Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Bal 19, 2024 11:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 415 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Spa 28, 2004 18:16 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Ant Bal 27, 2004 18:38
Pranešimai: 627
Miestas: Mažeikiai
Sveiki, prisistatysiu ir aš. Gimiau ir užaugau Rokiškyje, paskutinius 15 m. gyvenu ir dirbu Mažeikiuose. Teises B ir C išsilaikiau 1982 vasario mėnesį, būdamas 17 metų, tada vidurinej mokykloj buvo galima vietoj darbų mokytis ant šoferio. Savarankiškai važinėti buvo galima tik nuo rudens, kai suejo 18 m. Prieš savaitę , spalio 21, man suėjo 40 metų. :P Aktyviai kasdien vairuoju paskutinius 15 metų, mašina mano tik trečia, pirma buvo VAZ 2101, po to GOLF 2 drožiau 8 metus, pernai vasarą prisiruošiau keisti mašiną. Rinkausi tarp Mitsubishi Galant, Mazda 626 ir Lagunos. Utenos turguj iš rokiškėnų nupirkau Laguną, ir tuo esu labai patenkintas :D . Per tuos metus daug pažistamų pirko 7-10 m mašinas -Vectra, Carizma, Megane, Omega, Plymuth, Passat, Citroen XM - mano nuomone, su Laguna joms nėr ką lygintis (Lagunininkai mane supras). Pasitaiko kažkokių gedimų, bet ant mašinos nepykstu.
Turiu vieną žmoną ir vieną dukrą.

_________________
Renault Laguna 2.0 RT, 1995m. - parduota
Toyota Corolla Verso, 1.6 VVT-i , 2002m.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Spa 28, 2004 19:29 
Sveiki, radau šį klubą, nutariau prisijungti. Vairuoju nuo 1999m., turėjau Golfą, kurį mylėjau ir kurį man sudaužė :cry: . Po to pirkau Passat'ą, kurio visai nemylėjau ir kurį pardaviau. Dabar turiu Clio ir esu l. patenkintas. Mašina nedidelė, manevringa, barškutis nedidesnis už Golfą, kiek su ja nuvažiavęs tai ji tirai kantri, o kuro tai beveik neryja :D Vienzo esu patenkintas ir jei pirksiu kitą tai tik prancūzą ir greičiausiai - Renault :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Spa 28, 2004 20:16 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lie 08, 2004 22:19
Pranešimai: 431
Miestas: Šiauliai +37068818768
Nick'as- Darenas. Tikras vardas- Darius. Man jau greit sukakos 35-eri. Esu Siaulietis. Vairuoju nuo tada, kai issilaikiau teises ( 1995 m.) Ne karto dar nebuvau nei prarades, nei pametes. Pirmoji mano auto buvo VW Jeta 1 (nescias golfas). Vazinejau su ja pora metu ir galvojau, kad tai labai puiki masinyte ir kai pirksiu sekancia tai tikrai vel Jeta. Bet netiketai pasiseke uzsidirbti pinigeliu ir nutariau, kad man reikia nesvarbu kokios, bet butinai naujesnes masinos. Ir tada man pakliuvo turguje R21 (nes i ja niekas neziurejo). Tada ji buvo 9 metu. Tai zymiai jaunesne uz mano Jeta. Nusipirkau ir nesigailejau. Ji man tarnavo 7 metus. Net gaila buvo parduoti.Bet su ja vazinedamas tikrai zinojau, kad sekanti bus Renault. Dabar nusipirkau Safrane. Apie kluba suzinojau per google.

_________________
R-21 1,7 88m
Safrane 2.2i RN 94m.
Vel Satis 2,0T 02m.
Clio 1,5 DCI 02m
BMW F650 GS Dakar


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Spa 28, 2004 22:57 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 01, 2004 10:35
Pranešimai: 3458
Miestas: Kaišiadorys
sveiki,
ziuriu visi prisistatineja, galvoju kad ir man reiketu...
Mano nikas martinka (jauciu ir patys gerai matote :wink: ), tikras vardas Jurgita, man 21 metai :) Esu Siauliete (bet negrynakrauje, esu Zemaituke). :)Su draugu turime bendra masinyte, kuri vadinasi Renault 19, tau jau antras musu renault. pries tai taip pat buvo 19, tik PH1, o dabar PH2. Musu masina 1993 metu gimimo, tai puiki ir patogi masina :wink: Na gal tiek apie mane, tikiuos priimsit i kompanija :roll:

_________________
Renault 19 16V, 93m.
Renault 19 cabrio, 92m.
Renault Scenic, 2008 m.
Renault Espace IV, 2010 m. 2.2 DCI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Spa 29, 2004 14:04 
Nick'as - vitaminz, Taip jau mane univieroj pakrikstijo. Man 25, turiu Renault Safrane 94m. Kai pirkau buvo truputi pabirusi :evil: , dabar po truputi baigiu pastatyti ant koju :lol: . Pries tai vazinejau su Civic'u (taburete), Safrane "truputi" geriau rieda.
tiek trumpai.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lap 03, 2004 18:59 
sveiki,
Gyvenu Mažeikiuose, nors esu iš Utenos. Man 36 metai. Teises išsilaikiau 1986-ais. Kuri laiko savo auto neturejau. Pirmoji buvo audi 80, veliau vectra ir nuo sios vasaros - laguna. Mašinas keičiu retai, kažkaip susigyvenu su jom. Tikiuosi ir paskutinis pirkinys neprivers saves parduoti greitai (nors kartais supykdo). Apie kluba sužinojau iš draugo. Rašau retokai, bet paskaitau foruma vos ne kasdien.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lap 03, 2004 19:33 
Šauni svetainė,regis ir nariai tokie.Užklydau čia įsigijęs sopraną.Vairinėju nuo 1991m.,esu Kaunietis,mėgstu krepšinį,iškylauti,mašinas kiek išeina pats taisausi(pomėgis),gaila daug tenka dirbti ir pomėgiams nedaug laiko lieka.Kai tik rasiu laisvesnį antradienio vakarą būtinai užsuksiu į klubiečių sueigą.Visiems gero kelio!!!


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Lap 04, 2004 09:56 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 26, 2004 12:17
Pranešimai: 310
Miestas: Vilnius
Esu 33 metų. Vilnietis. Gimiau, mokiausi, dirbu Vilniuj.
Prieš tai 5 metus vairavau bulką. Dabar Laguna Grandtouras.
Į saitą patekau per googlą berinkdamas info apie Lagunas.
Va tik ketvirtadieniais į meetus neprivažiuoju :(

_________________
Sauliusv
ex Renault Laguna '99 1.6 16v Grandtour +LPG
Skoda Octavia '11 1.6 TDI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: pradzia
StandartinėParašytas: Sek Lap 07, 2004 09:52 
Su renault vazineju jau 10m. is pradziu R21(kuria dalindavausi su tevu), po to R25 kuris vaziavo kaip tankas paradviau kai spidometras rode 695 800, Dabar turiu
sarafana. Renault todėl kad patinka masinos pagaminimo ir vaziavimo filosofija ir del to, kad nebuvo nei vieno ryto kad masina neuzsivestu.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lap 09, 2004 00:08 
Na ką, tikriausiai būsiu pats naujausias iš naujausių vairuotojų. Esu Jonas, man 25. Naujokas, nes teises išsilaikiau tik šių metų spalį (nors yra tekę epizodiškai pavairuoti ir VAZ ir Mersedesą, aišku nelegaliai ir ne po miesto centrą), bet... Šį penktadienį nusipirkau savo pirmą mašiniuką - Clio. Kol kas esu "lakūnas bandytojas", tuo pačiu bandau pastatyti ją ant ratų ir suprasti kaip ji veikia (prieš tai buvęs savininkas tikriausiai kapoto nebuvo atidaręs - vos nenumirė ji man ant rankų...). Kuo toliau, tuo labiau ji man patinka.
Prieš išsilaikant teises pradėjau domėtis Renault Clio, todėl susiradau šį klubą ir pradėjau domėtis, skaitinėtis. Mano akiratis plečiasi, patirtis atsiras per praktiką (learning by doing). O kaip bus toliau, parodys ateitis... :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lap 09, 2004 10:16 
Sveiki!as jau buvau seniau prisijunges bet vis laiko neturejau bet kai neseniai vel uzsukau i svetaine tai pastebejau kad ledai pajudejo:) iskart vel naujai prisijungiau. turiu R25 86 metu 2.2. egzistuoja R25 klubo svetaine bet ji jau gan ilgai mirusi, tai labai noreciau prisijungti prie bendros Renault markes manjaku:) masina turiu 2 metus,metus dirbau su ja tai teko daug taisyt,tiesa sakant viska pakeiciau, istaciau odini salona viska sutvarkes nieko geresnio nerandu,masina puiki!artimi planai (kai uzsidirbsiu :) ) Renault Safrane su 3.0 automatu, bakara. dievinu sias masinas.. pats Gyvenu dirbu ir mokausi Vilniuj ir laiko visiskai neturiu..bet stengsiuos pastoviai sekti klubo veikla..


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lap 10, 2004 15:34 
Sveiki :wink:
Turiu savo pirmaja ir labai gera Safrane jau 2 metus - tai meile siam auto per 2 metus tik auga.
Esu vilnietis, cia gyvenu jau 24 metus, t.y. nuo pat gimimo. Dirbu ir vis dar studentauju :lol:
Noreciau padalyvauti kokiam safranistu meete, jei tokiu buna.
Vairuoju nuo 12 metu, legaliai nuo 1998 m. :lol:


Paskutinį kartą redagavo Efka Ket Lap 18, 2004 11:47. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Lap 11, 2004 13:52 
O štai ir Aš, jūsų dėmesiui naujokas qwertys, ką aš galiu pasakyt???? Ogi taip - teises gavau 1992 metais, man dabar 32 (dar pagiriojuosi nuo gimtadienio) :oops: . Gyvenu ir dirbu Marijampolėj. pradėjau nuo VAZ2105, po to Opel Ascona, Audi 100 (dyzelis), na ir neseniai įgijau Espaisą, tai ta proga nuo šiandien prisirašau į jūsų klubą (plojimai) ....
malonu jus čia matyti (save irgi), šiaip esu http://www.eismas.lt/main/forum.asp diskusijų klubo siela, visus kas netingi ir turi noro draugiškam bei kultūringam bendarvimui prašom užsukti nepasididžiuoti. Ten pas mus ir virtualaus alučio netrūkumas, ko pas jus kaip ir pasigedau...
Linkiu visiems gero bendravimo :lol: :D :) :o :P


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lap 16, 2004 17:56 
Hyy, na teises jau koki gera desimtmeti turiu. Vairavimo patirtis prasidejo nuo tetusio masinos, veliau "taburete" VW Golf, na o dabar jau keli metai su Laguna. Zinoma visko su tuo aparatu buna.., bet del komforto ko neatsisakysi :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Lap 16, 2004 21:18 
labukas,as megane:)man 21eri,esu is vilniaus,jauna,zavi ir netekejusi:)turiu renault megane-labai fainas,patogus ir mielas masiniukas!uzsiregistravau,nes pagalvojau,kad noreciau kada sudalyvaut renault meet'e,nes visada norejau suzinot,ka per juos zmones veikia 8)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Prisistatymas
StandartinėParašytas: Pen Lap 19, 2004 14:48 
:lol:
Po ilgų ieškojimų, pradedant Vokiekutų mašinų varymais, Gariūnais ir pan.
Radau Renault Laguna. Tiksliau patiko is karto nes darbe kolegų tarpe kokios 5 net yra. Ir kadangi finansinius sprendimus priima manoji Zuikė,
Tai radom. 99, Automatas, lizinguota mašina, ir savininkas imonė buvo. Tai manau pasisekė, bent ant (detalių netaupė). Tamsiai sodrios žalios spalvos.
Tik bajeris tas su ta mašina, jei ji būna purvina ji pasidaro elektrinės spalvos, lyg mėlyna. Tai čia rulez. nesimato dulkių ;-)
Deja, morkų mašinoje nebuvo. Tad teko pirkti.

Ant galinio stiklo yra (70). asmeniškai aš teisių dar neturiu ;-)
:oops:

O patenkintas mašina iki ausų.

Zuikis


P.s. 20d. is serviso pasiemiau jau pilnai sutvarkyta ir ziemai paruosta masiniuka. tik shnai "meiluze" ir beveik 700 paeme uz darbus.
...Reiks dabar dirza susiverst ir picos sita menesi nevalgyt ;-(
Grausiu morka :lol:


Paskutinį kartą redagavo zuikis Šeš Lap 20, 2004 19:22. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Lap 19, 2004 15:09 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Lie 07, 2004 15:50
Pranešimai: 70
Miestas: Vilnius
Laba diena,
turejau Mercedes-Benz(agurka-dyzeli) pagalojau kad uzkniso labai jau (gurkas) letas, per letas. Norejau patogios ir biski greitesnes, todel dabar turiu Renault Safrane ir esu tuo patenkitas, tik va neturiu dar klubo lipduko :)

_________________
dabar MB C220D '96
Vilnius


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Lap 24, 2004 01:24 
Dmitrij
Kaunietis, 35m, vedes, vairuotojo stazas nuo 1992 m.
Istorija; M2140, VAZ2106, VW Passat, R21, R ClioII, R Scenic, R Megane II
arciau susipazinsim manau dar :)
sivakar jau pradejom :))


Paskutinį kartą redagavo Dydya Tre Lap 24, 2004 12:46. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Lap 25, 2004 18:38 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Rgp 20, 2004 09:11
Pranešimai: 295
Miestas: Vilnius
na ka.
Mindaugas
25metai.
stazas nuo 98m.
pirmoji tevuko passat, mazda 626 kupe, ir dabar safrane.
saskaitoj viena avarija. (ale lyg ir nekaltas :oops: )
dirbu mokausi.
i meetus vis nepataikau, bet tikiuosi greitu laiku atvykt.
vedes, greit bus ir atzala :lol:

_________________
07m. Citroen Picasso 1.6HDi
06m. skoda octavia 1.9tdi

klaustuks@one.lt


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Lap 26, 2004 10:35 
Visi prisistate reik ir man. Sia tema radau tik siandien. Man 46. Gal seniausias. 1975-76 laksciau po Viluniu isvis be teisiu, teises gavau Leningrade kai mokiausi Priesgaisrineje mokykloje is ten ir Ciusas liko (pavardes galune). Vairuotojo stazas nuo 1978 (Oficialus pagal teises). Siaip vazinejau visais ziguliais paskutine buvo Volvo 764, puiki masina bet 2,8 labai praraji. Rukseji pirkau Safrana 2,2 automatas, ne ka maziau ryja, bet vistiek taupesne. Safranas irgi pradeda patikti. Pakol kas dideliu problemu neturiu, viska stengiuosi daryti pats, nes Visagine patikimu servisu ner, o vazineti norisi sugiai tai ir priseina viska paciam daryt. Gal ir tiekŲ


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Gru 21, 2004 12:31 
Na ka tada ir as galiu prisistatyt!
Esu Dovydas Luksas 1980 12 12
Teises turiu nuo 1999 o vairuoju jau nuo 1995
pradejau nuo tevu zigono paskui Toyota Carina tada Mazda 323 Ford Focus na o dabar mano Ltuchia Renault Lutecia. Avarija turejau tik viena pries tris metus bet dar iki dabar tesiuosi nuostoliai gali buti 16000 LT. keturios masinos is viena nauja Bora, nuo tada Boru ir nekenciu. Beja manau esu neteisingai pripazintas kaltu. Na va Tai tiek apie mane. A beja Studijuoju VU ir Vilniaus Kolegijoje. Ir Dirbu UAB "Eurokortas" Nekilnojamojo turto vadybininkas. Dabar jau tikraio viskas kas svarbiausia. Manau smulkmenas kam bus idomu suzinos kuriam nors meet'e!!!


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Gru 24, 2004 09:58 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Pir Rgs 06, 2004 08:35
Pranešimai: 94
Miestas: Vilnius
Sveiki, gal ir as prisistatysiu.

Esu Andžejus, 33m, vilnietis, vedęs, turiu du sūnus. Teises turiu nesenai, nuo 2003 kovo mėn. Kazkaip anščiau jų nepireikdavo (dabar kaip pagalvoju - labai keistai skamba :? ), bet sužinojęs, kad gims antras vaikas, buvo nutarta kad gana visuomeniniu transportu naudotis ir pradėjau ieškoti mašinuko.
Norėjau Subaru Legacy arba Toyotos Carinos E (universalo) ir mechanikos. Bet kazkaip nieko padoraus nesurasdavau. Netyčia įsėdau į Safraną. Taigi ieskojau japono, universalo ir mechanikos, o nupirkau prancuzą, chetchbeką ir automatą :) 1.5 metų jau atvažinėjau, ir esu įsitikinęs, kad kita mašina bus irgi didelė.

Beje, neblogai būtų gauti pažymėjimą.

_________________
Renault Safrane 2.2 12V
avtamatas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Gru 24, 2004 10:32 
Aha, na nezinau ar verta, bet.... Man 22m. randuosi Vilniuje, apskritai niekada masinom didelio demesio neskyriau, man labiau imponavo motociklai. Vazinejau su labai mazuciu nissanu, dabar persedau i Espace 2.8 V6. Visa laika galvojau, kad turesiu mazute sportine masina, pavazinejes su nissan apsigalvojau, persedes i espace, (del kuro sanaudu) nusprendziau, kad ir "sportines" nebenoriu :))). Nors renailt komforto (ir smulkiu gedimu) neivertinti neimanoma :) Taigi, jei pamatysit Espace ACR numeriais tamsiai pilka, labai letai arba labai greitai vaziuojanti :))), zinokit kas.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Gru 24, 2004 15:33 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 29, 2004 12:51
Pranešimai: 825
Miestas: Vilnius (beveik)
Na ka, tai gal ir ash prisistatysiu.

19metis Vazineju beveik metus, teises ishsilaikiau 2004 01 26.
Bandau pralysti i automechanikos versla (sekasi nekaip),
Svajoniu mashina R sport spider.
Realiu svajoniu mashina R19/25.
Jai yr klausimu mielai atsakysiu.;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Gru 28, 2004 01:44 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Gru 28, 2004 01:11
Pranešimai: 1754
Miestas: Sūrio miestas - Rokiškis
Vairuoju nuo 95m. Mano autoparke jau pagyveno dvi Jettos, Passatas ir Mazda 323. Jau metus naudojuosi draugų ir giminių automobiliais. Du draugai ir trys bendradarbiai turi Espace. Prisvilau ir aš prie šio modelio. Džiaugiuosi radęs šį puslapį (ačiū Google). Manau, kad man jis bus naudingas.

_________________
Espace II 2.2 (Ex)
Grand Espace IV 2.2dCi (Ex)
Avantime 2.2dCi (Privilege)
Peugeot 307 CC Sport


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Gru 30, 2004 14:40 
na ka,pasisakysiu ir as.teises turiu nuo 1998,vairuoju nuo 2000,turejau vw jeta,pries menesi ji suduzo neblaivaus is salutinio kelio issokusio vairuotojo deka,taigi dabar turiu laguna,bunu vilniuj,danai panevezy.uz vairo negeriu:)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 04, 2005 14:47 
Reik ir man, esu Vaidotas 24m., teises turiu nuo99m., vazineju nuo dar anksciau. Esu isisenejes Renaultu fanas. PIrmas autotransportas buvo R5 su galingu 1,1karburatoriniu varikliu :D , po to seke R25 2,0GTS, bet kadangi man reikalinga talpesne, tai nusipirkau Espace PH1 su vokieciu tiuningu. Espeiso variklis buvo 2,2korbas, vakar isemiau, keiciuos i gera 2,0. Dar turime Nissana Primera, su ja zmona vazineja. Masinas remontuojuos pats,hobis toks, servise tik padangas keiciuos, daugiau nieko, tik laiko remontams truksta. Turiu viena zmona ir du vaikus.Kol kas apie mane tiek, kai pabaigsiu speiso remontus- idesiu nuotrauka :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Sau 04, 2005 14:50 
ajaaaj kaip seniai chia buvau :oops: ir kaip fain :wink:

esu blondine :idea: , todel kaip nuo 1994 isigijau teises ir tuo pachiu su maskaradu ivaziavau i lempa mokyklos kieme, nuo to laiko vaziuoti labai bijojau. Bet pernai taip jau atsitiko, kad mano gyvenime atsirado 1992m. Renault Clio - niekad nezinojau, koks kaifas vairuoti gi! WOW. Ir...ka reishkia vazineti po autoservisus... :roll:
O kluba radau, nes technikoj ir mashinose apskritai nei mur mur, o dabar tik 1/2 mur, be to idomu buvo su klubiechiais susmatyt. Ir chmmm, kai Romeo lipdukus dalijo buvau, bet buvo tokia jau maloniai vyrishka bet technine kompanija, kad uzmechiau aki i atidarytus kapotus ir supratau kad nifiga nesuprantu :mrgreen: Daugiau vaziuot i meetus confoozinausi...
Tiesa, metu - 40 (bus po 12 metu, ghe ghe)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Sau 12, 2005 10:08 
Nusprendziau ir as prisistatyti:mano vardas Evaldas teises turiu nuo 1989 metu vairuoju nezinau nuo kada pirmasis auto ww passat baige savo gyvenima kai mokinau brangiausiaja vairuot(sako kad blogu mokiniu nebuna buna tik blogi mokytojai) dar buvo tranzitas dabar jau 2metai renault espace visai nesigailiu turiu dar BMV 318(kregzde) bet labai retai vazineju nes nepatinka jauciuosi joje kaip teftelis skardinej netaip kaip espasijui kolkas keisti nesiruosiu o kai keisiu tai tik i naujesni espasiju.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Sau 14, 2005 19:41 
Atėjo laikas, o gal pribrendo reikalas ir man trumpai prisistatyt. Esu grynaveislis Kaunietis, gimęs anam tūkstantmety. 96m apturėjau labai grąžų R-9, po to R25, po to dar vieną, po to net R-25 LIMOUSINE modelį.
Atėjo toks metas, kai reikėjo keist auto į kitą... Ir prasidėjo OPEL, Mazda, bet dūšia buvo prie R-25. Tad po pusantro mėn. paieškų nupirkau labai pigiai... (Bet dabar perku jam viską ir labai brangiai :lol: ).


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 415 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui