Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 11:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ket Rgs 08, 2011 16:12 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Lie 24, 2010 14:17
Pranešimai: 694
Valdelis rašė:
reikia reikia,,, bet kiek girdejau korteles kaina ~500 lt :/ kazkaip labai jau brangoka...

Tikrai taip :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Rgs 08, 2011 17:21 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
yucco rašė:
Valdelis rašė:
taigi turiu laguna II 01m. davikliai yra, taciau turiu kortele tik su 2 mygtukais... 2 tra matyt kazkur pamesta... ikisus iki puses i skaitituva veikia radijas, langai... Taciau klausimas kaip pasidaryti sita navarota kad veiktu auto atrakinimas/uzrakinimas? Gal kompa pajungus yra kazkokie nustatymai? Arba isvis kaip suzinot ar yra toks navarotas (prie rankeneliu davykliai kaip ir yra)

Taigi reik tau korteles su 3 knopkem, o ne kompus jungti :D

taip pat reiketu pasitikrinti ar korteliu skaitytuvas palaiko sia funkcija(jei gerai pamenu ju yra 3 ar 4 tipai) ir ar yra papildoma antena siai funkcijai....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Rgs 08, 2011 18:59 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Lie 24, 2010 14:17
Pranešimai: 694
Nenoreciau tiketi del antros antenos, nors nesu tikras, bet kazkaip neitikima. Tai nesuprantu, jei pas mane nera antenos, tai kam pas mane ta trecia knopke??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Rgs 08, 2011 21:44 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Vas 18, 2009 17:12
Pranešimai: 189
siandien atkreipiau demesi kad kitoj lagunoj II net nera tu davikliu prie rankeneliu... pas mane yra tai nemanau kad jie veltui ideti buvo :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Rgs 08, 2011 22:12 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 23, 2009 23:44
Pranešimai: 1833
Miestas: Dublin
Valdelis rašė:
siandien atkreipiau demesi kad kitoj lagunoj II net nera tu davikliu prie rankeneliu... pas mane yra tai nemanau kad jie veltui ideti buvo :D

tai dar ne rodiklis islupk skaitytuva ir detapes koda nurasyk patikrinsim ar jis palaiko ta funkcija (gal jau buvo keistas......)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 13, 2020 18:21 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Spa 11, 2019 22:07
Pranešimai: 2
vaidelis102 rašė:
TikEspace rašė:
Sveiki, pastebejau, kad nueinant nuo masinos (Espace'06 Privilege) durys uzsirakina, o gryzus prie masinos ir uzkisus ranka uz rankeneles prie daviklio neatsidaro. Reikia patraukti viena karta atsirakina o kita karta patraukus jau atsidaro durys. Gal turit ideju kame problema, gal cia kaip mineta anksciau reik viena karta uzrakinti atrakinti su knopkem ir tada persiprogramuoja?!

Zinau ta beda, itariu kad vasara tau traukioti rankenos nereikia? Bent jau man tai nereikia, o ziema tai kartais kai neslapia. Tai priejau ishvados jog akutes apsineshusios ish vidaus ar aprasojusios bet tai jug neardysiu duru del to? :D

Kur gauti tu davikliu, jutikliu ar sensoriu man jie vienoj pusej reikia ,poros, tikrinom atrodo kad jie nereaguoja


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui