Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Šeš Bal 27, 2024 13:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ant Lap 13, 2007 14:37 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bal 13, 2004 19:56
Pranešimai: 854
Miestas: Kaunas, Laguna RXE '95
drawgas rašė:
dar viena fyske yra po vairuotojo slenksciu - tos reik nepamirst, nes as visas istikrinau - kaip nesyla, taip nesyla, po to paaiskejo, kad po vairuotojo slenkscio apdaila dar viena fyske, tai ten ir buvo nukepe viskas

o veidrodziai silo?

_________________
Laguna RXE '95


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lap 16, 2007 11:06 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 06, 2007 13:26
Pranešimai: 646
Miestas: Vilnius
pas mane nesildomi stikliukai ten, tai nezinau, bet kaip ziurejau, tai butu sile, nes i veidrodzius laidas atsiskiria dar pries patekdamas po slenkscio apdaila

_________________
Ranault Laguna I ph2 00m 2.0 16V Concorde - *** 608
Renault Laguna I ph2 99m 1.6 16V - ANE *** - parduota
M&M
drawgas.lt | RenaultFan | mob nr: 860669736


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lap 16, 2007 23:49 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lie 10, 2006 19:34
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
cia anksciau buvau rases,kad neveikia niekaip galinis sildymas,jau buvau besiruosias pas elektrikus varyt,bet matyt issigando laguna ir pradejo veikt sildymas kuo geriausiai,jau kelias savaites veikia :) idomi ta masina laguna

_________________
Laguna RXE 96m. 2.0litr +dujos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Lap 17, 2007 19:08 
Wygis rašė:
cia anksciau buvau rases,kad neveikia niekaip galinis sildymas,jau buvau besiruosias pas elektrikus varyt,bet matyt issigando laguna ir pradejo veikt sildymas kuo geriausiai,jau kelias savaites veikia :) idomi ta masina laguna


oj kad pas mane tokie stebuklai vyktu :D buvo ir pas elektrika nuvaryta bet zmogu matesi pagirios kankino labai tai nieko ten jis nepadare, sake kad laidas bus uzluzes tai labai nepralinksimo, bet snd garaze prasiardziau ten bagazinej kur laidai sueina pasirodo fiskej laidai nekontaktavo, db vel viskas syla :) 8)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lap 18, 2007 18:43 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Rgp 15, 2005 11:05
Pranešimai: 145
Problema tokia:
Laguna I ph2, galinis langas pakeistas nuo Laguna I ph1:
ph2 lango sildymo pajungimai skiriasi nuo ph1.
ph1-bagazines dangtyje kaireje 2 kistukai
ph2-bagazines dangtyje kaireje 1 kistukas bei ant pacio stiklo prie siulelio kistukas, kuriame buvo pajungta radijos antena (idomu ar vienas siulelis ar visi?) O ph1 stiklas be antenos.
Bandziau atsekti ir pamegint pajungti, bet nieko nesigavo.
Nuo radijos antenos stiprintuvo iseina raudonas laidelis, kuris buvo pajungtas i stiklo siuleli. Itampos nematavau. Nuspaudus sildymo knopke, rele suklaksi. Veidrodeliu sildymas veikia.
Gal iseitu kitaip pajungti? :)

_________________
Audi A4 Avant 2.8 30v 142kW
Renault Laguna Twinturbo, V8 400AG


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lap 20, 2007 09:29 
Sveiki,
Kaip reikia su testeriu patikrinti ar yra srove fiskeje geltonoje.Kur testerio laidus jungti?Aisku kad prie balto storo laido viena gala o kur kita prie korpuso ar prie kito kokio laido?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lap 23, 2007 00:19 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
AMB rašė:
Sveiki,
Kaip reikia su testeriu patikrinti ar yra srove fiskeje geltonoje.Kur testerio laidus jungti?Aisku kad prie balto storo laido viena gala o kur kita prie korpuso ar prie kito kokio laido?

:shock: :shock: :shock: Manau,kad nesugebesi rasti defekto.Tau bus sunku.Nesikankink.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lap 23, 2007 22:23 
Jei paiskintum suprasciau.Zinoma jei sugebetum protingai paaiskinti.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lap 29, 2007 23:21 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lie 31, 2006 10:16
Pranešimai: 103
Miestas: vilnius
tai kaip suprantu jei neveikia nei veidrodėlių nei galinio stiklo šildymas, o rėlė klaksi tai problema kažkur pačiam bloke? :oops:

_________________
Buvo Laguna, 94 m. 2 L, RXT.
Yra Laguna, 97 m. 2L, v16, RXT, white
Keletas parduodamu renault daliu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lap 30, 2007 11:57 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Rgs 06, 2007 13:26
Pranešimai: 646
Miestas: Vilnius
da_mul rašė:
tai kaip suprantu jei neveikia nei veidrodėlių nei galinio stiklo šildymas, o rėlė klaksi tai problema kažkur pačiam bloke? :oops:

fyskes tikrink, bus kuri nukepus

_________________
Ranault Laguna I ph2 00m 2.0 16V Concorde - *** 608
Renault Laguna I ph2 99m 1.6 16V - ANE *** - parduota
M&M
drawgas.lt | RenaultFan | mob nr: 860669736


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Lap 30, 2007 18:34 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lie 31, 2006 10:16
Pranešimai: 103
Miestas: vilnius
drawgas rašė:
da_mul rašė:
tai kaip suprantu jei neveikia nei veidrodėlių nei galinio stiklo šildymas, o rėlė klaksi tai problema kažkur pačiam bloke? :oops:

fyskes tikrink, bus kuri nukepus

jauciu teks ryt lyst ir ieskoti kas ir kur nes jau nusibodo tas rasojantis galinis langas

_________________
Buvo Laguna, 94 m. 2 L, RXT.
Yra Laguna, 97 m. 2L, v16, RXT, white
Keletas parduodamu renault daliu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Gru 01, 2007 11:14 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lie 31, 2006 10:16
Pranešimai: 103
Miestas: vilnius
o kaip nusiima tas reliu blokas?
perziurejau tos fiskes kontaktus kurioje ein laidas i galini langa, viskas ciki, prasiskambijau patį laidą ir tas gyvas, rėlė kvaksi, saugikliai irgi visi sveiki, peržiūrėjau ir mažus ir tuos kurie yr prie rėlių..

_________________
Buvo Laguna, 94 m. 2 L, RXT.
Yra Laguna, 97 m. 2L, v16, RXT, white
Keletas parduodamu renault daliu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 14, 2008 15:05 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Sek Rgs 10, 2006 15:52
Pranešimai: 14
Miestas: Vilnius
Sveiki chebra, turiu ta pačia problema. Pirmai sudege kontaktai bagažinėje, nukirpau ir sulitavau ant tiesiuju, po to sudegė jungtis prie koju, pakeičiau jungti, pasidžiaugiau viena diena...vel sudegė??? :banghead: Raskila, gal patarsi ka daryt??? :)

_________________
Renault Espace 2,2 DCI 2004, Vilnius


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Sau 15, 2008 15:22 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lie 10, 2006 19:34
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
Sveiki,tokia problema,galinio lango apsildymas veikia,bet pastebejau,kad veidrodeliai nenori silt,saugikli patikrinau,geras,o daugiau nezinau,del ko cia neveikia,pas visus problema su galiniu langu,o pas mane atvirksciai,kame saknys?

_________________
Laguna RXE 96m. 2.0litr +dujos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Sau 15, 2008 15:36 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgs 09, 2006 22:57
Pranešimai: 889
Miestas: Kaunas
sirius rašė:
Pas mane lagunoje taip pat susvilusi geltona jungtis. Tai ka dabar patartumete daryti norint atstatyti stiklo apsildyma?


pas mane kai buvo susvilus as ta fiske isvis ispjoviau velniop ir sujungiau tesiogiai :), nes ta fiske kaskokia uzklijuota ar uzlydita man jos niekaip nejo isardyti :)

_________________
Laguna 2005 1,9l 81kW


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Sau 15, 2008 15:38 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgs 09, 2006 22:57
Pranešimai: 889
Miestas: Kaunas
AMB rašė:
Jei paiskintum suprasciau.Zinoma jei sugebetum protingai paaiskinti.


:) tai kai tikrini su testeriu (nu ziurint kokiu) as tikrinau su tuo atsuktuvu kur sviecia :) tai ji kisi i fiske prie kontakti, o laida su zniplem jungi kur prie metalo, as jungiau prie bagazines amortiko :)

_________________
Laguna 2005 1,9l 81kW


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Sau 18, 2008 17:14 
Dekui uz paaiskinima.
Radau gedima,fiske nukepusi.Niekaip negaliu istraukti balto storo laido.Bijau sulauzyti visa fiske.Gal ta fiske kaip nors issiardo?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Vas 03, 2008 00:58 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lie 10, 2006 19:34
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
taigi,pasidziaugiau stebuklingai atsiradusiu sildymu po veliniu kokius du menesius ir vel sildymas dingo :( oi ta laguna,ziuriu, silpnai prancuzai ja pagamino ypac kas su sildymu susija,ir galinis streikuoja,ir salono sildymas,tiksliau peciukas streikuoja....na bet griztant prie problemos,tai man ta pati problema yra kaip preis du menesius,viskas tikrinta ir yra aisku,kad srove uzstringa komutaciniame bloke,paciame bloke kontaktas B2 yra uzsioksidaves,matosi nuo itampos gal pasviles truputi,kaip ir pati geltona fiske,taigi buvau siek tiek atstumes ta komutacini bloka,tai jo virsuje dar belenkiek jungciu yra, ir pagal mano matyta vaizda,taip iseina,kad paciame komutaciniame bloke yra gal mikroschema kokia,nes nesutampa fiskes virsuje ir apacioje to bloko,tai ka patarsit daryt,nesinoretu jo visai ardyt,beto as dar bandziau su dilde apvalyt ta uzsioksidavusi kontakta,bet nieko,vistiek sroves nera...noriu pridurt,kad is fiskes geltonos iki galionio lango srove eina,taip kad jokie saugikliai po bagazines apmusalais nukepe nera. Beto,galvojau,gal pacioje klimoje kazkas negerai,nuo jos neateina gal srove,bet mygtuko lempute uzsidega ir rele suklapsi,reiskias klima atkrenta. taigi,ka dabr daryt su tuo komutaciniu bloku ir ta apsvilusia jungtim jame?
Prikabintas failas:
Failo aprašymas: cia matome nustumta komutacini bloka,matosi kelios reles ir dar daug ivairiu jungciu to bloko virsuje
visas blokas.JPG
visas blokas.JPG [ 58.33 KiB | Peržiūrėta 5011 kartus(ų) ]
Prikabintas failas:
Failo aprašymas: cia matome komutaciniame bloke ta uzsioksidavusia jungti B2 (vaizdas is bloko apacios)
jungtis pasvilus.JPG
jungtis pasvilus.JPG [ 42.87 KiB | Peržiūrėta 5008 kartus(ų) ]
Prikabintas failas:
Failo aprašymas: cia kur yra raudonai apibrauktos fiskes,tai po jomis yra grynai ta geltona fiske su uzsioksidavusiu kontaktu, tik nesuprantu,kodel fiskes virsuje matosi jungtos horizontaliai,o apacioje bloko vertikaliai, persasi mimtis,kad paciame bloke dar yra kokia nors mikroschema
is virsaus.JPG
is virsaus.JPG [ 48.58 KiB | Peržiūrėta 5007 kartus(ų) ]

_________________
Laguna RXE 96m. 2.0litr +dujos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Vas 03, 2008 11:49 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 15, 2006 14:01
Pranešimai: 270
Miestas: Kaunas - Vilnius
B2 ir B3 pačiam bloke turėtų būti sujungtos lygiagrečiai, tai pamatuok įtampą ant B3 ( jei įjungus šildymą atsiranda 12V tai reiškia, kad bloko plokštėj B2 lydvietė bloga, ar takelis nudegęs. Jei 12V neatsiranda - žiūrėk lango šildymo relę. Jei relė gera ir valdymo signalas jai paduodamas, teks ardyt bloką - gali būti nukepęs plokštės takelis).
Jeigu B3 išvade įtampa komutuojasi - gali BALTĄ STORĄ (šildymo) laidą fiškėje perkelti ant B3 kontakto. Bet geriausia - sutvarkyti, kad įtampa būtų ir B2 ir B3 kontaktuose ir tada BALTĄ STORĄ laidą pajungti i abu šiuos kontaktus - garantuoju, fiškė daugiau nebesvils.
Būtinai įsitikink, kad B2 ir B3 yra sujungti lygiagrečiai!!! Priešingu atveju, gali ką nors sudegint.

Komutaciniame bloke mikroschemų nėra.

(p.s. Devynis kartus pamatuok, dešimtą - pjauk)

_________________
Laguna II ph2, 1,9 dCi
Laguna I ph2, 1,9 dTi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Vas 03, 2008 12:41 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lie 10, 2006 19:34
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
o tas "pajungta lygiagreciai", tai tipo,kai ijungi sildyma itampa turi atsirast ir B2 ir B3 kontakte? Jei taip bus,tai kaip reikia pajungt lygegreciai,is to storo balto laido dar dajungt viena laida nuo jo iki B3 kontakto per fiske? O jei nebus nei viename kontakte itampos,tai reikes ta bloka ardyt,kazkaip nesinori,reiks jauciu jau tada elektrikui varyt,nors ne daug tos ziemos liko,koks menesiukas dar,vasara vistiek nereik to lango sildyt :)

_________________
Laguna RXE 96m. 2.0litr +dujos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Vas 03, 2008 12:46 
as gal biski ne i tema paklausiu :oops: bet cia susije :D pas mane safranej tos juosteles sildo tik puse priekinio stiklo(nuo vairuotojo puses iki veidrodelio) ar taip turi buti ar pas mane kas neveikia nor stos juosteles yra visame lange ne iki puses o syla tik puse


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Vas 03, 2008 12:49 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lie 10, 2006 19:34
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
gisas rašė:
as gal biski ne i tema paklausiu :oops: bet cia susije :D pas mane safranej tos juosteles sildo tik puse priekinio stiklo(nuo vairuotojo puses iki veidrodelio) ar taip turi buti ar pas mane kas neveikia nor stos juosteles yra visame lange ne iki puses o syla tik puse


nors pas mane nera tokiu pribambasu,o gaila, manau kad siaip turetu sildyt per visa langa,o nesyla gal del to,kad matyt kazkur per vidury yra nutrukes laidukas apsildymo ir nebeina itampa

_________________
Laguna RXE 96m. 2.0litr +dujos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Vas 03, 2008 12:59 
Wygis rašė:
gisas rašė:
as gal biski ne i tema paklausiu :oops: bet cia susije :D pas mane safranej tos juosteles sildo tik puse priekinio stiklo(nuo vairuotojo puses iki veidrodelio) ar taip turi buti ar pas mane kas neveikia nor stos juosteles yra visame lange ne iki puses o syla tik puse


nors pas mane nera tokiu pribambasu,o gaila, manau kad siaip turetu sildyt per visa langa,o nesyla gal del to,kad matyt kazkur per vidury yra nutrukes laidukas apsildymo ir nebeina itampa

as ir taip galvojau jog nudeges siuliukas. Bet kadangi mano specialybe su tuo susijusi tai pagalvojau is kitos puses. jei nudege vienas siuliukas turejo nutraukti visa grandine ir nesilti visas langas nors dar nesiaiskinau kokiu principu ten isvedziotos tos juosteles


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Vas 03, 2008 13:10 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 15, 2006 14:01
Pranešimai: 270
Miestas: Kaunas - Vilnius
Wygis rašė:
o tas "pajungta lygiagreciai", tai tipo,kai ijungi sildyma itampa turi atsirast ir B2 ir B3 kontakte?

Taip, turi atsirast abiejuose. Jei matuosi varžą tarp jų - turi rodyti 0 (trumpą jungimą)

Wygis rašė:
Jei taip bus,tai kaip reikia pajungt lygegreciai,is to storo balto laido dar dajungt viena laida nuo jo iki B3 kontakto per fiske?

Taip, teisingai mąstai.

Wygis rašė:
O jei nebus nei viename kontakte itampos,tai reikes ta bloka ardyt


Relė stovi komutaciniame bloke. Jei nebus įtampos B2 (B3) - reikia patikrint ar ateina relei valdymo signalas (įtampa). Jei ateina - ardai komutacinį bloką. Jei ne - tikrini ar ACC blokas (arba šildymo įjungimo mygtukas) duoda valdymo įtampą.

Dar noriu pastebėti, kad, mano manymu, kontaktai apie kuriuos mes kalbam yra ne B2 ir B3 - o A2 ir A3. Prie mašinos tingiu eit, o manualas rašo, kad A2 - galinio lango šildymas, A3 - nenaudojamas (bet realiai tai yra užlygiagretinti).

_________________
Laguna II ph2, 1,9 dCi
Laguna I ph2, 1,9 dTi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Vas 03, 2008 13:13 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lie 10, 2006 19:34
Pranešimai: 63
Miestas: Kaunas
dekui uz atsakymus,bandysim knistis toliau :wink:

_________________
Laguna RXE 96m. 2.0litr +dujos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Vas 03, 2008 13:24 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 15, 2006 14:01
Pranešimai: 270
Miestas: Kaunas - Vilnius
gisas rašė:
as ir taip galvojau jog nudeges siuliukas. Bet kadangi mano specialybe su tuo susijusi tai pagalvojau is kitos puses. jei nudege vienas siuliukas turejo nutraukti visa grandine ir nesilti visas langas nors dar nesiaiskinau kokiu principu ten isvedziotos tos juosteles


Lagunoj yra taip (Safrane turėtų būti tas pats) : priekinio lango šildymas padalintas į dvi dalis. Abiems maitinimas paduodamas nuo vienos relės.
Kadangi tau viena pusė šyla, tai reikia patikrinti nešylančios pusės jungtis (kur paduodama 12V ir kur jungiasi į "masę"). Jos yra stiko apačioj. Reikia nusiardyti plastmases (gal užteks tik pakelt jas).

_________________
Laguna II ph2, 1,9 dCi
Laguna I ph2, 1,9 dTi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Vas 03, 2008 13:38 
nors pas mane nera tokiu pribambasu,o gaila, manau kad siaip turetu sildyt per visa langa,o nesyla gal del to,kad matyt kazkur per vidury yra nutrukes laidukas apsildymo ir nebeina itampa[/quote]
as ir taip galvojau jog nudeges siuliukas. Bet kadangi mano specialybe su tuo susijusi tai pagalvojau is kitos puses. jei nudege vienas siuliukas turejo nutraukti visa grandine ir nesilti visas langas nors dar nesiaiskinau kokiu principu ten isvedziotos tos juosteles[/quote]

Lagunoj yra taip (Safrane turėtų būti tas pats) : priekinio lango šildymas padalintas į dvi dalis. Abiems maitinimas paduodamas nuo vienos relės.
Kadangi tau viena pusė šyla, tai reikia patikrinti nešylančios pusės jungtis (kur paduodama 12V ir kur jungiasi į "masę"). Jos yra stiko apačioj. Reikia nusiardyti plastmases (gal užteks tik pakelt jas).[/quote]
dekui :victory:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Vas 04, 2008 23:03 
Prieš metus ir mano Lagunoje buvo nutikęs toks atvejis. Nuvažiavau pas elektriką prie " Žalgirio"
stadiono. Jis pasakė,kad už žinias reikia mokėti. Po to atlenkė bagažinėje kairės pusės apdailą, ant jungties surado šildymo laidą, nugrandęs izoliaciją prilitavo skersę- trumpai tariant, apėjo jungtį, kurioje buvo susvilę kontaktai. Apsuko galus izoliacine juosta ir neliko problemos. Langas
kaista iki dabar.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Kov 28, 2008 11:12 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bal 13, 2004 19:56
Pranešimai: 854
Miestas: Kaunas, Laguna RXE '95
O man tokia juokinga problema. Eme nesilt. Ppas tevus perejau visa sistema. Susviles laidas yra bet pradejo veikt. Po keik laiko vel nebeveikia. Paklibini kontaktus prie lango - vel veikia. Galiausiai vel nebeveike.
Per velykas zaidziau su testeriu. Jei atjuntas kontaktas su stiklu - rodo 12, tik prilieti, itampa nukrinta. Nesamone kazkokia.
Zaidziau, bandziau ta susvilusi laida klibint. Nezinau ar susije, bet itampa atsirado, ir sildumas veike iki vakar. ką aš žinau ar cia tas laidas kaltas ar kas nors daugiau...

_________________
Laguna RXE '95


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Geg 21, 2008 23:52 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 06, 2006 14:36
Pranešimai: 223
Miestas: vilnius
va pas mane tokia beda iki jungties bagazinej ateidavo 12V o uz jos nera pajungiau nukirpes laidus viskas liux patikrinau po pajungimo nera jau12V bet rele klaksi jungtis tvarkinga priekyje kur yra tas saygiklis paciam bloke tikrai nera neradau gal kur ne bloke? ka pasiulysit? :mrgreen:

_________________
Renault Laguna 2.2DT 99m


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui