Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 12:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 169 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: „Gėdos stulpas“
StandartinėParašytas: Ant Geg 10, 2005 14:29 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Sau 07, 2004 11:11
Pranešimai: 270
Miestas: Vilnius, Renault Laguna 1.6 PhII '98
Vairavimo kultūra. „Kokia kultūra, kas ta kultūra?“ Pažiūrėjus į lietuvaičius vairuotojus iš šono, susidaro įspūdis kad visi vairuoti mokėsi kažkur džiunglėse ir džiunglių įstatymus bando perkelti į gatves: užkiš kitam yra garbės reikalas, tikras džigitas važiuoja tik per raudona, važiuoti per žalią veją ar prieš eismą yra normalu ... Turbūt daugeliui teko kelyje sutikti tokių „ąsų“. Suprantama kai kažkokią nesąmonę padarai nepastebėjęs, bet džigitui tai yra kraujyje. Ne retas atvejis kad tai būna „tiuninginio golpo“ vairuotojas..
Pagalvokim, o kas jei tai Renault vairuotojas? O jei tai net kažkas iš klubo ... Klubui garbės tai tikrai nedarytų.
Pribrendo reikalas sukurti kažką tokio kaip „Gėdos stulpas“ ar kažkas panašaus (tik Renault) . Manau čia galėtų patekti ir tie kurie tiesiog negerbia savo renukų (pvz. važinėja su supuvusia (kad TA toks automobilis nepraeina tai faktas, bet dar nežinia kada jam stabdžiai dings ...); stato invalidams skirtose vietose; ryte pusė kiemo per tą džigitą negali išvažiuoti...).

O kas mane užkabino kad taip parūpo:
Renault Safrane TKJ:*** (skaičiai taip pat žinomi). Už ką: per 500m dvi avarinės situacijos. Vilniuje, leidžiantis Žemaitės gatve iš šalutinės gatvės iššoko iškarto į antrą (mano) eilę. Teko kirst per stabdžius taip kad paskui mane važiavęs mašiniukas šiaip ne taip žviegdamas sustojo. Važiuojam toliau, sukam į Savanorių g. Bičas nardo tarp eilių. Na tiek to, nardyk. Tiek kad iš to nardymo nekažinkas išeina ir jis nuo manęs atsilieka per kokius pora automobilių. Sankryža su Gerosios Vilties g. (nežinantiems ten pirma eilė gali sukti į dešinę ir važiuoti tiesiai, antra - tik tiesiai, trečiai - tik sukti į kairę). Žalia, vis pajudam. Džigitas iššoka į trečia eilę ir per sankryžą rauna tiesia (o aš važiuoju antra eile) ir mane „padriezina“. Ir šįkart ant stabdžių, tiek kad dar tenka mestis į pirmą eilę, ten ir mane apipypina ... Šiaip džigitui pasisekė, kad buvau su vaiku, kitaip tai būčiau nesitraukęs (aš apsidraudęs kasko), dar tokiems snargliams aš turiu specialų „raktą“ prie sėdynės pasidėjęs, o afekto būsenoje aš labai neprognozuojamas ...
Taip kad, kas pažystat tą TKJ..., perduokit linkėjimus. (Peržiūrėjau, tarp kubiečių lygtais jo nėra.)

_________________
DuLitai
Mini Cooper S R53 '03
Mazda6 Sport Wagon 2.0 MZR-CD 100 kW '04
Renault Laguna RXE 1.6 16v PhII '98 with LPG (well-deserved rest)


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Geg 10, 2005 14:49 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Bal 13, 2004 19:56
Pranešimai: 854
Miestas: Kaunas, Laguna RXE '95
tipo su lipduku?

_________________
Laguna RXE '95


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Geg 10, 2005 14:54 
Na gal ir teisybe, aisq kulturos tikrai reikia, nesu as toks kaip tu apibudinai dzigitas :P , bet kartais paspausti akseleratoriaus pedala pasitaiko. Mieste greicio nelabai virsiju kur leistinas buna tai tik su kapeikom spaspaudziu, jei ka kad galeciau speti sustabdyti jei keliukai saudosi :) o autostradoj tai retai kada varau pirma juosta :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Geg 10, 2005 15:00 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Sau 07, 2004 11:11
Pranešimai: 270
Miestas: Vilnius, Renault Laguna 1.6 PhII '98
WideAss rašė:
tipo su lipduku?
Vat neiziurejau (ne tas galvoj buvo), bet kazkas buvo prikliuota. Tikiuosi, ne klubo lipdukas. :evil:

_________________
DuLitai
Mini Cooper S R53 '03
Mazda6 Sport Wagon 2.0 MZR-CD 100 kW '04
Renault Laguna RXE 1.6 16v PhII '98 with LPG (well-deserved rest)


Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Geg 10, 2005 21:32 
Jo buvo ir man ciudas pries koki 2men. Varau as sau Tilzes gatve nuo Stumbro link centro. Sankryzoj su Dvaro g. man zalia, varau antra juosta. Ir islenda is Dvaro g. raudona R19 (sukasi i desine) ir ( :!: ) i antra juosta. As ant stabdziu, ratai slysta, ziuriu kad man pergreit arteja jo galinis sparnas (dar nebuvo galutinai persirikiaves), atleidziu stabdi, suku i priespriesini ir vel stabdau. Kai stabdydamas beveik susilyginau su jo (ten buvo senis su berete) masina, tai tik tada atsisuko pasiziuret (tipo kas cia lenkia :shock: ). Tai senio laime, kad priesiniam eisme masinu nebuvo ir as savo masinos remontuot nenorejau. Tik gaila kad ne vienas vaziavau, pravesciau as jam padlai vairavimo pamokike :twisted: :twisted:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Geg 10, 2005 21:51 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgp 14, 2004 20:08
Pranešimai: 336
Miestas: Vilnius
Tema - liuks!

To vanHerig: Forume nesikeikiama :evil:

_________________
Renault Laguna 2.0 RXE Ph1 '94.07 (Super balta :))
Renault Megane Coupe 2.0 IDE 103Kw Ph2 '00.12 (Melynas perlamutras)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Geg 10, 2005 22:12 
Pumpa rašė:
Tema - liuks!

To vanHerig: Forume nesikeikiama :evil:

Turesiu omeny, tik kartais kitaip neiseina issireikst kai kuriais atvejais :oops:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Geg 10, 2005 23:29 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 12:43
Pranešimai: 637
Miestas: Vilnius
As megejas pakirtinet aisku jei mane uzkabina. Vakar bmw 525 manes nepraleido lenkent, as lenkiau nors jis vaziavo vos 60, kur 90 galima ir man belenkiant didino greiti, nors KET taisyklese parasyti kad lenkianciam negalima maisyt uzbaigt manevra didinant geiti. Tai baxuriukui kuriam ant masinos 70 vos nepakisau savo galo. Padla...

_________________
Renault Espace III 2,0 16V 00'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Geg 11, 2005 09:43 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 29, 2004 12:51
Pranešimai: 825
Miestas: Vilnius (beveik)
Jai pamatysit Laguna AOT*** melynos spalvos ir
vairuojancia mergina o shalia sedinti chuligana (mane ;) )
Labai nepykit mano sese dar normaliai nemoka
vairuoti :)
( Bet vis geriau vaziuoti 10km/h leciau nei sudarineti avarines situacijas)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Geg 11, 2005 19:51 
Manau pataikysiu į temą: NEMĖTYKIT ŠIUKŠLIŲ PRO LANGUS; vistiek tai kaip ir prie vairuotojų kultūros. Mane tai labai nervuoja, kai važiuoji ir iš priešais važiuojančios mašinos pradeda skraidyt popierėliai nuo ledų ar buteliai nuo alaus. O paskui sako, kad lietuviai netvarkingi, bet gi patys ir prisišiukšlinam.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Geg 11, 2005 22:08 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 12:43
Pranešimai: 637
Miestas: Vilnius
Cia ir mane nervina :twisted:

_________________
Renault Espace III 2,0 16V 00'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Geg 12, 2005 11:42 
Nu as kartais metu :oops: , bet tik per keleivio langa, ir tik kai uz manes, ar pries mane arti niekas nevaziuoja


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Geg 12, 2005 11:46 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 29, 2004 12:51
Pranešimai: 825
Miestas: Vilnius (beveik)
Vistiek shiukshlinty yra blogai!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Geg 12, 2005 14:44 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 12:43
Pranešimai: 637
Miestas: Vilnius
Karta teko vaziuoti kai is priekio valkatos mete bonke snapso, man uzlekus ant tu sukiu po keliu minuciu nuleido rata....

_________________
Renault Espace III 2,0 16V 00'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Geg 12, 2005 15:32 
as siaip kai vairuoju tai nelabai nieko ir nemetau nebent koky popereli nuo sokolano ar pan bet jau ne bonkas o ypac stiklines....


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Geg 12, 2005 16:15 
O tu nenori aprasymuose pasikeisti lyties. Kazkaip keistai atrodo dalyve Irmanto vardu :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Geg 12, 2005 17:34 
:oops: :oops: ai tikriausiai netycia pakeiciau kai norejau parasa prasitesti ziurinejau kaip tik prie tos grafos buvau priejas ir nepastebejau kaip pakeiciau :roll:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Geg 12, 2005 19:09 
Palakstyti esu megejas. Bet uz siukslinima tai grieztai pries :!: :twisted: Taigi patys tersiam gamta ir po to piktinames kad kelkraciai prisiukslinti. Visada palieku masinoje siuksles kol vaziuju. O sustojus ismetu y siuksline.
O del vietos skirtos invalidams, tai niekada nestatau, kad ir kaip toliau reikia pastatyti masina. Statau, kad ir toliau, tik ne y ju vieta. P.S. Nors buvo laikai kai statydavau :oops: , bet pasitaisiau.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Geg 13, 2005 08:59 
invalidu vietos - tik atitinkamiems automobiliams :!: :lol:

daznai prie maximos matau tose vietose lexus, infinity, bmw dzipus ir kitus nerealius aparatus, +sveikutelius seimininkus juose :roll:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Geg 13, 2005 11:30 
Lietuviu vazinejimo kultura labai palanki masinu remontui :) Tik ka daryti su savisaugos ir kitusaugos instinktu? Maniskei labai reikia smulkaus nosies remonto: padazyti, apatini iskilusi buferi sutvarkyti, kapoto rudis pasalinti. Ir kiek buvo situaciju, kur galejau kitu saskaita pasiremontuoti! O desine koja vis ant stabdzio pedalo atsiduria! :(

Karta jau servisas pakeite bagazines amortikus, kurie "tipo" nukentejo per smugi i gala :roll: sutaupiau koki pora simtuku :P


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Geg 13, 2005 12:08 
Ged@s rašė:
invalidu vietos - tik atitinkamiems automobiliams :!: :lol:

daznai prie maximos matau tose vietose lexus, infinity, bmw dzipus ir kitus nerealius aparatus, +sveikutelius seimininkus juose :roll:

Tai jie gal tik atrodo sveiki :?:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Geg 13, 2005 12:56 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 12:43
Pranešimai: 637
Miestas: Vilnius
Dreamer rašė:
:oops: :oops: ai tikriausiai netycia pakeiciau kai norejau parasa prasitesti ziurinejau kaip tik prie tos grafos buvau priejas ir nepastebejau kaip pakeiciau :roll:


Dreamer ko teisines? Jei kas kudakuoja lai kudakuoja:))))

_________________
Renault Espace III 2,0 16V 00'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Geg 13, 2005 13:26 
kol kudakuoja, tai nieko baisaus, bet jei kas uzgiedos.... :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Geg 13, 2005 13:28 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 12:43
Pranešimai: 637
Miestas: Vilnius
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Renault Espace III 2,0 16V 00'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Geg 13, 2005 13:49 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgp 14, 2004 20:08
Pranešimai: 336
Miestas: Vilnius
Krypstat nuo temos, DuLitai temą paskelbė apie vairuojančių Renault automobilius prasižengimus ir apie kitokį Renault vairuotojų netinkamą elgesį, o ne apie kudakavimus. Jeigu neturit ką rašyti į šią temą, tai geriau visai nerašykit.

_________________
Renault Laguna 2.0 RXE Ph1 '94.07 (Super balta :))
Renault Megane Coupe 2.0 IDE 103Kw Ph2 '00.12 (Melynas perlamutras)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Geg 13, 2005 13:58 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Bal 16, 2005 12:43
Pranešimai: 637
Miestas: Vilnius
Nu tai kudakavimas irgi netinkamas elgesys jei ka.

_________________
Renault Espace III 2,0 16V 00'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Geg 13, 2005 15:12 
jo siandien maciau vaizdeli kaip kazkos dzigitas(su golfu) miesteli vaika nutrenke kuris ejo per pereja pesciujiu, baisu. pciu pciu pciu kad man taip neatsitiktu bet miesteli ir pries mokykla reikia buti atidziam :!: vagsele nuleke kokius 5 metrus bet aciu dievui nieko labai tragisto neatsitiko tiesog sokas is tiko vaika tad nuveze draugelis sokes igi ligonines bet nieko rimto tipo niekas nie kas neluzo lyg.... bet nusigandau kai toptelejo kad mano mazoji sesute kazkur irgi netoliese buvo ....

butu mano sesei asitike buciau iskirtes ta nieksa nes visa laika bagazinej stovi mantyruote "dlia vsiaki sluci" :evil:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 09, 2005 15:42 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Kov 19, 2005 16:26
Pranešimai: 76
Miestas: vilnius
Na va ,vaziuoju ,vaziuoju :) sau kaip visad ir papuolu kaip daznas i kamsti .Pirma eile uzkimsta o antra juosta suprantat vaziuoja BMW 55km per/1h ,lesitinas greitis 70 vaziuoja sau su mergina snekasi , kad kalona gale nemotais na as jam nepypinu ,nemirksiu pamoka maza is to jei supratimo nerturi.
Vaziuojam taip gal jau 10min ten avarija prieki ar kas buvo nepamentam jau.
Kai kamstis isgaruoja.
Tada as sau saltai, graziai aplenkiu ta BMV :evil: ir vaziuoju sau 20-30km /h jam pries nosi.JIs gi nedurnas :evil: i pirma eile ir parodo kad greiciau vaziuoti moka .Na ka darysi galvoju i pirma eile tai i pirma ir vel tas pac 20-30km/h.
Keista turbut irgi kulturingas vairuotojas papuole nei pypino nei mirksejo. :lol:
O gal supratimas atsirado? :roll:

_________________
http://www.imarket.lt
info@imarket.lt
icq.211810802


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 09, 2005 23:39 
:lol:
Mane tai autostradoj nervina. Pvz siandien: varaus apie 160 antra juosta, priekyje kelios furos. Ir vienas grybas is ju (ruskiu numeriais) skrisdamas 92km/h greiciu sumaste kitus vaziuojancius 90km/h aplenkt. Uzknisa tokie asilai :evil:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Lie 09, 2005 23:58 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 14, 2005 03:58
Pranešimai: 1902
Miestas: Vilnius
vanHerig rašė:
:lol:
Mane tai autostradoj nervina. Pvz siandien: varaus apie 160 antra juosta, priekyje kelios furos. Ir vienas grybas is ju (ruskiu numeriais) skrisdamas 92km/h greiciu sumaste kitus vaziuojancius 90km/h aplenkt. Uzknisa tokie asilai :evil:
aha buna, ir lenkia paskui 5min :roll: vaziuoja vos ne vienodu greiciu tikrai ten skirtumas tarp ju kokiu 5~10km/h

_________________
Skoda Yeti 2.0l '12m pilkas
Renault Scenic 1.9l dCi '04m pilkas(ex)
Renault Espace 2.0l '94m baltas(ex)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 169 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui