Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 01:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pen Sau 22, 2021 23:14 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 12, 2004 19:52
Pranešimai: 321
Miestas: Pakruojis
Sveiki. Žiūrinėju Koleos 17 metų Initiale Paris komplektacijos. Ką žiūrėti perkant gal kas žinot, kur silpnos vietos? Ačiū.

_________________
buvo espace 4x4 2.2i 93,
Peugeot 806 (95)dabar Toyota previa D4D(01)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 25, 2021 06:31 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Kestas rašė:
Sveiki. Žiūrinėju Koleos 17 metų Initiale Paris komplektacijos. Ką žiūrėti perkant gal kas žinot, kur silpnos vietos? Ačiū.

Sunku rasti silpnas vietas automobiliui, kuris gaminamas tik tris metus :wink:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Spa 07, 2021 21:24 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Spa 07, 2021 21:13
Pranešimai: 9
Sveiki
Kažkaip nėra info apie Koleos. Planuoju pirkti naują Initiale. Pravažiavau su 2Ltr dyzeliu, pasirodė labai vangus. Nors rašo, kad 140kW, bet atrodo max iki 100.
Taip pat pasirodė, kad prastoka garso izoliacija, labai jau variklis girdisi.
Po Koleos teko valandėlę su Outback ką tik iš salono pasivažinėti. .Žinoma, skirtingi auto tipai, bet pakaba, apdailos kokybė, garso izoliacija, multimedija, adaptyvus kruizas labai jau atitraukinėja nuo Koleos. Koleos turi kitokio žavesio, ypač dizainas, aukšta sėdėsena, įspūdingos sėdynės.. bet yra labai daug BET.
Yra čia savininkų? Kokie atsiliepimai? Norėčiau ne pardavėjų, o realių atsiliepimų. Ypač jei kas turite patirties palyginant su konkurentais.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Spa 10, 2021 13:29 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Spa 07, 2021 21:13
Pranešimai: 9
Forumas miręs?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Spa 11, 2021 03:52 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Debesys rašė:
Forumas miręs?

Ne visiškai miręs, bet su nauju Koleos čia kažin ar kas važinėjasi...

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Spa 11, 2021 07:59 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Spa 07, 2021 21:13
Pranešimai: 9
Energetikas rašė:
Debesys rašė:
Forumas miręs?

Ne visiškai miręs, bet su nauju Koleos čia kažin ar kas važinėjasi...

Tai, kad kiek suprantu, jis toks pat kaip 2017, tik kažkas papildomai truputį pridėta.
Ir labai keista, kad jų nėra keliuose. Per kokias 5 dienas nepamačiau nei vieno...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 12, 2021 03:47 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Debesys rašė:
Tai, kad kiek suprantu, jis toks pat kaip 2017, tik kažkas papildomai truputį pridėta.
Ir labai keista, kad jų nėra keliuose. Per kokias 5 dienas nepamačiau nei vieno...

Na, 2017 m. Koleos irgi pakankamai naujas, kad čia daug būtų jo "vadeliotojų" :D Apie Koleos daug nepasakysiu, bet vairuoju Megane 2019 m. 107 kW (tiesa - benzas) tai galios man užtenka, ypač įjungus Sport režimą. Žinoma, gerai būtų ir GT versija su 150 kW, bet jos ir kaina dar koks +10 tūkst. Eur... :roll: Adaptyvi greičio palaikymo sistema yra (nejau į Koleos jos neįdėjo?), garso izoliacija - ne mersas koks, bet ir ne buvusioji Clio - iki kokių 140 km/val. visai normali :) Apdaila ir multimedija taip pat nesiskundžiu, nors dabar jau yra atnaujinta multimedija, tai žymiai geriau atrodo ir funkcionalesnė (kad ir temperatūros rodymas ant jos reguliavimo rankenėlių - suktukų). Pakaba - ne tos klasės auto, kad per nelygumus "plauktų", o normaliais Europos keliais net ir labai tinkama - geras stabilumo jausmas :victory: :D

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 12, 2021 06:55 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Spa 07, 2021 21:13
Pranešimai: 9
Pagaliau pajudėjo, tikrai maniau, kad miręs forumas, kaip nutiko su daugeliu po visokių fcb atsiradimo :)
Nebesulaukiau atsakymų, rezervavau.
Adaptyvi greičio sistema yra, tik ji išsijungia važiuojant lėčiau nei 40 :-/
Temperatūros vis dar nerodo ant ratukų. Sakė multimedia Koleos 2019-2020m, dabar Arkana ir kt modeliuose naujesnė stovi
Režimai tik 2, kurie per multimedia pasirenkami, t.y. eco ir standartinis.
Toks keistas jausmas. Ir noriu to aparato ir labai dvejoju. Dėl tokios keistos situacijos rinkoje net prasitestuoti normaliai neišeina, nėra testinių automobilių. Man ir taip išvarė iš salono auto su 10km rida, kad galėčiau bent kažkiek išbandyti. Su multimedijos kažkokiais trūkumais manau susitvarkysiu, dabartinis auto vis tiek šiek tiek mažiau turi. Didžiausios abejonės dėl triukšmo ir variklio galios. Ir gal kokybės
Beje, kokie atsiliepimai apie Lautra servisą?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 12, 2021 12:57 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Debesys rašė:
Pagaliau pajudėjo, tikrai maniau, kad miręs forumas, kaip nutiko su daugeliu po visokių fcb atsiradimo :)
Nebesulaukiau atsakymų, rezervavau.
Adaptyvi greičio sistema yra, tik ji išsijungia važiuojant lėčiau nei 40 :-/
Temperatūros vis dar nerodo ant ratukų. Sakė multimedia Koleos 2019-2020m, dabar Arkana ir kt modeliuose naujesnė stovi
Režimai tik 2, kurie per multimedia pasirenkami, t.y. eco ir standartinis.
Toks keistas jausmas. Ir noriu to aparato ir labai dvejoju. Dėl tokios keistos situacijos rinkoje net prasitestuoti normaliai neišeina, nėra testinių automobilių. Man ir taip išvarė iš salono auto su 10km rida, kad galėčiau bent kažkiek išbandyti. Su multimedijos kažkokiais trūkumais manau susitvarkysiu, dabartinis auto vis tiek šiek tiek mažiau turi. Didžiausios abejonės dėl triukšmo ir variklio galios. Ir gal kokybės
Beje, kokie atsiliepimai apie Lautra servisą?

Tai, adaptyvi greičio kontrolė ir pas mane išsijungia, tik galvojau, kad prie 30 km/val., bet gal irgi prie 40 - nelabai aktualu, aš mėgstu pats geriau stabdyti. O adaptyvi geriausia kokiame greitkelyje, nes mieste tai nesąmonė su ja - tai bėgėjasi, kad tik spėti paskui greitėjančias auto, tai stabdo, o pats gali tai atlikti žymiai švelniau. Režimas, galima sakyti, tik vienas, nes su eko ne važiavimas - viskas "priglušinta" :lol: "Sostenoje" nebandei klausti - jie labai gerai nuleidžia kainas, kai konkuruoja tarp savęs arba kažko papildomai pasiūlo "už ačiū" :wink:
Pirmąja Clio iš Dainiaus "Lautroje" pirkau :D Tikriausiai ir tau teko su juo bendrauti. Puikiai pasikalbėdavome, bet po įsigijimo daug dėmesio nesitikėk :lol: Man dar labai neparanku buvo, nes jie Vilniuje, o aš - Šiauliuose. Tai "persikrausčiau" į Šiaulių "Sosteną". Beje, kablį dėjo "Lautroje" tai vedžiodami laidus, sugebėjo pradurti galvos atlošo medžiaginį apvalkalą :banghead: Laiku pastebėjus, aišku, kaltų nebuvo, bet gavau kitą atlošą nuo "testinės" auto :twisted:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Spa 12, 2021 19:25 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Spa 07, 2021 21:13
Pranešimai: 9
Dar šiandien labai nusivyliau, kad yra tik juostų įspėjimo sistema, o ne palaikymo. Na, bet ką darysi, teks gyventi. Keista, kad nėra, mano Kia Sportage 2017 šią funkciją turi, o dabar jau 2021 metai...
Aš su Mantu Lautroje bendrauju. Na kol kas nei gerai nei blogai. Matau, kad jiems dzin, parduos ar ne. Sostenoje buvau, sakau domina su Initiale, pilna komplektacija. Sako ok, va, turime su medžiaginiu salonu. O kad pasiūlytų su vėlesniu pristatymu tai dzin. Žodžiu, matosi, kad dabar auto trūkumas, o kas bus vėliau net negalvoja.
Tas pats ir su Kia. Mašina kaip ir patenkintas esu, bet aptarnavimas :evil: Daugiau nei už ką nepirksiu Kia (Kia Vilnius). Labai tikiuosi, kad Lautra kitaip į servisą žiūrės. Imu lizingu 3 metams, po 3 metų vėl dairysiuosi, tai nėra labai didelis laiko tarpas, kad galėtum klientus servise ant 3 raidžių siuntinėti. Bus matyt


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 13, 2021 05:09 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Debesys rašė:
Dar šiandien labai nusivyliau, kad yra tik juostų įspėjimo sistema, o ne palaikymo. Na, bet ką darysi, teks gyventi. Keista, kad nėra, mano Kia Sportage 2017 šią funkciją turi, o dabar jau 2021 metai...
Aš su Mantu Lautroje bendrauju. Na kol kas nei gerai nei blogai. Matau, kad jiems dzin, parduos ar ne. Sostenoje buvau, sakau domina su Initiale, pilna komplektacija. Sako ok, va, turime su medžiaginiu salonu. O kad pasiūlytų su vėlesniu pristatymu tai dzin. Žodžiu, matosi, kad dabar auto trūkumas, o kas bus vėliau net negalvoja.
Tas pats ir su Kia. Mašina kaip ir patenkintas esu, bet aptarnavimas :evil: Daugiau nei už ką nepirksiu Kia (Kia Vilnius). Labai tikiuosi, kad Lautra kitaip į servisą žiūrės. Imu lizingu 3 metams, po 3 metų vėl dairysiuosi, tai nėra labai didelis laiko tarpas, kad galėtum klientus servise ant 3 raidžių siuntinėti. Bus matyt

Aišku, man irgi to pavairavimo trūksta :lol: Nors naujesniuose modeliuose jau yra, teko su nauju Captur pravažiuoti - buvo pavairavimas. Panašu, kad neužilgo turėtų būti ir Koleos atnaujinimas :roll: Aš tai po 5 metus imu - garantija praktiškai visam laikotarpiui, jei daug nevažinėji, serviso aptarnavimai (bent jau kas antras, kas 30 000 km nemokami), dar ir padangas Megane žiemines gavau dovanų (2019 metais buvo tokios akcijos, nežinau kaip dabar - ką siūlo). Tiesa, kai rinkausi - sekiau kainas, tai pabrango kokiu 1500 Eur ir tuomet atsirado "nemokamos" padangos... :lol:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Spa 13, 2021 10:27 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Spa 07, 2021 21:13
Pranešimai: 9
Energetikas rašė:
Aišku, man irgi to pavairavimo trūksta :lol: Nors naujesniuose modeliuose jau yra, teko su nauju Captur pravažiuoti - buvo pavairavimas. Panašu, kad neužilgo turėtų būti ir Koleos atnaujinimas :roll: Aš tai po 5 metus imu - garantija praktiškai visam laikotarpiui, jei daug nevažinėji, serviso aptarnavimai (bent jau kas antras, kas 30 000 km nemokami), dar ir padangas Megane žiemines gavau dovanų (2019 metais buvo tokios akcijos, nežinau kaip dabar - ką siūlo). Tiesa, kai rinkausi - sekiau kainas, tai pabrango kokiu 1500 Eur ir tuomet atsirado "nemokamos" padangos... :lol:

Važiuoju daug, po ~30tūkst per metus, tai 5 metai ~150tūkst. Siūlė ir tokią garantiją, bet papildomai ~1400Eur. Nusprendžiau imti 3 metams. Tuo labiau neaišku kaip bus ateityje su dyzeliais.
serviso aptarnavimai (bent jau kas antras, kas 30 000 km nemokami) - kas per naujiena? Man pradžioje sakė, kad aptarnavimai atliekami kas 30tūkst km. Kai paprašiau aptarnavimo išlaidų detalizavimo atsiuntė lentelę, kurioje jau kas 20tūkst km. Kainos didesnės nei Kia Sportage. Ypač detalių kosminės (pvz stabdžių trinkelių kaina dvigubai didesnė, nei nerealiai užkeltų Kia kainų).
Ir šiaip, Lautra net į kalbas neina, jokių nuolaidų nedaro. Gal dėl situacijos auto rinkoje...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Spa 14, 2021 04:37 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Debesys rašė:
Energetikas rašė:
Aišku, man irgi to pavairavimo trūksta :lol: Nors naujesniuose modeliuose jau yra, teko su nauju Captur pravažiuoti - buvo pavairavimas. Panašu, kad neužilgo turėtų būti ir Koleos atnaujinimas :roll: Aš tai po 5 metus imu - garantija praktiškai visam laikotarpiui, jei daug nevažinėji, serviso aptarnavimai (bent jau kas antras, kas 30 000 km nemokami), dar ir padangas Megane žiemines gavau dovanų (2019 metais buvo tokios akcijos, nežinau kaip dabar - ką siūlo). Tiesa, kai rinkausi - sekiau kainas, tai pabrango kokiu 1500 Eur ir tuomet atsirado "nemokamos" padangos... :lol:

Važiuoju daug, po ~30tūkst per metus, tai 5 metai ~150tūkst. Siūlė ir tokią garantiją, bet papildomai ~1400Eur. Nusprendžiau imti 3 metams. Tuo labiau neaišku kaip bus ateityje su dyzeliais.
serviso aptarnavimai (bent jau kas antras, kas 30 000 km nemokami) - kas per naujiena? Man pradžioje sakė, kad aptarnavimai atliekami kas 30tūkst km. Kai paprašiau aptarnavimo išlaidų detalizavimo atsiuntė lentelę, kurioje jau kas 20tūkst km. Kainos didesnės nei Kia Sportage. Ypač detalių kosminės (pvz stabdžių trinkelių kaina dvigubai didesnė, nei nerealiai užkeltų Kia kainų).
Ir šiaip, Lautra net į kalbas neina, jokių nuolaidų nedaro. Gal dėl situacijos auto rinkoje...

Su tokiu km kiekiu per metus tai tik dyzelis ir trims metams. Pirmoji mano Clio'2014 irgi buvo (ir tebėra) dyzeliukas - garantijos užteko tik 4 metams, nes daug keliavome po Europą. Dabar ėmiau benziną, nes žymiai mažiau pravažiuoju, o taip pat dėl neaiškumo su dyzeliniais varikliais, be to labai nepatiko AdBlue perspektyva :twisted: Aš aptarnavimus darau kas 15 000 km, tai kas antrą kartą alyvą keičia nemokamai garantiniu laikotarpiu - tokios buvo Renault akcijos 2019 metais :lol: Į visokių kaladėlių kainas nekreipk dėmesio, jų gali nekeisti aptarnavimų metu, o pasikeisti bet kokiame kitame servise už žymiai mažesnes kainas :wink:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Spa 14, 2021 10:30 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Spa 07, 2021 21:13
Pranešimai: 9
Energetikas rašė:
Į visokių kaladėlių kainas nekreipk dėmesio, jų gali nekeisti aptarnavimų metu, o pasikeisti bet kokiame kitame servise už žymiai mažesnes kainas :wink:

Ha, čia turiu karčios patirties iš Kia reketo. Per vieną aptarnavimą pasakė, kad kaladėlės baigiasi, būtina keisti. Sakiau, kad nekeistų, tai įspėjo, kad pas juos užfiksuota ir jei kažkur kitur pasikeisiu, nebegalios garantija važiuoklei. Žodžiu, turėjau pas juos keistis dviguba nei rinkos kaina.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Spa 14, 2021 14:48 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Ket Spa 07, 2021 21:13
Pranešimai: 9
na va, Koleos jau paimtas, be didelių ceremonijų. Dovanų įdėjo guminius kilimėlius 8) Esu dėkingas jiems už tai :victory:
Bet galėjo nepridurti, kad artimiausiu laiku kilimėlių jiems neprireiks, nes tikriausiai kitą Koleos gaus tik kitų metų liepą :lol:
Kol kas įspūdis tikrai geras. Na prabanga tiesiog plūsta iš salono :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Spa 15, 2021 04:34 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Debesys rašė:
na va, Koleos jau paimtas, be didelių ceremonijų. Dovanų įdėjo guminius kilimėlius 8) Esu dėkingas jiems už tai :victory:
Bet galėjo nepridurti, kad artimiausiu laiku kilimėlių jiems neprireiks, nes tikriausiai kitą Koleos gaus tik kitų metų liepą :lol:
Kol kas įspūdis tikrai geras. Na prabanga tiesiog plūsta iš salono :)

Labai smagu girdėti, kad patinka naujas pirkinys - sveikinimai :bravo: :bravo: :bravo: Turime dar vieną kolegą - Renault savininką :victory: :D
Sėkmės kelyje :D

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui