Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 04:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pir Rgs 19, 2005 08:24 
Siandien ryte atejau ir nesupratau bajerio... pasuku rakciuka ir isgirstu tik klaktelejima po kapotu... Pasuku vel ir vel tas pats... Nu ir gal po kokio 7 karto uzsivede kaip ir visada... Kame reikalas???


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Kontaktoriai
StandartinėParašytas: Pir Rgs 19, 2005 09:28 
Sveikas,
Man panašiai yra buvę su Megane. Paieškos buvo ilgos ir nuobodžios. Atvažiuoji į servisą... kuriasi... kur nors toliau nuo serviso... nesikuria. O kame šaknys niekas negalėjo paaiškinti.
Kai bandai užvesti variklį, girdisi tik starterio inkaro klaktelėjimas ir įpurškimo siurblio tylus šlamesys.

Ieškok bėdų kontaktoriuose, užvedimo spynelėj.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Rgs 19, 2005 10:43 
Joooo... su tais kontaktais speju ir yra problema tik kur juos rast??? Nes speju, kad per nakti gauna dregmes ir pradeda durniuot...


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Šrotas
StandartinėParašytas: Pir Rgs 19, 2005 10:59 
Daugiausia šansų spynelės kontaktorius rasti šrote. Man įdėjo netgi nuo kažkokio kito automobilio modelio kontaktorius, pritaikė specas prie spynelės. Šiandien dar veikia :D

Dėl drėgmės, siūlyčiau pažvelgti po akumuliatoriumi. Ten gali būti susikaupę vandens... nežinia iš kur, bet kai ten nusausini, tai ir mašina geriau važiuoja ir kuriasi.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Rgs 19, 2005 11:39 
Nu nezinau, bet Lagunoj, ten jokio vandens nera... Viskas svaru ir grazu... Del spyneles tai abejojiu, nes spynele bloga tai neateitu kontaktas iki starterio... O dabar jis ateina... nes girdisi klektelejimas...


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Kontaktoriai
StandartinėParašytas: Pir Rgs 19, 2005 11:50 
Aš irgi pradžioj taip galvojau... Geras autoelektrikas spynelės kontaktorius tau patikrintų per 5-10min.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Rgs 19, 2005 19:48 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgp 04, 2005 15:41
Pranešimai: 1293
Miestas: Vilnius
Pas mane (R19) ta problema jau du kartus siais metais buvo, tai is savo patirties (ir kitu) galiu papasakot:
Elektrikai nuvarius pasake, kad arba spyneles kontaktine grupe, arba starteryje problema. Atvede tiesiogini pliusa iki akumo nuo starterio, kad tuo metu kai nesuka, bandyti sukti nuo akumo. Jei nuo akumo suka, o spynele ne - reiskia spynelej beda, jei nesuka ir nuo akumo, reiskia starteris.
Pas mane nesuko. Nuiminejo starteri. Buvo prognozuojama kad elektromagnetas nesudirba. Taciau isardzius paaiskejo, kad subyrejo sepeteliai ar dalis ju nuskilo (pries 4 men keista buvo) ir susiskersavo, del to kai istringa ir negali pasukti starteris. Keisciausia kas buvo pas mane, kad tuo metu kai nesuka, pabandai uzstumti masina, ir ar pavyksta ar ne - gali sukti rakteli ir masina vedasi. Kaip paaiskejo, jog stumiant starteris pasisukdavo ir prasukdavo ta atskilusi gabala sepeteliu, del to po tokiu stumdymu uzsivesdavo.

_________________
EX Lagunos '96-'00 2.0S/2.2dT/1.9dCi
EX Scenic '00 1.9dTi
EX R19 '89 1.7


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Rgs 20, 2005 08:04 
Siandien ryte vel tas pats... bet po keletos nesekmingu kartu paeme ir uzsivede... Tai gal pati neuzsivestu, jei butu angliukai kalti???
Keik sumokejai uz remonta??? Ir kur tvarkytis???


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Rgs 20, 2005 17:17 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgp 04, 2005 15:41
Pranešimai: 1293
Miestas: Vilnius
40 sepeteliai
10 sepeteliu laikiklis
95 darbas

Ukmerges 317 b


Bet kokybe likau nepatenkintas, gazo trosa ne taip pajunge, nes buvo atjunge nuimdami, dar ten kai ka biski sulauze, bet skubiai reikejo, tai ka darysi

Pas tave jei po keletos nesekmingu bandymu griebia, tai labiau tiketina kad spynelej beda. Reiktu + patikrinimui nuo starterio atsivesti

_________________
EX Lagunos '96-'00 2.0S/2.2dT/1.9dCi
EX Scenic '00 1.9dTi
EX R19 '89 1.7


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Rgs 21, 2005 08:33 
Siandien ryte uzsikure kaip bitute... Nieko nebesuprantu... Bet manau kad kazkur nekontakcina, tik kur???


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Rgs 25, 2005 22:06 
Man elektrikas nuėmęs starterį pravalė visus kontaktus ir jau pusę metų viskas chiki. Ir dar minėjo, kad kažkoks priveržėjęs buvo atsilaisvinęs po kurio kaupėsi nešvarumai.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui