Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 18:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: CAN Clip'as
StandartinėParašytas: Šeš Kov 10, 2012 20:46 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Gru 06, 2011 00:01
Pranešimai: 6
sveiki,
ieskau siame klube bendraminciu ,kurie dirba su Clip'u. domina tik techniniai dalykai.jei yra tokiu atsiliepkite,malonu butu pabendrauti...ir apskritai ta tema nebutu svetima siame forume? nebent neradau ir moderatorius mane ''svelniai'' isprasys.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: CAN Clip'as
StandartinėParašytas: Šeš Kov 10, 2012 21:13 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
vytiochas rašė:
sveiki,
ieskau siame klube bendraminciu ,kurie dirba su Clip'u. domina tik techniniai dalykai.jei yra tokiu atsiliepkite,malonu butu pabendrauti...ir apskritai ta tema nebutu svetima siame forume? nebent neradau ir moderatorius mane ''svelniai'' isprasys.

turim kartais dirbam...... nelengviau buvo tiesiai prie esmes yra cia ir turinciu ir dirbanciu ar pazaidzianciu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: CAN Clip'as
StandartinėParašytas: Sek Kov 11, 2012 13:22 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Gru 06, 2011 00:01
Pranešimai: 6
tada liuks....iskart prie reikalo. domina aktyvavimas.vat pvz ieinu i varikli,aktyvavimas...ir man ismeta lentele,bet pats veiksmas nesidaro. pvz su kitais adapteriais,kad paemus ta pati VAG,Autocom,PP2000,visa tai darosi...o cia nesuprantu,arba nemoku,arba pats Clip'as biski streikuoja. tiesa sakant as su juo vargstu. kazkaip jis man nenori kartais jungtis prie auto. jungiant visada meta pirmojo interfeiso lentele. specialiai pajungiau prie naujesnes auto-vistiek tas pats. dar klausimas....serviso nunulinimas. pakaiciau rusiskame forume kaip ta daryti,rodos viskas ok,ieinu i spidomerta,remontinis rezimas ir toliau viskas...niekas nesidaro. kame beda,gal ne ten kazka darau??? nu pradziai tiek. kas galite padekite,apsvieskite....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: CAN Clip'as
StandartinėParašytas: Sek Kov 11, 2012 20:08 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
vytiochas rašė:
tada liuks....iskart prie reikalo. domina aktyvavimas.vat pvz ieinu i varikli,aktyvavimas...ir man ismeta lentele,bet pats veiksmas nesidaro. pvz su kitais adapteriais,kad paemus ta pati VAG,Autocom,PP2000,visa tai darosi...o cia nesuprantu,arba nemoku,arba pats Clip'as biski streikuoja. tiesa sakant as su juo vargstu. kazkaip jis man nenori kartais jungtis prie auto. jungiant visada meta pirmojo interfeiso lentele. specialiai pajungiau prie naujesnes auto-vistiek tas pats. dar klausimas....serviso nunulinimas. pakaiciau rusiskame forume kaip ta daryti,rodos viskas ok,ieinu i spidomerta,remontinis rezimas ir toliau viskas...niekas nesidaro. kame beda,gal ne ten kazka darau??? nu pradziai tiek. kas galite padekite,apsvieskite....

ta prasme clipas prie masinos nesijungia? siaip reiketu daryti taip pajungi clipa prie masinos o tik po to jungti prie kompo kitas dalykas draiverius 4 kartus instaliavai ir ar abi zalios lemputes dega ant clipo? apie kokius tu cia aktyvavimus nelabai suprantu rasyk geriau angliskai kaikurie LT terminai man neikandami kaip ir pvz sulietuvinti windows :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: CAN Clip'as
StandartinėParašytas: Sek Kov 11, 2012 21:34 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Gru 06, 2011 00:01
Pranešimai: 6
su paciu interfeisu rodos ok...can linija zaliai,iso irgi... ta prasme jungiasi,bet ar programa netinka,ar kazkas nesikonektina viduje -nezinau.versijos instaliuotos v96,110,115. is pereitu kryziaus keliu galiu pasakyti,kad nebandykit instaliuoti( bet kokia versija) i DELL 505.503.510- NEVEIKS! nepalaiko softo.matai as rusiskai naudojuosi,bet nevarbu. turejau mintyje OUTPUT TEST. turbut mane supratot? :) ar aktyvuojasi tie dalykai.ar ne? as kalbu apie varikli...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: CAN Clip'as
StandartinėParašytas: Sek Kov 11, 2012 22:55 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
vytiochas rašė:
su paciu interfeisu rodos ok...can linija zaliai,iso irgi... ta prasme jungiasi,bet ar programa netinka,ar kazkas nesikonektina viduje -nezinau.versijos instaliuotos v96,110,115. is pereitu kryziaus keliu galiu pasakyti,kad nebandykit instaliuoti( bet kokia versija) i DELL 505.503.510- NEVEIKS! nepalaiko softo.matai as rusiskai naudojuosi,bet nevarbu. turejau mintyje OUTPUT TEST. turbut mane supratot? :) ar aktyvuojasi tie dalykai.ar ne? as kalbu apie varikli...

ta prasme actuator test?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: CAN Clip'as
StandartinėParašytas: Pir Kov 12, 2012 19:58 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Gru 06, 2011 00:01
Pranešimai: 6
taip...atsiprasau,kad netaip parasiau.apsvieskite mane zalia. tvarkant reikia kartais paziureti


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: CAN Clip'as
StandartinėParašytas: Pir Kov 12, 2012 21:48 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
vytiochas rašė:
taip...atsiprasau,kad netaip parasiau.apsvieskite mane zalia. tvarkant reikia kartais paziureti

nu nezinau su maniskiu veikia


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: CAN Clip'as
StandartinėParašytas: Ant Kov 13, 2012 22:36 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Gru 06, 2011 00:01
Pranešimai: 6
kaip nors issiaiskinsiu...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: CAN Clip'as
StandartinėParašytas: Ant Kov 20, 2012 00:02 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Gru 06, 2011 00:01
Pranešimai: 6
pasitaise. perrasiau Windows'us ...padejo. bent galvoju ,kad beda tame buvo,arba sutapimas. ar buna ,kad kad ''uzplauktu'',t.y. nutruktu rysys,ar nesijungtu prie kokio bloko?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: CAN Clip'as
StandartinėParašytas: Ant Bal 29, 2014 20:20 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sek Bal 27, 2014 13:45
Pranešimai: 1
Sveiki, turiu šiek tiek problemų su Rusiško Can Clipo instaliavimu. Kaip ir viską darau pagal rekomendacijas, vietos, kalbos nustatymais windowsuose rusiški. Pasts klipas susiinstaliuoja ir pradiniam meniu viską rašo rusiškai, tačiau bandas testuot kompus kažkas nusimuša ir pradeda vazduot simbolius. Gal kam taip buvo ir žinot kaip pagydyt?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui