Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 18:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 117 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pir Vas 23, 2009 12:26 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Rgp 28, 2007 18:44
Pranešimai: 605
Miestas: Panevezys
o buvo o taip :) neturejau isvis pasinos. i darba vazinedavau visuomeniniu transportu :) prasidejo darbe naktinis darbas ir dar slenkantis. galvoju jop tararai, nuo ryto autobusai neveziuoja. kaip teko du kartus po naktines pieskom 6 h savaitgali eit namo apie 4km nusprendziau, kad reik kokios geldzikes i darba vazinet. prasidejo paieskos. kadangi finansai labai riboti buvo tai nieko rimciau negalejau sau leist. nulekiau i kauna i vilniu apzet , kaip ir visada buna per telefona sneki su pardaveju masina ledas nera ko prikibt. is kauno gryzau i panevezy . ziuriu pardavineja r-25 v6 ir dar savam mieste ,kaip tik buvo pusbrolis dar tokia turejo .paziuriu kaina truksta truputi :) ai sakau nuleksiu apzesiu nenuleis nenuleis :) o nuvarau apzet nei susudijus nei ka, paklausiu galutines . pasako , man dar truksta ,sakau duodu tiek kiek turi parduodi ar ne , ilgai pagalvojes savininkas sako gerai parduodu . taip ir nusipirkau ja. ir vazineju trecius metus . tfu tfu tfu rimtai nebuvo sugedus apart tepalu keitimu ,stabdziu kaladeliu. ai teko viena greiciu deze pakeist, subirejus buvo. tfu tfu tfu neturiu tos bedos kaip II espeisistai turejo su diskiniais galiniais stabdziais ir suportais, kazko dar manes ta beda neaplanko . ir tikiuos neaplankys ;)kaip 89m sakyciau negendanti :) visi viršūnių viršūnė mane , kam tokia gelda pirkai ir pan, bet kaip as toks zmogus ,kad man masina turi vezt is tasko a i taska b . ir i isvaizda ar modely maziausiai as kreipiu demesio tai ,man ant kitu nuomones giliai nusi.... tai taip ir nusipirkau :) tokia si istorija ;)

_________________
Dabar r-25 v6
Dalimis r-25 v6
860896281


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Kov 19, 2009 00:22 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 01, 2009 21:17
Pranešimai: 1122
Miestas: Kapsukas
turėjau pirmuką žiguliuką, po to 2 šimtines, kadangi paskutinė jau metų nemažai turėjo, bet geras auto buvo (100 kw), tai vis tiek nutariau ką nors geresnio paieškot. prieš pustrečių metų espace tiek daug Marijampolės turguj ir nebuvo. treti kainavo nemažus pinigus, o ir antrukų nuo tralų beveik nepardavinėjo. gal tris savaites po turgų šliaužiojau ir žiūrinėjau, kol kartą 96 aptikau, dar pažįstamas tralistas padėjo nusiderėt, tai ir pasiėmiau. Išvada: kai pavažinėjau savaitę su espace, tai po to į slidę persėdau, nes reikėjo ją kam nors ,,dastumt", tai efektas buvo panašiai, kaip iš slidės būčiau į žiguliuką įsėdęs :lol: . pardaviau slidę kirgizui, pats kainą pasiūlė, o man tiko. Dabar su espace važinėju. Dėl komforto nesiskundžiu, tik remontuot teko daug. Beveik visą važiuoklę pakeičiau, bet nesigailiu :D . Dar ir dukrai, kai ši vairuotojo pažymėjimą gavo R-19 DT nupirkau :D , tai ir ta nesiskundžia. Dabar galvoju apie trečią espace ( nors neblogai būt ir ketvirtas) :lol: Kaip sako- vokiečių auto praktiški, prancūzų komfortiški :bravo:

_________________
Espace IV 1,9 dci 85 kw 06 m. expresion
Espace IV 1,9 dci 88 kw, 03 m. pilkas (ex)
Espace II 2.2l, LPG, 96m., LIMITED, mėlynas (EX)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Kov 19, 2009 10:29 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 24, 2008 01:33
Pranešimai: 34
Miestas: Klaipeda
Man Renault aukso viduriukas, tarp kainos ir komforto :D

_________________
Laguna II 1,9dci PRIVILEGE DOO OO8
Safrane 2,2 RXE BNJ 851
Suzuki GsxR 750


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bal 09, 2009 12:09 
Atsijungęs
Klubietė
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Spa 31, 2008 00:35
Pranešimai: 2362
Miestas: Kaunas/Kowno/Каунас
Buvo pigiausias, didžiausias ir patogiausias modelis :) O šiaip nuo vaikystės labai mėgau Renault ir Citroen ženkliukus, tik pežo ženkliuko nekęsdavau :D Matyt tai nesąmoningai ir lėmė, kad įsigijau Renuką :lol:

_________________
Saab 9-5 Aero
Ex: Safrane phII 2.5


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bal 23, 2009 15:30 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 12:42
Pranešimai: 163
Miestas: Klaipėda
Kodel renault? Kai pirkau automobili, buvo salta ziema ir ieskojau pakankamai geros ir praktiskos, kad butu nemazai vietos. Kai isedau i Safrane, viskas buvo ko reikia ir elektronikos nemazai ir praktiska (neskaitant, kad masina buvo apsnigusi) isorinio groziu nesidomejau, o ir kaina tenkino mane. Tad griebiau ir apie sanaudas nemasciau, ir nesigailiu, vot!

_________________
Renault Safrane 2.2 94 m. - prakalta
Ford Fiesta 99 m. - prakalta
Renault Laguna 05 m.

Svarbu, kad ne vien riedetu, bet ir zyztu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lie 19, 2009 22:23 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Lie 13, 2007 18:30
Pranešimai: 25
Miestas: Kaunas
Renault buvo pasirinkta todel, kad nebuvo jokio gerensio pasirinkimo tuo metu kai labai reikejo automobilio... Galvojau, kad pasirinkau pati blogiausiai varianta, bet po dvieju metu teko remontuoti tik du kartus ir saskaita nevirsijo 300 lt (neskaicuojant lempuciu, tepalu ir t.t.) galiu pasakyti, jog manasis Renault visgi nera tas blogis ir seip patogus automobilis.

_________________
Renault Laguna 96 1.8


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lie 22, 2009 09:27 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Sau 07, 2008 22:57
Pranešimai: 88
Miestas: Šakiu r., Lukšiai
mano pirmoji masina buvo ziguliukas pirmukas, paskui golfukas antras, ir dar paskiau pirmos kartos especas,..labai patiko,...didele, smagi masinyte, nebrangi..paskui vel ciupau renaultuka.. antros kartos espacas.. jau komforto daugiau...dar lab patiko...o visai nesenai nutveriau ir trecios kartos espaca,,,,cia jau dar s,magiau.... komfirtas....taigi as savo turejau net tris espacus... renault pasirinkau nes nenorejau isnykti tautieciu vezimuose ir audinese...nenorejau susieliti su pilka mase,kuri seka turgaus mada ir pan..pazistami klausia kodel po golfo net trys espacai, juk bmw mersas galejo buti ir pan....... atsakau ---cia kaip PRANCUZISKAS VYNAS,ARBA KAIP MOTERIS PRANCUZE- SUBTILUS SKONIS,AISTRA MALONUMAS,KLASIKA, SKONIS , RENAULT REIKIA PAVAZINETI , PAJUSTI JI ,,JIS TARSI IAUGA I TAVE.....RENAULT MAN PIRMIAUSIA KOMFORTAS , STILIUS, PATOGUMAS, PRAKTISKUMAS,VISKAS PADARYTA VAIRUOTOJO MALONUMUI VALDYTI SI DEIMANCIUKA.. TAM TIKRAS GYVENIMO BUDAS, DIDELIS MALONUMAS VAIRUOTI, PATOGUMAS VAIRUOTOJUI...RENAULT NEISIVAZIDUOJU BE ESPACO... KO GERO TAI GERIAUSIA KA PRANCUZAI AUTOMOBILININKAMS GALI PASIULYTI... :victory:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lie 22, 2009 20:31 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 05, 2009 22:52
Pranešimai: 1616
Miestas: Telšiai
Jai toks prastas butu automobilis, ju pilnos gatves nevazinetu.

Tai cia trapus automobilis, bet ne kaimo dalbajovui 'kuriam bitik rieda'
As pats kad ir pacanas bet savo laguna prisiziuriu, nelakstau kaip beprotis, neskaldau per duobes kiaurai, nekaukinu bandydamas parodyt kaip ji netraukia kitiems... Pacanui sis auto tikrai netinka, bet kodel auge zmones jas giria? Gal todel jog moka vaziuot? Aisku cia jum ne golfas kuri trink kiek beina, o jai sutrinsi gedimas juokingas atrodys, kalbant apie pvz 3 serijos, bet jai nori konforto, isvaizdos, o tai man labai svarbu, tai pasirinkau si varijanta ir nesigailiu,
Man daug su ja maloniau lekiot gatvem nei su 4 klases golfu, o jo remontas patikekit taipogi smagus.

_________________
Coupe Laguna'10 01mėn / Dynamique TomTom / 2.0dci - 110kw / Black


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lie 22, 2009 21:20 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Vas 18, 2008 20:47
Pranešimai: 104
Miestas: vilnius-utena
nepalygisi vw ir renault nors turiu abi ir abi traktoriai bet mieliau renkuosi renault.o del remonto kainu tai gincitinas dalykas.vw man daugiau kainuoja :evil: taip KAD TIK RENAULT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lie 22, 2009 22:23 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 01, 2004 10:35
Pranešimai: 3458
Miestas: Kaišiadorys
Nu kad ne į visas mašinas reikia tiek daug investuoti :wink:
Nebesivelsiu į ilgas diskusijas, bet matyt kaip kam :victory: Man pilnai užtenka to ką man duoda Renault :) Jei jau nori važinėtis be investicijų, tada belieka pirkti tik naują iš salono, o bet kokiu kitu atveju kiekvienai mašinai reikia investicijų :)
Tavo mašiniukas jau metuose, ir nenorėk važinėtis kaip su nauja :lol:
Aš savaisiais esu baisiai patenkinta :victory: Daug važinėjame ir tikrai nesiskundžiu nei komfortu, nei dideliomis išlaidomis (Per 3 mėnesius su viena mašina buvo pravažiuota 12tūkst. km, o su kita 6000km :lol: ) :victory:

Kai žmogus nemyli mašinos, mašina nemyli ir savininko :victory:

_________________
Renault 19 16V, 93m.
Renault 19 cabrio, 92m.
Renault Scenic, 2008 m.
Renault Espace IV, 2010 m. 2.2 DCI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 23, 2009 09:25 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Jus cia biski nelabai gerai snekat apie Renault. Nusipirkau, nei pigu, nei ka... 30t.Lt. suplojau ir nesigailiu... Nu, neveikia dar tik panoraminis stogas (nelabai jis man ir reikalingas, nors planuoju susitvarkyti). Tokios klases buciau nupirkes koki Crysler, tikriausiai, dar pigiau, na ir kas, lyg ten niekas negestu... Ka dar galejau rinktis? Sharan, Galaxy, kad jie nei is tolo komfortu bei dydziu neprilygsta manajam Grandui :bee: O kai pasiziuri ju vidu, tai palyginus su Espace IV - verkti norisi... :bee: :lol:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 23, 2009 09:51 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 01, 2004 10:35
Pranešimai: 3458
Miestas: Kaišiadorys
Nemanau, kad jau visi ir perka Renault dėl to, kad kitai mašinai pinigų neužtenka :roll: Tiesiog žmogus palygina kelias mašinas tų pačių metų, tos klasės ir renkasi geriausią variantą, kur labiau kokybė, tvarkingumas :!:
Mano mašiniukas šiuo metu važiuoja puikiai, viskas veikia, TA praeičiau su ta pačia diena... Ir galėjau tuo metu tikrai įpirkti kitokios markės mašiną, bet kam man to reikia, kai aš viską gaunu su šita :roll: Kam pirkti brangesnę, jei už ta pačią kainą gauni su šita?
Palyginimui senesnių metų renault su vw. Mano 93 metų r19, pilna elektra (liukas (automatinis dar), langai, veidrodėliai), vairo stiprintuvas, borto kompas, veliūras-rekaras. Brolis nusipirko 95 metų vw golfą: salonas paprastas, langai paprasti, veidrodėliai mechaniniai, dviejų durų. Man su sutvarkymų mašina kainavo 2000lt, brolis sumokėjo netoli 4000lt. Manau nesunku būtų palyginti ir geresnių, bet vienodų metų mašinas. Manau gausis kažkas panašaus.
Jei jums nepasisekė su pirkiniais, nereiškia kad ir visi renault tokie... Nemanau kad nusipirkę ne Renault viskas veiks idealiai ir važiuosite kelis metus nei lito neinvestavę :bee:

_________________
Renault 19 16V, 93m.
Renault 19 cabrio, 92m.
Renault Scenic, 2008 m.
Renault Espace IV, 2010 m. 2.2 DCI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 23, 2009 10:30 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 05, 2009 22:52
Pranešimai: 1616
Miestas: Telšiai
Automobilis trapus, bet ne kiuzena.
Su Renault elkis padoriai ir ji su tavim algisis padoriai.
Kad ir manoji laguna, atrodo bevertis automobilis, bet kazkodel ji myliu, konfortas toks jog tureciau labai grazia suma padet kad gauciau tai is vokiecio o kaip zinia visi automobiliai genda, negendanciu nera.
Isvaizda taipogi grazi, kazkodel man nepasake nei vienas jog tai baisus automobilis, blogiausia isgirsti jog tai Renault ir ji genda.
Poto slenka toks dalykas - brangios dalys? Nu blin bajeris... 97m automobilis ir paziurim i kainas.
ph2 modelio fara kainuoja 150lt uz kitaicu nauja.
kapotas ledinis 200lt
halogenai nuo 50 iki 100 uz abu.
pagalve 130lt (nuo greicio dezes) ir vokiska
Dirzas vokiskas 65lt
ir t.t...
Ir cia ne is zmogiuko perkant, o renault telsiu siukslynas =D bei parduotuves.
Joptvaimat kad brangu, pabandom gal audi paskaiciuot tokiu metu?
ar kita auto.

Beto volvo tai geras auto - o renault jau prastas :D gi taspats koncernas ten, kazkodel dalis pigdamas matau volvo-renault atspasuta :D tempimo kilta pajemiau volvine uz cigareciu pakeli ir ji man nuliovai tinka :D

O dabar paziurim i realu gyvenima.
Draugai neperseniausiai masinas ir pasikeite ir matau tai.

nusipirko audi c4 - kisa ir kisa i ja, tiek elektra fyli gaudo pastoviai, tiek su varikliu bedos amzinos, tai netraukia ar dar kas.
audi a4 2000 metu - turi nepilnai metus sukiso jau apie 5000 lt, va jum ir ledinis auto.
audi b4 - bla bla.... sukiso tiek kiek kainuoja antra tokia beske =D variklis kazko nekoks pasiteike varguliui...
mazda 626 - katik padejo ant stalo 2000lt, =D, o kalbant apie elektra tai blin ten net laidu jungtys vysur puva :D
golf 4, nu atrodo vaziuoja jis pas mus, bet amzinos bedos su elektra ir daugumai tospacios ligos, visiem lemputes nelaiko, dingineja langai el, salono apsvietimai ir t.t... o salonas ir jo detales visiems visiskai nusitrynusios.
BMW 316 - variklis... nes velenas tikrai geras :D kas sezona reikia keist jog nebarsketu, o dar rask :D
o kitos kregzdutes pasizymo hybridu su opeliu, nes visos kiauros beceik arba jau lipdytos =D
Opeliai su savo ecotech varikliais tegul eina pamiegot, kuminas jau vectrai keite motora 2001m, nuo to modelio opeliu nebeperka :D kur visa gyvenima vien jais vazinejo.
omegos, o blin elektra ka zaibis... kompai visiskai nelaiko...
na ir t.t...

As asmeniskai esu idejas ir nemazai.
salninkas vienas man rasojo - tai pakeiciau juos visus, tuopaciu pagalve kuri buvo tik pavargus o ne plysus, tepalus tiek variklyje tiek dezeje, dirzai, filtrai, stabilizatorius ir sarnyras, na sukisau apie 900lt su darbu, bet dalis pirkau ne kitaicu.
Tai vienu zodziu suma pats susigalvojau nes esu pedantas ir jam auto po saves demiu negali palikt, bei savaime dylancias dalis keiskim kol jos nepasibaigia visiskai.

O dabar atsiseskim i tas auto.
Del isvaizdos nesiginciusiu, nes skoniai skirias, vaziavima patys pajaust turime ar mum tinka ar ne, bet kazkodel as kompleksu nejauciu vaziuodamas su renault ir daug kartu pigesnia auto nei cia pavardintos, o kisa visi, jai nenori kist - pirk is salono.

_________________
Coupe Laguna'10 01mėn / Dynamique TomTom / 2.0dci - 110kw / Black


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 23, 2009 10:40 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 22, 2007 10:49
Pranešimai: 2684
Miestas: Šiauliai
PVZ: Mano Safranas. Navarotai praktiskai visi. Veikia viskas kas tik yra. Masina turiu 1 metai ir 2 menesiai. pakeistas tik atraminis guolis (30 Lt.). Masina 98 metu. Mokejau 7500 Lt.
Paimam BMW tokiu pat metu. Be 15000 lt normalios nenupirksi. Komfortas lygiai toks pat. Tik pas mane daugiau vietos. Vaziavimo atzvilgiu niekuo nesiskiria. Genda vienodai. :victory:

_________________
Audi A6, 2005, 3.0 TDI, 165 kw, GCF ***
Renault Safrane phII 98" 2.5 RXT, 20 valve, DTU ***
Renault Safrane phI 94" 2.2 Si,HSF ***


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 23, 2009 11:17 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 10, 2009 15:01
Pranešimai: 528
Miestas: Memelis
pries 4metu rinkomes automobili- iskelem kriterijus:
1. masina turi buti ekonomiska- iki 2.0 ir tik dyzelis;
2. masina turi buti lengvai valdoma ir ziema, kad zmona laisvai galetu vazineti- varomas priekis arba 4x4 su abs ir esp, bet 4x4 atkrenta, nes padideja kuro sanaudos;
3. masina turi buti iki tam tikros sumos, pigus kasko ir kuo geresniu metu- teko rinktis renault.

po 2men paieskosir buvo nupirkta 2002m. laguna privilegas su esp ir t.t......
atitarnavus saziningai 2m. buvo nuspresta isbandyti velsati 2003m.- pakeitus masina prasidejo- savo nelaimei daviau sostenai pakrapstyti, seip masina tikrai tobula, bet po 2m. atidaviau i srota
ka padarysi- vaziuot reikia nusprendem gryzti prie lagunos ir pries 4men. nupirkom laguna gt 2006m. 1.9dci 96kw labai geros komplektacijo

tikekimes ji vaziuos

tarpkitko- audi cabrio irgi noriu iskeisti i renault, bet megane 1.5dci, kad i darba spraigyt uzdyka butu galima

tai va- tokia ta mano renault istorija


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Rgp 01, 2009 21:54 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 10, 2009 15:01
Pranešimai: 528
Miestas: Memelis
kazkas biski pratryne... :twisted:
http://www.automotivehistoryonline.com/Renault.htm


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Spa 10, 2009 03:51 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Rgs 25, 2009 20:35
Pranešimai: 24
Ne,kazkokkiu sentimentu Renault nejauciu,kaip apskritai jokiai markei (gal but Fordui tik...Visdelto 2 masinas turejau ir abi tokios kietai sukaltos ir isvilkdavo is neitikeciausiu situaciju ,vietu ir padeciu kur seimininko oziskas uzsispirimas jas ivarydavo(Is pelketos pievos,negristo kalnu serpantino , 15cm gylio padziuvusio purvyno ir is apsemtos gatves(virs zibintu))).Patiko isoriskai Megane II ,bet kai paskaiciau atsiliepimus(70% neigiami,pereinantys i neparlamentine leksika ypac 2003m laidos) - atsalau.Bet pries kelis menesius beieskodamas kompaktines masinikes galingos ir su mazom kuro sanaudomis aptikau Opeli Corsa ir Renault Clio III.Corsa atkrito suzinojus prosvaisa -11.5 cm ir Isuzu 1.7 dyzelio ydinguma.Tai Renault pasirinkima nuleme palankus anglu atsiliepimai,ypac http://www.topgear.com .Tipo ,"kokybe,nepaisant Renault surinkimo,gera" :lol: .Tai cia apie Clio atskiru atveju jie taip kalbejo.Siaip dizainas tai man sukelia ikastos citrinos emocijas,bet kokybe nusveria.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Spa 10, 2009 16:40 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 02, 2008 09:39
Pranešimai: 393
Miestas: telsiai
norejau isitikint pats,kad renault tikrai kaprizingi ir gendantys automobiliai.baigias antri metai.vis labiau tvirteja mano isitikinimas,kad nebuna blogu auto.buna tik tarpines tarp vairo ir sedynes blogos.kodel renault?norejau but kitoks :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Spa 10, 2009 19:06 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 05, 2009 22:52
Pranešimai: 1616
Miestas: Telšiai
abrakadabra rašė:
norejau isitikint pats,kad renault tikrai kaprizingi ir gendantys automobiliai.baigias antri metai.vis labiau tvirteja mano isitikinimas,kad nebuna blogu auto.buna tik tarpines tarp vairo ir sedynes blogos.kodel renault?norejau but kitoks :wink:

Telsiai? :shock:

_________________
Coupe Laguna'10 01mėn / Dynamique TomTom / 2.0dci - 110kw / Black


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Spa 10, 2009 22:05 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 02, 2008 09:39
Pranešimai: 393
Miestas: telsiai
N3xt rašė:
abrakadabra rašė:
norejau isitikint pats,kad renault tikrai kaprizingi ir gendantys automobiliai.baigias antri metai.vis labiau tvirteja mano isitikinimas,kad nebuna blogu auto.buna tik tarpines tarp vairo ir sedynes blogos.kodel renault?norejau but kitoks :wink:

Telsiai? :shock:

nu parasyta aiskiai TELSEE


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Spa 10, 2009 22:14 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Ar tik nebresta pirmasis TELSIU mini meet-as :bravo: :D

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Spa 11, 2009 01:30 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 05, 2009 22:52
Pranešimai: 1616
Miestas: Telšiai
Tai jobani blinkt... ko tyli uzsiraukes?
Keturi musketininkai jau susirenka is musu galo :box:
Ko mes kaimieciai prastesni uz kitus, organizuojames kanors :victory:

_________________
Coupe Laguna'10 01mėn / Dynamique TomTom / 2.0dci - 110kw / Black


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Spa 12, 2009 20:09 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 02, 2008 09:39
Pranešimai: 393
Miestas: telsiai
N3xt rašė:
Tai jobani blinkt... ko tyli uzsiraukes?
Keturi musketininkai jau susirenka is musu galo :box:
Ko mes kaimieciai prastesni uz kitus, organizuojames kanors :victory:

netyliu aiskiai prirasiau is kur esas.retaj namie tebunu,visas gyvenimas ant ratu.jei tik telsiuos-visad prasom.kaip sako kuo galesiu tuo padesiu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 13, 2009 13:45 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 05, 2009 22:52
Pranešimai: 1616
Miestas: Telšiai
abrakadabra rašė:
N3xt rašė:
Tai jobani blinkt... ko tyli uzsiraukes?
Keturi musketininkai jau susirenka is musu galo :box:
Ko mes kaimieciai prastesni uz kitus, organizuojames kanors :victory:

netyliu aiskiai prirasiau is kur esas.retaj namie tebunu,visas gyvenimas ant ratu.jei tik telsiuos-visad prasom.kaip sako kuo galesiu tuo padesiu


:victory: tik kazkokiu budu galetum prasinest kada Telsiuos lankais ;]

_________________
Coupe Laguna'10 01mėn / Dynamique TomTom / 2.0dci - 110kw / Black


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 13, 2009 19:21 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Geg 02, 2008 09:39
Pranešimai: 393
Miestas: telsiai
:victory: tik kazkokiu budu galetum prasinest kada Telsiuos lankais ;][/quote]

darbo grafikas nestabilus.jei jau prisijunges tai namie(telsiuos).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 13, 2009 23:08 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Kov 24, 2009 20:55
Pranešimai: 68
Miestas: Kaunas
gyvenimas priverte pasilikti su laguna:) bet per pusantru metu, neturiu nei vieno blogo nusiskundimo. Pasikartosiu, mano manymu, tai puikus auto uz patrauklia kaina, bet nieko daugiau. Nezinau kaip paaiskinti, kai ziuri lyg ir nieko netruksta, vaziuoja neblogai, nu bet nesuvirpa sirdis ir tiek.

_________________
1998m. Laguna 2.0 RXE
----------------------------------------------------
Makaronai yra ne tik kabinami, bet ir kepami :lol:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 13, 2009 23:57 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Rgp 29, 2007 23:35
Pranešimai: 140
Miestas: Vilnius
I šį esminį klausimą galimas tik vienas atsakymas:BUVAU DURNAS LABAI LABAI DURNAS!!!!!!!!!!!!!!!!!Čiudo vražeskoi techniki MOSKVITSH 412 81m savo kokybe toli pranoksta Renault ESPACE 2,2 benzinas+dujos.94m. 12mėn 28d.Praktiškai nebūna momento kad viskas normaliai veiktų.Jau trečia savaitė bandau privesti savo aparatą kad tas kaip nors prasliūkintų techninę apžiųrą,bet galo dar nesimato.Vieną kampą sutvarkai- jau pradeda klibėti kitas ir taip ratuku ir be galo.Bet kai pavažinėji su kokiu kitu auto ir po to įsėdi į sąvąjį pasijauti baltu žmogum.Čia kaip senbernio meilė.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 14, 2009 01:55 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 05, 2009 22:52
Pranešimai: 1616
Miestas: Telšiai
abrakadabra rašė:
darbo grafikas nestabilus.jei jau prisijunges tai namie(telsiuos).


o gal geriau i skaipa pasirasyk ;] parase yra, pasiimk i kontaktus ir bus ciki :]

_________________
Coupe Laguna'10 01mėn / Dynamique TomTom / 2.0dci - 110kw / Black


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 14, 2009 08:29 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
Alamauc rašė:
I šį esminį klausimą galimas tik vienas atsakymas:BUVAU DURNAS LABAI LABAI DURNAS!!!!!!!!!!!!!!!!!Čiudo vražeskoi techniki MOSKVITSH 412 81m savo kokybe toli pranoksta Renault ESPACE 2,2 benzinas+dujos.94m. 12mėn 28d.Praktiškai nebūna momento kad viskas normaliai veiktų.Jau trečia savaitė bandau privesti savo aparatą kad tas kaip nors prasliūkintų techninę apžiųrą,bet galo dar nesimato.Vieną kampą sutvarkai- jau pradeda klibėti kitas ir taip ratuku ir be galo.Bet kai pavažinėji su kokiu kitu auto ir po to įsėdi į sąvąjį pasijauti baltu žmogum.Čia kaip senbernio meilė.


Pasirasau po kiekvienu tavo zodziu. :lol: Priimk patarima - PARDUOK. Nusipirk kita masina, pamatysi kad GYVENIMAS - YRA GRAZUS :mrgreen: :lol: :alcohol:

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 14, 2009 09:06 
Rolandux rašė:
PVZ: Mano Safranas. Navarotai praktiskai visi. Veikia viskas kas tik yra. Masina turiu 1 metai ir 2 menesiai. pakeistas tik atraminis guolis (30 Lt.). Masina 98 metu. Mokejau 7500 Lt.
Paimam BMW tokiu pat metu. Be 15000 lt normalios nenupirksi. Komfortas lygiai toks pat. Tik pas mane daugiau vietos. Vaziavimo atzvilgiu niekuo nesiskiria. Genda vienodai. :victory:

jei 5 bmw tai komforto tikrai maziau ir vaziuokle kietesne, teko ne su vienu vazineti :roll:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 117 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui