Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 03:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 309 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Pen Rgs 26, 2008 14:05 
Atsijungęs
Svetainės administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 11, 2005 21:15
Pranešimai: 2428
Miestas: Vilkaviškis
scv rašė:
Ten nebuvo paveiksliukas - tai buvo mano meganes nuotrauka :D
Jei yra noras taisyti - tai prasom logo originalas: http://scv.dtiltas.lt/Coupe_logo_final_v12.cdr :victory:

Atsiūsk tą nuotrauką. Lipduko Corel'io variantą aš turiu.

_________________
Smurtas - paskutinė nekompetentingųjų priemonė !!!
Tel.: +370 612 62843; Skype: audriusOK


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 27, 2008 00:15 
Redagavau kitaip :wink: Kokia nuomonė apie paveiksliuką? :roll:


Prikabinti failai:
Renault_Megane_logo_N.gif
Renault_Megane_logo_N.gif [ 15 KiB | Peržiūrėta 10468 kartus(ų) ]
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 27, 2008 13:42 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Gru 27, 2007 01:34
Pranešimai: 1906
Miestas: Kaunas
OK. Metas naujiems logo.

Kritika:
1. Renault zenkliukas graziau ziuretusi tiesiai.
2. renaultclub.lt ... nezinau, net ka sakyti - palikti ji apacioje ar kisti i virsu, kaip tam pirmam variante.
(3. masinos silueto TIKRAI NEREIKIA)

Bet but ir visai nieko jei po tuo horizontaliu bruksniuku dar pvz... nika irasyti? :mrgreen: Ar cia tiesiog finansiskai neapsimoka?

_________________
Safrane 3.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 27, 2008 15:26 
Šiek tiek pakeičiau :)
Prikabintas failas:
LOGO.gif
LOGO.gif [ 14.28 KiB | Peržiūrėta 10310 kartus(ų) ]

Jo ženkliukas gerai atrodo tiesiai negu pasvires.
Jei renaultclub.lt padėsim ant coupe kaip aname, bus kaip apkrautas ar suspaustas, reikia laisvės coupei :D
Ko gero logo atrodo sportiškiau ir originaliau be mašinos silueto.

Dar kritikuokit, tai bus į naudą, galėsim dar pakeisti ir patobulinti. Stenkimės, kad būtų kaip geriausiai pripažintas logo Renault klube 8) :victory:

Jei buvo pagaminti mūsų pirmieji paveiksliukai, vadinasi finansiškai apsimoka :mrgreen:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 27, 2008 16:53 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 24, 2007 00:00
Pranešimai: 630
Miestas: Panevėžys - Kaunas
Skaitau, skaitau ir niekaip nesuprantu, koks tikslas keisti tuos atributinius lipdukus kas metus :?: :roll: Kuogi jau anas blogas kur su auto siluetu (scv renuko nuotrauka panaudota, jei neklystu) ?

_________________
Renault Megane Coupe '98 sold


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 27, 2008 17:25 
Na kažkodėl prasidėjo potraukis galvoti apie naują lipduką :)
Galim neskubėti pagaminti, nu po 2-5 metų :D
Mano ir strix nuomonės sutapo, jog nereikia mašinos silueto. Kas už ar prieš :?:
Jei kuriame naują logo, reiktų pakeisti neatpažįstamai. Mano logo kol kas tik vienas, projektuokim kelis skirtingus lipdukus, tada juos patikusius įmesim į balsavimą.
Kaip manot? :victory:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 27, 2008 17:31 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
Vakarinis rašė:
scv rašė:
Ten nebuvo paveiksliukas - tai buvo mano meganes nuotrauka :D
Jei yra noras taisyti - tai prasom logo originalas: http://scv.dtiltas.lt/Coupe_logo_final_v12.cdr :victory:

Atsiūsk tą nuotrauką. Lipduko Corel'io variantą aš turiu.

Dabar tiksliai neprisimenu, bet atrodo sita naudojau kai dariau :roll:
PaveikslėlisPaveikslėlis
jet-7 rašė:
Skaitau, skaitau ir niekaip nesuprantu, koks tikslas keisti tuos atributinius lipdukus kas metus :?: :roll: Kuogi jau anas blogas kur su auto siluetu (scv renuko nuotrauka panaudota, jei neklystu) ?

Tegul daro - gal padarys toki kuri ir as uzsiklijuociau :mrgreen: Kolkas abu paskutiniai variantai man netinka:
Pirmas: Sutinku su likusiuju nuomone, kad geriau kai Renault rombas tiesiai.
Antras: Renault rombas tiesiai geriau, bet nereikejo jo dydinti :) Ir nesiziuri man tie "zhaibai" apacioje.

Man tiktu ir esamas lipdukas, tik gavosi perdidelis jis ir netaip ispjautas kaip norejau. O jei daryti be masinos silueto, tai visai noreciau kazkokios paprastutes juostos (siauro lipduko) kuri galeciau subtyliai uzsiklijuoti - nepatinka man reklama ant masinos veziotis :P

vkg27 rašė:
Na kažkodėl prasidėjo potraukis galvoti apie naują lipduką :)
Galim neskubėti pagaminti, nu po 2-5 metų :D
Mano ir strix nuomonės sutapo, jog nereikia mašinos silueto. Kas už ar prieš :?:
Jei kuriame naują logo, reiktų pakeisti neatpažįstamai. Mano logo kol kas tik vienas, projektuokim kelis skirtingus lipdukus, tada juos patikusius įmesim į balsavimą.
Kaip manot? :victory:

Jei neatpazistamai, tai reiketu be Coupe uzraso :D
Tegul Vakarinis pabando kazka pataisyti su siluetu - nes esamas variantas turejo kitaip atrodyti po to kai buvo viskas suderinta pasirode, kad persudetingas spausdinimas ir pjaustymas, taigi teko burti :)
Kuo daugiau bus variantu tuo lengviau bus padaryti viena gera - tik praeita karta taip nelabai gavosi del kuryba prisidejusiu zmoniu skaiciaus trukumo :?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 27, 2008 18:01 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 24, 2007 00:00
Pranešimai: 630
Miestas: Panevėžys - Kaunas
ne nu bet nors priplok, nesuprantu koks tikslas naujus lipdukus gamint, atsinaujint :| Tai dabar, tie, kas turi lipukus - lups lauk ir klijuos naujus? Niekaip nesuprantu... Kuo seni nebegeri? Mados tendencijos keiciasi?

_________________
Renault Megane Coupe '98 sold


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 27, 2008 20:32 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Gru 27, 2007 01:34
Pranešimai: 1906
Miestas: Kaunas
Palaikau svc. Taip, paimk ta drafta su kreivu logo, ji istieisink. Vis dar nesumastau kur tas renaulstclub.lt turetu eiti - jis man kazkodel geriau ziurejosi po Coupe. Bet tai subjektyvu.
Tad jei sita tiesiog istiesinta varianta butu galima sutalpinti i paprastuti 10cm x 4 cm lipduka, be jokiu mandresniu iskarpymu, as mielai pakeisciau ta raudona 70 ant bagazines i klubo zenkliuka (nes vistik ant soniniu langu kabintis lipdukus... ne mano skoniui).

Kaip ne keista, bet butent toks paprastutis smulkus variantas labiausiai traukia mano aki. Del seno tegaliu pasakyti jog jis truputi per didelis, ir masinos siluetas man ten ne prie ko - juk as vaziuoju su coupe - kam man ant jos piesti ja pacia :)

Del senu skrajuciu seimininku - dievazi, kam plesti jas? Negi negalim tureti keliu tipu ar net keliu kartu skirtingu lipduku? Juk mes nekeiciam kelniu vien del to, jog siuo momentu madingos kelnes su kitos spalvos UZTRAUKTUKU? :mrgreen:

TAIP PAT tai butu puikus logo ant skrajuciu, jei dar kas masto juos kada platinti... ypac jog mano iprastiniuose pasivaiksciojimu marsrutuose tiesiog pilna tu melynu, bordo, geltonu, net zaliu rykliuku :mrgreen:

Ir paskutine mintis vakarui: 2 zuikiai 1 suviu.
Keliaujant uzsienin ant masinos reikia tureti 'LT' zenkliuka. Kodel nepaemus ir VIRS sito (istiesinto) mazo 10x4cm neparasyti 'LT' raidziu? (ta pati siulyciau ir viso klubo simbolikai ant masinu)
1 lipdukas tikrai labiau patrauklesnis vaizdas nei visas uzpakalis pilnas tu lipduku...

_________________
Safrane 3.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 27, 2008 23:47 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 24, 2007 00:00
Pranešimai: 630
Miestas: Panevėžys - Kaunas
strix rašė:
Ir paskutine mintis vakarui: 2 zuikiai 1 suviu.
Keliaujant uzsienin ant masinos reikia tureti 'LT' zenkliuka. Kodel nepaemus ir VIRS sito (istiesinto) mazo 10x4cm neparasyti 'LT' raidziu? (ta pati siulyciau ir viso klubo simbolikai ant masinu)
1 lipdukas tikrai labiau patrauklesnis vaizdas nei visas uzpakalis pilnas tu lipduku...

Dabar labai labai įdomu pasidarė. Teigi, jog reikia LT ženkliuką turėt peisiklijavus važiuojant į užsienį. Galiu paklaust ar paskutiniu metu teko keliauti į užsienį? Kabinosi kasnors, kad pas Tave nėra LT ženkliuko?

_________________
Renault Megane Coupe '98 sold


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 00:01 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 24, 2007 00:00
Pranešimai: 630
Miestas: Panevėžys - Kaunas
strix rašė:

Del senu skrajuciu seimininku - dievazi, kam plesti jas? Negi negalim tureti keliu tipu ar net keliu kartu skirtingu lipduku? Juk mes nekeiciam kelniu vien del to, jog siuo momentu madingos kelnes su kitos spalvos UZTRAUKTUKU? :mrgreen:

TAIP PAT tai butu puikus logo ant skrajuciu, jei dar kas masto juos kada platinti... ypac jog mano iprastiniuose pasivaiksciojimu marsrutuose tiesiog pilna tu melynu, bordo, geltonu, net zaliu rykliuku :mrgreen:


1 lipdukas tikrai labiau patrauklesnis vaizdas nei visas uzpakalis pilnas tu lipduku...

Skaitau dar kartą ir pastebiu, jog pats sau prieštarauji dėl lipdukų kiekio. :wink:
Antras pastebėjimas, jog labai daug kur parašai dėl tų skrajučių platinimo. Gal ir keista, bet aš Tave tik vieną kartą susitikimuose mačiau. :| Kaip ir Meganius pastebėjo, reikėtų patiems truputį daugiau įsitraukt į veiklą, susitikimus ir t.t. :victory:
Žinoma, ir aš čia neturėčiau per daug reikštis, nes pats seniai meet'e bebuvau dėl tam tikrų priežasčių...

_________________
Renault Megane Coupe '98 sold


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 00:02 
Šaunuoliai strix ir scv, jog aktyviai prisijungę prie kūrybos :bravo: Va be patarimų ir kitų nuomonių nieko gero neišeis :!:

strix rašė:
...sutalpinti i paprastuti 10cm x 4 cm lipduka...

Aukštis truputį per aukštas, geriau būtų siauresnė forma 10 x 3 cm..

strix rašė:
Keliaujant uzsienin ant masinos reikia tureti 'LT' zenkliuka. Kodel nepaemus ir VIRS sito (istiesinto) mazo 10x4cm neparasyti 'LT' raidziu? (ta pati siulyciau ir viso klubo simbolikai ant masinu)

LT ženkliukas 8)
Prikabintas failas:
LT_coupe.jpg
LT_coupe.jpg [ 15.19 KiB | Peržiūrėta 10237 kartus(ų) ]

Kol kas be iškarpymų.. Viena problema renaultclub.lt sunkiai skaitoma :!: :banghead: Ka daryti :?: :|

Dar nereikia skubėti, tiesiog toliau kuriam, keičiam.. :victory:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 00:13 
Laukiam Vakarinio.. Įdomu, ką padarys..


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 02:04 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
vkg27 rašė:
Viena problema renaultclub.lt sunkiai skaitoma :!: :banghead: Ka daryti :?: :|

Nebent taip - tik tada kita problema atsiranda :lol:
Paveikslėlis
Kolkas siulau tikrai negalvoti apie visokius LT zenkliukus, nes su daug masinu vaziavau i uzsieni ir nei viena lipduko neturejo - niekas ju netikrina. Saviskej vezioju zenkliuka del viso pikto kad galeciau uzsiklijuoti jei prisikabins, bet tikrai nesinori balto plemo ant subines kur prie apacios gal kokia atributika ir matysis. Ir nereikia stengtis nusauti 2 zuikiu vienu suviu, kai i viena zuiki saudidami serijomis nepataikom :D :victory:

Mano vizija tokia - reikia kazko visiskai paprasto, bet kartu ir genialaus. Pasiziurekit kaip atrodo tarkim NIKE logotipas, arba tas pats Playboy :D Visi juos atsimena, bet gi nieko ypatingo ten nera. Galima bandyti kazkaip gal patobulinti pati Coupe uzrasa neprarandant visiskai jo formos. Reikia kazko tokio kas tiktu ir plakatui ir antspaudui ir vaikai ant sienu paskui galetu paisyti :lol: ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 02:49 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
Tokia greita ideja kilo :D
Galima kazka vienoje eiluteje sukomponuoti kad gautusi uzrasas "Coupe iš RenaultClub" arba "Coupe iš RenaultClub.lt" arba trumpiausias "QP iš RC" :)
Manau tokia juostele visai linksma butu tureti :)


Paskutinį kartą redagavo scv Sek Rgs 28, 2008 14:47. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 10:10 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Gru 27, 2007 01:34
Pranešimai: 1906
Miestas: Kaunas
jet-7 rašė:

Skaitau dar kartą ir pastebiu, jog pats sau prieštarauji dėl lipdukų kiekio. :wink:
Antras pastebėjimas, jog labai daug kur parašai dėl tų skrajučių platinimo. Gal ir keista, bet aš Tave tik vieną kartą susitikimuose mačiau. :| Kaip ir Meganius pastebėjo, reikėtų patiems truputį daugiau įsitraukt į veiklą, susitikimus ir t.t. :victory:
Žinoma, ir aš čia neturėčiau per daug reikštis, nes pats seniai meet'e bebuvau dėl tam tikrų priežasčių...[/quote]

Jet, mes zinom, jog keliu eismo taisykles tau nevisada galioja. Bet jei jos esti, tai, manau, reiketu ju ir laikytis, nepriklausomai nuo to ar kazkas tave kontroliuoja ar ne.

Del lipduku skaiciaus kazkaip nemanau jog priestarauju sau.
Pirma kalbejau apie senus (dabartinius) lipdukus jau esancius ant auto (ir ne visu auto)
Antra kalbejau apie naujos kartos lipduka kuris inkorporuotu LT lipduka.
Tad priestaravimo cia net nebuta. NEbent tu ketini uzsiklijuoti DAR viena klubo zenkliuka ant auto :)

Del dalyvavimo klubo veikloje prasau nepriekaistauti. Ne visi gali skirti tam daugiau laiko. Beto, kiekvienas dalyvauja taip kaip sugeba. Jei as galiu uzkisti pora extra skrajuciu uz valytuvu, reikia bent dziaugtis, mat siuo metu musu klubas vis gana vangiai pleciasi. Ir be tos pletros tie susibegimai atrodo liudnai. Taigi jei kiekvienas prisidetu bent tuo kuo gali, butu jega.


Del LT zenko - o jei taip nuemus ta apvada apie lt. Pati LT sumazinti iki kokiu 4-5cm aukscio raidziu ir pritraukti prie Coupe arciau, per... 1 cm atstuma?

_________________
Safrane 3.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 13:49 
strix rašė:
Del dalyvavimo klubo veikloje prasau nepriekaistauti. Ne visi gali skirti tam daugiau laiko. Beto, kiekvienas dalyvauja taip kaip sugeba. Jei as galiu uzkisti pora extra skrajuciu uz valytuvu, reikia bent dziaugtis, mat siuo metu musu klubas vis gana vangiai pleciasi. Ir be tos pletros tie susibegimai atrodo liudnai. Taigi jei kiekvienas prisidetu bent tuo kuo gali, butu jega.


Del LT zenko - o jei taip nuemus ta apvada apie lt. Pati LT sumazinti iki kokiu 4-5cm aukscio raidziu ir pritraukti prie Coupe arciau, per... 1 cm atstuma?


Nzn kaip ten pas jus Kaune, bet pas mus ir skrajutes platinamos, ir susiburimai gauseja, ir lipalais dalinames :wink: taip, reikia pastangu - kazkas atspausdino DAUG skrajuciu (vienos - "Atrask save renault klube", kitos COUPE), tad platinam ne tik megankes, bet ir kitoms renault uzkisam :) , kazkas sugalvoja veiklos, suorganizuoja meetuka kitokioj vietoj ir tt. nzn kiek tai efektyvu, bet kol kas po truputi pleciames.. :roll:
Jei reikia skrajuciu logo, galiu atsiust :wink: spausdinom juos ant gelsvo (renault club) ir ryskiai geltono (Coupe) popieriaus... kazkiek galima bus duot ir per meeta spalio pab. :victory:

Del LT lipalo - nu man cia is vis nusigrybavimas.... as ir taip negaliu i ji ziuret, juokingai atrodo masinos su jais, o cia dar priklijuot norit COUPE zenkliuka... tokio niekad nesideciau ir nepatarciau detis kitiems :lol: man tiesiog tai jau atgyvena :roll:

Naujas lipalas is esme gal ir nieko mintis del to, kad dabar coupe kazkaip manija - visur ju pilna... nauji lipalai praktishkai "parodytu" naujus narius 8) o tuo labiau, viskam reikia anksciau ar veliau atsinaujint... :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 14:45 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
strix rašė:
Del LT zenko - o jei taip nuemus ta apvada apie lt. Pati LT sumazinti iki kokiu 4-5cm aukscio raidziu ir pritraukti prie Coupe arciau, per... 1 cm atstuma?

O tau reikia galiojancio zenklo ar tiesiog, kad LT didelemis raidemis butu uzrasyta?
Sutinku su kashtone - mazai kas dabar "LT" klijuoja, o beto ar daug is musu ir ar daznai su Coupe vaziuoja i uzsieni? Manau kad ne...
Sugalvokim is pradziu geresni logo nei dabar ir tada specialiai tau, tiesiai virs jo galesim LT priklijuoti - maciau senukuose gal 0.80Lt kainuoja ;)

Pastaba stix ir jet-7:
Cia yra atributikos tema ir kalbekit apie pasiulymus atributikai, o ne kas i kokius meetus neatvaziuoja ir kokiu taisykliu nesilaiko :victory:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 17:43 
Atsijungęs
Svetainės administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 11, 2005 21:15
Pranešimai: 2428
Miestas: Vilkaviškis
vkg27 rašė:
Laukiam Vakarinio.. Įdomu, ką padarys..

Na ir nuotraukytę (labai jau daug atspindžių) pasirinkote lipdukui. Nenuostabu, kad lipdukui kokybės trūksta.
Bet pabandysiu prie jos dar padirbėti.

p.s.
kol kas dar nepavyksta "Coupe" normalaus užrašo rasti

_________________
Smurtas - paskutinė nekompetentingųjų priemonė !!!
Tel.: +370 612 62843; Skype: audriusOK


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 18:04 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
Vakarinis rašė:
Na ir nuotraukytę (labai jau daug atspindžių) pasirinkote lipdukui. Nenuostabu, kad lipdukui kokybės trūksta.
Bet pabandysiu prie jos dar padirbėti.

O ka jau padarysi, kad mano masina retai purvina buna :D
Vakarinis rašė:
kol kas dar nepavyksta "Coupe" normalaus užrašo rasti

Gal sitas pades - nuskanuotas :mrgreen:
PaveikslėlisPaveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 18:10 
Atsijungęs
Svetainės administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 11, 2005 21:15
Pranešimai: 2428
Miestas: Vilkaviškis
scv rašė:
Gal sitas pades - nuskanuotas

Pabandysiu :)

_________________
Smurtas - paskutinė nekompetentingųjų priemonė !!!
Tel.: +370 612 62843; Skype: audriusOK


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 18:35 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
Vakarinis rašė:
scv rašė:
Gal sitas pades - nuskanuotas

Pabandysiu :)

Gal is sito bus lengviau issipjauti:
PaveikslėlisPaveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 21:44 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Gru 27, 2007 01:34
Pranešimai: 1906
Miestas: Kaunas
Mintis del LT nesulauke pritarimo. Na, tai tik mintis.

Taip, kastone, kaunas skrajuciu paskutiniu metu nemates, bet, manau, jei iki antradienio sumastysim normalu logo, kuri bus galima ir ant masinos kisti ir siaip ant A5 atspausdinti, tada tikrai susibegusiems i meetuka padalinsiu bent po 20vnt.

Kaip suprantu, kolkas dauguma linksta i 'kuo paprasciau tuo geriau'?
Tai kas mums tam logo svarbiausia?
1. Renault simbolis
2. renaultclub.lt linkas
3. Coupe logo
4. Megane logo
5. ?

_________________
Safrane 3.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 22:42 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Gru 24, 2007 00:00
Pranešimai: 630
Miestas: Panevėžys - Kaunas
strix rašė:
Mintis del LT nesulauke pritarimo. Na, tai tik mintis.

Taip, kastone, kaunas skrajuciu paskutiniu metu nemates, bet, manau, jei iki antradienio sumastysim normalu logo, kuri bus galima ir ant masinos kisti ir siaip ant A5 atspausdinti, tada tikrai susibegusiems i meetuka padalinsiu bent po 20vnt.

Kaip suprantu, kolkas dauguma linksta i 'kuo paprasciau tuo geriau'?
Tai kas mums tam logo svarbiausia?
1. Renault simbolis
2. renaultclub.lt linkas
3. Coupe logo
4. Megane logo
5. ?

kaip 5 punktą pridėčiau sumažintą automobilio siluetą (tą kuris yra dabartiniame lipuke).

_________________
Renault Megane Coupe '98 sold


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 18:45 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Geg 15, 2008 12:55
Pranešimai: 357
Miestas: Vilnius
asmeniškai man patiko coupe trumpinis .... paprastos dvi raideles.... tik gal jas padailint reiktu
qp

_________________
:) ..qp.. :)
R. M. C. PhII 99- 1.6 16v
email: aurimaspa@gmail.com
skype: apaxixaqa

862-883-662


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Ket Spa 02, 2008 14:44 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Gru 27, 2007 01:34
Pranešimai: 1906
Miestas: Kaunas
Ziuriu vel kurybine krize uzejo.
Nu ok, metas man paeksperimentuoti su jau pasiulytais VKG27 variantais. Kaip sakoma, darau sau, laukiu kritikos is kitu.

1 etapas: paverciau ta nelemta logo tiesiai.
2 etapas: pritraukiau horizontalia linija arciau 'Coupe' - man taip graziau.
3 etapas: panaikinau 'Megane' uzrasa - jau vienas toks ant galinio desinio masinos sparno turim.
4 etapas: 'renaultclub.lt' ikisau po bruksniu, atrodo centre (nesu tuo tikras).
5 etapas: sulyginau renault logo viduri su 'Coupe' raidziu virsumi.
Prikabintas failas:
temp1.JPG
temp1.JPG [ 13.91 KiB | Peržiūrėta 10058 kartus(ų) ]

Stai toki logo mielai prisikabinciau ant uzpakalio. Bet jei dar paprastumo reikia:

6 etapas: atsikraciau renault logo.
Prikabintas failas:
temp2.JPG
temp2.JPG [ 9.68 KiB | Peržiūrėta 10060 kartus(ų) ]


Jusu mintys apie siuos 2 variantus?

ps.: kas zino kur galima uzsakyti keleta vienetu sitokiu lipduku ir kiek tai paprastai apsieina?

_________________
Safrane 3.0


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Ket Spa 02, 2008 16:30 
strix rašė:
Ziuriu vel kurybine krize uzejo. ...

Atėjo 5 darbo dienos po kūrybingo savaitgalio, tad nekilo noro kurti ir planuoti po darbų.. Greit ateis savaitgalis, bus laikas kūrybai :victory:

strix rašė:
Jusu mintys apie siuos 2 variantus?

Tapo paprastesni ir solidesni, vistiek kažko trūksta.. Pasakysiu dalyką - man pradėjo nepatikti mano paveiksliukai (per daug nereikalingų ženklų), kažkaip norisi TOBULO, KIETO ir ORIGINALAUS logo :twisted:
Pvz.: visai nieko, ka sugalvojo scv ir AmiNas (sutrumpinti užrašai qp ir kt.) manau, kol kas geriausiai, tik reik dizaino :idea:
Taip pat kilo idėja - švelniai spalvotas mažytis logo, simbolizuotų savo coupes, kuris akį pritrauktų :shock:
Bandysiu kurti naujo ateinantį savaitgalį :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Ket Spa 02, 2008 19:01 
Atsijungęs
Svetainės administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Geg 11, 2005 21:15
Pranešimai: 2428
Miestas: Vilkaviškis
Neužmirškit, kad šis Renault ženklas yra pasenęs ir retai naudojamas.
Galiu duoti naujojo ženklo Corel variantą:
Prikabintas failas:
Zenklas.gif
Zenklas.gif [ 57.26 KiB | Peržiūrėta 10054 kartus(ų) ]

_________________
Smurtas - paskutinė nekompetentingųjų priemonė !!!
Tel.: +370 612 62843; Skype: audriusOK


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Pen Spa 03, 2008 17:55 
Vakarinis rašė:
Neužmirškit, kad šis Renault ženklas yra pasenęs ir retai naudojamas.
Galiu duoti naujojo ženklo Corel variantą:

Neturiu Corelio, naudoju Photoshopą, bet vistiek galėtum man atsiųsti naująjį ženklą, dėkui


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Atributikos gamyba
StandartinėParašytas: Pen Spa 03, 2008 18:17 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 19, 2007 19:49
Pranešimai: 1142
Miestas: Vilnius
vkg27 rašė:
Neturiu Corelio, naudoju Photoshopą, bet vistiek galėtum man atsiųsti naująjį ženklą, dėkui

Photoshopa vektorinei grafikai? :shock:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 309 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui