Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 08:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Tre Bal 25, 2007 18:27 
Sveiki. Neseniai tik turiu prancuza. Todel nezinau, kur isipila vanduo galiniam stiklui apipurksti. Pagal varikliuko garsa-tai kazkur priekyje turetu buti. Bet randu tik viena bakeli, ta kuris desineje. Bet jis tik priekiniam stiklui. Patarkit. Suprantu, cia kaip ka tik apsizenijus, nezinoti kur kisti :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 25, 2007 18:56 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 12, 2006 23:27
Pranešimai: 552
Miestas: Siauliai-Telsiai
Ramaska rašė:
Sveiki .Neseniai tik turiu prancuza.Todel nezinau,kur isipila vanduo galiniam stiklui apipurksti.Pagal varikliuko garsa-tai kazkur priekyje turetu buti.Bet randu tik viena bakeli ,ta kuris desineje.Bet jis tik priekiniam stiklui.Patarkit.Suprantu,cia kaip ka tik apsizenijus,nezinoti kur kisti :D
kaip suprast tik priekiniam stiklui ? :shock:

_________________
Renault Laguna ph2 '99
1.6 16V 79kW K4M RT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Bal 25, 2007 19:05 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 06, 2005 22:45
Pranešimai: 81
Miestas: Siauliai
Nesupratau ar tu nerandi kaip ijunkti galinio stiklo apiplovima ar jis tau neveikia? Bakelis abiems stiklams vienas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Bal 25, 2007 19:08 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Ten, turėtų būti vienas bakelis abiems langamms. :)
Gerai pasižiūrėk į siurbliuką ,iš jo turi išeiti dvi šlangelės . Viena eina į priekinį kita į galinį langą. :idea:

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Bal 25, 2007 19:12 
Alex rašė:
Nesupratau ar tu nerandi kaip ijunkti galinio stiklo apiplovima ar jis tau neveikia? Bakelis abiems stiklams vienas.


Labai noreciau tuom tiket,bet as ipyliau sampuno i ta pagrindini,tai priekinis veikia ir sampuna stumia,o galinis sampuno net nedave,galu gale jis dabar visai nebepurskia.Pagal garsa varikliuku-tai jie skirtingai ir uzia.Priekinis purskia,o galinis nebepaduoda vandens,tipo-tuscias.Kaip cia yra,net nesuprantu.Nes isigijus auto purske ir ten,ir ten.Bet dabar galinis kazkaip pasibaige :roll:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Bal 25, 2007 19:18 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Ramaska rašė:
Labai noreciau tuom tiket,bet as ipyliau sampuno i ta pagrindini,tai priekinis veikia ir sampuna stumia,o galinis sampuno net nedave,galu gale jis dabar visai nebepurskia.Pagal garsa varikliuku-tai jie skirtingai ir uzia.Priekinis purskia,o galinis nebepaduoda vandens,tipo-tuscias.Kaip cia yra,net nesuprantu.Nes isigijus auto purske ir ten,ir ten.Bet dabar galinis kazkaip pasibaige :roll:

O gal tau purške po kilimu. :)
Na arba dar gali būti, kad užsikišo purkštukas.
O jeigu viskas gerai, tada keisk siurbliuką. :wink:

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Bal 26, 2007 10:22 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Kov 03, 2006 10:31
Pranešimai: 319
Miestas: Kaunas-Vilnius
naganas rašė:

Labai noreciau tuom tiket,bet as ipyliau sampuno i ta pagrindini,tai priekinis veikia ir sampuna stumia,o galinis sampuno net nedave,galu gale jis dabar visai nebepurskia.Pagal garsa varikliuku-tai jie skirtingai ir uzia.Priekinis purskia,o galinis nebepaduoda vandens,tipo-tuscias.Kaip cia yra,net nesuprantu.Nes isigijus auto purske ir ten,ir ten.Bet dabar galinis kazkaip pasibaige :roll:


va va lygiai tas pats bajeris, iš pradžių ir aš maniau kad skirtingi, bet greičiausiai užsikišo tas purkštukas, bet aš net galinio varikliuko garso negirdžiu, o sunkai tas galinis varikliukas išsiima...? ir kur jo ieškoti?

_________________
Scenic '98 RXT 1.6e
8-614 61068


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Bal 27, 2007 15:40 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Bal 06, 2006 12:08
Pranešimai: 254
Miestas: Pasvalys
Ramaska rašė:
Sveiki. Neseniai tik turiu prancuza. Todel nezinau, kur isipila vanduo galiniam stiklui apipurksti. Pagal varikliuko garsa-tai kazkur priekyje turetu buti. Bet randu tik viena bakeli, ta kuris desineje. Bet jis tik priekiniam stiklui. Patarkit. Suprantu, cia kaip ka tik apsizenijus, nezinoti kur kisti :D

na siais laikais jau nebereik apsizenyt, kad suzinotum kur kist :D
Jei rimtai, tai mano laguna po kilimu jau prileido, o uzpakaly niekada ant stiklo nepurske. :(


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Bal 27, 2007 16:45 
Atrodo,jau supratau kur saknys.Manu,kad bakelis tikrai vienas ant abieju,bet viduje gali buti pertvara,kurioje vienoje is ju galejo pasibaigti vanduo.Nes priekinis dar purske,o galinis ne.Pripyliau vel pilna bakeli vandens,tada ir galinis pradejo purksti. :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Bal 27, 2007 18:58 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Ramaska rašė:
Atrodo,jau supratau kur saknys.Manu,kad bakelis tikrai vienas ant abieju,bet viduje gali buti pertvara,kurioje vienoje is ju galejo pasibaigti vanduo.Nes priekinis dar purske,o galinis ne.Pripyliau vel pilna bakeli vandens,tada ir galinis pradejo purksti. :lol:

Manau,kad nesupratai. :D :D :D Nera ten pertvaros.Nera.Varikliuko problema.Ten stovi toks voztuvelis.Jo problema.Arba kolega sapuno nepagailejo. :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Bal 27, 2007 20:13 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Aš savo siubliuką ,dėl to vožtuvėlio jau irgi esu pakeites. :wink:
Ir tikrai ,jokių ten bakelyje pertvarų nėra. :D

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Bal 29, 2007 17:11 
naganas rašė:
Aš savo siubliuką ,dėl to vožtuvėlio jau irgi esu pakeites. :wink:
Ir tikrai ,jokių ten bakelyje pertvarų nėra. :D


Jo,taigi gyveni ir mokaisi is tu kurie daug daugiau zino :D ,ir taip is kartos i karta ir persiduoda zinios.Na,gal ir as galesiu jums suteikti vertingos informacijos apie Scenic.Tik labai noriu,kad tai ivyktu kuo veliau :lol: :lol: :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 13, 2007 13:17 
Hm, o kur to vandens bakelio ieskoti? :oops: uzpilus viskas ok, bet praejus kazkuriam laikui jis kazkur dingsta, nors kai pili vandeni niekur pro sonus nebega.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 13, 2007 14:05 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Bambiaklis rašė:
Hm, o kur to vandens bakelio ieskoti? :oops: uzpilus viskas ok, bet praejus kazkuriam laikui jis kazkur dingsta, nors kai pili vandeni niekur pro sonus nebega.

Jis randasi priekyja ,dešinėje pusėje po posparniu. :idea:
Be to ,turėtum ir pats žinoti ,nes kur pili skystį tai ten ir bakelis stovi. :D

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 13, 2007 15:33 
Visai nejuokinga. Kur pilasi ir pats zinau, tik kad ten ir matosi tas kur pilasi, o toliau paslepta viskas. Kaip iki to bakelio prieiti?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 13, 2007 16:49 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Gru 28, 2005 22:57
Pranešimai: 1320
Miestas: Šiauliai
Tai koks pas tave Scenic'as bent parašyk... Kaip suprantu, dingsta plovimo skystis? Ar įpilti į bakelį neišeina? Pilant matyti kaip ir nereikia nieko,- pili, kol pilnas bakelis būna arba tiek kiek turi ploviklio... Nelabai supratau, kokia tavo problema...

_________________
~~~~ SCMAF ~~~~
Renault Scenic II
1.6L 16V 79kW '03.09
Renault Twingo
1.239L 40kW '96.07


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 13, 2007 17:18 
Is pradziu galvojau, kad antras, bet paskaites forume supratau, kad pirmas('99 metu galo) ;) Supilu pro ta anga ir viskas veikia. Ant asfalto nesimato, kad kazkur begtu pro sonus. o va pavazinejus pora dienu jis stebuklingai dingsta. Gal bakelis kiauras, gal kur blogai uzspausta ar kazkas panasaus, todel ir klausiu, kaip man iki jo dasikast, nes atidarius kapota matau tik skyle pro kuria pilti reikia..


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 13, 2007 19:27 
Bambiaklis rašė:
Is pradziu galvojau, kad antras, bet paskaites forume supratau, kad pirmas('99 metu galo) ;) Supilu pro ta anga ir viskas veikia. Ant asfalto nesimato, kad kazkur begtu pro sonus. o va pavazinejus pora dienu jis stebuklingai dingsta. Gal bakelis kiauras, gal kur blogai uzspausta ar kazkas panasaus, todel ir klausiu, kaip man iki jo dasikast, nes atidarius kapota matau tik skyle pro kuria pilti reikia..


man taip pat paslaptis,atrodo,lyg sparną reikėtų nuiminėt.Bet posparnį,manau,tai tikrai reikia,kad siurbliką apčiuopti.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 13, 2007 20:13 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Bambiaklis rašė:
Is pradziu galvojau, kad antras, bet paskaites forume supratau, kad pirmas('99 metu galo) ;) Supilu pro ta anga ir viskas veikia. Ant asfalto nesimato, kad kazkur begtu pro sonus. o va pavazinejus pora dienu jis stebuklingai dingsta. Gal bakelis kiauras, gal kur blogai uzspausta ar kazkas panasaus, todel ir klausiu, kaip man iki jo dasikast, nes atidarius kapota matau tik skyle pro kuria pilti reikia..

Aiškinu. :!: :!: :!:
1. Pasiimi dankratą.
2. Pasikeli priekinį dešinės pusės ratą ir jį nuimi.
3. Nusiimi pasparnę.
O tada ,atsivere vaizdas su bakeliu. :D

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 13, 2007 21:36 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Gru 28, 2005 22:57
Pranešimai: 1320
Miestas: Šiauliai
Bambiaklis rašė:
...Ant asfalto nesimato, kad kazkur begtu pro sonus...

Gal yra variklio apsauga, - užtat varvėjimo ir nesimato...
Kaip prieiti prie bakelio su siurbliu naganas lb detaliai paaiškino.

_________________
~~~~ SCMAF ~~~~
Renault Scenic II
1.6L 16V 79kW '03.09
Renault Twingo
1.239L 40kW '96.07


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Geg 14, 2007 10:10 
Ramaska rašė:
man taip pat paslaptis,atrodo,lyg sparną reikėtų nuiminėt.Bet posparnį,manau,tai tikrai reikia,kad siurbliką apčiuopti.

Esu ardes savo Scenic, kad apziureciau bakeli. Nereikia sparno nuimti. Seka tokia, kaip naganas aprase.
Pasikelti ant donkrato, nuimti rata, nuimti apsaugines plasmases (posparni) ir pasimatys baltas bakelis. Jo virsuje apciuopsi viena verzlyte (lyg ir 10mm), Ja atsukus ir nusiims bakelis. Jame imontuotas siurbliukas su dviem isvadais - vienas priekiniam stiklui; kitas galiniam. Jei purskia priekiniam, greiciausiai ir uzpakaliniam stiklui purks. Beda turetu buti paciame purkstuke, ar slangeles sujungimuose. Pirmiausia juos tikrinciau. Tik po to ardyciau posparni.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Geg 14, 2007 17:51 
Birdas rašė:
Esu ardes savo Scenic, kad apziureciau bakeli. Nereikia sparno nuimti. Seka tokia, kaip naganas aprase.
Pasikelti ant donkrato, nuimti rata, nuimti apsaugines plasmases (posparni) ir pasimatys baltas bakelis. Jo virsuje apciuopsi viena verzlyte (lyg ir 10mm), Ja atsukus ir nusiims bakelis. Jame imontuotas siurbliukas su dviem isvadais - vienas priekiniam stiklui; kitas galiniam. Jei purskia priekiniam, greiciausiai ir uzpakaliniam stiklui purks. Beda turetu buti paciame purkstuke, ar slangeles sujungimuose. Pirmiausia juos tikrinciau. Tik po to ardyciau posparni.
Aciu tau uz patarima,jau dabar suzinojau,kaip iki bakelio prisikasti.Bet domkrato taip ir neisigijau.Kas turit Scenicui-nupirksiu.Musu forumietis Siauliuse man net dovanai atiduoda,bet rankos mano per trumpos.Bet gal Vilniuje noretu kas parduot?Tiesa,dabar veikia abieju pusiu purkstukai,kai vvieno tik vandens pripyliau :roll:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Geg 14, 2007 18:05 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Gru 28, 2005 22:57
Pranešimai: 1320
Miestas: Šiauliai
Ramaska rašė:
Musu forumietis Siauliuse man net dovanai atiduoda...

Jei dar reikia, - gali pasiimti, sklepuke tebeguli, beje originalus, - iš Scenic II... Savaitgalį minivenų suvažiavimas, - iš Šiaulių galiu įduoti o tu susiorganizuok pargabenimą iki Vilniaus :wink:

_________________
~~~~ SCMAF ~~~~
Renault Scenic II
1.6L 16V 79kW '03.09
Renault Twingo
1.239L 40kW '96.07


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: Ant Rgs 16, 2008 10:37 
Sveiki visi, sorry kad keliu metų senumo temą, bet Renault Megane Scenic galinio lango apiplovimo purkštukas, nei iš šio nei iš to vakar, pradėjo nesąmones daryt :D t.y. jungiant galinio lango apipurškimą veikia galinio lango valytuvas, bet vanduo purškia ant priekinio stiklo. Vat kaip jūs manot, ar čia bus šlangutė kur užsikimšus ir persijungia į priekinius purkštukus kažkokia valdymo svirtelė ar tiesiog ta svirtelė kvailioja? Įtariu be ardymo čia man nieko nepavyks sužinot, bet vistiek, mažu kas būsit susidūrę ar girdėję apie tokius stebuklus? :) Priekinio lango apipurškimas vandeniu dabar galimas dviem metodais, o vat galinio nei vienu... :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Spa 31, 2008 15:32 
Sveiki,
mano kenguriuką ištiko ta pati bėda - galinio lango neplauna, viską purškia ant priekinio stiklo. Nors anksčiau priekinio ir galinio stiklo apiplovimas vykdavo atskirai, kaip pono Dievulio, atsiprašau, gamintojų, ir buvo sugalvota :D
Aš "mechanikas" itin žalias, visgi, pradėt nuo kažko reikia, kodėl ne nuo šios problemos išsprendimo??? :D
Kažkaip servisan nesinori...finansinė krizė vejasi...:(
Būsiu širdingai dėkinga už patarimus ir išsamius paaiškinimus, kur nagus kišti ir ką daryti.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui