Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 14:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pir Bir 04, 2007 13:32 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 18, 2006 16:34
Pranešimai: 221
Miestas: Klaipeda
Sveiki, norejau pasiteirauti gal kam teko ardyti Lagunos II vairuotojo dureles, nes atidarinejant langa labai jau cypia, tai noretusi issiardyti ir pasiziureti kas ten cypauja. Didelis dekui is anksto.

_________________
Renault Laguna II 1.9dci, mechanika 2002 - Tevuko
BMW 520i mechanika 1997 - Mano :)
http://www.panoramio.com/user/1026109


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bir 04, 2007 14:30 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 20, 2006 11:44
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
steroidas rašė:
Sveiki, norejau pasiteirauti gal kam teko ardyti Lagunos II vairuotojo dureles, nes atidarinejant langa labai jau cypia, tai noretusi issiardyti ir pasiziureti kas ten cypauja. Didelis dekui is anksto.


Man cype atidarinejant langa, tik keleivio puses dureles po cypimo uztstrigo, tai viena kart vos uzkeliau (jau planavau vaziuoti su atidarytu, nes kapitaliai uzstrigo). Sutepiau WD-40 variklikio ratuka (kur trosas uzsisuka) ir abu ratukus ant "magistrales" stiklo laikiklio. Tai tada dingo cypimas ir langas pradejo laisviau leistis/kilnotis. Tik atsargiai su laidais kaip nuimsi apdaila, nes pas mane dingo mygtuko langu kelimo apsvietimas gal kazkur kontakto nera (neturiu vis laiko paziuret). Siaip patarciau issiimti ta varikliuka visiskai ir gerai ji sutepti, nes as tai tik apipurskiau kiek dalindau (nes laiko pakankamai neturejau :lol: ) ir dabar kai pakaista tos dureles pries saule tai vel pradeda cypauti.

O del ardymo tai turek atsuktuvus kryzmini ir zvaigzdutes formos (ta kur dabar labai pamege beveik visi gamintojai naujuose modeliuose). Ir ten tokie durni laikikliai yra tai su jais ir atsargiai nes jie megsta pasokineti, tai stebek kur jie krenta, aisku turesi panaudoti truputi brutalios jegos :D . Dar reiktu nusipirkti tokio minksto hermetiko ar kaip ten jis vadinasi (lipni minskta juoda tamsi mase tarsi guma) apdaila ji prie metalo prilipina ir garso nera lietimosi.

Na cia taip gal padrikai surasiau, tad jeigu kas neaisku... klausk. :wink:

_________________
Laguna II 1.8 16V Expression '01
Laguna III 2.0 dCi Privilege '08


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bir 04, 2007 22:32 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 18, 2006 16:34
Pranešimai: 221
Miestas: Klaipeda
Dekui, na man atidarinejant jis cypia iki puses kol atsidaro, o poto tyliai iki galo nusileidzia ir pasikelia. Reiks megint ardyti, kai laiko daugaiu turesiu. Pranesiu kaip sekesi :)

_________________
Renault Laguna II 1.9dci, mechanika 2002 - Tevuko
BMW 520i mechanika 1997 - Mano :)
http://www.panoramio.com/user/1026109


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bir 04, 2007 23:09 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Kov 23, 2007 15:14
Pranešimai: 58
Miestas: Vilnius
Pas mane irgi kartais pacypia, bet kazkaip esu isitikines kad tai guma is lauko puses, kuri prisispaudus prie lango, nes pabuvus daugiau ant saules ji tokie neelastinga patampa :roll:

_________________
Laguna II 1.9 dCi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Bir 05, 2007 08:36 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 20, 2006 11:44
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
Liutauras rašė:
Pas mane irgi kartais pacypia, bet kazkaip esu isitikines kad tai guma is lauko puses, kuri prisispaudus prie lango, nes pabuvus daugiau ant saules ji tokie neelastinga patampa :roll:


As is pradziu ir taip maniau, kad guma kalta, tai vos jos neisroviau is ten bandydamas atpalaiduoti nuo stiklo, paskui WD-40 tarp stiklo ir tos gumos privariau (kelis menesius teko langa po nuleidimo valyti) ir vis vien tas pats buvo, tai kaip paskui isardziau ir sutepiau tuos ratukus tada praejoç bet dabar vel ant saules pastovjeus pradeda cypauti, bet nors neuzstringa dabar jau.

_________________
Laguna II 1.8 16V Expression '01
Laguna III 2.0 dCi Privilege '08


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Bir 06, 2007 14:27 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 18, 2006 16:34
Pranešimai: 221
Miestas: Klaipeda
Na va as siandien issiardziau tas dureles, supurskiau tuos ratukus ir trosiukus (tiksliai nzn kur kliuvo kur ne, nes ten toks priejimas geras) ir dabar nebecypia. Ziuresim kiek ilgai laikys.

_________________
Renault Laguna II 1.9dci, mechanika 2002 - Tevuko
BMW 520i mechanika 1997 - Mano :)
http://www.panoramio.com/user/1026109


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lie 13, 2008 14:04 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Kov 11, 2008 20:00
Pranešimai: 38
Miestas: Vilnius
Darfo1 rašė:
Man cype atidarinejant langa, tik keleivio puses dureles po cypimo uztstrigo, tai viena kart vos uzkeliau (jau planavau vaziuoti su atidarytu, nes kapitaliai uzstrigo). Sutepiau WD-40 variklikio ratuka (kur trosas uzsisuka) ir abu ratukus ant "magistrales" stiklo laikiklio. Tai tada dingo cypimas ir langas pradejo laisviau leistis/kilnotis. Tik atsargiai su laidais kaip nuimsi apdaila, nes pas mane dingo mygtuko langu kelimo apsvietimas gal kazkur kontakto nera (neturiu vis laiko paziuret). Siaip patarciau issiimti ta varikliuka visiskai ir gerai ji sutepti, nes as tai tik apipurskiau kiek dalindau (nes laiko pakankamai neturejau :lol: ) ir dabar kai pakaista tos dureles pries saule tai vel pradeda cypauti.
O del ardymo tai turek atsuktuvus kryzmini ir zvaigzdutes formos (ta kur dabar labai pamege beveik visi gamintojai naujuose modeliuose). Ir ten tokie durni laikikliai yra tai su jais ir atsargiai nes jie megsta pasokineti, tai stebek kur jie krenta, aisku turesi panaudoti truputi brutalios jegos :D . Dar reiktu nusipirkti tokio minksto hermetiko ar kaip ten jis vadinasi (lipni minskta juoda tamsi mase tarsi guma) apdaila ji prie metalo prilipina ir garso nera lietimosi.
Na cia taip gal padrikai surasiau, tad jeigu kas neaisku... klausk. :wink:

Sveikas.Gal gali issamiau parasyti kaip nuemiai apdaila?Nes apacioje issuku du varstus,tada prie atidarymo rankeneles viena issuku,o kas tada?Kazkaip baisu plesti?gal ko nezinau?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lie 15, 2008 14:07 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 20, 2006 11:44
Pranešimai: 418
Miestas: Vilnius
couppe rašė:
Sveikas.Gal gali issamiau parasyti kaip nuemiai apdaila?Nes apacioje issuku du varstus,tada prie atidarymo rankeneles viena issuku,o kas tada?Kazkaip baisu plesti?gal ko nezinau?
Jeigu atsukai visus varztus, tai imk ir lupk (aisku su protu :) ), ten yra tokie fiksatoriau sudeti kazkur kas 15cm kurie ir laiko ir jie dar turi toki durna buda luzt kaip trauki, tai naudok plona atsukuva surades mazdaug ta vieta kur tas fiksatorius yra ir po truputi atitrauk apdaila. Dar ten yra chermetine medziaga kuri dar tvirciau prilaiko ir kuria sunku buna antra karta prilipdyti. ATSARGIAI ziurek nenutampyk laidu langu valdymo bloko ir apsvietimo nes jie nera ilgi. Ardyk nuo apcios i virsu, nes virsutine dalis kaip kablys uzsikabina ant duru.

_________________
Laguna II 1.8 16V Expression '01
Laguna III 2.0 dCi Privilege '08


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lie 15, 2008 15:40 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Kov 11, 2008 20:00
Pranešimai: 38
Miestas: Vilnius
Aciu uz issamu atsakyma 8) Bandysiu ardyti... 8)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui