Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 00:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Tre Rgp 18, 2010 22:11 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Kov 27, 2010 23:02
Pranešimai: 116
Na, nepramyniau nei 10 tukstanciu nuo pirkimo ir turiu pirma beda. Pries gal menesi pastebejau jog po miesta besitrinant su kondiske karts nuo karto spjaudo dumeli ir trauka dinginieja, veliau atsirado traukos bangavimas vaziuojant pastoviu greiciu, o si savaitgali sulaksciau i Klaipeda ir gryzau su cypiancia turbina, dumu padaugejo, ir seip cipimas is turbinos aiskiai negrazus. Kogero bus sparnuotes serdies laisvumas, tokie mano pamastymai. Pasidalinkit patirtim kas jau buvote su tuo susidure. Restauroti ar keisti i nauja ? kokiso mazdaug kainos ? kur Vilnijue kreiptis profesionalios ir patikimos pagalbos ?
Variklis 1.9 dci, espace IV 2003


Paskutinį kartą redagavo Krabass Šeš Rgs 04, 2010 19:48. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Rgp 22, 2010 08:21 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Kov 27, 2010 23:02
Pranešimai: 116
Gal kas zinote kur pamatyti vaizda kur randasi tat turbina ? bandysiu lupti ja pats..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgp 30, 2010 09:19 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Kov 27, 2010 23:02
Pranešimai: 116
Kam idomu ir kas seka sia tema: Turbo nulupau pats, nieko sudetingo nera net zmogui nekarto ta nedarusiam.
Pridaviau restauruoti i turboservisa, bet pasake kad kogero turba sveika, nes pirminis vaizdas ganetinai neblogas, sian zinosiu kas ir kaip bus toliau.
O problema kogero bus iputimo ismetimo slangos trukimas, dabar intensyviai ieskau kur gauti.
Nauja lautroje viena 444 Lt kita 680 lt, idijotiskos kainos uz tokia nesamone, negaliu piktas kaip velnias. Mano 740 BMW aptarnavimas daug pigesnis butu pacioje krastoje bl.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgp 30, 2010 11:19 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Rgp 27, 2006 18:33
Pranešimai: 187
Miestas: vilnius
nebūtina pirkti naują šlangą


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Rgp 30, 2010 12:46 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Kov 27, 2010 23:02
Pranešimai: 116
gytis011 rašė:
nebūtina pirkti naują šlangą

Kas be ko, taciau neaisku kiek laikys slangas is sroto, tai visu pirma o visu antra pabandyk rask, sian apskambinau gal 20 skirtingu vietu, nera. Galiausiai radau pagalba pas tuos kurie turbinina masinas, tie pasiule tu slangu ivairiu, tik dar nesirinkau, laukiu kol turba padarys.
O del pacios turbo isvada tokia, viduje ji papilta gerokai + kaip minejau yra plyse abu slangai einantys i radiatoriu, o viskas del to kad yra uzsikimses katalizatorius...
Turbo remontas stos 600 lt, + slangai, dar nzn kiek.. - katalizatorius lupamas lauk, tai kazkiek atgal atgausiu. Dziugina tas kad emiausi ardyti pats, kitaip servizui dar kokiu 300 lt uz darba tektu pakloti, + prastova, bo turba bus tik ryt.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Rgs 01, 2010 08:37 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Kov 27, 2010 23:02
Pranešimai: 116
Na, jau pasakoju iki galo, gal kam ateityke pravers tokia praktika.
Gumu nuo turbos ir interkulerio radiatoriaus as taip ir neradau, t.y. yra lautroje ir sostenoje bet kainos kaip ir rasiau, kosmines. Yra pilna skelbimu KNS KLP, bet vaziuoti ren tu gumu as nesusiruosiau. Vienas tiesa is autopliuso pasake kad turi VLN, bet uzsigeide 70 ir 120 lt, blyn butu uz ka, slamsto gabalas atsiprasant.
Issiaiskinau taip, suradau suvirintoja kuris is metalinio vamzdzio suvirino man reikalinga posuki, ta posuki savarzu pagalba isukau i ta zarna kuri buvo trukus, su kita tas pats tik ten tiesaus vamzdzio gabalas ir viskas, kainavo man 20 lt.
Katalizatoriu ispjoviau, reanimuota bakeli idejau atgal, garsas siek tiek padidejo bet labai nezymiai, gal ateityje rezonatoriu ivirinsiu tiesiuojoi ir viskas. Turba idejau atgal pats, nieko ten sudetingo nera, raktai paprasti, priejimai padorus, netgi neturint duobes, masina uzvares buvau ant plytu pakilos. Sudejau viska atgal ir viskas, veikia puikiai, dumelis dingo, trauka daug geresne, turba dirba graziai.
Islaidos 600 turbo remontas 40 lt katalizatoriaus bakelio reanimavimas ir posukio gumai virinimas (suvirintojas virina greitai pigiai ir kokybiskai, galiu rekomenduoti veiksmas VLN) viso 640 lt (savo darbo neskaiciuoju). Uz priduota katalizatoriu gavau 250 lt. Bendras nuostolis iseina 390 lt. Manau tai nedideli pinigai :P


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Rgs 17, 2010 08:35 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Kov 27, 2010 23:02
Pranešimai: 116
Labai tikejausi kad tuom ir baigesi, taciau :)
Variniejant mieste vsikas buvo ciki, masina lengvai renka greiti, dumelio nera visai, vaziuoja smagiai, taciau, nulekiant i uzmiesti kai greitis pakyla vir 110 km/h uzsidega spirale ir kopmas meta klaida apribodamas variklio darba, tuo paciu raso kad turbinuke alia pucia perdideli spaudima tai kad nesuplesytum cia man visko as tau riboju galia :bee: Nzn kaip ka bet mane tokios klaidos erzina labiausiai.
Nulekiau i RS servisa, pasidariau diagnostika ir gavau konsultacijos, jog mano varikliuko turba yra kintamos geometrijos ir kogero tie kas dare turbo restauracija blogai ja atkalibravo, kadangi tai ganetinai sudetingas procesas siai turbinai. Su tom paciom ziniom as nulekiau pas tuos meistrelius ir viska jiems perpasakojau, jie pasitikrino visus vakuumus ir nenorom sutiko priimti masina garantiniam remontui. Palikes buvau visai dienai, vakare atsiimdamas snekejau su meistrais, na tai mano manymu jie tik bande issisukti, turiu toki itarima jog turba pirma karta nebuvo visiskai atnaujinta, galimais net nevisiskai isardyta buvo..
Na, betkokiu atveju dabar visos problemos issprestos, jokiu klaidu nebera, viskas tikrai veikia puikiai, o meistreliai manau pasimoke, kad daryti reikia is pirmo karto tinkamai, kaip sau, jei imi uz tai pakankamai didelius pinigus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Rgs 17, 2010 09:19 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Rgp 27, 2006 18:33
Pranešimai: 187
Miestas: vilnius
na taip :D . man įdomu, ar sunku išimti turbą pačiam espaise III 2.2dt, nes turbinos neamžinos. nuojauta kužda kad 1.9 dci lengviau išimti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Rgs 17, 2010 15:39 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Kov 27, 2010 23:02
Pranešimai: 116
Nzn kaip treciuke, ketvirtuke neturejau ipatingu bedu ar keblumu, net neturedamas salygu ir ipatingos patirties per va;anda neskubant ja pats islupau. Pastatyti uztrukau siek tiek ilgiau.
Jokiu spec raktu nereikia, tinka paprasti eiliniai raktai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 17, 2014 15:37 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pir Spa 17, 2011 13:02
Pranešimai: 28
Krabass rašė:
Kam idomu ir kas seka sia tema: Turbo nulupau pats, nieko sudetingo nera net zmogui nekarto ta nedarusiam.
Pridaviau restauruoti i turboservisa, bet pasake kad kogero turba sveika, nes pirminis vaizdas ganetinai neblogas, sian zinosiu kas ir kaip bus toliau.
O problema kogero bus iputimo ismetimo slangos trukimas, dabar intensyviai ieskau kur gauti.
Nauja lautroje viena 444 Lt kita 680 lt, idijotiskos kainos uz tokia nesamone, negaliu piktas kaip velnias. Mano 740 BMW aptarnavimas daug pigesnis butu pacioje krastoje bl.



Pas mane taip pat prakiuro ta nelemta šlanga, tai aš įdėjau ją į termo mova, labai gerai pasidarė, su orapūte pakaitini, užsitraukia kaip gamyklinė pasidaro, kembrikas toks specialus su klijais, nuo 65 mm susitraukia iki 19 mm šildant. kam įdomu įmetu nuoroda kas tai per daiktas ir nereikia kelių šimtų litų mokėti.

http://www.elstila.lt/Kabeliu-priedai/M ... -RTMK.html


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui