Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 15:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pir Sau 28, 2008 14:28 
Laba diena pas mane lagūnoje užsidegė ABS, SERV ir STOP.gal kas buvot susidure su šia problema, kaip ja isprendėt.LAGUNA phII dyzelis.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 28, 2008 14:33 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Lie 08, 2005 15:54
Pranešimai: 156
Miestas: Vilnius
Kalganciam variante budavo taip... bet tik kartais.

Pradzioj sako "Nestabdyk staigiai" po kiek laiko "ABS neveikia, taciau standartinai stabdziai veikia" uzsidega abs ir serv. po kiek laiko sako "sustabdyk tacka" ir uzsidega dar stop. taciau viskas sekmingai funkcionuodavo. o is naujo uzkurus masina viskas norma.

Reik ziuret kontaktus, stabdziu skyscio lygi ir ka specai patars.

_________________
yra:
VW TOURAN '05 2.0L 103kW Highline

buvo:
Laguna I ph1 RN '95 2.0L 8v
Laguna I ph2 RXT '99 2.0L 8v APD


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 28, 2008 14:55 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 10:49
Pranešimai: 2684
Miestas: Šiauliai
Gal laikas stabziu kaladeles pasikeisti? :roll:

_________________
Audi A6, 2005, 3.0 TDI, 165 kw, GCF ***
Renault Safrane phII 98" 2.5 RXT, 20 valve, DTU ***
Renault Safrane phI 94" 2.2 Si,HSF ***


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 28, 2008 15:09 
Mariuks rašė:
Laba diena pas mane lagūnoje užsidegė ABS, SERV ir STOP.gal kas buvot susidure su šia problema, kaip ja isprendėt.LAGUNA phII dyzelis.



Anksčiau degdavo tik pašalus ABS ir SERV, dabar dega pastoviai ir dar stop su rankinio klaustuku.Sakau gal daviklis ABS numirė.Nes kaladėlės ir stbdžiu skystis ok.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 28, 2008 15:47 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Gru 08, 2005 13:37
Pranešimai: 247
Miestas: AUKŠTAITIJA
Mariuks rašė:
Mariuks rašė:
Laba diena pas mane lagūnoje užsidegė ABS, SERV ir STOP.gal kas buvot susidure su šia problema, kaip ja isprendėt.LAGUNA phII dyzelis.



Anksčiau degdavo tik pašalus ABS ir SERV, dabar dega pastoviai ir dar stop su rankinio klaustuku.Sakau gal daviklis ABS numirė.Nes kaladėlės ir stbdžiu skystis ok.

Palauk kol baigsis šlapi keliai ir tik tada jei liks problema ieškok gedimų

_________________
SIDABRINĖ LAGUNA 1996m.
865043223
GREITAI VAŽIUOSI, LĖTAI NEŠ.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Sau 29, 2008 19:10 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 12, 2006 23:27
Pranešimai: 552
Miestas: Siauliai-Telsiai
Mariuks rašė:
Mariuks rašė:
Laba diena pas mane lagūnoje užsidegė ABS, SERV ir STOP.gal kas buvot susidure su šia problema, kaip ja isprendėt.LAGUNA phII dyzelis.



Anksčiau degdavo tik pašalus ABS ir SERV, dabar dega pastoviai ir dar stop su rankinio klaustuku.Sakau gal daviklis ABS numirė.Nes kaladėlės ir stbdžiu skystis ok.

man tas pats nutiko pries kelias dienas uzsidege visos 4 lempeckos uzgesinau vaikli vel uzvedziau nebesviecia tikekimemes nieko blogo nebenutiks :?

_________________
Renault Laguna ph2 '99
1.6 16V 79kW K4M RT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Sau 30, 2008 10:37 
jei vaziuojant uzsidega rankinio lempute tikrinkite stabdziu skysti, greiciausiai jo nepakanka.....


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Sau 30, 2008 11:25 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 15, 2006 14:01
Pranešimai: 270
Miestas: Kaunas - Vilnius
Mariuks rašė:
Mariuks rašė:
Laba diena pas mane lagūnoje užsidegė ABS, SERV ir STOP.gal kas buvot susidure su šia problema, kaip ja isprendėt.LAGUNA phII dyzelis.


Anksčiau degdavo tik pašalus ABS ir SERV, dabar dega pastoviai ir dar stop su rankinio klaustuku.Sakau gal daviklis ABS numirė.Nes kaladėlės ir stbdžiu skystis ok.


Pirma, ką reikėtų padaryti, tai nuresetinti kompus (gal jie "gliučina") - tiesiog atjungi akumą (prieš atjungdamas pasitikrink ar turi mago kodą), palauki ir vėl prijungi. Užsikuri, pravažiuoji keletą km ir žiūri - jei pasitaisė, tai OK, jei ne - važiuoji, kad nuskaitytų klaidas - tada jau bus galima daryti kažkokias išvadas.
(p.s. šiaip tai turėtų čia panašu į kontaktų mokslą, bet gali būti ir ABS kompo gedimas. Blogybė ta, kad reikia tikrinti visas ABS jungtis ir laidus. Bet tai neracionalu ir po tokių tikrinimų dažnai pridaroma dar daugiau bėdų. Todėl ir siūlau būtent tokią veiksmų seką)

_________________
Laguna II ph2, 1,9 dCi
Laguna I ph2, 1,9 dTi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Sau 31, 2008 10:38 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
"ABS" ir "Serv" pas lagunas dega dažnai dėl galinių stabdžių ABS daviklių prijungimo kontaktų peršlapimo :!: Tie kontaktai yra po mašinos dugnu ir visas purvas ir vanduo patenka ant jų. Nors ten jungtis padaryta gana gudriai, bet prasidėjus žieminėms pliurzėms, to dažnai nepakanka. Aš darau papildomą izoliaciją ir net per didžiausius purvus neturiu problemų.
Darau taip - paimu polietileno juostą, kuri gerokai platesnė už ABS jungties ilgį, ir apvynioju DAUG sluoksnių tą jungtį. Polietileno galus KELIS kartus apsuku nestoru variniu laideliu (kad nesurūdytų). Prieš izoliuojant, žinoma, būtina švariai išvalyti kontaktų lizdą. Galima papurkšti kokio nors birzgalo kontaktams. Tik reikia stengtis, kad purškalas nepatektų ant guminių tarpinių (žiedų) - jie labai jautrūs naftos produktams. Aš užpurškiau WD40 ir žiedai labai išsipūtė, net netelpa į kontakto lizdą :evil: :evil:
Po tokios papildomos izoliacijos jau antra žiema neturiu jokių problemų. O pirmą žiemą ilgai vargau, kol atradau kas čia kaltas :lol: :lol:

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Gru 31, 2008 10:02 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 23, 2007 21:17
Pranešimai: 637
Miestas: Klaipėda
jei nesunku tai pasakyk kur tos jungtys yra? ar ten kur susijungia plonesnis laidelis su storesniu ateiinanciu nuo daviklio? nes cia mano drauges lagunai pradejo serv ir abs degti...

_________________
Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP(DPF), EGR programavimas, chiptuning. +370 670 576trys8


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Sau 07, 2009 01:54 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Sau 07, 2009 01:29
Pranešimai: 7
Miestas: Plunge
Man ABS ir servis uszidege dar tada kai nebuvo nei sniego nei slapia. man jie diginedavo laikas nuo laiko. seniau praeidavo kai uzkures paigydavau stabzio pedala. ant galo nepadejo ir tas, bet kartais jie atsirada bet trumpam ir vel diksna. kai nuvariau y servisa pasake kad kontaktai yra tvarkoje. kas dar galetu buto, nes ziema be abs apasna vazinet be ju. is anksto aciu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Sau 07, 2009 03:33 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgs 20, 2008 13:46
Pranešimai: 1598
Miestas: Siauliai - mazeikiai
man buvo uzsideges vaziuojant STOP kiek susiskambinau su savo draugu(meistriuku) tai iskarto pasake kad dirzeli zeciau, akuriat nutrukes buvo..

_________________
NOW: Audi a6 c4 2,5TDI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Sau 07, 2009 20:35 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 23, 2007 21:17
Pranešimai: 637
Miestas: Klaipėda
kox dar dirzelis? :shock:

_________________
Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP(DPF), EGR programavimas, chiptuning. +370 670 576trys8


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Sau 08, 2009 09:18 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Erkanas rašė:
kox dar dirzelis? :shock:


Nebuvo akumuliatoriaus krovimo. :D :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 25, 2009 12:07 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Sau 20, 2009 19:02
Pranešimai: 320
Miestas: ES
sweiki.noriu prikelti sia tema.vakar man uzsidege SERV ir ABS.abs neveikia.nepadejo ir akumo atjungimas.galbut bus nusproges abs daviklis.kaip issiaiskinti kuris nevarant diagnostikai.nesinori papildomu islaidu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 25, 2009 13:07 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
2008 12 31 , 10:02 pasigyriau, kad neturiu problemų... :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: Ir pagal kiaulystės dėsnį vasario pradžioj vėl ėmė darytis tos pačios nesamonės - dega ABS ir SERV. Dabar, žinodamas kur pakastas šuva (užpakalinių ratų ABS jungtys), pirmiausiai susiradau geras kontaktinių jungčių tarpines (pas lokajatą), ir tik tada užsiėmiau tvarkymu. Mano iš polietileno juostos padaryta "hidroizoliacija" per dvi žiemas visgi permirko :( Šį kartą vėl viską sausai iššluosčiau, užpurškiau kontaktams skirto birzgalo, pakeičiau guminius žiedelius (tarpines) ir apvyniojau "mėlyna" :mrgreen: izoliacine juosta. Kad galas neatsivyniotų, dar aprišau varine vielyte.
Po remonto ABS iš karto susitvarkė ir iki šiol puikiai veikia. Dabar žiūrėsim, kiek laikys naujo tipo "hidroizoliacija"

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Vas 25, 2009 13:45 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Sau 20, 2009 19:02
Pranešimai: 320
Miestas: ES
vvv rašė:
2008 12 31 , 10:02 pasigyriau, kad neturiu problemų... :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: Ir pagal kiaulystės dėsnį vasario pradžioj vėl ėmė darytis tos pačios nesamonės - dega ABS ir SERV. Dabar, žinodamas kur pakastas šuva (užpakalinių ratų ABS jungtys), pirmiausiai susiradau geras kontaktinių jungčių tarpines (pas lokajatą), ir tik tada užsiėmiau tvarkymu. Mano iš polietileno juostos padaryta "hidroizoliacija" per dvi žiemas visgi permirko :( Šį kartą vėl viską sausai iššluosčiau, užpurškiau kontaktams skirto birzgalo, pakeičiau guminius žiedelius (tarpines) ir apvyniojau "mėlyna" :mrgreen: izoliacine juosta. Kad galas neatsivyniotų, dar aprišau varine vielyte.
Po remonto ABS iš karto susitvarkė ir iki šiol puikiai veikia. Dabar žiūrėsim, kiek laikys naujo tipo "hidroizoliacija"

Aisku, bandysiu tvarkytis.esu suplanaves netrumpa kelione, tai be abs biski nejauku :? vistik reiks judriomis vietovemis maltis


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Kov 29, 2009 20:07 
gal kas zn kaip pasiskeisti abs dacika laguna rt2.0 priekine stupica nes sena nuiminedamas sulauziau gal kas ka patart galetu? :? :? :?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Kov 30, 2009 01:17 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ant Kov 17, 2009 00:12
Pranešimai: 29
xebra dekui :D vis nezinojau kas yra :D pasiskaiciau ir as dbr meginsiu daryti tvarka :) :bravo:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 08, 2009 17:55 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Kov 23, 2009 15:31
Pranešimai: 17
Miestas: Kaunas
Oj cia tas lempuciu zvaigzdynas nera problema :)) Ziurek abs daviklius,stopu kalades,o jei nieko nepasikeis vezk elektrikam taisyt....Man tas pats buvo:dege abs,serv,stop ir dar netgi esp..praziurejom metala tai teko stopo kalades pasikeist..O del elektronikos nuveziau pazistamiem vaikinukam elektrikam(cia kaune)..jie dar ne tokiom masinom kaip laguna uzsiima.na ir pataise viska,deja nepigiai :banghead: Bet viskas veikia :D

_________________
02' laguna 1.9dci
97' eclipse gsx
isimylejau...aston martin vantage v12


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 22, 2009 06:47 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Tre Rgp 16, 2006 09:47
Pranešimai: 14
Miestas: vilnius
Pas mane buvotokia beda. Reik is vidines disko puses pravalyti griovelius kuriuos skaito ABS davikliai. Nuimi ta davikli (jis ten l. paprastai nusiima) prasuki rata ir pravalai su kokiu tirpaleliu. Man tai issprende sia problema ir nieko nekainavo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bal 30, 2009 23:22 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Kov 23, 2009 01:59
Pranešimai: 10
Miestas: Vilnius
Tas pats ir pas mane. Tiesa, dega tik ABS ir SERV. Lygiai taip pat, tai dega, tai užgesta, tai vėl dega, tai vėl užgesta. Minėtų kontaktų peršlapimas nelabai įtikinamai skamba, nes bent jau pastaruoju metu jokios drėgmės niekas ten nematė. ABS, labai panašu, kad neveikia, nes keletą kartų pabandžius rimtai pastabdyti labai nesunkiai pavyko užblokuoti priekinius ratus, o per lietų vieną k. gerai pačiuožiau stabdydamas ir visai to nenorėdamas. Reikės matyt pasinaudot kolegos Laurio patarimu ir pabandyti tų griovelių paieškoti ir juos pakrapštyti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Geg 12, 2009 11:38 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 08, 2009 13:35
Pranešimai: 8
Miestas: Kaunas
Sveiki, pas mane ir beda su ABS jis tai uzsidega tai uzgesta, kazkas parejo, ir stabdymas skiriasi, kad man neknistu proto islupau ABS saugikly, jis dabar pastovei ziba ir neknisa proto, nei SERV, nei STOP, tik kai varau techinikine pajungiu, kad nezymetu problemos su ABS, ABS neuzsiziebia kokias 10 min, per ta laika meistrelis islipa ir nemato...

_________________
Auto srityje Žalias


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Geg 12, 2009 17:42 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
pauliaK rašė:
Minėtų kontaktų peršlapimas nelabai įtikinamai skamba, nes bent jau pastaruoju metu jokios drėgmės niekas ten nematė.


Žinoma, visai nebūtinai ten kalta drėgmė.
Bet, kita vertus, reikia atkreipti dėmesį kada prasidėjo tie mirksėjimai... O ir pravalyti dabar tikrai nesunku - juk nereikia gultis į šlapio sniego pliurzą... :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Spa 18, 2009 14:09 
Buvau diagnostikoj del to pacio serv , stop ir abs lempuciu , ka pasake tipo abs ten kazka keist detale 700 lt :lol: :shock: nu jau ne man to malonumo nereik, taigi kai vazineju tolaiu su tuo abs ir serv, stop nugesino del kazkokios kitos problemos, o abs kai reik suveikia :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 20, 2009 10:26 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Gru 05, 2007 15:19
Pranešimai: 112
Miestas: Kaunas
pas mane neveikia abs lagunai I, t.y veikdavo tai neveikdavo :D nuveziau, sutaise... trumpino laidas kazkoks :) bet po menesio vazinejimo vel abs neveikia, bet dabar jau neveikia is vis, uzkuri ir dega lempute abs pastoviai... sakau gal daviklis, bet as dar nepradejus vaziuot jis neveikia... tai gal trumpina :roll: o kodel isemus abs saugikli lempute skydelyje dega toliau? turetu nedegti? asr kaip? :roll:

_________________
RENAULT LAGUNA 96m 2.2 TD IR RIEDAM :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Gru 22, 2010 13:28 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Geg 15, 2006 10:24
Pranešimai: 704
Miestas: Vilnius
vvv rašė:
2008 12 31 , 10:02 pasigyriau, kad neturiu problemų... :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: Ir pagal kiaulystės dėsnį vasario pradžioj vėl ėmė darytis tos pačios nesamonės - dega ABS ir SERV. Dabar, žinodamas kur pakastas šuva (užpakalinių ratų ABS jungtys), pirmiausiai susiradau geras kontaktinių jungčių tarpines (pas lokajatą), ir tik tada užsiėmiau tvarkymu. Mano iš polietileno juostos padaryta "hidroizoliacija" per dvi žiemas visgi permirko :( Šį kartą vėl viską sausai iššluosčiau, užpurškiau kontaktams skirto birzgalo, pakeičiau guminius žiedelius (tarpines) ir apvyniojau "mėlyna" :mrgreen: izoliacine juosta. Kad galas neatsivyniotų, dar aprišau varine vielyte.
Po remonto ABS iš karto susitvarkė ir iki šiol puikiai veikia. Dabar žiūrėsim, kiek laikys naujo tipo "hidroizoliacija"


Nedidelė ataskaitėlė :mrgreen:
Praėjo beveik du metai. Važinėjau visokiais keliais ir orais. Paskutinis remonto variantas kol kas pasiteisina - ABS veikia ir jokių signalų neduoda :)
Rekomenduoju! :)

_________________
Vargas su tomis Lagunomis, bet traukia...

Laguna II FL ph2 2.0 l
NElogiška ph1 Laguna RT 2.0 l


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 24, 2014 21:25 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Gru 21, 2009 21:14
Pranešimai: 10
Sveiki, man irgi Lagunos ABS problema. pakeitus kaladeles , tai degdavo ABS ir SERV lemputes, tai nedegdavo. Dabar prieš TA sugalvojau sutvarkyti, meistras pajunge kompa, rodo , kad neveikia abu kaires puses ratų ABS, sako turbut davikliai. Idejau abu naujus daviklius, dabar irgi dega, betkai pradedi važiuot prie 20 geicio užgesta kokiom 3sekundem ir vel pastoviai dega, kur ieškoti problemos?
Gal ABS bloke problema , nes priekis ir galas kaires puses neveikia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 24, 2014 21:45 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
vytcka69 rašė:
Sveiki, man irgi Lagunos ABS problema. pakeitus kaladeles , tai degdavo ABS ir SERV lemputes, tai nedegdavo. Dabar prieš TA sugalvojau sutvarkyti, meistras pajunge kompa, rodo , kad neveikia abu kaires puses ratų ABS, sako turbut davikliai. Idejau abu naujus daviklius, dabar irgi dega, betkai pradedi važiuot prie 20 geicio užgesta kokiom 3sekundem ir vel pastoviai dega, kur ieškoti problemos?
Gal ABS bloke problema , nes priekis ir galas kaires puses neveikia.

Padangu ismatavimai vienodi? Slegis geras? Su guoliais viskas gerai? Su jungtim viskas gerai ir pravodke praskambinta?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 24, 2014 22:29 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Gru 21, 2009 21:14
Pranešimai: 10
Slegis tai geras, priekines padangos daugiau sudile už galines, bet desinė pusė viskas gerai. Ratai nekliba, tai guoliai turetu buti geri, o jungtis ir pravodke reiks patikrinti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui