Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Bal 25, 2024 17:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Tre Vas 13, 2008 11:44 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
Medus rašė:
Suvedus koda tuo centrinio mygtuku immo isjungiamas ir neisijungia automatiskai. Taigi kiekviena karta suvedinet nereikia. Immo vel isijungia tik uzrakinus masina IR rakteliu.

Reikes isbandyti :roll: Idomu man tik kodel kai paklausiau kiek kainuoja immo atjungimas, tai vienoje firmoje (kur stato signalizacijas) pasake, kad immo atjungimas 400Lt - jeigu as tai nemokamai per 5 min galiu pasidaryti :banghead:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 13, 2008 11:59 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
scv rašė:
Bloga zinia ta, kad priristi kito rakto nepavyko :( Bandziau keleta kartu, bet masina i pirkta rakta tiesiog nereaguoja...
Matyt kazka blogai darau, bet kai turesiu laiko dar pasieskosiu kito budo, nes nors ir galiu uzvesti masina, bet kodo ivedimas uztrunka pora minuciu ir yra nepatogu :)


Savo laiku, kai aš išmaudžiau savo raktą, nuvežiau jį į Sosteną ir palikau mašiną, kad jie ten sutvarkytų tą reikalą. Kaip man paaiškino priėmėjas, tai jie bandė PERPROGRAMUOT išprotėjusį raktą, o po to pririšt prie mašinos. Bet jiems tas nepavyko... :( Tai galėjo nesuveikt dėl kelių priežasčių, bet manau pagrindinė buvo ta, kad išlakstė rakto elektronika.
Tu, turėdamas potencialiai sveiką raktą, gali bandyt jį perprogramuot toje pačioje Sostenoje :roll: Anais laikais jie už tai prašė apie 50 Lt. Gal verta surizikuoti :roll: :roll: :roll:

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 13, 2008 14:15 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
vvv rašė:
Tu, turėdamas potencialiai sveiką raktą, gali bandyt jį perprogramuot toje pačioje Sostenoje :roll: Anais laikais jie už tai prašė apie 50 Lt. Gal verta surizikuoti :roll: :roll: :roll:

Turiu rakta sveika kuris veikia (savo masinos) ir turiu rakta sveika nuo kito auto kuri reiktu priristi prie mano masinos. Klausiau Lautros ir Sostenos, tai atvirai paaiskinus situacija - jie tai atsisake daryti. Suprantu kad patogiau nuo kliento nuplesti 700Lt uz nauja rakta, bet ar tai yra patogu man... Nerades nemokamo budo bandysiu kreiptis i juos - ziuresiu kas bus...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Vas 18, 2008 15:42 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Lap 04, 2006 23:20
Pranešimai: 229
Miestas: Kaunas
Medus rašė:
Suvedus koda tuo centrinio mygtuku immo isjungiamas ir neisijungia automatiskai. Taigi kiekviena karta suvedinet nereikia. Immo vel isijungia tik uzrakinus masina IR rakteliu.


Na pas mane isijungia automatiskai po kokiu 10 min. As suvedu ta koda ir daugiau nieko nedarau, gal dar reik ka nors spaudyt po suvedimo kai ta lempute pradeda istisai degt?

_________________
Marius
Renault Megane '97 RT 1.6i K7M
Renault Scenic '99 RXE 1.6 16v K4M


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Vas 18, 2008 18:55 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
mrs rašė:
Na pas mane isijungia automatiskai po kokiu 10 min. As suvedu ta koda ir daugiau nieko nedarau, gal dar reik ka nors spaudyt po suvedimo kai ta lempute pradeda istisai degt?

Pas mane ta pati situacija ir kiek domejausi, tai pas visas Meganes isijungia immo po kazkiek laiko. Taigi tenka suvedineti kiekviena karta norint uzvesti. Gal Lagunose kitaip :roll:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Vas 18, 2008 19:01 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Lap 04, 2006 23:20
Pranešimai: 229
Miestas: Kaunas
Cia seniau buvo tema apie immo, tai ten buvo instrukcija anglu kalba, ir po kodo suvedimo buvo dar pora punktu - ten spaudyt rakta ar kazkas tokio. Gal viska padarius, kaip parasyta, issijungia tas immo, kol vel nepaspaudi raktelio...

Kodas:
When you have the 4 digit emergency
 1- hold central locking button down red immo light flashes slowly count number of 1st digit of immo code and release.
 2- hold down central locking button and count 2nd digit and release
 3- repeat for 3rd and 4th digits
 4- when all numbers entered, ignition off and hold down central locking button immo lights remains constant, press key on/off quickly towards interior mirror. Hopefully plip will resynch.
Once immo light starts flashing -ign on/off and hold c/l button down again until red light remains constant and try again,may take a few goes.


Nesuprantu as to paskutinio punkto :)

http://www.bba-reman.com/content.aspx?c ... ncy_recode

_________________
Marius
Renault Megane '97 RT 1.6i K7M
Renault Scenic '99 RXE 1.6 16v K4M


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Vas 18, 2008 20:49 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
mrs rašė:

Man atrodo cia eina kalba apie rakto pririsima. Paskutinis punktas pasako, ka daryti, jei nesuveike ivedus koda ir kaip vel bandyti. Bet tai nepasako kaip isjungti immo. As dabar paskaiciau kitas temas, tai ten buvo kalba apie tai, kad immo gautu pastovu maitinima ir galvotu, kad masina ijungta - tada jis nesiaktyvuos. Bet tai jau elektronikos perdarinejimas, o as to daryti nenoriu... Kol laukiu rakto naujos geleztes (tuscios) tai laikau pati rakta su isimtomis baterijomis - paskui bandysiu vel priristi - gal jam be bateriju issitrins atmintis ir senos masinos kodas :roll:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Kov 03, 2008 09:49 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
Na, scv, kaip baigėsi ta rakto istorija :?: Ar pavyko jį pririšti prie mašinos imobilaizerio :?: Nebūk tinginys, pasidalink patirtim... :) :)

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Kov 03, 2008 10:14 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
vvv rašė:
Nebūk tinginys, pasidalink patirtim... :) :)

Kolkas dar nieko papildomo nebandziau. Visdar laukiu rakto geleztes :banghead: Buvau susisiekes su pardaveju, sako issiunte 2008.02.06, tai palauksiu dar savaitelei ir tada ziuresim kokiu priemoniu imtis...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bal 10, 2008 12:46 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
scv rašė:
vvv rašė:
Nebūk tinginys, pasidalink patirtim... :) :)

Kolkas dar nieko papildomo nebandziau. Visdar laukiu rakto geleztes :banghead: Buvau susisiekes su pardaveju, sako issiunte 2008.02.06, tai palauksiu dar savaitelei ir tada ziuresim kokiu priemoniu imtis...


Na, tai jau turbūt viską išmokai, viską turi ir dabar jau visiems papasakosi :)

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bal 10, 2008 13:22 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
vvv rašė:
Na, tai jau turbūt viską išmokai, viską turi ir dabar jau visiems papasakosi :)

Dar kolkas neturiu ka papasakoti. Pirmoji uzsakyta rakto gelezte neatkeliavo (pardavejas kazkoks lievas ir jokios klientu aptarnavimo politikos neturi). Kadangi per PayPal mokejau, tai pinigus atgavau (buvo toks mini teismas), tai dabar balandzio pirma uzsakiau kita (si karta du raktus is skirtingu pardaveju) - tai dar neatvaziavo.
Del perprogramavimo - kazko daugiau dar nebandziau - zinau tik tiek, kad Lautra ir Sostena sako, kad tai neimanoma, taigi atsisako daryti, bet raktu dirbtuveje Madoje man zadejo visa rakta padaryti su viskuo uz 150Lt, bet noriu, kad butu "originalus" Renault (bent is isvaizdos) tai kolkas irgi pas juos nesikreipiau.
Sios temos nepamirsau, tik dabar nelabai yra laiko ir noro kazka knistis giliau, tai kai zinosiu kazka daugiau, tai butinai parasysiu ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bal 10, 2008 23:40 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Kov 08, 2008 17:17
Pranešimai: 201
Miestas: Vilnius
Aktuali tema! As noreciau atjungti IMMO ir ideti paprasta signalizacija. Dabar veikia tik vienas raktas, tai nenoriu laukt - kol ir jis uzsilenks :banghead:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bal 21, 2008 22:42 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 13, 2007 09:44
Pranešimai: 27
Miestas: Salcininkai
Nezinau kaip Lagunose, bet I kartos scenike issikoduotas raktas pririsamas labai paprastai. Cia jau buvo aprasyta kaip gauti Immo koda. Ivedi ta koda, immo atsijungia, raudona lempute dega ir nemirksiu. Tada reikia paspausti ant CU mygtuko ir laikyti, kol durys uzsirakins ir vel atsirakins, po to rakta nukreipiame i IR davikli ir tris kartus paspaudziame rakto migtuka. Laikome rakta nukreipta i davikli, kol nesuveiks CU. As taip dariau ir gavosi. Issami instrukcija buvo net sitame forume. Ten taip pat buvo parasyta kaip daryti Lagunom.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bal 21, 2008 23:49 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Spa 19, 2007 10:53
Pranešimai: 122
Miestas: Vln
o kaip del Laguna II korteles remonto, gal kas zino? kur galima ir kas galetu suremontuoti?

_________________
Laguna II 1,8


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Geg 06, 2008 11:06 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Rgs 07, 2007 14:37
Pranešimai: 32
Miestas: Siauliai
dainilandija rašė:
o kaip del Laguna II korteles remonto, gal kas zino? kur galima ir kas galetu suremontuoti?



Forume jau buvo smulkiai aprasyta kaip remontuoti ir kas remontuoja ir uz kiek. Dabar neatsimenu kur , bet paieskojas galetum surasti.

_________________
865033233


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Geg 06, 2008 12:08 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
donnas rašė:
Nezinau kaip Lagunose, bet I kartos scenike issikoduotas raktas pririsamas labai paprastai.

Man tik vat idomu ar imanoma priristi rakta nuo kitos masinos. T.y.jei tai nera mano issikodaves raktas, o tiesiog kitos masinos. Arba kaip iskoduoti ta rakta, nes man nesigauna antro rakto nuo kitos masinos priristi prie savo (rakta bebaterijos laikiua gal 2sav. - vistiek neprisiriso).
P.S. Gelezte ir IMMO koda jau turiu, tai jei pamesiu rakta vaziuoti galesiu :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Geg 06, 2008 14:57 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Spa 19, 2007 10:53
Pranešimai: 122
Miestas: Vln
Direktorius rašė:
dainilandija rašė:
o kaip del Laguna II korteles remonto, gal kas zino? kur galima ir kas galetu suremontuoti?



Forume jau buvo smulkiai aprasyta kaip remontuoti ir kas remontuoja ir uz kiek. Dabar neatsimenu kur , bet paieskojas galetum surasti.

Tai kad nieko gudro kad Vilniuje butu neradau, gal ka nors pasiulytumet?

_________________
Laguna II 1,8


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Sau 29, 2009 16:50 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 03, 2007 14:17
Pranešimai: 31
Miestas: Klaipėda
Perskaičiau ir supratau, kad be lapelio su kodu rakto korpuse aš negalėsiu išjungti IMMO, taip? tai ką daryt, jei nebeveikia vienintelis turimas IR siųstuvas?
o pati signalizacija nuo bendro kompiuterio atskirai įrengta? gal įmanoma tiesiog pakeist radus kur nors pirkt?

Koreguoju:
į klausimus atsakymų vistik reikėtų. ne man, bet gal kitiems. man vistik išsisprendė viskas gerai. mano Clio, pirmos kartos su face-lift'u, pultelyje nebuvo popieriuko su skaičiais. bandant programą atrodė, kad reikia įvesti tik skaitmenis, bet atrodė neteisingai. kodas būna ir ne ant popieriuko, bet rašalu ant mikroschemų plokštės atspausdintas. buvo štai toks: "V ***F *E-". kadangi su tarpais, ir dar baigiasi minusu, maniau, kad tas tai tikrai negali būti kodas. bet įvedžiau V***F*E ir suveikė. davė **** koduką.
pagal aprašymą duotuose puslapiuosia man buvo vienas dalykas kitaip. rašo, kad jei mašinoje yra centrinio užrakto mygtukas salone, tai pasukus raktą reikia spausti jį. deja, mano mašinoj yra jis, bet nepadėjo - į kodo įvedimo režimo neįjungiau. tada vėl bandžiau tik ne mygtuku, o spausdamas pedalą. ir suveikė vos po kelių sekundžių. bet ir vėl su skirtumu nei aprašyme. turėjo 'kardiograma' mirksėti lėtai, bet ji tiesiog užgeso. spaustelėjus mygtuką ant valytuvo svirties 'kardiograma' mirkteli. taip ir suvedžiau kodą, tarpuose paleisdamas pedalą.
sėkmės ir kitiems nelaimėliams : )

Koreguoju:
pasiūlytas speliu rakto kodus. nors kažkaip tikiu, jog niekšų klubo teritorijoje ne tiek ir daug : ) (naivus aš, ane?)

_________________
Clio I 1.4 RT
55kW 96.08 CNC346 Juoda


Paskutinį kartą redagavo Zaria_klp Pen Sau 30, 2009 12:30. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Sau 08, 2012 16:17 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Bir 05, 2011 19:16
Pranešimai: 56
Tai kaip ar pavyko prisirišti raktą Scv? Man tai pat šis klausimas dabar pasistojo, taip pat sugalvojau viską daryti kaip ir tu tik nežinau ar pavyks, tik aš galvoju raktą pasijimti iš laužyno ir pakeisti geleštę, tik ar paiskeis?

_________________
Renault Megane 01 1,9dci GrandThour


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Sau 08, 2012 20:57 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Sau 09, 2010 21:37
Pranešimai: 464
Martynas1 rašė:
Tai kaip ar pavyko prisirišti raktą Scv? Man tai pat šis klausimas dabar pasistojo, taip pat sugalvojau viską daryti kaip ir tu tik nežinau ar pavyks, tik aš galvoju raktą pasijimti iš laužyno ir pakeisti geleštę, tik ar paiskeis?


as ir uz tokia minti ir daryciaus taip :victory:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 09, 2012 16:53 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Kov 21, 2007 13:27
Pranešimai: 71
Miestas: Vilnius
aivar8s rašė:
Martynas1 rašė:
Tai kaip ar pavyko prisirišti raktą Scv? Man tai pat šis klausimas dabar pasistojo, taip pat sugalvojau viską daryti kaip ir tu tik nežinau ar pavyks, tik aš galvoju raktą pasijimti iš laužyno ir pakeisti geleštę, tik ar paiskeis?


as ir uz tokia minti ir daryciaus taip :victory:

Pernai rudeni klausiau raktu dirbtuvese, tai jie padaro rakto kopija ir suprogramuoja pagal originala, tik ji reikia tureti, jei nepamestas. Tiesa, kainos nepamenu, bet nebuvo labai pigu, tikrai virs 100 litu, o gal ir 200

_________________
Viskas priklauso nuo požiūrio


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Kov 28, 2012 10:38 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Lie 23, 2010 09:32
Pranešimai: 13
SVEIKI VISI AS TAIP PAT TURIU PANASIA PROBLEMA :banghead: SUSLAPO MANO ESPACE RAKTELIS IR PROBLEMA TA KAD UZVEST GALIU BET NEBESIRAKINEJA CENTRINIS NUO RAKTELIO NUNESIAU PAS MEISTRUS NESIUNTE SIGNALO SUTVARKE BET JOKIOS NAUDOS SAKE REIKIA PRIRIST O KODO PAS MANE TAIP PAT NERA KA GALECIAU PADARYT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Kov 28, 2012 17:51 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13691
Miestas: Šiauliai
zidrunas rašė:
SVEIKI VISI AS TAIP PAT TURIU PANASIA PROBLEMA :banghead: SUSLAPO MANO ESPACE RAKTELIS IR PROBLEMA TA KAD UZVEST GALIU BET NEBESIRAKINEJA CENTRINIS NUO RAKTELIO NUNESIAU PAS MEISTRUS NESIUNTE SIGNALO SUTVARKE BET JOKIOS NAUDOS SAKE REIKIA PRIRIST O KODO PAS MANE TAIP PAT NERA KA GALECIAU PADARYT

Pirmiausia tai galetum nerasyti didziosiomis raidemis... :lol:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Bal 01, 2012 20:06 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Sau 09, 2010 21:37
Pranešimai: 464
zidrunas rašė:
SVEIKI VISI AS TAIP PAT TURIU PANASIA PROBLEMA :banghead: SUSLAPO MANO ESPACE RAKTELIS IR PROBLEMA TA KAD UZVEST GALIU BET NEBESIRAKINEJA CENTRINIS NUO RAKTELIO NUNESIAU PAS MEISTRUS NESIUNTE SIGNALO SUTVARKE BET JOKIOS NAUDOS SAKE REIKIA PRIRIST O KODO PAS MANE TAIP PAT NERA KA GALECIAU PADARYT


visiskai teisingai nuvaziuoji kur deda signalizacijas ir pririsa jie tau atrodo api 30lt dar mokejau


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bal 12, 2012 11:50 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Geg 04, 2008 19:21
Pranešimai: 92
Miestas: Kretinga
Sveiki. Nebeužsiveda scenic 1999m. Lemputė skydelyje mirksi , tiek išjungtam degimui, tiek jį įjungus. Mintis, kad rakto nebeatpažįsta. Bandėm vesti kodą, pagal kelis variantus: 1) jungi degimą, prispaudi centrinio knopkę salone ir laikai; 2) Jungi degimą, laikai prispaustą gazo pedalą; 3) jungi degimą ir laikai prispaustą ratuką ant rankenėlės mago reguliavimui dar bandėm su mygtuku ant valytuvų rankenėlės galo.Bandėm laikyt apie 10 sek. Po šių veiksmų skydelyje lemputė kaip mirksėjo, taip ir mirksėjo- jokios reakcijos. Pagal tai kiek radom info, tai ji turi užgest, degt ištisai, kitaip mirksėt (žodžiu turi sureaguot) ir tada gali vest kodą. Pas mus jokios reakcijos. Tai arba šiam modeliui kažkaip kitaip reikia arba pas mus užlinko pats imobilaizeris ir bandymas ivest kodą nepadės. Yra minčių?
P.S. auto yra automatas ir iki diagnostikos ar remonto reiktų dabar traukt buksyru apie 50 km.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bal 12, 2012 20:58 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Sau 30, 2012 12:42
Pranešimai: 92
Pagal viską,nuspaudus centrinio užrakto knopkę,immo lemputė turėtų pradėti mirksėti rečiau ir butų galima suvesti kodą.Jeigu taip nėra,greičiausiai immo jau ,,numirė,,.Mano ,,Scenikui,, 1997m. taip jau buvo.Immo atjungimas kainavo 230lt.Jei nori išsaugoti immo,reikia keisti visą komplektą-kompą,saugiklinę ir užvedimo spynelę...

_________________
SCENIK 2000 1.9 DTI.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Bal 13, 2012 00:29 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bir 07, 2009 18:08
Pranešimai: 213
Miestas: Kaunas
eeedmis rašė:
Sveiki. Nebeužsiveda scenic 1999m. Lemputė skydelyje mirksi , tiek išjungtam degimui, tiek jį įjungus. Mintis, kad rakto nebeatpažįsta. Bandėm vesti kodą, pagal kelis variantus: 1) jungi degimą, prispaudi centrinio knopkę salone ir laikai; 2) Jungi degimą, laikai prispaustą gazo pedalą; 3) jungi degimą ir laikai prispaustą ratuką ant rankenėlės mago reguliavimui dar bandėm su mygtuku ant valytuvų rankenėlės galo.Bandėm laikyt apie 10 sek. Po šių veiksmų skydelyje lemputė kaip mirksėjo, taip ir mirksėjo- jokios reakcijos. Pagal tai kiek radom info, tai ji turi užgest, degt ištisai, kitaip mirksėt (žodžiu turi sureaguot) ir tada gali vest kodą. Pas mus jokios reakcijos. Tai arba šiam modeliui kažkaip kitaip reikia arba pas mus užlinko pats imobilaizeris ir bandymas ivest kodą nepadės. Yra minčių?
P.S. auto yra automatas ir iki diagnostikos ar remonto reiktų dabar traukt buksyru apie 50 km.


Dažnai Scenic'am nuo 1999 metų tokie būdai nepadės. Imobilaizeris ten jau kitokio tipo ir kodo be kompiuterio nesuvesi. Paprastai Megane Scenic 1999 yra pereinamojo tipo, t.y. į Renault Megane Scenic I phI kėblulą kai kurios detalės jau buvo dedamos tokios pat kaip "didžialempiams" Renault Scenic I phII, pvz.: vairas, UCH blokas, ECU, prietaisų skydelis, ratlankiai R15 (nebe R14), rečiau net variklis pvz.: ne 1.6 8v, o 1.6 16v - toks koks tapo standartu Renault Scenic I phII. Tas pats ir su imobilaizeriu. Tad pirmiausiai turi sužinot koks imobilaizeris pas tave (senasis 1996-1998 (galbūt kai kurie modeliai 1999); naujesnis - nuo maždaug 1999 iki galbūt 2003). Pirmiausias ir aiškiausias būdas: ar raktelis su infraraudonųjų bangų siųstuvėliu (IR) ar su radijo dažnių siųstuvėliu (RF). Kaip atskirti?
-----
IR raktas turi akutę:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Tuomet kodą turėtų išeiti suvesti pačiam.
RF neturi akutės:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Reikia elektriko. :)

_________________
Citroen C4 Picasso 2007 1.6 HDi tivoli blue
Fiat Punto 2000 1.9 JTD blue
Ex Renault Megane Scénic 1.6e '99, lavender blue.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Geg 08, 2012 14:10 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 09, 2011 22:00
Pranešimai: 31
patarkit,
sugedo scenic 2000 m. uzvedimo spynele,noriu pirkti kita deveta,ar uztenka tik pakeisti ar reikia dar kazka pririsineti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Geg 08, 2012 15:51 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 08:08
Pranešimai: 1110
Miestas: Šiauliai
man buvo Lagunai I panašus atvejis.irgi buvo pabėgęs rakto kodas,mašiną atrakiną,bet imobilaizerio nebeišjungia.Mašinoje buvo sumontuota atskira signalizacija,tai nuvažiavau pas elektronščikus,tie nuskaitė nuo mašinos smegenų visą softą,kažką ištynė ir surašė atgal,nuo to momento kompas imobilaizerio nebematė,o raktas veikdavo tik ant centrinio.imobilaizerį įjungdavo atskirai sumontuota signalizacija.žodžiu kaip aš supratau,tai jie tiesiog ištrynė iš smegenų imobilaizerį tiesiog,nes išėmus išvis lauk imo. visą bloką,niekas nepasikeisdavo,smegenys nebematė imo.bloko.

_________________
Škoda Superb 2,0TDI PRAHA
Renault Espace IV 2,2dci PRIVILEGE Ex
Volvo S60 2,4 D5 Ex
Renault Laguna II 1.9dci žalsva migdolo Ex
Renault Laguna I RXE 2.0 Ex


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Rgs 11, 2012 01:57 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Šeš Lap 05, 2011 17:40
Pranešimai: 41
sveiki, nutiko ir man beda. Kaip speju uzsilenke raktas. Sutrupejo mygtukas, ir kuri laika naudojau rakteli tipo kaip ir atvira, gal dregmes prisigaude ar kazkas panasau, tokio dalyko kaip i bala ikritimas nebuvo. staiga eme neberakint masinos, su uzkurimu viskas tvarkoj. Beje lempute ant raktelio kai rakindavo sviesdavo ryskiau ir berods degdavo kol laikai paspaudes, dabar tik mirkteli ir tai blankiai. Auto '99 Grand Espace III. Turit gal kokiu pasiulymu?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui