Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Bal 18, 2024 17:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Tre Geg 02, 2007 19:48 
Kadangi guolius ir paskirstymo diržą jau gavau ( dėkojame Raskilai už rekomendacijas ), pamažu ruošiuos varyti į autoservisą keisti, bet galbūt tai galima padaryti namie????

Žinoma , kad teks nuimti apsaugas iš apačios, kad prieiti prie didžiosios dalies paskirstymo diržo ir guolių. Taip pat iš viršaus tikriausiai reikia nuimti kronšteiną kuriuo variklis tvirtinamas prie atraminės viršutinės pagalvės, taip lengviau nusiims plastmasinė viršutinė apsauga dengianti viršutinę paskirstymo diržo dalį. Tad didysis klausimas štai čia:

a) Kaip teisingai uždėti diržą iš pirmo karto? ( nes juk antro karto nebus :) )
b) Kaip nuspręsti kiek įtempti diržą?
c) Kokių raktų reikia guoliams atsukti?
d) Ar to niekada nedariusiam apsimoka daryti???

Tad čia tikriausiai RASKILA sugebėtų kompetetingai paaiškinti, galų gale ne man vienam reikia :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Geg 02, 2007 19:55 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 18, 2007 13:13
Pranešimai: 166
Miestas: Vilnius
Patikek as birzeliui sias detales irgi zadu susipirkti, bet tikrai pats ranku nekisiu prie keitimo. Varysiu i Mehari, tu paziurek kiek forume temu: trukes dirzas, persokes per danti dirzas, cypiantis dirzas, arba garazinis pakeite, bet dingo trauka ir ttt.
Tam reikia specialiu irankiu, kuriuos ne kiekvienas garazinis turi. Nebent auksines rankas turi technikoje:)
Pasiule man vienas garazinis uz 100Lt pakeisti, bet nelabai ir jam patikesiu, Mehario kainu dar neklausiau, bet manau su dirzu, itempeju ir generatoriaus dirzu (originaliais su zymia nuolaida) ir siu daliu pakeitimu tureciau tilpti i 500Lt, gaila biski, bet ramiau vazinesiuos:)

_________________
Honda Accord CC7 1993
2.0i 16v 85kW F20Z2
Ex: Renault Laguna ph1 RXE 1995
2.0 8V 83kW F3R


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 06, 2007 10:23 
Ei chebra, visi žinom kad forume turim keletą specų , kurie tikrai gali pasakyti, kaip pakeisti paskirstymo diržą. Bet yra bet:

a) Arba jie bijo išduoti paslaptį, kad biznis nenutrūktų.
b) Arba jie visdėlto nežino kaip pakeisti.
c) Arba tingi parašyti.

Taigis, klausiu dar kartą: Kaip teisingai uždėti paskirstymo diržą?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 06, 2007 10:48 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Bal 05, 2007 14:21
Pranešimai: 145
Miestas: kaisiadorys
sveiki as irgi manau kad nederetu pacem list prie to dirzelio nes gali po to zimei brangeu kainuot :twisted:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 06, 2007 11:10 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Pagal mane ,kiekvienas turim dirbti savo darbą. :wink:
Įpatingai tokį sudėtingą darbą ,kaip paskirstymo dirželio keitimą ,aš tau rekomenduočiau patikėti tiems kas tai išmano. :idea:
Nes kad ir tau mes paaiškinsime ,vis vien tu gali padaryti klaidų ,su gana skaudžiomis pasekmėmis. :)
O beto ,aš manau tu ir įrankių visų neturėsi. :wink: Taip kad pagalvok gerai ar verta pačiam prasidėti. :roll: :)

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 06, 2007 12:18 
Savo Lagunoj daug ką esu pasidaręs kokybiškai pats, taip sutaupydamas ne vieną šimtą litų. Rankos auga ne iš užpakalio, mėgstu krapštytis, juolab laisvo laiko man netrūksta.

Tad Pirmyn, netingėkit išdėstyti, juolab tai būtų įdomi info ne tik man. Įvairiausių raktų turiu daugiau nei proto. Kaip nuimti apsaugas nuo rato pusės nėra klausimų, kaip nuimti kronšteiną variklio pusėj kuris laiko variklį ant pagalvės nėra klausimų. Plastmasę apsauginę , kuri dengia guolius nuimti pigiau grybo. Taigis priartėjom prie guolių: matom įtempimo guolį, giliau antrąjį. Visi žinom, kad ant paskirstymo diržo yra nužymėta balta linija, kuria reikia kažkaip pasinaudoti, dar žinom, kad sprindžiu ar pusantro žemiau paskirstymo dangtelio ant variklio yra guminė tarpinėlė, po kuria yra informacija reikalinga derinant diržą.

Nespauskit ir parašykit kaip suderinti. Diržą itemti sugebėsim ir patys, pasižiūrėsim kaip itemptas senas.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 06, 2007 12:49 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 12, 2006 23:27
Pranešimai: 552
Miestas: Siauliai-Telsiai
turi specialu iranki tam visam reikalui ?

_________________
Renault Laguna ph2 '99
1.6 16V 79kW K4M RT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 06, 2007 12:54 
Turiu įvairaus kalibro raktų nuo A iki Z, bet jei reikia dar kažkokio specialaus, tai nusipirkčiau ( jei toks raktas yra prekyboj ??) , būtų vistiek daug kartų pigiau.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 06, 2007 13:56 
tai atidaryk servisa. O siaip tai reikia ir kitiem duona uzdirbt, tad nepagaile to 100lt ir mauk i servisa pats ranku nesitepalaves


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 06, 2007 14:21 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lap 08, 2004 19:14
Pranešimai: 329
Miestas: Kaunas, Laguna 2.0l 94m.
As manau, kad Viktor_as negaili pinigu, tiesiog jam patinka paciam krapstytis prie masinos, daug maloniau kai pats pasidarai kazka negu, kad kiti padaro.
Nors as pats irgi varyciau masina i servisa...

_________________
Apartments rental in Kaunas
Kokybiškas terasų montavimas visoje Lietuvoje :victory:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 06, 2007 14:52 
Iš tiesų, tikrai labai malonu-kaifas pasidaryti remontą pačiam. Net neabejoju , kad ir diržo keitime nieko sudėtingo nėra, tereikia žinoti kaip panaudoti baltas žymas ant diržo ir mano minėtos vietos.

Keičiausi priekines kaladėles-stabdymas idealus ( ant stendo patikrinta ), keičiau pečiuką - darbo 60 min. , keičiau kuro siurblį ( teko išlankstyt naują formą plūdei) , keičiau priekinius amortikus, keičiau generatoriaus diržą. Galit paskaičiuoti kiek Pinigų išeitų darant remontą patikimai kad ir Deladoj. Jei turėčiau kur užvaryti savo mašiną, tai bala žino kiek dar galėčiau visko pasidaryti, tam reikia laiko ir domėjimosi.

Tad vat ir domiuosi, bet kad kažkas gaili informacijos :bee: , juk tam Forumas ir yra.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 06, 2007 18:38 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 12, 2006 23:27
Pranešimai: 552
Miestas: Siauliai-Telsiai
taip tam yra forumas, bet as manau, kad is cia forumieciu gal tik vienetai o gal tik vienas raskila ta moka daryt tai va ieskok forume buvo apie espace aprasyta liktais kaip pasikeist ir buvo rusiska nuoroda su fotkem kaip ta darba atlikt sekmes :)

_________________
Renault Laguna ph2 '99
1.6 16V 79kW K4M RT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 06, 2007 19:25 
Nugis radau, bet kai aš ne rusas tai žinok sunkoka man ten su tais techniniais žodžiais, o dar beje variklis kitas, tai man tai nepagelbės, per daug ten nešvaru :)

Raskila, gelbėk, tiesiog turiu nerealiai stiprų sportinį interesą, kurį trūks plyš noriu patenkinti, bet tam reikia aiškios konsultacijos būtent Lagunos 8 vožtuvų varikliui. Jei pasirodys perdaug sudėtinga, tai nekišiu nagų. Manau kad čia įdomi info ne vien man :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Geg 07, 2007 07:38 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Vas 24, 2007 08:32
Pranešimai: 508
Miestas: Kaunas
Viktor_as rašė:
Ei chebra, visi žinom kad forume turim keletą specų , kurie tikrai gali pasakyti, kaip pakeisti paskirstymo diržą. Bet yra bet:

a) Arba jie bijo išduoti paslaptį, kad biznis nenutrūktų.
b) Arba jie visdėlto nežino kaip pakeisti.
c) Arba tingi parašyti.

Taigis, klausiu dar kartą: Kaip teisingai uždėti paskirstymo diržą?


Aš savo Espace keičiausi dirža pats beto irgi labai dvejojau,bet ryžausi.Bent ant mano2L espce tai nieko sudėtingo o dėl tavo mašinos tai negalėčiau pasakyti,neteko net kapoto atidaryti.Tos juostos ant diržo rodo ar teisingai uždėtas diržas,,atitaikai viršutine mietke ant velenėlio ir korpuso tada dedi diržą su juostele,ir taip pat apatinį velenėli,ir turi sutapti visos mietkės,jei nesutampa tai kartoji tą procedūra dar kartą.Bet tos juostelės ant diržo nėra pagrindinis rodiklis svarbu kad sutaptų mietkės ant velenėlių.Geriausiai yra pažiūrėti mietkes kaip dabar stovi ant seno diržo,tada tai pat jas sudėti kiek teko girdėti yra mašinų kad mietkių neišeina pamatyti plika akim tai geriausia išeitis yra susidėti mietkas pačem,ant visų velenėlių. :P Viktor_as Manyčiau jai darbo nebijai ir rankų isitepaluoti nieko tau nereiške tai ryžkis svarbiausiai neskubėti :victory: Žinau pats kas yra tas pačio darbas ir pasirižimas o galiausiai išaiškėje kad tai vieni :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Geg 08, 2007 12:48 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Bal 07, 2004 19:19
Pranešimai: 81
Miestas: Alytus
savo r11 (variklis 1,7 F2N) dirza irgi keiciau pats,mano variante nieko ten perdaug sudetingo,viskas uztruko max 15 min, bloke apacioj prie vamzdelio i kuri isikisa tapalo matuokle yra varztas ant 17,ji issuki ir kai pirmas stumoklis pakyla iki galo i to varzto vieta ikisi berods 8mm strypeli,pvz grazteli,taip uzfiksuoji alkunini velena, tada belieka sutapatinti paskirstymo velenelio skriemulio mietke su iskalta ant skardos uz skriemulio uzdeti dirza ir itempti guoli.. man atrodo 95m lagunoj ta pati sistema :oops:

_________________
Renault 11 TXE [ALU 246]
Renault 11 GTS raudona;]
Renault 4 F6:]
Renault 11 turbo;]
Renault 5 Alpine turbo;]
http://public.fotki.com/roqs/renault_11_txe/


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Geg 08, 2007 12:52 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
RoQs rašė:
savo r11 (variklis 1,7 F2N) dirza irgi keiciau pats,mano variante nieko ten perdaug sudetingo,viskas uztruko max 15 min, bloke apacioj prie vamzdelio i kuri isikisa tapalo matuokle yra varztas ant 17,ji issuki ir kai pirmas stumoklis pakyla iki galo i to varzto vieta ikisi berods 8mm strypeli,taip uzfiksuoji alkunini velena, tada belieka sutapatinti paskirstymo velenelio skyvo mietke su iskalta ant skardos uz skyvo uzdeti dirza ir itempti guoli.. man atrodo 95m lagunoj ta pati sistema :oops:

Tikras STAHANOVIETIS esi ,jeigu per 15 min, pakeitei paskirstymo diržą. :D

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Paskutinį kartą redagavo Naganas Tre Spa 17, 2007 18:45. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Geg 08, 2007 12:57 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Bal 07, 2004 19:19
Pranešimai: 81
Miestas: Alytus
naganas rašė:
RoQs rašė:
savo r11 (variklis 1,7 F2N) dirza irgi keiciau pats,mano variante nieko ten perdaug sudetingo,viskas uztruko max 15 min, bloke apacioj prie vamzdelio i kuri isikisa tapalo matuokle yra varztas ant 17,ji issuki ir kai pirmas stumoklis pakyla iki galo i to varzto vieta ikisi berods 8mm strypeli,taip uzfiksuoji alkunini velena, tada belieka sutapatinti paskirstymo velenelio skyvo mietke su iskalta ant skardos uz skyvo uzdeti dirza ir itempti guoli.. man atrodo 95m lagunoj ta pati sistema :oops:

Tikras STHANOVIETIS esi ,jeigu per 15 min, pakeitei paskirstymo diržą. :D

na praktiskai kazkas link to :wink: cia tas 15 min dar su atsarga parasiau, per jas spejau nuvalyti tepalus nuo bloko ir dirzo dangcio :o

_________________
Renault 11 TXE [ALU 246]
Renault 11 GTS raudona;]
Renault 4 F6:]
Renault 11 turbo;]
Renault 5 Alpine turbo;]
http://public.fotki.com/roqs/renault_11_txe/


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 17, 2007 17:07 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 18, 2007 13:13
Pranešimai: 166
Miestas: Vilnius
Pakeitė man siandien Meharyje diržus. Viskas kainavo su nuolaidom mano Lagunai I RXE 2,0l 8V:
Paskirstymo diržo su įtempimo guoliais ir generatoriaus diržo keitimas - 120Lt
Pagrindinis diržas su 2 guoliais - 240Lt (Keista, kad jei neperki komplekto sios tos pacios, kaip supratau ir to paties gamintojo detales atskirai kainuoja 300Lt :)
Generatoriaus diržas - 45Lt. Prie to pačio pakeitė dar kažkokius du riebokšlius po 15Ltvnt., vienas iš jų tepalo siurblio, už jų keitimą 20Lt.
Meistrai pavadino mane laimes kudikiu, nes generatoriaus diržas buvo visiškai iš vidaus suskilinėjęs, o pagrindinis diržas ne tik kad suskilinėjęs ir kai kur beveik įtrūkęs, bet ir diržo "dantukų" kai kur jau beveik nebebuvo :) Įtempimo guoliai irgi buvo išmalti :) Meistrai sake, kad diržas jei ne šiandien, tai artimiausiom dienom galėjo nutrūkti ir suvaryti man vožtuvus:)
Vat ir tikek buvusio savininko žodžiais parduodant, kad dirželius, bent jau pagrindinį keitė NESENIAI :)
Tai kad po mašinos pirkimo tikrai verta keisti diržus ir nežiūrėti visokių užsienietiškų serviso knygelių ar lipdukų ant variklio :twisted:

_________________
Honda Accord CC7 1993
2.0i 16v 85kW F20Z2
Ex: Renault Laguna ph1 RXE 1995
2.0 8V 83kW F3R


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 17, 2007 17:32 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Geg 03, 2007 17:47
Pranešimai: 28
Miestas: Kaunas
Kazkada sugalvojau pasikeisti pagrindini r-21,nusipirkau turguje,pardavejas uztikrino ,kad butent sitas variantas tinka.Taip jau isejo,kad pats neturejau kada pakeisti,tai keite toks meistrelis,kazkada servisa turejes.Nezinau kas ten jam ''susviete'',bet jis susiskaiciavo dantukus pries dedamas ant seno ir naujo dirzo.Ir ka gi-vieno dantuko skirtumas!Tai buciau pasikeites!1 :shock:
Taip kad -tik servise tokius dalykus keiciu,kam tu nuotykiu!! :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Tre Spa 17, 2007 18:00 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
naganas rašė:
Pagal mane ,kiekvienas turim dirbti savo darbą. :wink:
Įpatingai tokį sudėtingą darbą ,kaip paskirstymo dirželio keitimą ,aš tau rekomenduočiau patikėti tiems kas tai išmano. :idea:
Nes kad ir tau mes paaiškinsime ,vis vien tu gali padaryti klaidų ,su gana skaudžiomis pasekmėmis. :)
O beto ,aš manau tu ir įrankių visų neturėsi. :wink: Taip kad pagalvok gerai ar verta pačiam prasidėti. :roll: :)

Zinok Tu teisus.As tos pacios nuomones.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Vas 27, 2011 00:20 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Spa 14, 2010 15:46
Pranešimai: 3
uzbreskit su markeriu per sena dirza ir per skyva nueme dirza atskaiciuokit dantis ir uzbreskit an naujo ir dekit i tapace vieta as sau taip pasikeiceu visas gudrumas pamaceu kaip rimto servizo motoristas keite o del speceliu yrankiu tai nesupratau ka jus turejot omeny 16 ar 18 raktas seis laikais norma


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Šeš Kov 12, 2011 20:24 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Bal 19, 2010 20:07
Pranešimai: 60
Viktor_as rašė:
Iš tiesų, tikrai labai malonu-kaifas pasidaryti remontą pačiam. Net neabejoju , kad ir diržo keitime nieko sudėtingo nėra, tereikia žinoti kaip panaudoti baltas žymas ant diržo ir mano minėtos vietos.

Keičiausi priekines kaladėles-stabdymas idealus ( ant stendo patikrinta ), keičiau pečiuką - darbo 60 min. , keičiau kuro siurblį ( teko išlankstyt naują formą plūdei) , keičiau priekinius amortikus, keičiau generatoriaus diržą. Galit paskaičiuoti kiek Pinigų išeitų darant remontą patikimai kad ir Deladoj. Jei turėčiau kur užvaryti savo mašiną, tai bala žino kiek dar galėčiau visko pasidaryti, tam reikia laiko ir domėjimosi.

Tad vat ir domiuosi, bet kad kažkas gaili informacijos :bee: , juk tam Forumas ir yra.

Uzeik i youtube daugiau informacijos rasi nei cia. Man irgi hebra pyle zibala kai klausiau kaip sankaba pasikeist paciam, reikes spec raktu o be dobes isvis net nepradek ir t.t Emiau ir pasikeiciau (ant gatves). Taigi pasiknisk tuputi internete ir rasi visas metkes ir pasikeisi pats


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bir 16, 2011 00:18 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Kov 26, 2009 00:41
Pranešimai: 188
Miestas: Klaipeda
sveiki....Gal yra kas keite dirza megane cupe 1997m 1.6 8vSudetigas reikaLAS AR NE :) kokie raktai naudojami yra?Ar vandens pompa reikia keisti ar ne? :) Gal issamei galit kas parasyti....Beja kaip su dirzelio pirkimu...Daugelis sako jog yra keli varijantai kuris tiks neaisku..Situacija tokia jog bus dalys perkamos vienam mieste o remonto darbai kitame o pasikeisti nelabai iseis o gryzti namo kazkaip reikes :D Aciu uz atsakymus....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Rgs 22, 2011 09:03 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 30, 2011 10:34
Pranešimai: 75
Kad ce verslininai susirinke ,senei pastebejau .........
Info galima rasti rusiskuose auto klubu forumuose ,kur zmones megsta patys remontuotis .

_________________
Alus - tai LT ekonomika .


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Rgs 25, 2011 08:35 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Kov 25, 2008 12:51
Pranešimai: 239
Miestas: Kaunas
autoservisas rašė:
uzbreskit su markeriu per sena dirza ir per skyva nueme dirza atskaiciuokit dantis ir uzbreskit an naujo ir dekit i tapace vieta as sau taip pasikeiceu visas gudrumas pamaceu kaip rimto servizo motoristas keite o del speceliu yrankiu tai nesupratau ka jus turejot omeny 16 ar 18 raktas seis laikais norma

Nu joa, rimtas matoristas čia, o kur alkūninio veleno, velenėlio ir siurblio mietkės???? Arba aš kažko nesupratau arba kažkaip blogai parašei.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui