Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 18:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Laguna...Vidinė granata
StandartinėParašytas: Ket Spa 19, 2006 12:50 
Sveiki,
Servise pakabos tikrinimo metu buvo nustatyta, kad issimalusi vidine granata (ranka pagriebus pusasi, klibinant oj negeri garsai ir baisus laisvumas). Anksciau rasiau apie auto vibravima prie tam tikro greicio. Pusasiu tikrinimas praejo sklandziai, nustatyti ar kreivi nepavyko. Na galvoju, pasikeisiu vidine granata, tada ziuresim toliau. Taigi uzeinu ir pardotuve prasau granatos, o man ir sako, kad tokia detale neegzistuoja. Yra mazgas "Granata-Pusasis-Granata", kurs kainuoja beproto. Taigi ir klausimas... ar keiciama ta vidine granata (Laguna I, '94, 2.0) atskirai be pusasio? Ar perkama nauja? Ka apytiksliai kainuoja?

Aciu
Andrius


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Spa 19, 2006 13:08 
jei imanoma laukiu tokios info ir SAFRANE :)
irgi vidine granata prie pabaigos tai prie progos pasidomesiu :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Spa 19, 2006 17:17 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
Kai aš savo NElogiškai lagunai sprendžiau tokį klausimą, tai situacija tokia, kad visi parduoda granata-pusašis-granata. Bet remonto aprašymuose parodyta, kad galima išardyti ir šitą mazgą ir pats mačiau, kaip mano pusašį išardė, įdėjo kitą granatą ir surinko. Tokia operacija kainuoja dvigubai pigiau, negu keisti visą pusašį.

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Spa 20, 2006 09:59 
Leiskite paciam atsakyti i savo klausima... tiesiog vakar atsiradau tinkamu metu tinkamoj vietoj. Vaziuodamas pro salininkus, galvoju - o, uzsoksiu i "Salininku Autoservisa", gal jie man ka papasakos apie ta granata. Atvaziuoju, sakau taip ir taip, sako vaziuok ant keltuvo. Pusasio ismontavimas uztruko 15 min, gedimo nustatymas - 10 sek. Gedimas (daznas Lagunos granatos gedimas) sekantis:
- Nujemus pusasi imanoma isardyti vidine granata. Ji sudaryta is nuo pusasio neatskiriamu 3 ratuku, kurie sukasi tokiam gaubte. Tame gaubte is isdyla su laiku rieves. Gaubtuka pakeitus - visos bedos dingsta. Man uzdejo naudota, neblogos bukles (turejo paskutini) ta "gaubta", problemos baigesi.
O situacija tokia: to gaubtuko niekas Jums mielieji parduotuvej/srote neparduos. Tiesa, kad mazgas pusasis/vidine granata egzistuoja. t.y. jie neatskiriami, nebent atsirandate tinkamu laiku tinkamoj vietoj :)

Andrius

PS: malonumas kainavo - 150Lt detale + 50Lt darbas.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Spa 20, 2006 11:14 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
Andriuss rašė:
Leiskite paciam atsakyti i savo klausima... tiesiog vakar atsiradau tinkamu metu tinkamoj vietoj. Vaziuodamas pro salininkus, galvoju - o, uzsoksiu i "Salininku Autoservisa", gal jie man ka papasakos apie ta granata. Atvaziuoju, sakau taip ir taip, sako vaziuok ant keltuvo. Pusasio ismontavimas uztruko 15 min, gedimo nustatymas - 10 sek. Gedimas (daznas Lagunos granatos gedimas) sekantis:
- Nujemus pusasi imanoma isardyti vidine granata. Ji sudaryta is nuo pusasio neatskiriamu 3 ratuku, kurie sukasi tokiam gaubte. Tame gaubte is isdyla su laiku rieves. Gaubtuka pakeitus - visos bedos dingsta. Man uzdejo naudota, neblogos bukles (turejo paskutini) ta "gaubta", problemos baigesi.
O situacija tokia: to gaubtuko niekas Jums mielieji parduotuvej/srote neparduos. Tiesa, kad mazgas pusasis/vidine granata egzistuoja. t.y. jie neatskiriami, nebent atsirandate tinkamu laiku tinkamoj vietoj :)

Andrius

PS: malonumas kainavo - 150Lt detale + 50Lt darbas.


Taigi. Aš irgi ten atlikau tą operaciją 8)

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 5 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui