Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Tre Bal 24, 2024 05:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Sek Bal 29, 2007 20:03 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 29, 2007 19:50
Pranešimai: 21
Miestas: Vilnius
Sveiki,
Turiu toki gal siek tiek ir kvaila klausima bet...
Niekaip negaliu atidaryti daiktadezes (bardacioko) nuspaudus ta mygtuka jis neatsidaro, ziurejau manualuose salimais dar turetu buti raktelio spynele bet jos nera, kaip ji atidaryt? :roll:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Bal 29, 2007 22:51 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Kov 02, 2006 21:03
Pranešimai: 247
Miestas: Klaipeda
o ar tikrai jis ten yra?
gal vis del to ten tik airbagas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bal 30, 2007 08:43 
pabandyk daryti per jega, pas mane irgi nuspaudus ta knopke kur turetu atsidaryti neatsidaro, ten viduje kazkas nuluzo. Tai as patraukiu stipriau ir atsidaro o uzsidaro normaliai


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bal 30, 2007 10:07 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Bal 29, 2007 19:50
Pranešimai: 21
Miestas: Vilnius
Nemanau kad ten AirBag, kam tuomet ta knople padaryta, tikriausiai kazkas yra nuluze, bijau lupant dar ka nors sulauzit. Tas bardaciokas kiek man nervu ateme :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bal 30, 2007 11:58 
Vidmantas rašė:
Nemanau kad ten AirBag, kam tuomet ta knople padaryta, tikriausiai kazkas yra nuluze, bijau lupant dar ka nors sulauzit. Tas bardaciokas kiek man nervu ateme :D

Kaip ten sakoma "švelniai su jėga" tai kad islauzti tik bardacioko spinele gali ir tiek :) O to ir siekiama, kad atsidarytu :!:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pir Bal 30, 2007 18:07 
Reikia į temą :!: Alvydai, pabandyk su atsuktuvu prasukti spynelę.Aš rimtai.Mažiau žalos bus.Tada reikės ti naujos spynelės.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Bal 30, 2007 18:21 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 11, 2007 16:47
Pranešimai: 4194
Miestas: Anykščiai
Vidmantas rašė:
Sveiki,
Turiu toki gal siek tiek ir kvaila klausima bet...
Niekaip negaliu atidaryti daiktadezes (bardacioko) nuspaudus ta mygtuka jis neatsidaro, ziurejau manualuose salimais dar turetu buti raktelio spynele bet jos nera, kaip ji atidaryt? :roll:

Nuspaudęs tą knopkę stipriai truktelk ir tikrai atidarysi. :wink:
Nes kito būdo ir nėra. :wink:

_________________
Renault Scenic 2004 - 1,6 - 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Geg 02, 2007 09:42 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Bir 13, 2003 08:39
Pranešimai: 823
Miestas: Domeikava - Kaunas
Man tas pats buvo su Renault 19... Nebeatsidarė... Ir dar užsieny. Gerai, kad pasus buvom ne ten sudėję :D :D :D

Aš, grįžęs į Lietuvą, važiavau į servisą. Atidarė nieko nesulaužę.

_________________
Egidijus
Ford Mondeo 2.0 Ghia SW


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Geg 05, 2007 22:53 
Pas mane Lagunoj irgi tas pats, matyt nuluze ten kazkas. Bet jei nori atidaryt, tai gali atidaryt. As ir is pradziu bijojau, bet viena karta gerai truktelejau ir atsidare ir niekas daugiau nenuluzo..bet ten ta daiktadeze dydzio tai nieko gero neisidesi nebent pora cigareciu pakeliu labai jau pagailejo prancuzas vieots bardaciokui...;)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Geg 05, 2007 23:15 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 18, 2007 13:13
Pranešimai: 166
Miestas: Vilnius
Beje klausimas, pas mane vietoje "bordačioko" pagalvė, nusipirkęs Laguna vos neišplėšiau nes maniau, kad daiktadėžė užstrigusi o pasirodo per ta plyšį pagalvė šauna ir nėra jokios daiktadėžės.
Buvau Meharyje diagnostikoje, šiaip kartais kai drėgna užsidega pagalvės lemputė, bet pajudinus laidus po sėdyne viskas susitvarko, kas įdomiausia po diagnostikos pasakė, kad kompas nesusisieka su pagalvėmis, bet vistiek meistras negalėjo pasakyti ar pagalvės yra ar jų jau nėra, sako kartais jos nesusiriša su kompu, bet avarijos metu iššauna.
Tai truputį nuliūdino, dar nežinau kaip patikrinti ar pagalvės pas mane dar yra ar tik obmankes sudetos, smugio lyg tais maniske neturejus, nes dirzu itempejai kaip nauji atrodo ir geometrija nepazeista. O pardavejas masinos vos ne ant keliu pries mane daug kartu sake, kad jos yra ir sveikos.
Tai norejau paklausti, jeigu suzinosiu kad pagalviu pas mane jau nebera, tai gal galima toje ertmeje padaryti daiktadeze, nes atrodo, kad ten turetu kazkaip atsiplesti viskas ir atidarymas panasus i daiktadezes normalios, nes blyn toj Lagunoj, kai dureliu sonuose visokiu kempineliu, prozektoriu prisidejes, tai net maiseliu pirkiniu nera kur isideti:) Tenka kiekvienakart vis nauja pirkti:)

_________________
Honda Accord CC7 1993
2.0i 16v 85kW F20Z2
Ex: Renault Laguna ph1 RXE 1995
2.0 8V 83kW F3R


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Geg 06, 2007 05:31 
buvo tas pats.visa beda spiruokleje.arba atsikabino arba nuluzo ausele prie kurios ji kabinasi


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Geg 08, 2007 19:23 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Tre Sau 10, 2007 00:42
Pranešimai: 278
Miestas: Vilnius-Kupiskis
Del pagalviu patirkinimo ar yra, tai gali nuimti dangteli keleivio puseje ir paziureti ar yra pagalve. Tik visa tai reikia daryti saugumo sumetimais atjungus akumuliatoriu, isemus oro pagalviu saugikli ir palaukus 15 min. Nezinau, kaip lagunoje, bet safrane pagalves dangtelis nusiema nuemus nuo jo plastikine juostele. Po ta juostele buna varztai, o ant varztu kontroline juostele, kurios nenuimsi, kad nelyktu zymiu. Manyciau, jei ant varztu esanti kontroline juostele sveika, tai oro pagalves yra.

_________________
skype: skainetas
Tel: +370 600 49519; +370 622 96749


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Kov 15, 2008 18:43 
Aš dar čia prie tos daiktadėžės :) gal galit pasakyt kaip prieit prie tos spynelės? ar reikia išsiimt bardačioko stalčių ir kur jis tada tvirtinasi :) dėkui :)


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bir 25, 2009 21:43 
O kaip ji isimti? Atidariau ir noriu prieiti prie mechanizmo, jis kartais veikia kartais ne :? Atidarius virsuje buvo 4 varztai atsukau visus bet neissiema :banghead:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui