Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 16:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pir Spa 25, 2010 18:55 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Spa 25, 2010 18:41
Pranešimai: 1
Sveiki gal kas buvot susidure su tokia problemyte 2001 1.6 benzas laguna vaziuojant uzsidega viena lempute( kur kartu su pakaitinimozvakiu lempute) ir variklio apsukos sokineja nuo 2 iki 5tukst. o gazo pedalas apskritai i nieka nereaguoja.sustoji uzgesini, pabuni pora minuciu uzkuri viskas gerai? dekui uz atsakymus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Spa 25, 2010 22:15 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 02, 2009 21:23
Pranešimai: 173
Miestas: Šiauliai
paieska paziurek , maciau yra.raso kad gali buti laisvos eigos voztuvas kaltas :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 26, 2010 22:49 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Lie 24, 2009 17:31
Pranešimai: 33
turiu tą pačią bėdą. Man sostenos diagnostikoj sakė, kad kaltas kompas arba oro sklendė. Pakeičiau kompą - keli mėnesiai buvo ramūs, po to vėl prasidėjo tos nesamonės. Tada pakeičiau sklendę, vėl keli mėnesiai ramūs ir vėl pradėjo durniuot. Dabar karts nuo karto pravalau oro sklendę ir apsiramina mašinos kvailiojimai kokiam mėnesiui, bet neaišku ar pats valymas padeda ar aš ten kokius laidus sukrutinu ir dėl to pagerėja. Dabar paeksperimentavimui įsidėjau senąją sklendę, pažiūrėsiu kaip su ja bus. Jei rasi kokį naują šio gedimo taisymo būdą - pranešk :)
jei skaitai angliškai, gali pažiūrėt:
http://www.renaultforums.co.uk/showthre ... laguna+1.8


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lap 03, 2010 17:43 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Tre Lap 03, 2010 17:38
Pranešimai: 2
Sveiki,

turėjau ir aš šią bėdą. tik pas mane 1,8 benzinas. :) Menesiui kitam padėdavo eilinis kompiuterio nuresetinimas...

tačiau, atsibodo kovot su tuo reikalu ir reziume gavosi, jog buvo pakeistas borto kompiuteris, bei sklendė.

Nenurodot kurių metų jūsų laguna, pas mane 2001 galo.. Į šį modelį buvo dedama guminė/plastmasinė sklendė, man įdėjo ir naujesnių metų sklendę, kuri jau daroma metalinė, nuo tada, problemos pasibaigė :)

Jeigu ką netiksliai parašiau, patikslinkit, bet būtent tokią informaciją man pateikė mesitrai, ir išsprendė šią labai šlykščią bėdą..

P.s kadangi turiu protingą meistrą, jis pats rado, jog gamintojai nurodo tokį galimą gedimą ir gedimo sprendimas nurodytas, kurį minėjau viršuje..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lap 03, 2010 18:48 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 23, 2007 21:17
Pranešimai: 637
Miestas: Klaipėda
marmelis manau naudingas ir issamus aprasymas. Aciu :victory:

_________________
Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP(DPF), EGR programavimas, chiptuning. +370 670 576trys8


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lap 04, 2010 21:33 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Lie 24, 2009 17:31
Pranešimai: 33
marmelis rašė:
Sveiki,

turėjau ir aš šią bėdą. tik pas mane 1,8 benzinas. :) Menesiui kitam padėdavo eilinis kompiuterio nuresetinimas...

tačiau, atsibodo kovot su tuo reikalu ir reziume gavosi, jog buvo pakeistas borto kompiuteris, bei sklendė.

Nenurodot kurių metų jūsų laguna, pas mane 2001 galo.. Į šį modelį buvo dedama guminė/plastmasinė sklendė, man įdėjo ir naujesnių metų sklendę, kuri jau daroma metalinė, nuo tada, problemos pasibaigė :)

Jeigu ką netiksliai parašiau, patikslinkit, bet būtent tokią informaciją man pateikė mesitrai, ir išsprendė šią labai šlykščią bėdą..

P.s kadangi turiu protingą meistrą, jis pats rado, jog gamintojai nurodo tokį galimą gedimą ir gedimo sprendimas nurodytas, kurį minėjau viršuje..


manoji 2002 metų.
tai pas tave dabar tokia skelndė įdėta http://www.aepdirect.com/components/com ... REN061.jpg ?
Borto kompiuteris, tai čia tas kur prie akumuliatoriaus?
kiek jau laiko nuo sklendės ir kompo keitimo praėjo?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Geg 20, 2015 16:06 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sek Vas 22, 2015 21:22
Pranešimai: 7
o as turiu bedu su savaja droselio sklende... pas mane ji plastamsniu korpusu... teko pakeisti jau dvi aliuminiu korpusu nei viena netiko... Tai dabar turiu problem bandyti vesti i servisiuka ir uzsakyti nauja sklende ( aliuminiu korpusu ) arba pameginti loterijoje rasti plastmasiniu korpusu... Durna beda... nesukciau sau smegenu jai tikrai zinociau kad nauja sklende tiktu o dabar nesu garantuotas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Geg 20, 2015 19:33 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
geezmo rašė:
o as turiu bedu su savaja droselio sklende... pas mane ji plastamsniu korpusu... teko pakeisti jau dvi aliuminiu korpusu nei viena netiko... Tai dabar turiu problem bandyti vesti i servisiuka ir uzsakyti nauja sklende ( aliuminiu korpusu ) arba pameginti loterijoje rasti plastmasiniu korpusu... Durna beda... nesukciau sau smegenu jai tikrai zinociau kad nauja sklende tiktu o dabar nesu garantuotas

ECU softa reikia atnaujinti pakeitus is plastikines i aliumine sklende....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Geg 20, 2015 21:20 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sek Vas 22, 2015 21:22
Pranešimai: 7
ir kiek tas malonumas kainuoja tas ECU softas? Gal kas siauliuose tokius fintus daro? ar cia reikia jau i Sostena kreptis?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Geg 20, 2015 21:29 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
geezmo rašė:
ir kiek tas malonumas kainuoja tas ECU softas? Gal kas siauliuose tokius fintus daro? ar cia reikia jau i Sostena kreptis?

kiek kainuoja neisivaizduoju bet imant valandini tarifa neturetu paskaiciuoti daugiau nei valanda.....
sostena turetu daryti ir teoriskai bet kas turintis renault clip`a ir siek tiek ziniu gali padaryti bet aisku praktiskai manau nedaug kas uzsiims :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Geg 20, 2015 21:33 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sek Vas 22, 2015 21:22
Pranešimai: 7
ir dar toks debiliskas klausimas - kuom ta plastmasine sklende skiriasi nuo aliumines... kas ten tokio stabuklingo...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 16, 2015 17:37 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 23, 2007 21:17
Pranešimai: 637
Miestas: Klaipėda
geezmo rašė:
ir dar toks debiliskas klausimas - kuom ta plastmasine sklende skiriasi nuo aliumines... kas ten tokio stabuklingo...


Tuom, kad plastmasines viduje tragiskai padaryti sepeteliai kurie braukia per takelius... Zodziu durna konstrukcija. Lygiai ta pati beda buvo su Renault Espace 2003 metu 2.0T 120kW, pakeitus i aliumine, atnaujinus softa ir sutvarkius eiga zmogus dabar vazineja issisiepes :)

Nuoroda su INFO:

https://www.google.lt/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CB4QFjAAahUKEwjb3tWvlZXJAhWjD3IKHWdiDq0&url=http%3A%2F%2Finterparts.pl%2Fportal%2Fzdjecia%2FInformacje%2520techniczne(3).pdf&usg=AFQjCNEGfI_V6I28rA8fVUNouCFg-CQ2yw&sig2=aGCFsqg6GN2jufRt_aQX8w&bvm=bv.107467506,d.bGQ&cad=rja

_________________
Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP(DPF), EGR programavimas, chiptuning. +370 670 576trys8


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lie 05, 2017 10:25 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bir 24, 2017 22:59
Pranešimai: 8
Taip pat vargstu, mano Scenicas ožiuojasi, gal daugiau su dujomis gazuojasi ant laisvų, bandžiau ant benzino - irgi durniuoja, bet ne tiek... Radau, kad pakeitus droselio korpusą iš plastikinio į aliumininį, reikia softą atnaujinti su programa Renault XR25... Gal forume yra Klaipėdos regione gyvenančių forumiečių, kurie gali patart - kuriame servise turi tokį protokolą (ar atlieka Renault softo atnaujinimą) ? Sostenoje, jaučiu, "skanios" kainos... Ar Scenicams 1999m-2001m irgi eina pritaikyt iš naujesnių metų droselio sklendę ? Nes nauja tai kainuoja nuo 110 eurų :banghead: :sm005:
Naujausios žinios: buvau pas vieną elektriką, tai prijungė softą, sakė, kad nemato valdymo bloko, kitas dalis mato, tai bandysiu dar patį valdymo bloką tikrint, gal problema jame ?

_________________
Renault Megane Scenic I RXE 2.0 103 negrai po kapotu 16 V apdujinta


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 13 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui