Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 04:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 813 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Kov 06, 2007 18:42 
VK rašė:
oi ne! tikai ne pilnas. nera odos, ne medzio apdaila ir tik 2.2 variklis :D as jau geda...


suprantu- masina is lietuvos ir nuo lentynos- bazine komplektacija.
del to masinas megstu is prancuzu- reikia, nereikia- viska sukisa.
tokios komplektacijos kaina nuo lentynos ~170....lt.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Kov 06, 2007 18:50 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Sau 03, 2007 20:05
Pranešimai: 1157
Miestas: Vilnius - Köln'as
tai taip. jei pirkt deveta tai pasirinkimo nera. bet as galejau pasirinkt, ko noriu ko ne. tai neemiau odinio salono, nes jis nepraktiskas. man jis nepatinka. turejau BMW 3 kaskada su odiniu salonu. tai sikna vasara dege ir reikejo ja priziuret. nuo to laiko atsisakiau odiniu salonu.
as kai uzsisakinejau tai norejau, kad salonas butu dvieju spalvu (panele). norejau juodo virsaus ir smelines (rudos) apacios. tai labai graziai atrodo + aliuminio apdaila :) tai va, del tokiu smulkmenu ir gera pirkt masina is salono.

_________________
pilnas garažas Renault dyzelukų :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Kov 06, 2007 19:01 
ten treciuke pas tave ne odinis salonas buvo- tave apgavo :!:
o is balotniku rizynos aptrauktos sedynes :wink:
sita imdamas gavau viska- ka norejau:
dideli liuka;
sviesu, odini ir kvepuojanti salona kuris tikrai vasara nekaista ir kupra nesunta (turejau bmw 7; audi v8 ir dar vis dar tabeturiu volvo s40).
greicio deze mex/aut.
graze medienos apdaila su rastais,
PILNA elektros paketa;
sviesos/lietaus daviklius;
zenonus, autopilota, parktronikus, visas uzuolaideles...........................
vienu zodziu- gavau tai ka norejau :!:
aciu prancuzui :bravo:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ant Kov 06, 2007 19:54 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Sau 03, 2007 20:05
Pranešimai: 1157
Miestas: Vilnius - Köln'as
as irgi stoglangi uzsisakiau. geras dalykas :twisted: davikliai yra, elektra ir pas mane yra, xenonai, visas kiek tik galima oro pagalves susimeciau, autopilotas yra, bet juo nesinaudoju, cia veikiau emiau kaip prieda kai reikes parduot masina, didesne verte bus, galinio vaizdo kamera, lietus ratlankius 18' dejausi, spalva pas mane man labai grazi, tokia tamsiai ruda (juodos kavos spalva), aliuminio apdaila, nes man jis graziau. kaskaip tas medis manes nezavi. nu kam patinka kam ne, zinoma metalic dazai, tonuoti stiklai, nes tamsinti man ne prie sirdies. nu susidejau viska ko reikia. tiesa, navigacijos nesidejau. 8000 lt, ir vokietijos zemelapis... kam man jo? :?

_________________
pilnas garažas Renault dyzelukų :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Kov 07, 2007 11:50 
:banghead: tepalo filtras 245lt :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Kov 07, 2007 16:32 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Sau 03, 2007 20:05
Pranešimai: 1157
Miestas: Vilnius - Köln'as
nu ir pasiskaiciau... bet man linksma. del ko? del to, kad Vel Satis tiek vaziavo an manes, dabar kaskas an jo uzvaziavo, ir gan stipriai :D net nuotaika pakele...
is tiesu, tai juk pas kiekviena navarotai yra, ir neretai tu navarotu neturejimas yra pliusas. nera navarotu - nera kam gest. ar tai pliusas ar ne spreskit patys :wink:

beje, kita savaite tikriausiai sirdyje pas mane atsivers didziausia skyle... jei pavyks parduosiu Vel Satis, tai dabar nezinau ar dziaugtis ar verkt?.. :(

_________________
pilnas garažas Renault dyzelukų :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Kov 07, 2007 16:35 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
A tu lygsiol nesupratai ??? :shock:

Vairuotojas dziaugiasi du kartus - pirma kart nusipirkes auto, antra kart - pardaves... :twisted:

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Kov 07, 2007 17:03 
jai bijai navarotu ir ,kad jie suges- tai vaziuok dviraciu :twisted:

o velsati truputi peranksti parduodi- taigi turbinos dar neydejai :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Kov 07, 2007 17:16 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Spa 19, 2005 14:53
Pranešimai: 4652
Miestas: MEMEL
Matau cia reiktu biski aiskumo kaikam del GALIU - NEGALIU. IMHO - nemazai zmoniu cia GALI sau leisti nusipirkti nauja automobili is salono uz 50-60 KLt. lizingu. Arba koki nors VelSatis pribezdeta is prancuzu. Ta prasme - darbas stabilus ir normaliai apmokamas, finansai isnesa. BET - yra dar klausymas, ar tuo TIKRAI REIKIA ? Pagalvojus gerai, primetus + ir - iseina - nu kazkaip kad ir nelabai... :roll: Galima isleisti 20-30 KLt. masinai, kuria juzini 3-5 metus o paskui dar atgauni puse kainos. Ir lizingo nereiki, ir ipareigojimu nera...

_________________
PROVOCATEUR
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Kov 07, 2007 17:32 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Sau 03, 2007 20:05
Pranešimai: 1157
Miestas: Vilnius - Köln'as
nu taip, teisybe sake, pirmas dziaugsmas nusipirkus masina, antras ja pardavus, bet man skaudu del to, kad jei parduosiu tai labai anksti, net nespejes is tikruju pasidziaugt ta masina... kaskaip net nelabai ir norisi, bet kai toks pasiulymas geras, negaliu atsisakyt :) veliau tikriausiai tokio pasiulymo tikrai nesulauksiu, todel gal geriau nepraziosot sanso. jei sekmingai parduosiu Sati tai imsiu Citroen C6 :twisted: Satcio nebu,s bet megane liks, todel is renault gretu nesitrauksiu :wink:

_________________
pilnas garažas Renault dyzelukų :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Kov 07, 2007 21:04 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Gru 28, 2005 22:57
Pranešimai: 1320
Miestas: Šiauliai
VK rašė:
...veliau tikriausiai tokio pasiulymo tikrai nesulauksiu, todel gal geriau nepraziosot sanso. jei sekmingai parduosiu Sati tai imsiu Citroen C6 :twisted: Satcio nebu,s bet megane liks, todel is renault gretu nesitrauksiu :wink:

Bus tų VelSačių, ne karo metas :wink:

_________________
~~~~ SCMAF ~~~~
Renault Scenic II
1.6L 16V 79kW '03.09
Renault Twingo
1.239L 40kW '96.07


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Kov 07, 2007 21:10 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
VelSatis rašė:
ten treciuke pas tave ne odinis salonas buvo- tave apgavo :!:
o is balotniku rizynos aptrauktos sedynes :wink:
sita imdamas gavau viska- ka norejau:
dideli liuka;
sviesu, odini ir kvepuojanti salona kuris tikrai vasara nekaista ir kupra nesunta (turejau bmw 7; audi v8 ir dar vis dar tabeturiu volvo s40).
greicio deze mex/aut.
graze medienos apdaila su rastais,
PILNA elektros paketa;
sviesos/lietaus daviklius;
zenonus, autopilota, parktronikus, visas uzuolaideles...........................
vienu zodziu- gavau tai ka norejau :!:
aciu prancuzui :bravo:

Dekok ne prancuzui,o Dievui.Veliau suprasi. :D :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Kov 07, 2007 21:26 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
VK rašė:
nu ir pasiskaiciau... bet man linksma. del ko? del to, kad Vel Satis tiek vaziavo an manes, dabar kaskas an jo uzvaziavo, ir gan stipriai :D net nuotaika pakele...
is tiesu, tai juk pas kiekviena navarotai yra, ir neretai tu navarotu neturejimas yra pliusas. nera navarotu - nera kam gest. ar tai pliusas ar ne spreskit patys :wink:

beje, kita savaite tikriausiai sirdyje pas mane atsivers didziausia skyle... jei pavyks parduosiu Vel Satis, tai dabar nezinau ar dziaugtis ar verkt?.. :(

NESUPRANTU. :shock: :shock: :shock: TAI KAM PIRKAI? :shock: :shock: :shock: KODEL DABAR PARDUODI?Gal perd aug turit pinigu? :D :D :D Gal galit paremti raskila? :D :D :D Nupirkti tele 2 (pildyk)kortele uz 10lt. :D :D :D Geras tas auto Vel Satis.Dar garantinis.Vazinek ir kaifuok.Nesuprantu taves.Gal cia tavo biznis?Gal mes ne viska zinom. :D :D :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Kov 07, 2007 21:28 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pen Rgp 05, 2005 17:52
Pranešimai: 246
Miestas: Mažeikiai
raskila, pilnas forumas telemaximų for free :lol: :lol: :lol: turėjo užverst per PM, mažai dar tau? :lol: :lol: :lol:
Jei rimtai tai ir aš VK nesuprantu, bet jam geriau matyt :?

_________________
1. *****censored*****
2. Renault Clio 1.2 `96. Nemoki reanimuot immo - niekur toli nevažiuok :twisted:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Tre Kov 07, 2007 21:46 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Gru 28, 2005 22:57
Pranešimai: 1320
Miestas: Šiauliai
VK rašė:
...bet kai toks pasiulymas geras, negaliu atsisakyt :) veliau tikriausiai tokio pasiulymo tikrai nesulauksiu, todel gal geriau nepraziosot sanso...

Kaip nesuprantat, taigi tokia "sdelke", atiduodi VelSatį, gauni C6 ir dar pinigų lieka :wink: :lol:

_________________
~~~~ SCMAF ~~~~
Renault Scenic II
1.6L 16V 79kW '03.09
Renault Twingo
1.239L 40kW '96.07


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Kov 08, 2007 12:52 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Spa 10, 2005 16:45
Pranešimai: 3866
Miestas: Vilnius, SCMAF narys "INKSTAI"
Spydas rašė:
raskila, pilnas forumas telemaximų for free :lol: :lol: :lol: turėjo užverst per PM, mažai dar tau? :lol: :lol: :lol:
Jei rimtai tai ir aš VK nesuprantu, bet jam geriau matyt :?

PM tuscias ,nera telemaxsimų kodu. :D :D :D :D :D :D Vienas Vakarinis patikejo mano baikom.Aciu jam uz gera sirdi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Kov 08, 2007 19:05 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Sau 03, 2007 20:05
Pranešimai: 1157
Miestas: Vilnius - Köln'as
raskila rašė:
VK rašė:
nu ir pasiskaiciau... bet man linksma. del ko? del to, kad Vel Satis tiek vaziavo an manes, dabar kaskas an jo uzvaziavo, ir gan stipriai :D net nuotaika pakele...
is tiesu, tai juk pas kiekviena navarotai yra, ir neretai tu navarotu neturejimas yra pliusas. nera navarotu - nera kam gest. ar tai pliusas ar ne spreskit patys :wink:

beje, kita savaite tikriausiai sirdyje pas mane atsivers didziausia skyle... jei pavyks parduosiu Vel Satis, tai dabar nezinau ar dziaugtis ar verkt?.. :(

NESUPRANTU. :shock: :shock: :shock: TAI KAM PIRKAI? :shock: :shock: :shock: KODEL DABAR PARDUODI?Gal perd aug turit pinigu? :D :D :D Gal galit paremti raskila? :D :D :D Nupirkti tele 2 (pildyk)kortele uz 10lt. :D :D :D Geras tas auto Vel Satis.Dar garantinis.Vazinek ir kaifuok.Nesuprantu taves.Gal cia tavo biznis?Gal mes ne viska zinom. :D :D :D


matai, LABAI gera galimybe parduot. jei parduosiu sitam zmogui (dokumentai pardavimo jau tvarkomi) tai gausiu tiek kiek tikriausiai niekada nebuciau uz ja gaves. kam praleist superine proga? as tikrai nenoriu parduot, bet negaliu praziopsot tokios galimybes. patikek, nebutu man naudinga ja parduot nepraduociau :wink: nors atsisveikint be galo gaila, nes masina man taip patinka, bet privalau. be to, uz gautu pinigus pirksiu kita prancuza, C6. kaimynas turi, super masina, todel manau Sati pardaves C6 nusipirkes nepralosiu. am i right? :)

_________________
pilnas garažas Renault dyzelukų :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Kov 08, 2007 21:12 
VK rašė:
pardaves C6 nusipirkes nepralosiu. am i right? :)


o kodel butent c6 o ne vel sati?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Kov 08, 2007 21:33 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Sau 03, 2007 20:05
Pranešimai: 1157
Miestas: Vilnius - Köln'as
paulyz rašė:
VK rašė:
pardaves C6 nusipirkes nepralosiu. am i right? :)


o kodel butent c6 o ne vel sati?


Vel Satis jau isbandes. kam vel pirkt? jei vel vel satis nera prasmes parduot sita. kaimynas turi C6 tai man labai gera ispudi paliko. nutariau pabandyt laime su sita masina. be to, C6 isliekamojo verte didesne. tikriausiai pirksiu 3.0 dyzeli. bet rupuze ima nemazai... :roll: man tai nepatinka.
siaip dokai dar nesutvarkyti, dar galiu persigalvot del pardavimo... nu nezinau, taip sunku apsispret galutinai... :x nervina net. nenoriu pralost.

_________________
pilnas garažas Renault dyzelukų :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Kov 08, 2007 21:37 
VK rašė:
u pabandyt laime su sita masina. be to, C6 isliekamojo verte didesne. tikriausiai pirksiu 3.0 dyzeli. bet rupuze ima nemazai... :roll: man tai nepatinka.
siaip dokai dar nesutvarkyti, dar galiu persigalvot del pardavimo... nu nezinau, taip sunku apsispret galutinai... :x nervina net. nenoriu pralost.


is kur tu isliekama verte nuspeji? :shock: blemba loterijoj tada tau reikia losti :roll: o kiek km su citroenu pralekei kad jis jau taip ciki? kiek metu kaimynas naudoja? :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Ket Kov 08, 2007 23:11 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lie 24, 2005 22:49
Pranešimai: 80
Miestas: Kaunas
C6 dyzelis tik 2.7, o ne 3.0 :). Bet geriau laiks nuo laiko iš kaimyno jį pasiskolink, o ne pats pirk ;). Patariu kaip prisiekęs Citroen gerbejas :). Na nebent po poroms metų nuo jų gamybos pradžios į juos jau bus galima žiūrėti. O dėl išliekamosios C6 vertė... - tai juk C6, o ne A6. Kokia ten Citroeno išliekamoji vertė gali būti ir dar Lietuvoje D. Geriau Avant Time nusipirk, kad ir padevėtas, bet tas tai su išliekamaje verte.

_________________
Citroen XM d12 Harmonie
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Kov 09, 2007 16:12 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Sau 03, 2007 20:05
Pranešimai: 1157
Miestas: Vilnius - Köln'as
vaziuoju su tuo citru daznai, todel ir uzsimaniau. pamaniau puiki masina, ir po triju metu atgauciau daugiau nieu uz sati. nesvarbu. viena parduosiu kita pirksiu. mano reikalas.
ko jau ko, bet su audinem prie manes ne is tolo... :x niekada nepirksiu... jokiu budu... moku brangiau nei tarkim uz renault bet nematau nieko geresnio. pakaba kietesne (aceit sportiskesne, bet kam ma to susikto sportiskumo limuzine? :idea: ) ir tas slykstus salonas. tokioj masinoji ilgai neissedeciau. negaleciau tokios vairuot. be to audi neturi tokio sarmo, nu as negaliu pasakyt WOW pamates ta masina, niekaip, man ji niekuo neipatinga. zodziu, aplamai man vokiska masina tai yra blogis :evil:

_________________
pilnas garažas Renault dyzelukų :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Kov 09, 2007 16:31 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lie 24, 2005 22:49
Pranešimai: 80
Miestas: Kaunas
Pasisekė tamstai su kaimynu, kai ant Lietuvos viso labo 3 ar 4 C6 važinėja. Sorry, kad ne į temą - neteko jam dar C6 pas VEHO į servisą varyti? Kol tais patikimumu jie nepasižymi, bent jau pagal vakarų rašliavas.

_________________
Citroen XM d12 Harmonie
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Kov 09, 2007 19:28 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Sau 03, 2007 20:05
Pranešimai: 1157
Miestas: Vilnius - Köln'as
tikrai daugiau nei 4 :wink: kai pirko tai be jo kaskas alytuj jau turejo, kaune turejo, palangoj ir klaipedoj po viena sake tiksliai kad yra ir vilniuj ne viena vazineja. nu cia ne tikslus duomenys.
nu po kokiu dvieju savaiciu ir as busiu (tikiuosi) laimingas tokia isigijes. nu cia dar priklausys nuo to per kiek laiko atvestu man ja cia. nesvarbu. isvis dar nieko nezinau nei del satcio nei del C6.

ne, ne teko jam dar lankytis servise, nu isskyrus keist tepalus :roll:

_________________
pilnas garažas Renault dyzelukų :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Kov 09, 2007 21:27 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Lie 24, 2005 22:49
Pranešimai: 80
Miestas: Kaunas
Citroen labai stengiasi, kad C6 neištiktu XMo fiasko... Tikėkimės, kad jo kokybė nenuvils vartotojų ;).

_________________
Citroen XM d12 Harmonie
PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Kov 09, 2007 23:14 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 06, 2006 21:21
Pranešimai: 247
Miestas: Panevėžys
VK, ar citroen klube registruosies :?:

_________________
PaveikslėlisPaveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Kov 10, 2007 00:55 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Sau 08, 2007 12:12
Pranešimai: 1389
Miestas: Klaipėda
Principe, iš dalies gaunasi neįdomu...
Dabar VK permes savo Satį - tai Kęstas kuriam laikui, kol dar kas nors iš klubiečių nusipirks, liks pats vienas visam klube - nebebus, kam šito topiko su tolku pildyt. :)

_________________
Olegas 600 82098
91Clio 1,2i 03.08.25-09.03.14
92Clio 1,4i 09.03.21-12.04.11
96Pug106 1,5XND 12.04.15-16.06.14
98Scenic 1,9dTi 16.10.26


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Kov 10, 2007 11:25 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Sau 03, 2007 20:05
Pranešimai: 1157
Miestas: Vilnius - Köln'as
nezinau, gal ir registruosiuos... dar nezinau ar pirksiu.

Dogbrain, dar ne viskas aisku. tik antradieni bus aisku ar parduodu ar ne :) juolab pats nelabai noriu parduot, nes per mazai sita masina pazinau, noreciau ilgiau padraugaut su ja :)

_________________
pilnas garažas Renault dyzelukų :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Kov 10, 2007 15:54 
VK rašė:
tiesa, navigacijos nesidejau. 8000 lt, ir vokietijos zemelapis... kam man jo? :?


o tai ka Sostena ar kas ten is ko pirkai Lt zemelapio neduoda? Taigi yra rytu europos zemelapis i kuri ieina LT, LV, Estonsai ir t.t.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Sek Kov 11, 2007 04:45 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Sau 08, 2007 12:12
Pranešimai: 1389
Miestas: Klaipėda
VK
Nu, manau, jei sdielka gera - tai kad ir kaip būtų gaila, vis tiek reiktų parduot. Tiesa, o čia pats pirkėjas atsirado ir pasiūlė pirkt ar savo iniciatyva parduodi?

_________________
Olegas 600 82098
91Clio 1,2i 03.08.25-09.03.14
92Clio 1,4i 09.03.21-12.04.11
96Pug106 1,5XND 12.04.15-16.06.14
98Scenic 1,9dTi 16.10.26


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 813 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui