Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Šeš Bal 20, 2024 04:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Laguna'06...ESP
StandartinėParašytas: Tre Lap 06, 2013 23:01 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Tre Lap 06, 2013 22:25
Pranešimai: 5
Sveiki, isigijau laguna 2006m ir pastebejau jog negalima isjungti ESP ir kiek itariu jis isvis neveikia nors borto kompas nerodo kad butu kazkoks ESP gedimas. Gal esat kas su tuom susidure ar zinot kas gali buti negerai patarkit. Is anksto dekui


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Laguna 2006 ESP
StandartinėParašytas: Ket Lap 07, 2013 00:12 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 09, 2010 16:36
Pranešimai: 2274
Miestas: marijampolė
Ar veikia ESP-išsiaiškinsi žiemą,o jį pilnai išjungti,man atrodo,kad iš viso neina.Išjungimo mygtuku galima tik truputį ''susilpninti'' jo veikimą

_________________
Tel-865901027 Amžinų variklių nėra,yra tik amžini stabdžiai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Laguna'06...ESP
StandartinėParašytas: Ket Lap 07, 2013 11:08 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Lie 13, 2010 11:47
Pranešimai: 22
Labas rytas,
as Espace 2006m. pirkau su ESP gedimu, prietaisu skydelis rode. Bandziau isjungti valdymo mygtuku tai problemos neissprende. Teko ieskoti kito, radau nuo Laguna tu paciu metu, tokiu paciu varikliu, skyresi tik vienas ABS numeris bloko - ATE10.0960-1434.3 dabar ATE10.0960-1444.3 tiko ir pritaike, pats blokas kainavo 500Lt plius darbas 200Lt. Senesniems modeliams ESP daviklis buvo atskirai ant stabdziu centrinio bloko (tai ir man pgl kebulo numery parode Sostenos katalogas), as ir nusipirkau jau, nuvaziavau y servisa paprasiau pakeisti ir tik tada isaiskejo, kad pas mane jau naujesnis variantas su ESP sistema ABS bloke. Parasyk e-pasta paieskosiu ir atsiusiu skanuota ESP daviklio detales vieta jei pas tave visdelto senesnis variantas. Paty davikly irgi turiu.

_________________
Dabar 2006m. 2.0T


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Laguna'06...ESP
StandartinėParašytas: Ket Lap 07, 2013 22:00 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Tre Lap 06, 2013 22:25
Pranešimai: 5
pas mane niekas nedega abs veikia net tokios lemputes kaip esp nera, pagal manuala paspaudus esp off mygtuka kompo ekrane turetu uzsidegt "esp deaktive" bet tai nevyksta. Kiek vazinedavau su kitom masinom kur yra esp tai jei jis veikia tai yra ir praslydimo kontrole, bet dabar to nera, tai itarimas kad esp neveikia


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Laguna'06...ESP
StandartinėParašytas: Pen Lap 08, 2013 11:43 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 09, 2007 19:11
Pranešimai: 1608
Miestas: Kaunas
TikEspace rašė:
Labas rytas,
as Espace 2006m. pirkau su ESP gedimu, prietaisu skydelis rode. Bandziau isjungti valdymo mygtuku tai problemos neissprende. Teko ieskoti kito, radau nuo Laguna tu paciu metu, tokiu paciu varikliu, skyresi tik vienas ABS numeris bloko - ATE10.0960-1434.3 dabar ATE10.0960-1444.3 tiko ir pritaike, pats blokas kainavo 500Lt plius darbas 200Lt. Senesniems modeliams ESP daviklis buvo atskirai ant stabdziu centrinio bloko (tai ir man pgl kebulo numery parode Sostenos katalogas), as ir nusipirkau jau, nuvaziavau y servisa paprasiau pakeisti ir tik tada isaiskejo, kad pas mane jau naujesnis variantas su ESP sistema ABS bloke. Parasyk e-pasta paieskosiu ir atsiusiu skanuota ESP daviklio detales vieta jei pas tave visdelto senesnis variantas. Paty davikly irgi turiu.

o kodel nusprendei is karto viska keisti? kokia klaida rode pajungus ant kompo?

_________________
VELocity & SATISfaction, 2.2 dCi Privilege


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Laguna'06...ESP
StandartinėParašytas: Tre Lap 13, 2013 00:20 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Geg 10, 2009 10:38
Pranešimai: 351
Iš ko sprendi, kad esp yra? Gal tik mygtukas užkišo skylę?

_________________
Laguna II, 1,9 dci (88) 2003


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Laguna 2006 ESP
StandartinėParašytas: Ket Lap 14, 2013 12:39 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
senux rašė:
Ar veikia ESP-išsiaiškinsi žiemą,o jį pilnai išjungti,man atrodo,kad iš viso neina.Išjungimo mygtuku galima tik truputį ''susilpninti'' jo veikimą

O vasara ESP neveikia.O kaip ten ,,susilpnina,,nelabai suprantu.senux,gal gali paiskinti.Gal gali paiskinti ESP veikimo principa.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Laguna'06...ESP
StandartinėParašytas: Ket Lap 14, 2013 19:02 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Lie 13, 2010 11:47
Pranešimai: 22
Rode butent ESP sersor fault

supersize rašė:
TikEspace rašė:
Labas rytas,
as Espace 2006m. pirkau su ESP gedimu, prietaisu skydelis rode. Bandziau isjungti valdymo mygtuku tai problemos neissprende. Teko ieskoti kito, radau nuo Laguna tu paciu metu, tokiu paciu varikliu, skyresi tik vienas ABS numeris bloko - ATE10.0960-1434.3 dabar ATE10.0960-1444.3 tiko ir pritaike, pats blokas kainavo 500Lt plius darbas 200Lt. Senesniems modeliams ESP daviklis buvo atskirai ant stabdziu centrinio bloko (tai ir man pgl kebulo numery parode Sostenos katalogas), as ir nusipirkau jau, nuvaziavau y servisa paprasiau pakeisti ir tik tada isaiskejo, kad pas mane jau naujesnis variantas su ESP sistema ABS bloke. Parasyk e-pasta paieskosiu ir atsiusiu skanuota ESP daviklio detales vieta jei pas tave visdelto senesnis variantas. Paty davikly irgi turiu.

o kodel nusprendei is karto viska keisti? kokia klaida rode pajungus ant kompo?

_________________
Dabar 2006m. 2.0T


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Laguna'06...ESP
StandartinėParašytas: Pir Gru 02, 2013 21:25 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Tre Lap 06, 2013 22:25
Pranešimai: 5
Taigi prisijunge vienas pazystamas kompa jokios klaidos nerodo tik isiaiskinom kad tas mygtukas esp off neveikia kompas rodo kad esp ijungta spaudyk kiek nori ta mygtuka visvien rodo kad ijungta o laikant prispadus mygtuka rodo kad isjungiama bet neisjungia. Reiks bandyt pakeist ta jungikli.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui