Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ant Bal 23, 2024 08:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ant Lie 19, 2011 16:24 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Vas 19, 2009 14:49
Pranešimai: 73
kas turi kokiu minciu:duodant gazo ismeta balto dumo ir po to viskas gerai,jei vel numeti apsukas,vel duodi gazo vel tas pats.Diagnostika nieko nerodo .t.y viskas gerai.Buvau pakeites oro srauto matuokle-niekas nepasikeite.P.S Kai nuimi vakumo slangute nuo turbinos,tada jokio dumelio nebera. gal kam nors taip yra buve? aciu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lie 19, 2011 19:32 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Vas 19, 2009 14:49
Pranešimai: 73
gynta rašė:
kas turi kokiu minciu:duodant gazo ismeta balto dumo ir po to viskas gerai,jei vel numeti apsukas,vel duodi gazo vel tas pats.Diagnostika nieko nerodo .t.y viskas gerai.Buvau pakeites oro srauto matuokle-niekas nepasikeite.P.S Kai nuimi vakumo slangute nuo turbinos,tada jokio dumelio nebera. gal kam nors taip yra buve? aciu
( visa tai atsitiko po dirzu keitimo ir turbo restauravimo)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lie 19, 2011 19:37 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13691
Miestas: Šiauliai
gynta rašė:
( visa tai atsitiko po dirzu keitimo ir turbo restauravimo)

O ka meistrai sako, kaip garantija? Ar cia patys "buret"? :roll:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lie 23, 2011 16:48 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Vas 28, 2011 22:55
Pranešimai: 5
Sveiki,man ta pati problema, niekas nežino nuo ko,tik kad spalva dūmų,kaip nesudegusio dyzelino,melsva.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lie 23, 2011 22:37 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 02, 2008 09:39
Pranešimai: 393
Miestas: telsiai
Evalda5 rašė:
Sveiki,man ta pati problema, niekas nežino nuo ko,tik kad spalva dūmų,kaip nesudegusio dyzelino,melsva.

tai va kad ne tas pat.melsva-degina tepala.gal turbina gal ziedai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 28, 2011 12:53 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Lap 09, 2010 14:40
Pranešimai: 34
kaip degimo kampas?
Kazkur skaiciau, kad zmogeliui po restauracijos dumino.
Turbo meistrai jam sake kad po ~500km pradings. Kaip jam ten baiges nzn :|


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lie 29, 2011 09:44 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Vas 19, 2009 14:49
Pranešimai: 73
Martiz rašė:
kaip degimo kampas?
Kazkur skaiciau, kad zmogeliui po restauracijos dumino.
Turbo meistrai jam sake kad po ~500km pradings. Kaip jam ten baiges nzn :|


visa savaite nebuvo laiko prieiti prie sio auto. As irgi pradedu galvoti,kad gal degima blogai sustate. Idomu ar motoras dirbtu jei degimas butu blogas per viena danti. Gal gali kas nors fotke imesti,kur degimo mietkiu ieskoti.? 88 kw


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lie 29, 2011 19:35 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 29, 2009 00:07
Pranešimai: 252
Miestas: Panevezys
gynta rašė:
Martiz rašė:
kaip degimo kampas?
Kazkur skaiciau, kad zmogeliui po restauracijos dumino.
Turbo meistrai jam sake kad po ~500km pradings. Kaip jam ten baiges nzn :|


visa savaite nebuvo laiko prieiti prie sio auto. As irgi pradedu galvoti,kad gal degima blogai sustate. Idomu ar motoras dirbtu jei degimas butu blogas per viena danti. Gal gali kas nors fotke imesti,kur degimo mietkiu ieskoti.? 88 kw


Man tai idomu kam reikejo lysti prie varyklio? Ash manau, kad blogai veikia turbina arba arba turbina pilna svetimo tepalo, tai yra ten kur jo neturetu buti, o gal kokio nors zibalo primirkusi. Nes f9q750 turi turi turba gt1749v kuri yra kintamos geometrijos, tad joje yra ertme kurioje stovi sparneliai nukreipiantys oro srauta tam tikru kampu i sparnelius. Taigi ir daugiau vietos tepalui ar zibalui kauptis... taigi kol neishdegs tol bus taip. O del degimo net negalvok- kitaip neuzkursi, nes kompas gesins o COMMONRAIL`uose siurbli statyk kaip nori.- ishskyrus 2.2dci tik nezinau kodel??? ten dantraciai ir siurblys su dviem metkem :? Tai manau gyvenk ir lauk kol ishdeginsi svetimkunius ten...

_________________
RENAULT LAGUNA II 2003 1.9dci PRIVILEGE -SOLD
RENAULT VEL SATIS 2008 3.0dci INITIALE


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lie 31, 2011 10:17 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Vas 19, 2009 14:49
Pranešimai: 73
tai idomu kam reikejo lysti prie varyklio? Ash manau, kad blogai veikia turbina arba arba turbina pilna svetimo tepalo, tai yra ten kur jo neturetu buti, o gal kokio nors zibalo primirkusi. Nes f9q750 turi turi turba gt1749v kuri yra kintamos geometrijos, tad joje yra ertme kurioje stovi sparneliai nukreipiantys oro srauta tam tikru kampu i sparnelius. Taigi ir daugiau vietos tepalui ar zibalui kauptis... taigi kol neishdegs tol bus taip. O del degimo net negalvok- kitaip neuzkursi, nes kompas gesins o COMMONRAIL`uose siurbli statyk kaip nori.- ishskyrus 2.2dci tik nezinau kodel??? ten dantraciai ir siurblys su dviem metkem :? Tai manau gyvenk ir lauk kol ishdeginsi svetimkunius ten...[/quote]

ne tepalo dumas,o nesudegusios salerkos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgp 01, 2011 14:09 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Vas 19, 2009 14:49
Pranešimai: 73
sveiki,niekas nieko neranda mano lagunoi.Snd dar padare diagnostika,rodo,kad per daug kuro duoda,bet minciu jokiu nedave. :banghead:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Rgp 02, 2011 22:45 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 29, 2009 00:07
Pranešimai: 252
Miestas: Panevezys
Tad jei jau taip, tai bandyk trumpinti stokeli. Mazesnis slegis-maziau kuro :(

_________________
RENAULT LAGUNA II 2003 1.9dci PRIVILEGE -SOLD
RENAULT VEL SATIS 2008 3.0dci INITIALE


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Rgp 02, 2011 22:55 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 29, 2009 00:07
Pranešimai: 252
Miestas: Panevezys
Pirmam poste rashoma kad atjungus vakumo slanga nuo turbos-dumai dingsta... tai turiu itarima kad turba sunkiai pradeda sutis, tai arba sparneliai stovi ne tuo kampu (stokas per trumpas) arba vakuminis reguliatorius arba ashele uzspausta... Na bet cia tik mano nuomone... :argue: Tuo klausimu galime padiskutuoti, bet reikia daugiau kitokiu minciu...

_________________
RENAULT LAGUNA II 2003 1.9dci PRIVILEGE -SOLD
RENAULT VEL SATIS 2008 3.0dci INITIALE


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Rgp 03, 2011 00:40 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Sau 31, 2011 02:51
Pranešimai: 119
kaip su katalizatorium? gyvena jis ten dar?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Rgp 09, 2011 13:56 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Vas 28, 2011 22:55
Pranešimai: 5
Aš jau susitvarkiau, irgi visos atliktos diagnostikos buvo be priekaištų,bet kaip dūmijo,taip dūmijo,nieko kito neliko,kaip vėl vežti tą naują turbiną tvarkyti,juk garantinis yra, nu ir ką, ji su broku buvo,dabar gavau naują,dingo visos problemos,nei dūmo,nei variklis dreba ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Gru 20, 2012 17:58 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Gru 14, 2012 13:28
Pranešimai: 41
sveiki, nusipirkau laguna II is prancuzu su variklio defektu, defektas tas kad per tepalo filtra isspjauta guma buvo ir isvarytas tepalas, pardavejas galvojo kad truko svaistiklis ir isvare tepala. zodziu, prasukti tik indeklai buvo, pakeite meitras tuos indeklus, viska sutvarke. variklis kaip bitute duzgia, tyliai, svariai, trauka gera, turbina svilpia, viskas ok. apsilus varikliui ar pravaziavus keleta km is paskos pro veidrodeli matos baltu dumu uodega. tiek laisvom apsukom, tiek ir uzdejus gaza tas baltas dumas niekur nedingsta. sakyciau gal kondensatas, visgi lauke salta tai garuoja, meistras irgi telefonu tapati varianta pasake, bet kad kiek ziuriu kitom masinom i gala, na neivienos nematau kad tiek to pirigaro eitu. antifrizas nedingsta, vedasi gerai, traukia gerai tiek siltas tiek saltas. ant kompo buvau nuvares po variklio remonto kad ceka nutrintu, tai mate pakaitinimo zvakiu reles klaida. sako gal kokia zvake nusprogus. daugiau nieko. tai kas ten per dumai pas mane gali buti? kam dar taip buvo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Gru 20, 2012 19:04 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
martisliudi rašė:
sveiki, nusipirkau laguna II is prancuzu su variklio defektu, defektas tas kad per tepalo filtra isspjauta guma buvo ir isvarytas tepalas, pardavejas galvojo kad truko svaistiklis ir isvare tepala. zodziu, prasukti tik indeklai buvo, pakeite meitras tuos indeklus, viska sutvarke. variklis kaip bitute duzgia, tyliai, svariai, trauka gera, turbina svilpia, viskas ok. apsilus varikliui ar pravaziavus keleta km is paskos pro veidrodeli matos baltu dumu uodega. tiek laisvom apsukom, tiek ir uzdejus gaza tas baltas dumas niekur nedingsta. sakyciau gal kondensatas, visgi lauke salta tai garuoja, meistras irgi telefonu tapati varianta pasake, bet kad kiek ziuriu kitom masinom i gala, na neivienos nematau kad tiek to pirigaro eitu. antifrizas nedingsta, vedasi gerai, traukia gerai tiek siltas tiek saltas. ant kompo buvau nuvares po variklio remonto kad ceka nutrintu, tai mate pakaitinimo zvakiu reles klaida. sako gal kokia zvake nusprogus. daugiau nieko. tai kas ten per dumai pas mane gali buti? kam dar taip buvo.

turbina/turbinos slegio reguliatoriu tikrink pradziai.......


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Gru 20, 2012 20:49 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 29, 2009 00:07
Pranešimai: 252
Miestas: Panevezys
jawnas rašė:
martisliudi rašė:
sveiki, nusipirkau laguna II is prancuzu su variklio defektu, defektas tas kad per tepalo filtra isspjauta guma buvo ir isvarytas tepalas, pardavejas galvojo kad truko svaistiklis ir isvare tepala. zodziu, prasukti tik indeklai buvo, pakeite meitras tuos indeklus, viska sutvarke. variklis kaip bitute duzgia, tyliai, svariai, trauka gera, turbina svilpia, viskas ok. apsilus varikliui ar pravaziavus keleta km is paskos pro veidrodeli matos baltu dumu uodega. tiek laisvom apsukom, tiek ir uzdejus gaza tas baltas dumas niekur nedingsta. sakyciau gal kondensatas, visgi lauke salta tai garuoja, meistras irgi telefonu tapati varianta pasake, bet kad kiek ziuriu kitom masinom i gala, na neivienos nematau kad tiek to pirigaro eitu. antifrizas nedingsta, vedasi gerai, traukia gerai tiek siltas tiek saltas. ant kompo buvau nuvares po variklio remonto kad ceka nutrintu, tai mate pakaitinimo zvakiu reles klaida. sako gal kokia zvake nusprogus. daugiau nieko. tai kas ten per dumai pas mane gali buti? kam dar taip buvo.

turbina/turbinos slegio reguliatoriu tikrink pradziai.......

Prie to pacio ir "EGR`a", nes jo strygimo atveju meta vos ne melina dumeli...

_________________
RENAULT LAGUNA II 2003 1.9dci PRIVILEGE -SOLD
RENAULT VEL SATIS 2008 3.0dci INITIALE


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Gru 21, 2012 11:12 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Gru 14, 2012 13:28
Pranešimai: 41
padekit man tundrai. kaip patikrinti ta turbinos slegio reguliatoriu? ir egr. ar gali buti kad tas dumingumas del siu dalyku gali atsirast tik siltam varikliui, o saltam viskas ok? deol to turbinos slegio daviklio tai visko gali buti, nes jis pas mane su dirzeliu ziuriu apie slanga apsiaustas kad laikytus. truputuka pagelbekit :) pirmas prancuzas kieme ir iskart su problemom.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Gru 21, 2012 11:56 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 13, 2010 17:51
Pranešimai: 24
martisliudi rašė:
padekit man tundrai. kaip patikrinti ta turbinos slegio reguliatoriu? ir egr. ar gali buti kad tas dumingumas del siu dalyku gali atsirast tik siltam varikliui, o saltam viskas ok? deol to turbinos slegio daviklio tai visko gali buti, nes jis pas mane su dirzeliu ziuriu apie slanga apsiaustas kad laikytus. truputuka pagelbekit :) pirmas prancuzas kieme ir iskart su problemom.

pabandyk ji issiemes isplauti,gal pades....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Gru 21, 2012 12:14 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
martisliudi rašė:
padekit man tundrai. kaip patikrinti ta turbinos slegio reguliatoriu? ir egr. ar gali buti kad tas dumingumas del siu dalyku gali atsirast tik siltam varikliui, o saltam viskas ok? deol to turbinos slegio daviklio tai visko gali buti, nes jis pas mane su dirzeliu ziuriu apie slanga apsiaustas kad laikytus. truputuka pagelbekit :) pirmas prancuzas kieme ir iskart su problemom.

turbinos slegio reguliatoriu rasi sekdamas vakuma einanti nuo turbinos wastegato/kintamos geometrijos (priklauso kokia variklio modifikacija ir kintamos geometrijos ar ne turbina stovi) vakuminio aktuatoriaus...... patikrinti speju nelabai ir patikrinsi ir ne kiekviena kontora speju tures su kuom pamatuoti vakumini slegi....... jei visgi reikes daugiau info prie kokiu salygu kas kaip turi buti reiketu variklio kodo kaip ji rasti pirmoi forumo temoi rasi....
galvoju reiketu pradeti ziureti nuo isiurbimo sistemos sandarumo (viena is ligu interkuleri ispucia ir jis prakiura) toliau ziureti vakuma, turbinos slegio reguliatoriu, ziureti ar nestringa turbinos kintama geometrija su salyga jei turbina kintamos geometrijos, toliau aisku oro srauto matuokle turbinos slegio daviklis ir ttt :D aisku butu galima toliau lysti giliau i miska jei su isiurbimu viskas gerai lysti i ipurskima purkstukai, rampos slegio daviklis, variklio temperaturos daviklis ir tttt... aisku cia isvardinta neviskas kas gali buti ir is kavos tirsciu neisbursim tikslaus gedimo :D taigi siulyciau apsilankyti pas koki nors protinga dede kuris dirba su renault clip iranga ir sugeba ne vien tik nuskaityti klaidas.... o jei pacio rankos ne is uzpakalio isaugusios ir bent moki naudotis testeriu kaikuriuos daviklius prasiskambinti ir pats galetum jei bus noro reikes daugiau info apie masina......


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Gru 21, 2012 14:02 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Gru 14, 2012 13:28
Pranešimai: 41
nu gerai, bet logiskai pamastykim. jei su turbina beda, tai butu ji pridususi ar panasiai, dabar su ja tvarkoj, trauka nesiskundziu, pasalinio tepalo nei turbinoj nei interkuliary nebuvo. butu kazkas negerai su tuom reikalu, tai manau pradetu varyt tepala ir dumas butu juodas.
kas liecia kuro sistema, nesudegtu gazolis ar kazkas panasaus, butu melynas dumas.
tie dumai eitu nepriklausomai siltas ar saltas motoras
dabar man eina balti dumai, taip kaip kokio antifrizo i varikli patektu. taciau antifrizas nenyksta ir tie dumai tepradeda eit kai nuvaziuoji kokius 3-4 km, kai variklis iskyla iki darbines temperaturos. daug nesivazineju ir nezinau kas butu daugiau pavaziavus su ja, bet saltas nei dumelio nei uzmynus pedala nei laisvom apsukom.
su vienu pirikupu kalbejau, tas vapse sako jei nesaldus tas garas, tai vaziuok ir galvos nesuk, paprasciausias pirigaras nes lauke -10 dabar. vienoms jo daugiau buna, kitom maziau, nu zodziu, teks dabar padegustuot, daugiau pagainiot, ziuresim kas gausis, o kad problema su turbina ar su kuro sistema, tai man nesirisa niekaip sie dalykai su baltais dumais ir tik siltam motorui. labiausiai logiskiausias ir man butu priimtiniausias to pirikupo paaiskinimas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Gru 21, 2012 15:11 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Spa 30, 2011 19:38
Pranešimai: 155
Pas mane irgi meta toki kaip pirigara, tiek silta, tiek salta. Plius, sukelus apsukas, taip pat ismeta gal kiek tirstesni dumeli, ar tai bala, ar tai pilka, nezinau, bet tik trumpa laika kol vel nesukeli apsuku. Keiciau pagr. dirza, tai itariu, kad ciut gal degima prasoviau, bet ne per visa danti, o kelis mm ir tai galbut itakoja. Tad manau, kad ir pas tave gal buvo keistas dirzas ir degimas nezymiai nureguliuotas yra. Bet del to nepastebejau kazkokiu blogybiu. Vest - vedasi, dirbti - dirba.

Tik nezinau, ar imanoma toki dalyka padaryt, kaip kad siurblio el. dalies pareguliavimas. Gal sia beda issprestu butent taip. Tik, asmeniskai, niekaip neprisiruosiu pas rimtu meistru varyt, o ir laiko nelabai siuo metu yra.

_________________
Renault Scenic 2002m. 1.9 dci


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Gru 21, 2012 18:12 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
martisliudi rašė:
nu gerai, bet logiskai pamastykim. jei su turbina beda, tai butu ji pridususi ar panasiai, dabar su ja tvarkoj, trauka nesiskundziu, pasalinio tepalo nei turbinoj nei interkuliary nebuvo. butu kazkas negerai su tuom reikalu, tai manau pradetu varyt tepala ir dumas butu juodas.
kas liecia kuro sistema, nesudegtu gazolis ar kazkas panasaus, butu melynas dumas.
tie dumai eitu nepriklausomai siltas ar saltas motoras
dabar man eina balti dumai, taip kaip kokio antifrizo i varikli patektu. taciau antifrizas nenyksta ir tie dumai tepradeda eit kai nuvaziuoji kokius 3-4 km, kai variklis iskyla iki darbines temperaturos. daug nesivazineju ir nezinau kas butu daugiau pavaziavus su ja, bet saltas nei dumelio nei uzmynus pedala nei laisvom apsukom.
su vienu pirikupu kalbejau, tas vapse sako jei nesaldus tas garas, tai vaziuok ir galvos nesuk, paprasciausias pirigaras nes lauke -10 dabar. vienoms jo daugiau buna, kitom maziau, nu zodziu, teks dabar padegustuot, daugiau pagainiot, ziuresim kas gausis, o kad problema su turbina ar su kuro sistema, tai man nesirisa niekaip sie dalykai su baltais dumais ir tik siltam motorui. labiausiai logiskiausias ir man butu priimtiniausias to pirikupo paaiskinimas

nu tai pavazinek ir ziuresi kondensatas ar ne
balta duma gausi tiek nepakankamai uzpuciant turbinai tiek perdaug kuro ipuciant ir/arba deginant tepala prie tam tikru salygu..... tai rodo kad saliarka nesudegus......


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Gru 21, 2012 18:29 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
RimvydasDci rašė:
Keiciau pagr. dirza, tai itariu, kad ciut gal degima prasoviau, bet ne per visa danti, o kelis mm ir tai galbut itakoja.

dar ir taip imanoma ne per visa danti ? :) as manau kad tai fizishkai nelabai imanoma :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Gru 21, 2012 23:40 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Rgs 21, 2009 20:37
Pranešimai: 186
Miestas: netoli šiaulių
oras saltas kuo maziau vaziuoji (tai yra daznai vaziuoji trumpais atstumais) tuo daugiau kondensato kaupiasi duslintuve nes per trumpa laika jis nespeja isgaruoti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Gru 22, 2012 15:29 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Spa 30, 2011 19:38
Pranešimai: 155
jawnas rašė:
RimvydasDci rašė:
Keiciau pagr. dirza, tai itariu, kad ciut gal degima prasoviau, bet ne per visa danti, o kelis mm ir tai galbut itakoja.

dar ir taip imanoma ne per visa danti ? :) as manau kad tai fizishkai nelabai imanoma :)


Nu, kad kitaip niekaip nesigauna. :D Sustaciau viska palei mietkes, bet kazko vis tiek meta daugiau dumo ar tai garo. Bet neimu perdaug i galva.

_________________
Renault Scenic 2002m. 1.9 dci


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Gru 22, 2012 20:15 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Gru 14, 2012 13:28
Pranešimai: 41
jawnas rašė:
martisliudi rašė:
sveiki, nusipirkau laguna II is prancuzu su variklio defektu, defektas tas kad per tepalo filtra isspjauta guma buvo ir isvarytas tepalas, pardavejas galvojo kad truko svaistiklis ir isvare tepala. zodziu, prasukti tik indeklai buvo, pakeite meitras tuos indeklus, viska sutvarke. variklis kaip bitute duzgia, tyliai, svariai, trauka gera, turbina svilpia, viskas ok. apsilus varikliui ar pravaziavus keleta km is paskos pro veidrodeli matos baltu dumu uodega. tiek laisvom apsukom, tiek ir uzdejus gaza tas baltas dumas niekur nedingsta. sakyciau gal kondensatas, visgi lauke salta tai garuoja, meistras irgi telefonu tapati varianta pasake, bet kad kiek ziuriu kitom masinom i gala, na neivienos nematau kad tiek to pirigaro eitu. antifrizas nedingsta, vedasi gerai, traukia gerai tiek siltas tiek saltas. ant kompo buvau nuvares po variklio remonto kad ceka nutrintu, tai mate pakaitinimo zvakiu reles klaida. sako gal kokia zvake nusprogus. daugiau nieko. tai kas ten per dumai pas mane gali buti? kam dar taip buvo.

turbina/turbinos slegio reguliatoriu tikrink pradziai.......


tai va, siandien dar man nuotykis istiko. kadangi vaziuot dar turiu su kuom tai renukas stovejo pora dienu, siandien galvoju uzsikursiu pragainiot kiek, ziuret kaip su tais baltais dumais ir degustuot juos. zodziu ikisu korta, lcd parodo pakaitinimo zvakiu spirales veikima, parodo kad pasilde, paspaudu start myguka ir ji taip sunkiai sunkiai suko suko, galvojau neuzsikurs, bet uzsikure. islipu i lauka, ziuriu i kamina, ir girdziu kazkas po kapotu burbuliuoja. pasikeliu kapota ir matau kaip man tepalas ciurksle varo pro filtro guma. staigiai uzgesinau. koks 1,5-2l tepalo turbut ant sniego isbego. tai bliamb kas cia per fignia? faktas kad jau nepirmas kartas tai, vadinas kazkas uzsikise ar kaip, kad filtro gumos nebelaiko spaudimo. kas tai begalibut? gal tai ir priduodavo dumingumui kazka??? padekit ekspertai


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Gru 22, 2012 20:17 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Gru 14, 2012 13:28
Pranešimai: 41
beje, tikrinau poto pakaitinimo svakesliaudiskai su laiduku, visos be givybes zenklu. kaip tycia dar net filmavau kaip masina vedesi. tik uzsivedus iskart filmavima isjungiau. jei kam idomu video vedimosi atsiusciau


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Gru 22, 2012 21:03 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 09, 2010 16:36
Pranešimai: 2274
Miestas: marijampolė
Tepalo filtras gal buvo nedaveržtas,arba brokuotas.Yra ir man pasitaikę tokių baikų-nekreipk dėmesio-pakeisk filtrą ir to pakaks.

_________________
Tel-865901027 Amžinų variklių nėra,yra tik amžini stabdžiai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Gru 22, 2012 21:28 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Gru 14, 2012 13:28
Pranešimai: 41
senux rašė:
Tepalo filtras gal buvo nedaveržtas,arba brokuotas.Yra ir man pasitaikę tokių baikų-nekreipk dėmesio-pakeisk filtrą ir to pakaks.

kazi ar gali tai pasikartoti kelis kartus is eiles??? jei skaitei pries tai buvau parases kad masina nupirkau su variklio defektu. kaip veliau paaiskejo pries tai buvo per filtro guma ispusti tepalai ir prasukti indeklai. dabar viska sutvarkius ir uzpylus naujais tepalais ir idejus nauja filtra kad vel tai pasikartotu??? nu zinok per didelis sutapimas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui