Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 18:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pir Geg 04, 2015 13:37 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 04, 2015 13:17
Pranešimai: 2
Sveiki, esu Justas ir aš visiškai žalias automobiliuose, tuo labiau kai man tik 18 metų dar, na ką ten pakeistas starteris, sankabos diskas, ir dabar dėl ko prašau jūsų pagalbos. Susidurta su problemėle, važiuojant vakare, kai jau buvo aptemusi staiga išsijūngė šviesos, nežinau kaip jos vadinasi dienos šviesos ar kaip (žalias aš dar čia.) Pradžioj galvojau, kad tai rankenėlės bėda, nes jau viena buvo sudegusi. Nustačius šviesų įjūngimo padėtį ne įki pačio galo t.y ne ant šito: Paveikslėlis , o per patį vidurį kur padėtis net nesifiksuoja: Paveikslėlis tada įsijūngia. Tai galvojau kažkas su kontaktais. Ant šios padėties: Paveikslėlis įsijūngia kaip supratau, pažibinčiai ar kaip jos vadinamos, ten tokios mažos lemputės kaip ir numerių apšvietimo, ir jos veikia.. Na kadangi mamos mašina ji pasiūlė pirkt naują rankenėlę, na nuvažiavom už 10 Eurų iš metalo laužo nusipirkom apynaują. Na apžiūrėjau sujūngiau vietoje viską tikrinau ar dega, na viskas veikė, posūkiai, garso signalas, priešrūkinės, gabaritinės, ilgosios, trumposios ir tos mažos, na visos veikė. Šiandien ryte reikiavažiuoti, sakau pažiūrėsiu kaip ten jos, ar veikia, nes pradėjo prietaisų skydelis nerodyti jog jos išvis įjūngtos. Na ūkiškai paėmiau biški trinkt per panelę mašinos atsigavo, bet poto vėl dingo, galvoju gal čia ji dėl to jog spidometro dvi lemputės perdegusios. (Nerandu laiko pasikeist.) Manau supažindinau su problema, gal kas yra susidūrę su tuo ir gali patart kur ieškot bėdos, nes dar jei įmanoma pačiam pataisyt, pas elektriką nesinori kišenių kraustyti. Lauksiu bet kokios pagalbos iš jūsų.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Geg 05, 2015 22:45 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Geg 04, 2015 13:17
Pranešimai: 2
problema išspresta. Kontaktas buvo nudegęs.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui