo tvarką nustato Klubo Valdyba.
Dėl to valdyba ir pradėjo logo ir visos kitokios atributikos kūrimą.

p.s.
Nejaugi manote, kad mes neturime kuo daugiau užsiimti ???

_________________
Smurtas - paskutinė nekompetentingųjų priemonė !!!
Tel.: +370 612 62843; Skype: audriusOK


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 21:29 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
DainiusD rašė:
raskila rašė:
O kam ta logo keisti?PARASYKIT NORS VIENAS.KAM KEISTI?KAS BLOGAI?KAM KEISTI LOGO?KAS UZSIMANE?KAS BLOGAI?DIZAINAS?MADA?KAUNO NORAI?NESUPRANTU.Man atrodo kvaila.Gal Jus daugiau i Vakarus ,protingesni.Tada reikia kreiptis i klaipediecius:D :D :D


Ir gavo raskila dovanų lipduką ir išsigando, kad lipdukui pasikeitus turės važinėti su morališkai pasenusiu lipduku :lol: :lol: :lol:

Taip issigandau ir nematau prasmes.Gal as durnas.Paaiskinkit kam keisti logo?Negrazu?To nori klubas ir klubo nariai?Kas netinka?Ar labai svarbu tas logo?Valdyba ,Jums tiek darbo,o jus suda malat.LOGO,LOGO...O as i Siaure trauksiu. :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 21:34 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Vakarinis rašė:
Rudolph Diesel rašė:
o prie ko memelenderiai? man tai tas pats is esmes. paprasciausiai gavau proga pamankstinti ranka, coreli prisiminti. Man rodos klubo prezidentas galetu atsakyti ir paaiskint raskilai, del ko valdyba nutare keisti logo.


Pabandysiu atsakyti aš.
Kadangi buvo perkamas klubas, kartu su juo ir visa dokumentacija ir įstatai kurių 1.3 punkte parašyta:
Klubo simbolis - ženklas ovalo, kurio kontūro linija yra juoda, formos. Baltame fone pavaizduotas stilizuotas senoviškas automobilis ir lotyniškomis didžiosiomis raidėmis parašytas užrašas: LIETUVOS RENAULT KLUBAS.
Įstatus per GM III pakeitėme ir jų 4 punkte parašyta: Klubas turi savo simboliką - Klubo vėliavą, Klubo emblemą ir Klubo nario pažymėjimus, kurių formą ir naudojimo tvarką nustato Klubo Valdyba.
Dėl to valdyba ir pradėjo logo ir visos kitokios atributikos kūrimą.

p.s.
Nejaugi manote, kad mes neturime kuo daugiau užsiimti ???

Yra svarbesniu darbu.Logo nebutina keisti.Del ko keisti?Malboro logo pasenus,PEPSI pasenus,Camel pasenus ir t.t.Tai dabar turim keisti.Kita kadencija as busiu renault club prezidentas.Tikrai keisiu logo.Tures ten buti raskilos lapai. :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 21:40 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 19, 2006 18:24
Pranešimai: 1658
Miestas: Mažoji Lietuva
as tai nieko tame blogo nematau. evoliucionuoti reikia...beveik visos zinomos pasaulio firmos keite savo logotipa ir ne viena syki. Kodel renault bent 3-4 kartus keite savo logo? Be to is esmes dabar klubo logo - skolinys is renault. tai nera labai originalu.

_________________
PEACE @ QUIET


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 21:40 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Vakarinis rašė:
raskila rašė:
O kam ta logo keisti?PARASYKIT NORS VIENAS.KAM KEISTI?KAS BLOGAI?KAM KEISTI LOGO?KAS UZSIMANE?KAS BLOGAI?DIZAINAS?MADA?KAUNO NORAI?NESUPRANTU.Man atrodo kvaila.Gal Jus daugiau i Vakarus ,protingesni.Tada reikia kreiptis i klaipediecius:D :D :D


O ar žinai koks yra oficialus dabartinio mūsų klubo logo (emblema) ???

Gal gali pasakyti kiek klubo nariu tai zino?Gal gali pasakyti ar klubo nariams tai svarbu?Man atrodo,kad logo labai svarbu VALDYBAI.Man tai dzin Jusu logo.Bet nematau prasmes keisti logo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 21:49 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 19, 2006 18:24
Pranešimai: 1658
Miestas: Mažoji Lietuva
pradedi kartotis :wink: siaip nezinau, ar nariai balsavo uz logo pakeitima, tikiuosi kad taip. Juk nariai turi savo skyreli, kurio as ir tikriausiai tu nematome. Siaip turejo buti balsavimas, tai liecia kiekviena klubieti. Bet manau valdzioje sedi protingi zmones :roll: , jie viska gerai ismano ir uz viska prisiima atsakomybe 8)

_________________
PEACE @ QUIET


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 21:59 
Atsijungęs
Svetainės administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 11, 2005 21:15
Pranešimai: 2427
Miestas: Vilkaviškis
raskila rašė:
Yra svarbesniu darbu.Logo nebutina keisti.Del ko keisti?Malboro logo pasenus,PEPSI pasenus,Camel pasenus ir t.t.Tai dabar turim keisti.Kita kadencija as busiu renault club prezidentas.Tikrai keisiu logo.Tures ten buti raskilos lapai. :D :D :D


Matau, kad mudu kalbamės skirtingomis kalbomis.
Sutinku su tavimi tik tuo, kad yra ir kitų svarbių darbų. Tačiau nenorėčiau klijuoti ant savo auto kažkokio iš Word'o Clip Art'o paimto modeliuko.

_________________
Smurtas - paskutinė nekompetentingųjų priemonė !!!
Tel.: +370 612 62843; Skype: audriusOK


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 22:02 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Rudolph Diesel rašė:
pradedi kartotis :wink: siaip nezinau, ar nariai balsavo uz logo pakeitima, tikiuosi kad taip. Juk nariai turi savo skyreli, kurio as ir tikriausiai tu nematome. Siaip turejo buti balsavimas, tai liecia kiekviena klubieti. Bet manau valdzioje sedi protingi zmones :roll: , jie viska gerai ismano ir uz viska prisiima atsakomybe 8)

Netikiu...As galvoju stoti i kluba,todel man ir idomu.Kiek nariu zino koks dabar klubo logo?Ar logo ,atributika bus daznai keiciama?Noriu suzinoti ,kodel keiciama logo?Zinau,kad jie protingi.Todel prasau isaiskinti durniuj,kam keisti logo?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 22:04 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 26, 2005 22:53
Pranešimai: 4903
Miestas: Vilnius, SCMAF TADAS BLINDA
Aš sutinku su raskila, kad geras iškovotas vardas ir logo negali pasenti.
bet yra problema kita manau, dėl to, kad nei gamintojas nei dileriai nesirūpina klubu, kaip BMW, nu į ką, juk mes važinėjame renault automobiliais , gauname patarimus ir sostenos, nu bent jau aš tai tikrai, aš nusiplausiu mašiną ir užsiklijuosiu seną gerą lipduką kurį nusipirkau iš Tiko :victory:

Nors ir Dieselio logo man patiko :wink:

_________________
Ex Renault Scenic RT 1.9 DTI 98'
Ex TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 08'
ExTOYOTA Avensis 2.0 07'
Toyota Corrolla 1,6 08'
Yamaha XV1900 Roadliner Vtwin 06'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 22:06 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 01, 2004 10:35
Pranešimai: 3458
Miestas: Kaišiadorys
raskila rašė:
Netikiu...As galvoju stoti i kluba,todel man ir idomu.Kiek nariu zino koks dabar klubo logo?Ar logo ,atributika bus daznai keiciama?Noriu suzinoti ,kodel keiciama logo?Zinau,kad jie protingi.Todel prasau isaiskinti durniuj,kam keisti logo?


Nu logo klubiečiai tikrai matė, na dauguma tai tikrai 8) Aš viena iš tų, kur nemažai variantų mačiau.. ir tikrai galiu pasakyti, kad yra vertinama visų klubiečių kritika 8)
O keisti manau reikia, dėl to kad tai naujas oficialus klubas ir eikia naujo logo, kuris manau prigis ir daugiau nebebus keičiamas...

_________________
Renault 19 16V, 93m.
Renault 19 cabrio, 92m.
Renault Scenic, 2008 m.
Renault Espace IV, 2010 m. 2.2 DCI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 22:08 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 26, 2005 22:53
Pranešimai: 4903
Miestas: Vilnius, SCMAF TADAS BLINDA
O koks tikslas keisti?

_________________
Ex Renault Scenic RT 1.9 DTI 98'
Ex TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 08'
ExTOYOTA Avensis 2.0 07'
Toyota Corrolla 1,6 08'
Yamaha XV1900 Roadliner Vtwin 06'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 22:11 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Vakarinis rašė:
raskila rašė:
Yra svarbesniu darbu.Logo nebutina keisti.Del ko keisti?Malboro logo pasenus,PEPSI pasenus,Camel pasenus ir t.t.Tai dabar turim keisti.Kita kadencija as busiu renault club prezidentas.Tikrai keisiu logo.Tures ten buti raskilos lapai. :D :D :D


Matau, kad mudu kalbamės skirtingomis kalbomis.
Sutinku su tavimi tik tuo, kad yra ir kitų svarbių darbų. Tačiau nenorėčiau klijuoti ant savo auto kažkokio iš Word'o Clip Art'o paimto modeliuko.

O tu galvoji,kad kam labai svarbu tas logo ar sriftas?Tai neturi esmes.Todel galvoju,kad yra svarbesniu darbu,nei logo kurimas.Ar pasiuvot renaultclub veliava?Kaip su orentavimosi varzybom?Kaip su gairelem?Kaip reikalai su dileriu?Ar kas kalbejot?Tylu.LOGO?Yra svarbesniu darbu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 22:14 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 01, 2004 10:35
Pranešimai: 3458
Miestas: Kaišiadorys
raskila rašė:
O tu galvoji,kad kam labai svarbu tas logo ar sriftas?Tai neturi esmes.Todel galvoju,kad yra svarbesniu darbu,nei logo kurimas.Ar pasiuvot renaultclub veliava?Kaip su orentavimosi varzybom?Kaip su gairelem?Kaip reikalai su dileriu?Ar kas kalbejot?Tylu.LOGO?Yra svarbesniu darbu.


Tai kol nebus logo, kaip galima siūti vėliavą? gaireles?

_________________
Renault 19 16V, 93m.
Renault 19 cabrio, 92m.
Renault Scenic, 2008 m.
Renault Espace IV, 2010 m. 2.2 DCI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 22:19 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 19, 2006 18:24
Pranešimai: 1658
Miestas: Mažoji Lietuva
man biski keistoka raskilos pozicija. kodel manai, kad logo kurimas yra darbas, reikalaujantis didziuliu darbo sanaudu? galu gale keli zmones gali tai atlikti per savaite-dvi, o klubo nariai prabalsuos. Ir tiek. Pagal tave, tai cia diena ir nakti visa valdyba paiso klubo logotipa :lol:
ups, keista kad kazkaip ginu klubo valdyba, pasitaisysiu veliau :twisted: :lol:

_________________
PEACE @ QUIET


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 22:29 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Rudolph Diesel rašė:
man biski keistoka raskilos pozicija. kodel manai, kad logo kurimas yra darbas, reikalaujantis didziuliu darbo sanaudu? galu gale keli zmones gali tai atlikti per savaite-dvi, o klubo nariai prabalsuos. Ir tiek. Pagal tave, tai cia diena ir nakti visa valdyba paiso klubo logotipa :lol:
ups, keista kad kazkaip ginu klubo valdyba, pasitaisysiu veliau :twisted: :lol:

Todel,kad jie valdyboj del logo nesutaria.Rado problema. :D :D :D Nemanau,kad reikalauja dideliu darbo sanaudu.Nematau prasmes keisti logo.Kam keisti?Kur prasme?Cia uzgaidos?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 22:31 
Atsijungęs
Svetainės administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 11, 2005 21:15
Pranešimai: 2427
Miestas: Vilkaviškis
Dar kartą pasikartosiu :lol:
Kadangi buvo perkamas klubas, kartu su juo ir visa dokumentacija ir įstatai kurių 1.3 punkte parašyta:
Klubo simbolis - ženklas ovalo, kurio kontūro linija yra juoda, formos. Baltame fone pavaizduotas stilizuotas senoviškas automobilis ir lotyniškomis didžiosiomis raidėmis parašytas užrašas: LIETUVOS RENAULT KLUBAS.Įstatus per GM III pakeitėme ir jų 4 punkte parašyta: Klubas turi savo simboliką - Klubo vėliavą, Klubo emblemą ir Klubo nario pažymėjimus, kurių formą ir naudojimo tvarką nustato Klubo Valdyba.
Dėl to valdyba ir pradėjo logo ir visos kitokios atributikos kūrimą.

p.s.
Nejaugi manote, kad mes neturime kuo daugiau užsiimti ???

_________________
Smurtas - paskutinė nekompetentingųjų priemonė !!!
Tel.: +370 612 62843; Skype: audriusOK


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 22:43 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Vakarinis rašė:
Dar kartą pasikartosiu :lol:
Kadangi buvo perkamas klubas, kartu su juo ir visa dokumentacija ir įstatai kurių 1.3 punkte parašyta:
Klubo simbolis - ženklas ovalo, kurio kontūro linija yra juoda, formos. Baltame fone pavaizduotas stilizuotas senoviškas automobilis ir lotyniškomis didžiosiomis raidėmis parašytas užrašas: LIETUVOS RENAULT KLUBAS.Įstatus per GM III pakeitėme ir jų 4 punkte parašyta: Klubas turi savo simboliką - Klubo vėliavą, Klubo emblemą ir Klubo nario pažymėjimus, kurių formą ir naudojimo tvarką nustato Klubo Valdyba.
Dėl to valdyba ir pradėjo logo ir visos kitokios atributikos kūrimą.

p.s.
Nejaugi manote, kad mes neturime kuo daugiau užsiimti ???

Geras.Klubo logo kuriam tiek laiko.Geriausiai tai klubo šukis.Kai aš prisijungiau prie forumo jau buvo ta tema.Šukio neturim.Turim gerus variantus.Šukio ne.O dar veliavos kurimas.Emblema.Tai pradekit variantus siusti dabar.Tiek diskusiju del logo.Kas bus toliau.?Kaip reiks kurti emblema?Todel man ir atrodo,kad valdyba pilsto vandeneli.Gal yra svarbesniu darbu?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 22:49 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 26, 2005 22:53
Pranešimai: 4903
Miestas: Vilnius, SCMAF TADAS BLINDA
raskila jei tave paguos tai naujajame klubo logo variante Renault ženkliukas išlieka, akies krašteliu mačiau :lol:

_________________
Ex Renault Scenic RT 1.9 DTI 98'
Ex TOYOTA COROLLA VERSO 1,6 08'
ExTOYOTA Avensis 2.0 07'
Toyota Corrolla 1,6 08'
Yamaha XV1900 Roadliner Vtwin 06'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 22:59 
Atsijungęs
Svetainės administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 11, 2005 21:15
Pranešimai: 2427
Miestas: Vilkaviškis
raskila rašė:
Geras.Klubo logo kuriam tiek laiko.Geriausiai tai klubo šukis.Kai aš prisijungiau prie forumo jau buvo ta tema.Šukio neturim.Turim gerus variantus.Šukio ne.O dar veliavos kurimas.Emblema.Tai pradekit variantus siusti dabar.Tiek diskusiju del logo.Kas bus toliau.?Kaip reiks kurti emblema?Todel man ir atrodo,kad valdyba pilsto vandeneli.Gal yra svarbesniu darbu?


Gerbiamas raskila, logo kūrimas kaip automobilio remontas: 80% sudaro galvojimas ir tik 20% darbas.

Jeigu turite minutėlę laisvo laiko, tai prašome prisijungti prie kūrybinės grupės.

_________________
Smurtas - paskutinė nekompetentingųjų priemonė !!!
Tel.: +370 612 62843; Skype: audriusOK


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Kov 27, 2006 23:17 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 04, 2005 23:21
Pranešimai: 1285
Miestas: kaunas
man raskilos pozicija nelabai aiski . kodel tau uzkliuvo Kaunas ir kodel tu taip kategoriskai pries logo. as irgi zadu stoti i narius ( o tiksliau jau laukiu atsakymo ) ir nematau cia nieko blogo. jeigu valdyba nusprende kartu su naujuoju klubu padaryti ir nauja logo tai kodel gi ne, prasom.
juk mums irgi sove i galva pastatyti "kryziu kalne" kryziu, tai irgi galima buvo iskelti juk klausima koks tikslas ir kam to reikia :roll:
juk cia laisvalaikio klubas ir kiekvienas jiesko uzimtumo ir pramogu.

_________________
geras automobilis - gerai vaziuoja

laguna 1.8 95m
+370684 06090
saulius505@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Kov 28, 2006 10:34 
Nori tu to ar ne,raskila,logo keisis.Jei dabar nerasim tinkamo,keisis veliau.
Visi darbai...maikutes,skareles,gaireles ir t.t. sustabdyti del logo,todėl toks didelis dėmesys jam ir skiriamas.
O priežastys...
Na mes oficialus...galima sakyti visiškai naujas klubas,viskas kaip ir nuo pradžiu,tad ir noretusi pakeisti viska.
Dabartis logo baisiai suristas su Sostena...o juk iš ju mes nieko negauname.
Štai tau du paskatinimai verčiantys susimastyti apie nauja logo.
Na bent jau as taip manau...


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Kov 28, 2006 10:53 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Lap 29, 2005 13:29
Pranešimai: 84
Miestas: Vilnius
Šnekutis rašė:
Dabartis logo baisiai suristas su Sostena...

Tada viskas kaip ir aisku ko cia raskilelis sirsta :D

_________________
Renault'ai: Trafic 1.9dCi 2006m.
Megane Coupe 2.0IDE 2001m.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Kov 28, 2006 11:07 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Sau 18, 2005 10:20
Pranešimai: 2973
Miestas: Vilnius
Andre rašė:
Šnekutis rašė:
Dabartis logo baisiai suristas su Sostena...

Tada viskas kaip ir aisku ko cia raskilelis sirsta :D

Palaukit... Ką rombas Sostenos logo :roll: ?
Na gerai mums reikia logotipo, nes jo neturėjom oficialaus. Tai kodėl negalim to pačio pasitvirtinti, turiu galvoje ne tą kurį Vakarinis minėjo (ovalą ar pan.)

_________________
Renault Espace II 92m. 2.2l Eks
Renault Scenic II 03m. 1.6l 16v


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Kov 28, 2006 11:14 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13691
Miestas: Šiauliai
Manau, kad diskusija "Ar reikalingas naujas Logo?" jau kiek paveluota. Cia jau renkamas naujas klubo Logo :wink:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Kov 28, 2006 11:18 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Lap 29, 2005 13:29
Pranešimai: 84
Miestas: Vilnius
Nuspresta - pakeist ir itvirtint tai ta ir darykim.
Apart rekave ir replikave siulykit sau priimtina ;)

_________________
Renault'ai: Trafic 1.9dCi 2006m.
Megane Coupe 2.0IDE 2001m.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 291 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui