Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 18:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Sek Bir 21, 2015 08:12 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bal 12, 2013 07:16
Pranešimai: 97
Labas, norejau paklaust , kaip greitai tau isijungia dujos, nes turejau treciuka, tai ten greitai, bet dabar i savo nauja IV 2 T idetos dujos gan ilgai reikia laukti, prie oro temp. 20 t, man reikia nuo Tuskulenu g. ir vaziuojan jau prie Pedagoginio ziedo, va cia ir isijungia.Manau ilgokai.[/quote]
Šias reikalas yra programuojamas ir reguliuojamas kiek žinau. Kreipkis į dujininkus kurie montavo tau dujas, jei norėsi manau pažemins persijungimo temperatūrą


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Sek Bir 21, 2015 08:17 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bal 12, 2013 07:16
Pranešimai: 97
Patrol112

Nu ką kolega galiu pasakyt - didelis respectas :D :alcohol: Visada man tokie žmonės, kaip kad tu, kurie mėgsta ir svarbiausia sugeba pasikrapštyti prie savo auto kelia kažkuria prasme pasididžiavimo jausmą :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Sek Bir 21, 2015 11:56 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 14, 2013 23:13
Pranešimai: 66
mynia rašė:
Patrol112

Nu ką kolega galiu pasakyt - didelis respectas :D :alcohol: Visada man tokie žmonės, kaip kad tu, kurie mėgsta ir svarbiausia sugeba pasikrapštyti prie savo auto kelia kažkuria prasme pasididžiavimo jausmą :wink:

Ačiū už šiltus žodžius :) Manęs netenkino standartinė navigacija ir visada norėjosi daugiau multimedijos galimybių,todėl įgyvendinau savo idėjas.

_________________
Grand Espace IV Initiale Paris 04' 3.5 V6 177 kw.LPG.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Tre Bir 24, 2015 14:38 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ant Rgp 12, 2014 15:14
Pranešimai: 61
Pasikartosiu,ar kas nors esat isidėjes garso stiprintuva i espace?Kaip ji pajunkt prie originalios magnetolos?Pas mane magnetola stovi prieky.Domina bet kokia informacija :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Tre Bir 24, 2015 18:10 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bal 12, 2013 07:16
Pranešimai: 97
ryckele rašė:
Pasikartosiu,ar kas nors esat isidėjes garso stiprintuva i espace?Kaip ji pajunkt prie originalios magnetolos?Pas mane magnetola stovi prieky.Domina bet kokia informacija :)

Pas mane stovi viskas originaliai, nieko nekeista ir netobulinta. Tad nieko kolega padėti negaliu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Tre Lie 01, 2015 12:36 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 14, 2013 23:13
Pranešimai: 66
Sveiki espeisininkai, ieškau savo Grand Espace galinės užtraukiamos palangės su užuolaidėlėmis (štorkės). Gal kas galės padėti surasti bučiau labai dėkingas.

_________________
Grand Espace IV Initiale Paris 04' 3.5 V6 177 kw.LPG.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Pen Lie 03, 2015 20:42 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Lie 06, 2013 06:12
Pranešimai: 120
Ir man butu neprosal tokios.

_________________
zmonos Peugeot 206 1,4 Automatas 03m
mano Renault Espace IV 2.0T LPG 03m Sold
mano Renault LAGUNA II 1.8 16V 01m Sold
864706089
Vln


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Ket Gru 03, 2015 18:09 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Sau 07, 2010 13:56
Pranešimai: 211
Miestas: Kaunas
Kadangi forumo skyrius ''važiuoklė, vairas, stabdžiai" neveikia, rašau čia. Šiandien tvarkiau rankinį savo mašiniukui (nelaikė vairuotojo puses ratas). Problemą radau trose, buvo sutrūkusi guminė troso galo apsauga ir matomai gavo purvo. Pramankštinau, sutepiau, uždėjau nuo kažkokio seno sankabos troso guminę apsaugą ir rankinis pasidarė "mirtinas". Tačiau išlindo kompo informacija kad tipo kažkas negerai su stovejimo stabdžiu (nors abi pusės dabar laiko puikiai) ir dega geltonas servise bei užrašas check parking brake.
Gal patarsite ką padaryti kad tie užrašai dingtų.

_________________
Renault Espace 5, Initiale Paris, 1.6dCi Bi-Turbo


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Pen Gru 04, 2015 07:06 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
arturas101 rašė:
Kadangi forumo skyrius ''važiuoklė, vairas, stabdžiai" neveikia, rašau čia. Šiandien tvarkiau rankinį savo mašiniukui (nelaikė vairuotojo puses ratas). Problemą radau trose, buvo sutrūkusi guminė troso galo apsauga ir matomai gavo purvo. Pramankštinau, sutepiau, uždėjau nuo kažkokio seno sankabos troso guminę apsaugą ir rankinis pasidarė "mirtinas". Tačiau išlindo kompo informacija kad tipo kažkas negerai su stovejimo stabdžiu (nors abi pusės dabar laiko puikiai) ir dega geltonas servise bei užrašas check parking brake.
Gal patarsite ką padaryti kad tie užrašai dingtų.

Gali pabandyti "pratrinti" klaidas, nors šiaip ir pats turėtų "nusiresetinti", jei viskas veikia :roll:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Pir Gru 07, 2015 22:21 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Sau 07, 2010 13:56
Pranešimai: 211
Miestas: Kaunas
arturas101 rašė:
Kadangi forumo skyrius ''važiuoklė, vairas, stabdžiai" neveikia, rašau čia. Šiandien tvarkiau rankinį savo mašiniukui (nelaikė vairuotojo puses ratas). Problemą radau trose, buvo sutrūkusi guminė troso galo apsauga ir matomai gavo purvo. Pramankštinau, sutepiau, uždėjau nuo kažkokio seno sankabos troso guminę apsaugą ir rankinis pasidarė "mirtinas". Tačiau išlindo kompo informacija kad tipo kažkas negerai su stovejimo stabdžiu (nors abi pusės dabar laiko puikiai) ir dega geltonas servise bei užrašas check parking brake.
Gal patarsite ką padaryti kad tie užrašai dingtų.

Dekui ROLANDAS@ONE. Jo pagalba siandien uzgesinti klaidingi pranesimai del rankinio stabdzio.

_________________
Renault Espace 5, Initiale Paris, 1.6dCi Bi-Turbo


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Pir Vas 01, 2016 00:14 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Vas 08, 2010 14:18
Pranešimai: 255
Miestas: kings lynn
sveiki bendraminciai! turiu broblemike su peciuku! uzkuriu masina, jis pradeda veikt ir po 10 sek uzgesta! isjungi klimatronika rankiniu budu, ijungi atgal, jis vel atsigauna ir po keliu sekundziu uzgesta! itariu rezistorius, bet nzn, kur jie stovi! gal kas yra krapste? dekui is anksto uz atsakymus

_________________
2005 RENAULT GRAND ESPACE INITIALE 3.0 DCI - pilka


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Pir Vas 01, 2016 01:00 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 14, 2013 23:13
Pranešimai: 66
totis rašė:
sveiki bendraminciai! turiu broblemike su peciuku! uzkuriu masina, jis pradeda veikt ir po 10 sek uzgesta! isjungi klimatronika rankiniu budu, ijungi atgal, jis vel atsigauna ir po keliu sekundziu uzgesta! itariu rezistorius, bet nzn, kur jie stovi! gal kas yra krapste? dekui is anksto uz atsakymus

pas tave bus greiciausiai susideveje ventiliatoriaus varikliuko sepeteliai. Viskas yra po automobilio dugnu todel salone nieko daryti nereikia, atsuksi plastmasini gaubta ir tau atsidarys visas klimatroniko blokas,atsukes varztus issitrauksi pati ventiliatoriu. Priejimas puikus,jei teko rankose laikyti rakta ar atsuktuva ir zinai i kuria puse reikia atsukti :) tai be jokiu problemu viska pasidarysi pats. Varzos irgi yra ten pat po gaubtu,pas mane pries menesi buvo tas pats, srote ventiliatorius kainuoja apie 50 euru,naujas apie 247 eurus.

_________________
Grand Espace IV Initiale Paris 04' 3.5 V6 177 kw.LPG.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Pir Vas 01, 2016 21:22 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Vas 08, 2010 14:18
Pranešimai: 255
Miestas: kings lynn
na man garaze perrinko puse masinos tai prie to paties ventiliatoriu liepiau pakeist! pakeite, bet liko ta pati situacija, tai pradejau galvot apie varzas! turiu donora, permesiu is jo ir matysiu, kas gaunasi! dekui uz atsakyma, nesinorejo vartytis ant zemes nezinant, ar rasiu varzas prie ventiliatoriaus :D

_________________
2005 RENAULT GRAND ESPACE INITIALE 3.0 DCI - pilka


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Tre Vas 03, 2016 10:29 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bal 12, 2013 07:16
Pranešimai: 97
Keiciau ir as neperseniausiai ventilaitoriu, gerai kai yra kolegu kurie buna pasitvarke toki gedima ir nukreipia teisinga linkme. Aciu Dariau :alcohol: Tiesa be viso to pas mane dar buvo pasviles saugiklis, nes pakeitus ventiliatoriu siek tiek dar kvailiojo :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Tre Vas 03, 2016 20:28 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 14, 2013 23:13
Pranešimai: 66
man malonu pasidalinti savo kukliom ziniom :D

_________________
Grand Espace IV Initiale Paris 04' 3.5 V6 177 kw.LPG.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Tre Vas 03, 2016 21:35 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Lie 25, 2005 14:54
Pranešimai: 107
Miestas: Kaunas
algis07 rašė:
Neisemus tai butu liuks, bet be generatoriaus, sroves uztenka tik keliem kilometram, kazkaip transportuoti iki Siauliu nesamone gautusi. Tarp kitko generatorius jau ant stalo, dabar ieskau kas Kaune sulituos.
Ir dar vienas klausimas del tu vadinamu pasildymo tenu kur jie randasi, butu gerai uzmesti aki gal ten problema kad nusprogo generatorius.

Labas, kolega, gal pasidalintum informacija, kaip pavyko generatorių išimt. Servise man aiškino, kad reikia motorą leist žemyn, kitaip niekaip.

_________________
Honda Accord Aerodeck 2.0 86m Ex
Renault Safrane 2.2 12V 94m Ex
Renault Safrane 2.2 dT 97m EX
Renault Grand Espace 2.2 dci 04m Privilege


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Tre Vas 03, 2016 22:05 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bal 12, 2013 07:16
Pranešimai: 97
Ailenas rašė:
algis07 rašė:
Neisemus tai butu liuks, bet be generatoriaus, sroves uztenka tik keliem kilometram, kazkaip transportuoti iki Siauliu nesamone gautusi. Tarp kitko generatorius jau ant stalo, dabar ieskau kas Kaune sulituos.
Ir dar vienas klausimas del tu vadinamu pasildymo tenu kur jie randasi, butu gerai uzmesti aki gal ten problema kad nusprogo generatorius.

Labas, kolega, gal pasidalintum informacija, kaip pavyko generatorių išimt. Servise man aiškino, kad reikia motorą leist žemyn, kitaip niekaip.


Nezinau kaip kituose varikliuose, bet maniskiui (3,5 benzas) iseme generatoriu be dideliu problemu. Jokiu ten varikliu nereik leist, aisku negarantuoju del kitu modeliu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Tre Vas 03, 2016 23:08 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Lie 06, 2013 06:12
Pranešimai: 120
Katik ir as keiciau generatoriu. Pas mane 2.0 T. Bet variklio tikrai nereikia leisti. Tad ir 1.9 ir 2.2 dyzeliuku irgi nereikia. As siulau geriau pasieskok geresnio serviselio. Nes kai taio kalba servise- man pasitikejimo nekelia.

_________________
zmonos Peugeot 206 1,4 Automatas 03m
mano Renault Espace IV 2.0T LPG 03m Sold
mano Renault LAGUNA II 1.8 16V 01m Sold
864706089
Vln


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Ket Vas 04, 2016 07:00 
Atsijungęs
Klubo prezidentas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Lap 03, 2005 09:11
Pranešimai: 13693
Miestas: Šiauliai
Ailenas rašė:
algis07 rašė:
Neisemus tai butu liuks, bet be generatoriaus, sroves uztenka tik keliem kilometram, kazkaip transportuoti iki Siauliu nesamone gautusi. Tarp kitko generatorius jau ant stalo, dabar ieskau kas Kaune sulituos.
Ir dar vienas klausimas del tu vadinamu pasildymo tenu kur jie randasi, butu gerai uzmesti aki gal ten problema kad nusprogo generatorius.

Labas, kolega, gal pasidalintum informacija, kaip pavyko generatorių išimt. Servise man aiškino, kad reikia motorą leist žemyn, kitaip niekaip.

Variklio tikrai nereikia leist, o maniškį, savo laiku, draugas - autoelektrikas sutvarkė net pačio generatoriaus lauk neimdamas :wink:

_________________
Ex Espace II ir IV
Ex Clio II
Clio IV Grandtour
Ex Megane IV Grandtour
AUSTRAL ESPRIT ALPINE :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Pir Vas 08, 2016 23:28 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 04, 2007 13:04
Pranešimai: 388
Sveiki,espace'ininkai,įtikinkit dėl ko pirkti/nepirkti ketvirtoką? :lol: Dyzelių nežiūriu,domina tik benzai. Ir labiausiai vienas variantas 2,0T. Kiek permečiau temą,silpna vieta-generatorius. Kas dar iš tokių specifinių dalykų šituose modeliuose figūruoja? Galiniai st. diskai kartu su guoliu? Kokios realios sąnaudos mieste važiuojant dujomis?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Ant Vas 09, 2016 08:30 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 09, 2010 16:36
Pranešimai: 2274
Miestas: marijampolė
Bėda su generatoriais tik pas dyzelius,o guoliai (kiek pastebėjau),keičiasi atskirai.Dujų sąnaudos-apie 10-12 mieste.Šeip benzininį pirkti verta-patikimas.

_________________
Tel-865901027 Amžinų variklių nėra,yra tik amžini stabdžiai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Ant Vas 09, 2016 12:26 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 04, 2007 13:04
Pranešimai: 388
senux rašė:
Bėda su generatoriais tik pas dyzelius,o guoliai (kiek pastebėjau),keičiasi atskirai.Dujų sąnaudos-apie 10-12 mieste.Šeip benzininį pirkti verta-patikimas.

Nu,kad galima atskirai keist,tai tą irgi pastebėjau. O tai benzininiuose ne skysčiu aušinami generatoriai? Kaip elektronika? Toliau grybauja kaip senesniuose modeliuose?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Ant Vas 09, 2016 13:12 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Lie 06, 2013 06:12
Pranešimai: 120
Jau virs 2m turiu 2.0t tai gedo generatorius. Visa kita normaliai. Sanaudos duju 10-12. Zinoma kaip vaziuoji. O jis vaziuoja smagiai

_________________
zmonos Peugeot 206 1,4 Automatas 03m
mano Renault Espace IV 2.0T LPG 03m Sold
mano Renault LAGUNA II 1.8 16V 01m Sold
864706089
Vln


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Ant Vas 09, 2016 13:18 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 04, 2007 13:04
Pranešimai: 388
Mariuxs rašė:
Jau virs 2m turiu 2.0t tai gedo generatorius. Visa kita normaliai. Sanaudos duju 10-12. Zinoma kaip vaziuoji. O jis vaziuoja smagiai

Tai sąnaudos tenkina visiškai,o kaip visapusiškai automobilis išbaigtas? Salono kokybė,plastmasės ir t.t.? Neteko čiupinėt nei vieno ketvirtoko,bet labai norisi paturėt,tik nelabai yra iš ko rinktis LT žemelėj,visi ant saleros...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Ant Vas 09, 2016 18:40 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Lie 06, 2013 06:12
Pranešimai: 120
Na plastmases neblogos. Turi panele trukumu bet jie lengvai salinami jai rankas turi.
Vietos daug. Sedi aukstai.
Praita vasara vaziavau i Europa tai virs 7000km padariau be jokiu bedu.
T.A. 2 kartus is pirmo karto praejau.
Dujos dirba gerai.
Dalys nera brangios. Turi omenyje salinblokai, sarnyrai, stabdziu kaladeles.
Zinoma padangos R17 jau kaina kanda.
Klausk atsakysiu, padesiu. Bet dyzelio nerekomenduoju taip pat.

_________________
zmonos Peugeot 206 1,4 Automatas 03m
mano Renault Espace IV 2.0T LPG 03m Sold
mano Renault LAGUNA II 1.8 16V 01m Sold
864706089
Vln


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Ant Vas 09, 2016 18:43 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Lie 06, 2013 06:12
Pranešimai: 120
Beja, kas del generatoriu.
Tai jie tokie patys ir espace VI 1.9, ir scenike ir lagunui, jai neklystu ir naujesniam megane.
Katik pats keiciau.

_________________
zmonos Peugeot 206 1,4 Automatas 03m
mano Renault Espace IV 2.0T LPG 03m Sold
mano Renault LAGUNA II 1.8 16V 01m Sold
864706089
Vln


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Ant Vas 09, 2016 20:37 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pen Bal 12, 2013 07:16
Pranešimai: 97
Viskas su tuo IV Espeisu gerai, vaziuoja super, minkstai. Remontas, bent jau pakabos, tikrai nera brangus. Bent jau man po A8 tai kaip golfas :D Del 2,0 kazka pasakyt sunku, nes pats vadelioju 3,5. Bet pirkis - nemanau, kad gailesies. Viskas priklausys kokiam stovyje pasiimsi, tad sekmes :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Tre Vas 10, 2016 15:47 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Rgp 06, 2011 21:46
Pranešimai: 105
:victory: Sveikas.Vairuoju 2T 2003 benzinas /dujos Vidurkis 11-12ltr/100km vidaus plastmases jai nesudroztas bus kokybiskos pakankamai,bent jau pas mane girgzda tik panoraminis stogas.Vairuoju metus laiko tai keiciau galinius stabdziu diskus (guolius nekeiciau nusiima) su guoliais gana brangus,be guoliu su kaladem apie 130e.Tvarkiausi generatosiu,beje aušinamas skysciu tai problema,bet tinka nuo 1,9dci,scenic .Padangos tik R17,tai kaip minejo biski kandziojasi kaina.O šiaip malonus vaziavimas belekaip.Begalo daug navarotu,kurie tikrai pravercia ilgesnese kelionese.PIRK

_________________
Renault Scenic '05 2.0 benzinas
Žmonos Renault megane '03m 1,6 benzinas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Tre Vas 10, 2016 17:31 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lap 04, 2007 13:04
Pranešimai: 388
Pirk tai pirk,ale nėra iš ko rinktis: į turgų net kojos nekelsiu,o skelbimuose vos keli,kurie nevisai patinka :roll:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Espace IV
StandartinėParašytas: Tre Vas 10, 2016 19:02 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Rgp 06, 2011 21:46
Pranešimai: 105
scootas rašė:
Pirk tai pirk,ale nėra iš ko rinktis: į turgų net kojos nekelsiu,o skelbimuose vos keli,kurie nevisai patinka :roll:

Aš 4men ieškojau :banghead: sekmės ieškantis IV -uko .Bandyk ir be duju buna išlenda keletas variantu,su dujom bus laaabai sunku surasti,man pasisekė,gal pasiseks ir tau.Ieškok ir rasi :victory:

_________________
Renault Scenic '05 2.0 benzinas
Žmonos Renault megane '03m 1,6 benzinas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui