Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 01:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Tre Bal 04, 2018 16:52 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Bir 03, 2013 17:48
Pranešimai: 89
Sveiki, turiu tokia problema. Dega oro pagalviu lempute Renault Megane II. Elektrikas apziurejes nustate, kad beda vaire. Ta dalis po vairu kur susijungia posukiu sviirtis ir valytuvu svirtis. Kur yra kazkoks ziedas. Man ji keisti reiktu. Noriu pirkt nauja, bet nezinau pavadinom dalies. Gal galit pagelbeti? Ir prie to pacio, jei ta detale keiciant nuemus vaira viska sudejus atgal, jokiu problemu nebutu? Nes kiek zinau su espeisais jei nuemi vaira, tada kazkokius daviklius reik kalibruot ar pan. Ar meganei ir tokie patys bairei buna? :?:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 04, 2018 19:22 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Geg 10, 2009 10:38
Pranešimai: 351
Jei esp yra ir keiti vairo padėties daviklį, visada reikia pririšti. Jei nėra, tada nereikia. Ta detalė galėtų vadintis vairo juosta. !!! Svarbu: nepersukinėk juostos ir vairolazdės, kai viskas bus išardyta.

_________________
Laguna II, 1,9 dci (88) 2003


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bal 05, 2018 13:23 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Lie 31, 2014 18:54
Pranešimai: 66
Sitas daiktas keiciasi komplekte su rankeneliu bloku, bent jau man ziedo atskirai matyti neteko. Renault detales kodas 8200216462 (gali buti ir kitokie, priklausomai nuo auto sviesu, cruise control, priesrukiniu ir pan) bet sudetingesnes versija tinka viska, tik keli mygtukai nieko nedarys. Gali pavyksi surasti ne pagal Renault numeri, o pagal detales gamintojo (Valeo) numeri, bet jo dabar staigiai nerandu. Keitimas elementarus (jei, zinoma, be ESP), tik butinai reikiai kad ratai stovetu tiesiai ir ziureti, kad ties antra valanda sutaptu skylutes - kitu atveju pirmo vairo susukimo metu juosta vel nutrauksi.

Beje, kadangi paciam teko ta keisti, kazkada buvau atrades portugalus, kurie pati sleifo laida naujai perlituoja, bet pas mane buvo daugiau visko isoperuota perekupo, tai nebutu to pakake


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui