Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 23:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Sek Rgp 02, 2015 22:09 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Sau 07, 2010 13:56
Pranešimai: 211
Miestas: Kaunas
Pas mane sugedo atbuliniu zibintu (kartu ir parktroniku) jungiklis greiciu dezeje. Priejimas nelabai patogus, reikia nuimti akumuliatoriu, akumuliatoriaus pada ir patraukti truputi i sona kompiuterio tvirtinimo mazga. Pats jungiklis randasi greiciu dezes virsuje. Darbas uztruko apie 1 val., neskubant. Pasinaudojau rastu foto reportazu. Gal kam prireiks, idedu cia: https://www.drive2.ru/l/189981/

_________________
Renault Espace 5, Initiale Paris, 1.6dCi Bi-Turbo


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgp 03, 2015 22:45 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 01, 2009 21:17
Pranešimai: 1122
Miestas: Kapsukas
Praėjusią vasarą ir aš keičiau atbulinės eigos daviklį, tik nieko neardžiau. Kažkaip sugebėjau ranką su raktu prakišti iki daviklio, atlaisvinti seną daviklį ir pirštais jį išsukti. Tik kai reikėjo naują daviklį įsukti ir užveržti, teko gerokai pasi.....i. Vamzdinio rakto, kad ant daviklio būt galima užmaut nesuradau, tad teko paprastą žiedinį raktą padalinti į 2 dalis ir viena iš jų po mažą pasukimą įsukti daviklį iki galo. Užtrukau apie valandą :banghead: . Su ilgesniu vamzdiniu raktu gal 10-15 minučių būtų užtrukę.
Foto reportažo nepadariau :( .

_________________
Espace IV 1,9 dci 85 kw 06 m. expresion
Espace IV 1,9 dci 88 kw, 03 m. pilkas (ex)
Espace II 2.2l, LPG, 96m., LIMITED, mėlynas (EX)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Rgp 20, 2015 21:46 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Gru 08, 2006 10:36
Pranešimai: 341
Miestas: Vilnius
Sveiki, na pas mane Espace 4 2.0T kazkas panasaus, bet dar noreciau pasitikslinti pries ta daviklio keitima.Man atbulines sviesos ir tuo paciu parktronikai (pasedejus masinoje ir pazaidus begiu svirtele) isijungia kai - ijungta atbuline eiga ir siek tiek patraukiu atgal svirti, ties jau ismetimu i laisva, bet begis atbulinis jau neveikia. Man toks jausmas, kadd kazkas kazko nedaspaudzia, gal pas mane kitoje vietoje beda ???

_________________
Espace III - štai kas veze
IV Espace 2.0 T LPG dabar veza
Priimu aukas V Espace tel. 867541232


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Rgp 21, 2015 22:26 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Sau 07, 2010 13:56
Pranešimai: 211
Miestas: Kaunas
Saruns rašė:
Sveiki, na pas mane Espace 4 2.0T kazkas panasaus, bet dar noreciau pasitikslinti pries ta daviklio keitima.Man atbulines sviesos ir tuo paciu parktronikai (pasedejus masinoje ir pazaidus begiu svirtele) isijungia kai - ijungta atbuline eiga ir siek tiek patraukiu atgal svirti, ties jau ismetimu i laisva, bet begis atbulinis jau neveikia. Man toks jausmas, kadd kazkas kazko nedaspaudzia, gal pas mane kitoje vietoje beda ???

Greiciausiai toje pacioje vietje - jungiklyje. Originaliame jungiklyje (as ji isradziau) susidevi pkatmasine plokstele (nudyla), kuri nuspaudzia kontaktus. Nebandziau tvarkyti, pirkau nauja(17 eur.) ir pakeiciau,nors po poros dienu ir tas naujas sugedo. Susitvarkiau, buvo kontaktas presuotas islekes.

_________________
Renault Espace 5, Initiale Paris, 1.6dCi Bi-Turbo


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Rgs 20, 2015 16:49 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Lie 19, 2012 10:11
Pranešimai: 13
Pas mane espace Iv 2004m. Problema tokia: jungi posiki i desine, nuolatinis pypsejimas pasigirsta(lyg parktroniku) ir pypsi nuolatiniu garsu. Toliau parktronikai taip pat neveikia. Cia ta pati problema kaip zmogus rase pirmam poste?:)p.s. Atbulinis begis taip pat nesviecia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgs 21, 2015 12:22 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Sau 07, 2010 13:56
Pranešimai: 211
Miestas: Kaunas
Jigiritsu rašė:
Pas mane espace Iv 2004m. Problema tokia: jungi posiki i desine, nuolatinis pypsejimas pasigirsta(lyg parktroniku) ir pypsi nuolatiniu garsu. Toliau parktronikai taip pat neveikia. Cia ta pati problema kaip zmogus rase pirmam poste?:)p.s. Atbulinis begis taip pat nesviecia.

Jeigu atbulines sviesos neisijungia ir jungiant atbuline pavara nepasigirsta trumpo pyptelejimo ( kad isijunge parktronikai) - problema greiciausiai bus jungiklyje greiciu dezeje. Gali buti ir saugiklis kaltas, bet maza tikimybe. O kas del pypsejimo ijungus desini posuki ( o kai kairys jungiamas irgi?) tai nelabai cia yra rysio su parktroniku grandinemis, nebent galinese lempose nera gero mases kontakto, ko pasekoje susidaro kazkokie parazitiniai rysiai per kitas grandines. O pypsi tik kai ijungtas atbulinis ar bet kada ijungus posuki?

_________________
Renault Espace 5, Initiale Paris, 1.6dCi Bi-Turbo


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgs 21, 2015 18:03 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Lie 19, 2012 10:11
Pranešimai: 13
arturas101 rašė:
Jigiritsu rašė:
Pas mane espace Iv 2004m. Problema tokia: jungi posiki i desine, nuolatinis pypsejimas pasigirsta(lyg parktroniku) ir pypsi nuolatiniu garsu. Toliau parktronikai taip pat neveikia. Cia ta pati problema kaip zmogus rase pirmam poste?:)p.s. Atbulinis begis taip pat nesviecia.

Jeigu atbulines sviesos neisijungia ir jungiant atbuline pavara nepasigirsta trumpo pyptelejimo ( kad isijunge parktronikai) - problema greiciausiai bus jungiklyje greiciu dezeje. Gali buti ir saugiklis kaltas, bet maza tikimybe. O kas del pypsejimo ijungus desini posuki ( o kai kairys jungiamas irgi?) tai nelabai cia yra rysio su parktroniku grandinemis, nebent galinese lempose nera gero mases kontakto, ko pasekoje susidaro kazkokie parazitiniai rysiai per kitas grandines. O pypsi tik kai ijungtas atbulinis ar bet kada ijungus posuki?

Jungiant atbulini - pasigirsta parktroniku garsas.
Del pypsejimo desinio posukio tai parktroniku garsas toks. Sekundes gal toks pypalas. Kairi posuki jungiant - viskas gerai. Pypsi kai ijungtas desininis posukis, nesviecia atbulinis ir jungiant atbulini uzsidega desines puses posukis skydely trumpam.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgs 21, 2015 19:38 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Gru 08, 2006 10:36
Pranešimai: 341
Miestas: Vilnius
Na jo, pasikeiciau siandien atbulines eigos davikli, tai is tikruju nieko nuimineti nereikia, sudetingiausia turbut buvo fishke atjungti.
Daviklis su nuolaida 6 eur, pakeitimas 5 eur.

_________________
Espace III - štai kas veze
IV Espace 2.0 T LPG dabar veza
Priimu aukas V Espace tel. 867541232


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgs 21, 2015 19:51 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Sau 07, 2010 13:56
Pranešimai: 211
Miestas: Kaunas
Jeigu atbulines sviesos neisijungia ir jungiant atbuline pavara nepasigirsta trumpo pyptelejimo ( kad isijunge parktronikai) - problema greiciausiai bus jungiklyje greiciu dezeje. Gali buti ir saugiklis kaltas, bet maza tikimybe. O kas del pypsejimo ijungus desini posuki ( o kai kairys jungiamas irgi?) tai nelabai cia yra rysio su parktroniku grandinemis, nebent galinese lempose nera gero mases kontakto, ko pasekoje susidaro kazkokie parazitiniai rysiai per kitas grandines. O pypsi tik kai ijungtas atbulinis ar bet kada ijungus posuki?[/quote]
Jungiant atbulini - pasigirsta parktroniku garsas.
Del pypsejimo desinio posukio tai parktroniku garsas toks. Sekundes gal toks pypalas. Kairi posuki jungiant - viskas gerai. Pypsi kai ijungtas desininis posukis, nesviecia atbulinis ir jungiant atbulini uzsidega desines puses posukis skydely trumpam.[/quote]


Nelabai smagu. Aiskumo nedaug. Pradzioje galiniuose zibintuose pasitikrink laidus ir ju jungtis.Jei ten viskas normaliai, siulyciau bandyti pasitikrinti jungikli, jo neisimant. Bet reikes nuimti akuma, kad prie jo prieitum su testeriu. Ten trys kontaktai. Jungiant atbuline pavara, vidutinis kontaktas su vienu is soniniu susijungia pastoviai, o kitas soninis susijungia trumpam, jungiant pavara ( tada pasigirsta tas trumpas pyptelejimas parktroniku). Toka ispudis kad tas trumpas kontaktas veikia. Neaisku kaip su pastoviu.Gal ten problema. Bet jeii viskas kontaktuoja, kaip parasiau auksciau - ziureti reikia galiniu zibintu grandines.

_________________
Renault Espace 5, Initiale Paris, 1.6dCi Bi-Turbo


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui