Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 20:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Vas 07, 2007 22:36 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Lap 22, 2006 18:32
Pranešimai: 292
Miestas: Jonava
Ankstinasi del to kad kuro degimo greitis visada vienodas. Todel jei mazomis apsukomis dirbantis variklis gaus ankstyva degima stumoklis nespes pasiekti vgt - virsutinio galutinio tasko ir jei spes pasiekt, tai tame taske gaus smugi. O Dirbdamas aukstomis apsukomis jis spes graziai apsisukti be smugio ir nebaisus jam bus ankstyvas degimas. PVZ net ant senu masinu yra ankstinis. Veikemo principas toks kad sukasi ploksteles ir kuo greiciau variklis sukasi tuo greiciau ir ploksteles sukasi ir jas veikia isscentrine jega, ta jega paskui panaudojama degimui pavelinti.
Vaziuok ir dziaukis.

_________________
Jei varva tepalas, nera taip blogai, vadinasi jo dar yra...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Vas 07, 2007 22:47 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
Oho :o Mano seną temą prikėlė :lol: Ir netgi benzininio variklio veikimo principus pradėjo aiškinti :lol: :lol:
O pas tave dabar elektromechaninis degimo paskirstytojas? Tada gal ir turi galimybę paprastai įsikišti į uždegimo kampo reguliavimą. Pas mane jo jau nėra, tai kažkaip aptingau ieškoti "kampo"... Pakeičiau vairavimo stilių :?

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Vas 07, 2007 22:59 
laguna yra tox aparatas-su kuriuo tikrai nepavaidysi... nors pastebejau kad ji megsta svelnuma, bent mano :lol: kai gaza spaudziu tolygiai daug smagiau traukia nei is kart dugna.. taigi darau iswadas kd tai tikrai ne 'gonsciku' aparatas... jau susitaikiaw su mintim :roll:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Vas 08, 2007 00:58 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 23:57
Pranešimai: 49
ignasz rašė:
laguna yra tox aparatas-su kuriuo tikrai nepavaidysi... nors pastebejau kad ji megsta svelnuma, bent mano :lol: kai gaza spaudziu tolygiai daug smagiau traukia nei is kart dugna.. taigi darau iswadas kd tai tikrai ne 'gonsciku' aparatas... jau susitaikiaw su mintim :roll:

Teisingai.. jei jau taip norisi tos traukos tai pirkis bmw ar japaškę.. :) :) :) man tai laguna tuo ir patinka,kad su ja neišeina taip lakstyt ir tada saugiau važiuoji.. :P o spėju,kad senasis passatas nuo tų laktymų ir numirė :roll: aš turėjau mazda 626comprex ir labai gražiai traukė, nors dyzelis bet .. :roll:
jei nor daugiau greičio, keisk oro filtra į sportinį, greičiau apsukas ims.. tegu pareguliuoja mišinį su kompu, sumokėsi biški, bet bus traukos daugiau.. tik nepamiršk,kad kuro sąnaudos irgi augs :wink: :lol: :victory:

_________________
Renault - Laguna 2,2D Violetinė


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Vas 09, 2007 16:21 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Šeš Vas 04, 2006 01:42
Pranešimai: 29
Miestas: klp
Ne expertas,bet laguna man jau ketvirta auto.Mano lagunoje toks pat variklis ir labai panašus elgesys.Savo laiku ir man tai atrodė kiek keista,bet apsiraminau,kai išbandžiau dar kokias septynias tokias lagunas-draugas autovežimu užsiiminėjo-visos jos panašiai elgiasi. Kitas draugelis senas servisistas-variklistas paaiškino,kad viso to priežąstis greičiausiai užprogramuota gamintojo ekologijos , variklio bei važiuoklės resursų taupyme. Tipo kompas pagal absoliut.slegio daviklio parodymus taip reguliuoja kuro mišinį. Spaudi tapkę iki dugno,-kompas mąsto ką čia su tavimi daryti...atleidi,-atsipalaiduoja...tu netikėtai vėl paspaudi iki dugno.-kol kompas susigaudo kas atsitiko,tu jau važiuoji...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: f3r
StandartinėParašytas: Pen Vas 09, 2007 16:38 
pas mane lygiai toks pat variklis,bet tas krastinis daviklis pajungtas,kaip skaiciau jis labai svarbus, nes jeigu jis uzsineses, ar sugedes variklis labai nelygiai dirba, tai gal todel ir atjunge kad nereiktu keisti cia radau apie davikli http://renault.hut.ru/Laguna/datchik.html


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Vas 10, 2007 19:49 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
Jeigu kam dar įdomu, tai ant mano variklio yra TRYS termodavikliai :!: :!:


Paveikslėlis

Tai (2) Nr. pažymėtas neprijungtas daviklis, po žalia jungtim esantis daviklis, iš kurio signalas eina į indikacijos skydelį salone ir trečias, kurio neįmanoma pamatyti, nenuėmus oro filtro dėžės. Jis yra už termostato atvamzdžio ir jį galima užčiuopti įkišus ranką tarp oro filtro ir termostato. Uždegimo kompas ima signalą būtent iš jo. Nr.(2) termodaviklis yra visiškai lygiavertis. "Dėl sportinio intereso" buvau jį pajungęs vietoj dabartinio - viskas OK. Taip kad turiu "firminį" atsarginį, jau sumontuotą, termodaviklį!!! Sutaupiau apie 25Lt :lol: :lol: :lol:

Jau seniai mano žinučių paraše yra frazė NElogiška laguna :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:


.

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Paskutinį kartą redagavo vvv Ket Rgs 06, 2007 13:30. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Rgs 06, 2007 09:24 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Rgs 12, 2006 16:01
Pranešimai: 42
Miestas: Vilnius
tai tu galu gale pasalinai beda ar taip ir liko?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Rgs 06, 2007 13:34 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
Jarka rašė:
tai tu galu gale pasalinai beda ar taip ir liko?


Tai kaip paaiškėjo iš kitų dalyvių pasisakymų (žiūrėk aukščiau), tokios yra visos lagunos, t.y. suformuota tokia variklio F3R charakteristika ir tai yra ne bėda, o taip "turi būti"... :evil:

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgs 21, 2007 11:19 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Rgs 12, 2006 16:01
Pranešimai: 42
Miestas: Vilnius
vvv rašė:
Jarka rašė:
tai tu galu gale pasalinai beda ar taip ir liko?


Tai kaip paaiškėjo iš kitų dalyvių pasisakymų (žiūrėk aukščiau), tokios yra visos lagunos, t.y. suformuota tokia variklio F3R charakteristika ir tai yra ne bėda, o taip "turi būti"... :evil:



Ziurek, pas mane irgi buvo tie patys simptomai, nuvariau i diagnostika ir man pasake kad mires paskirtymo veleno padeties daviklis. Nu mires - tai mires. isemiau ji (visas pratryntas buvo) ir kol nupirkau kita tai vazinejau be jo ir zinok neatpazinau lagunos, atsirado trauka, kuro maziau ryja, netrukcioja ir startuojant padangos buksuoja. kai pajungsiu nauja davikli papasakosiu apie pakeitimus. Tiesa sakant, ir be jo visai smagiai vaziuoja. Gal ir pas tave ta pati fignia?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgs 21, 2007 11:48 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
Jarka rašė:
vvv rašė:
Jarka rašė:
tai tu galu gale pasalinai beda ar taip ir liko?


Tai kaip paaiškėjo iš kitų dalyvių pasisakymų (žiūrėk aukščiau), tokios yra visos lagunos, t.y. suformuota tokia variklio F3R charakteristika ir tai yra ne bėda, o taip "turi būti"... :evil:



Ziurek, pas mane irgi buvo tie patys simptomai, nuvariau i diagnostika ir man pasake kad mires paskirtymo veleno padeties daviklis. Nu mires - tai mires. isemiau ji (visas pratryntas buvo) ir kol nupirkau kita tai vazinejau be jo ir zinok neatpazinau lagunos, atsirado trauka, kuro maziau ryja, netrukcioja ir startuojant padangos buksuoja. kai pajungsiu nauja davikli papasakosiu apie pakeitimus. Tiesa sakant, ir be jo visai smagiai vaziuoja. Gal ir pas tave ta pati fignia?


Diagnostikoj nebuvau, daviklis, atrodo, geras (?). O dėl variklio elgesio tai galiu pasakyti, kad pagal skelbiamą charakteristiką jis panašiai ir elgiasi :(

Paveikslėlis

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgs 21, 2007 12:20 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Kov 15, 2006 21:43
Pranešimai: 568
Miestas: vilnius
Jarka rašė:
Ziurek, pas mane irgi buvo tie patys simptomai, nuvariau i diagnostika ir man pasake kad mires paskirtymo veleno padeties daviklis. Nu mires - tai mires. isemiau ji (visas pratryntas buvo) ir kol nupirkau kita tai vazinejau be jo ir zinok neatpazinau lagunos, atsirado trauka, kuro maziau ryja, netrukcioja ir startuojant padangos buksuoja. kai pajungsiu nauja davikli papasakosiu apie pakeitimus. Tiesa sakant, ir be jo visai smagiai vaziuoja. Gal ir pas tave ta pati fignia?

Tai gal pas tave dabar purkstukai sudirba dvigubai dazniau...

_________________
K56D=Laguna/Universal/N7Q/JC5/95m.+LPG+ :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgs 21, 2007 12:57 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lie 13, 2006 11:15
Pranešimai: 239
Miestas: Vilnius-Jonava
Gal šiek tiek ne į temą, bet matau ardęs, lindęs ten ,tai ar sunku tą termodaviklį pasikeisti (žalią), kuris į prietaisų skydeliui informaciją teikia. Nesąmones rodo parazitas. :wink: Be tų funkcijų jis dar ką nors atlieka?

_________________
I don't have any solution but I certainly admire the problem.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Rgs 21, 2007 13:05 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
Sezis rašė:
Gal šiek tiek ne į temą, bet matau ardęs, lindęs ten ,tai ar sunku tą termodaviklį pasikeisti (žalią), kuris į prietaisų skydeliui informaciją teikia. Nesąmones rodo parazitas. :wink: Be tų funkcijų jis dar ką nors atlieka?


Dar uždega avarinę lemputę prietaisų skydelyje, kai aušinimo skysčio temperatūra pasidaro kritinė.
Keičiasi paprastai - atjungi jungtį, nuimi spyruoklinį fiksatorių ir turi... :)

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Tre Kov 25, 2015 15:08 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgp 13, 2014 14:46
Pranešimai: 29
Jarka rašė:
vvv rašė:


Ziurek, pas mane irgi buvo tie patys simptomai, nuvariau i diagnostika ir man pasake kad mires paskirtymo veleno padeties daviklis. Nu mires - tai mires. isemiau ji (visas pratryntas buvo) ir kol nupirkau kita tai vazinejau be jo ir zinok neatpazinau lagunos, atsirado trauka, kuro maziau ryja, netrukcioja ir startuojant padangos buksuoja. kai pajungsiu nauja davikli papasakosiu apie pakeitimus. Tiesa sakant, ir be jo visai smagiai vaziuoja. Gal ir pas tave ta pati fignia?


Kur cia rasti toki davikli?

_________________
Laguna V6 99. RXT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui