Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 13:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Laguna'02...Autopilotas
StandartinėParašytas: Ket Sau 31, 2008 02:36 
Sveiki. Kalbu apie Laguna 2002 metu. Kiek zinau tai automobilyje nera Autopiloto ijungimo/isjungimo mygtuko. Tai nesuprantu, autopilotas yra ar nera? Kai vazineju keliukais kuriais reikia permetineti pavaras i zemesnes (namu kiemai, aiksteles, miskai ir t.t.) man isijunge autopilotas. Isijunge tada kai maigau sankaba perjunginedamas begius. nes vaziuoju ar i kalna ar nuo kalno greitis buna vienodas. paspaudziant stabdziu vaziuojant i kalna ir juo atleidziantm greitis vel padideja iki pries tai buvusio. sitas kaip sakau autopilotas issijunge tik pilnai sustojus arba paspaudus greicio pedela. paaiskinkit man kaip tai vyksta? ar tai kazkokia pedalu kombinacija ar kas? Nes pats nesuprantu kada ji isijunge. kai bandziau specialiai padaryti nesigauna.o kai netycia tai gaunasi. aciu uz protingus atsakymus


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Laguna'02...Autopilotas
StandartinėParašytas: Ket Sau 31, 2008 08:30 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Gru 14, 2007 14:10
Pranešimai: 125
Miestas: Mazeike
Jeigu nera mygtuko tai nera ir autopiloto, mygtukas stovi salia ESP mygtuko ir dar mygtukai ant vairo greicio fiksavimui.

_________________
Laguna 2.2dci privilege 2002 pikap


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Laguna'02...Autopilotas
StandartinėParašytas: Ket Sau 31, 2008 13:48 
XSauliai rašė:
Sveiki. Kalbu apie Laguna 2002 metu. Kiek zinau tai automobilyje nera Autopiloto ijungimo/isjungimo mygtuko. Tai nesuprantu, autopilotas yra ar nera? Kai vazineju keliukais kuriais reikia permetineti pavaras i zemesnes (namu kiemai, aiksteles, miskai ir t.t.) man isijunge autopilotas. Isijunge tada kai maigau sankaba perjunginedamas begius. nes vaziuoju ar i kalna ar nuo kalno greitis buna vienodas. paspaudziant stabdziu vaziuojant i kalna ir juo atleidziantm greitis vel padideja iki pries tai buvusio. sitas kaip sakau autopilotas issijunge tik pilnai sustojus arba paspaudus greicio pedela. paaiskinkit man kaip tai vyksta? ar tai kazkokia pedalu kombinacija ar kas? Nes pats nesuprantu kada ji isijunge. kai bandziau specialiai padaryti nesigauna.o kai netycia tai gaunasi. aciu uz protingus atsakymus


la, Autopilotas be miktuko nebuna, pas tave tikriausiai kompas " GLIUKAI", turi buti miktukas prie ESP, prie kompo balso, paspaudžius i viršu - autopilotas, i apačia - greičio apribojimas. Kai ijungi autopilota, tai kompas turi roditi "KRUISE CONTROL". :idea: prie vairo turi buti iš dešines "R, O" , o iš kaires vairo puses "+ , -" (greičio nustatimas). Jei to tu neturi , tavo mašinoj autopiloto - NERA. :!: Ieskok problema kitur :idea: (KOMPAS) :idea:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Laguna'02...Autopilotas
StandartinėParašytas: Ket Sau 31, 2008 13:55 
Pas mane prie ESP yra ratukas bet ten sviesom kiek supratau kur 4 padetis. 0,1,2,3 :) ar nuo vieno prasideda. na nepamenu bet tai neesme:)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Laguna'02...Autopilotas
StandartinėParašytas: Ket Sau 31, 2008 15:32 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Gru 14, 2007 14:10
Pranešimai: 125
Miestas: Mazeike
Gal paprasciausia sklende stringa kai paspaudi gaza taip ir palieka nors troso nera o gali ir elektriskai gryba pjauti.

_________________
Laguna 2.2dci privilege 2002 pikap


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Laguna'02...Autopilotas
StandartinėParašytas: Ket Sau 31, 2008 21:05 
Pažiurek dar karta, gal pedalas kliuna už kilimeli. :idea: Viena karta ir man taip buvo, išsigandau, kad mašina vaziuoja, o pedala spausti nereikia, aš rimtai (kartais buna) . Kai atsitiks tau dar karta pabandik patraukti kilimeli ant saves :D


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui