Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Ket Kov 28, 2024 11:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 87 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pen Rgs 26, 2008 16:39 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Rgs 15, 2008 13:24
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius/Panevezys/Ramygala
Dar neilgai cia esu, bet jau apmaciau kad musu cia yra mazuma. Todel pamanaiu ajog mums dar labaiu uz espeisus ar meganes reiketu buti vieningais ir didinti savo gretas. O gal tokiu dalyku nzn bet gal ir clio turi kokiu savo svenciu akda renkasi vien jie? Ir visgi kaip ta clio frakcija ar tik del vardo ar visgi aistringi clio myletojai?

_________________
Mazi zveriukai - clio.

clio 1.5 dyzelis 2001m. juodas

skype- zydaite666
aplinkosauga@gmail.com
867598766


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus clio
StandartinėParašytas: Pen Rgs 26, 2008 16:45 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Gru 02, 2007 12:33
Pranešimai: 882
Miestas: Vilnius - Radviliskis
greiciau ne myletojai o turetojai :)

_________________
Clio 1.8 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus clio
StandartinėParašytas: Pen Rgs 26, 2008 17:47 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Vas 04, 2007 22:02
Pranešimai: 1205
Miestas: kaunas
kai reik taisyt, tikrai as tik turetojas bunu :lol:

_________________
Clio Williams
RENAULTCLUB SPORT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus clio
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 27, 2008 18:27 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Sau 08, 2007 12:12
Pranešimai: 1389
Miestas: Klaipėda
Jo... Manoji tik uždaroj erdvėj tegali (teturi teisę) važinėti, o aš skaitaus mylėtojas. :lol:

_________________
Olegas 600 82098
91Clio 1,2i 03.08.25-09.03.14
92Clio 1,4i 09.03.21-12.04.11
96Pug106 1,5XND 12.04.15-16.06.14
98Scenic 1,9dTi 16.10.26


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus clio
StandartinėParašytas: Šeš Rgs 27, 2008 20:17 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Rgs 15, 2008 13:24
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius/Panevezys/Ramygala
ei, negazdinkite, negi ir maniskei lemta vel tapti dar viena Zuokucio (namu suo) lenciugo pririsimo masina... ...

_________________
Mazi zveriukai - clio.

clio 1.5 dyzelis 2001m. juodas

skype- zydaite666
aplinkosauga@gmail.com
867598766


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus clio
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 12:24 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Sau 08, 2007 12:12
Pranešimai: 1389
Miestas: Klaipėda
Šiaip jau kaip meganai QP čia neriasi iš kailio, organizuoja pirtis ir taip toliau - kodėl Clio taip negali? Viskas įmanoma, tik noro reikia. Aš negaliu per daug šnekėti, nes man neužtenka paslinkimo net mašiną galutinai ant ratų pasistatyti - visada atsiranda alternatyvūs dalykai, kas veikti, nors mirštu, kaip noriu, kad ji vėl ir keliais važiuotų, ne tik garažų teritorijoj, kur mentai nosies nekiša. Tik su Clio kiek didesnė problema, nes jų mažiau. Ir pasiskirstymas po Lietuvą didesnis, kai tuo tarpu meganai beveik visi Vilniuj-Kaune.

_________________
Olegas 600 82098
91Clio 1,2i 03.08.25-09.03.14
92Clio 1,4i 09.03.21-12.04.11
96Pug106 1,5XND 12.04.15-16.06.14
98Scenic 1,9dTi 16.10.26


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus clio
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 14:21 
Dogbrain rašė:
Šiaip jau kaip meganai QP čia neriasi iš kailio, organizuoja pirtis ir taip toliau - kodėl Clio taip negali? Viskas įmanoma, tik noro reikia. Aš negaliu per daug šnekėti, nes man neužtenka paslinkimo net mašiną galutinai ant ratų pasistatyti - visada atsiranda alternatyvūs dalykai, kas veikti, nors mirštu, kaip noriu, kad ji vėl ir keliais važiuotų, ne tik garažų teritorijoj, kur mentai nosies nekiša. Tik su Clio kiek didesnė problema, nes jų mažiau. Ir pasiskirstymas po Lietuvą didesnis, kai tuo tarpu meganai beveik visi Vilniuj-Kaune.

kadangi jau palietei meganus, galiu ir as isiterpt... :roll:
Visu pirma tai VISKAS imanoma :victory: CLIO vln tikrai yra nemazai... norit judint kitus miestus, ieskokit atstovu forume, pasidaryk flyerius, surenkit miesteliuose didesnius meetus su renault veliavele (pasirodo net meetai pastebimi (patirtis is Elektrenu Coupe GM)), imkit kontaktus vieni is kitu, raskit kaip bendraut, agituoikites ir burkites i klubo organizuojamus renginius ir manau pajudesit... reikia tik noro - tada atsiras ir laiko :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus clio
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 16:32 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Sau 08, 2007 12:12
Pranešimai: 1389
Miestas: Klaipėda
kashtone rašė:
kadangi jau palietei meganus, galiu ir as isiterpt... :roll:
Visu pirma tai VISKAS imanoma :victory: CLIO vln tikrai yra nemazai...
Dovile, tai kalba eina apie Vilniaus Clio susitikimus ar tu eilinį kartą Vilnių iškeli į aukščiausią vietą, o tokie miestai kaip Klaipėda - nieko verti? Man asmeniškai Vilnius yra tikrai nebeaktualu, nes aš jau užtenkamai trankiausi į rytų Lietuvą dėl klubo susitikimų Ir tai - ačiū Žemaičiui, Algiui ir Laimiui (Šnekučiui). Aš kalbėjau apie Clio pasiskirstymą per visą Lietuvą, o ne vienam taške, kaip kad tu dabar užakcentavai. Teisingai - QP pagrinde ir yra Vilniuj-Kaune - tai elektrėnuose tą meetą padaryti - tai čia „fuck the millenium“ buvo. O jei Clio susitikimas bus Vilniuj ar jo apskrity - tai surask iš mudviejų su Lina (čia aš tik apie Klaipėdą) durnių, kuris ten trenksis. Inga (vau) QP suvažiavime buvo?

_________________
Olegas 600 82098
91Clio 1,2i 03.08.25-09.03.14
92Clio 1,4i 09.03.21-12.04.11
96Pug106 1,5XND 12.04.15-16.06.14
98Scenic 1,9dTi 16.10.26


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus clio
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 18:01 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Rgs 15, 2008 13:24
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius/Panevezys/Ramygala
Na cia svarbaiusia tu clio rasti galima daug ir visur, kaip olegas sake po visa Lietuva, o vien vilniuje kokia kruva mano traktoriuko sesuciu ir broliuku, bet tai ar pastebime nors kelis cia.. Ne sedi uzsidare savo skarbonkese, tarsi nesuprasdami akd vairuoja clio ir dirda per miesta. Nors imk ir kisk po valytuvais rastelius su uzrasais www.renaultclub.lt ar www.renaultclub.lt/forum ... Tai cia pradziai patiem reikia padirbeti susirasti cia aplink save tu clio, o jau tada imti ta pavyzdi is meganiu :) Begant laikui manau tia daryti bus tiesiog privaloma...

_________________
Mazi zveriukai - clio.

clio 1.5 dyzelis 2001m. juodas

skype- zydaite666
aplinkosauga@gmail.com
867598766


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus clio
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 19:40 
Dogbrain rašė:
Dovile, tai kalba eina apie Vilniaus Clio susitikimus ar tu eilinį kartą Vilnių iškeli į aukščiausią vietą, o tokie miestai kaip Klaipėda - nieko verti? Man asmeniškai Vilnius yra tikrai nebeaktualu, nes aš jau užtenkamai trankiausi į rytų Lietuvą dėl klubo susitikimų Ir tai - ačiū Žemaičiui, Algiui ir Laimiui (Šnekučiui). Aš kalbėjau apie Clio pasiskirstymą per visą Lietuvą, o ne vienam taške, kaip kad tu dabar užakcentavai. Teisingai - QP pagrinde ir yra Vilniuj-Kaune - tai elektrėnuose tą meetą padaryti - tai čia „fuck the millenium“ buvo. O jei Clio susitikimas bus Vilniuj ar jo apskrity - tai surask iš mudviejų su Lina (čia aš tik apie Klaipėdą) durnių, kuris ten trenksis. Inga (vau) QP suvažiavime buvo?

uzsikabinai uz vilniaus - ir nesupratau ka norejai pasakyt :roll: as jums siulau ne kaip vilniuj elgtis su clio, o bendrai.... prie ko tu cia prikibai prie tu zodziu :shock:
mano demesi gali atkreipt clio vilniuj, nes as cia gyvenu ri lakstau po miesta cia, o ne bet kur kitur.. tu (jus) turit stebet ju kieki kitur ir matyt tendencijas - auga ju skaicius ar ne KLP ar PNV ar dar kur... as visur kur vaziuoju, vezuos flyerius, pamacius meganke ir turint galimybe - juos uzkisu... tame paciame vilniuje irgi... Ir ne as kalta del jusu clio meetu nebuvimo ir pan - tad neturi teises manes pulti :evil:
zodziu, jei nepagavai pats esmes, galiu pakartot - flyeriai, kontaktai tarp savu (pradzioj), meetai savo miestuose, galit blecha ir visu modeliu renault KLP susiorganizuot meeta - kodel nea?... imkis veiklos Olegai, jei neturi valios uzsiimt clio'nke :bee:

Ir dar - nei as VLN keliu kazkur, nei ka - as cia gyvenu, tai ir ziuriu sau panosei :bee: o kad tu "trankeis" del klubo, ne del saves ar pvz. CLIO, per visa LT - pats kaltas jei kas netiko... :victory:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus clio
StandartinėParašytas: Sek Rgs 28, 2008 21:13 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Rgs 15, 2008 13:24
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius/Panevezys/Ramygala
kashtone rašė:
Dogbrain rašė:
Dovile, tai kalba eina apie Vilniaus Clio susitikimus ar tu eilinį kartą Vilnių iškeli į aukščiausią vietą, o tokie miestai kaip Klaipėda - nieko verti? Man asmeniškai Vilnius yra tikrai nebeaktualu, nes aš jau užtenkamai trankiausi į rytų Lietuvą dėl klubo susitikimų Ir tai - ačiū Žemaičiui, Algiui ir Laimiui (Šnekučiui). Aš kalbėjau apie Clio pasiskirstymą per visą Lietuvą, o ne vienam taške, kaip kad tu dabar užakcentavai. Teisingai - QP pagrinde ir yra Vilniuj-Kaune - tai elektrėnuose tą meetą padaryti - tai čia „fuck the millenium“ buvo. O jei Clio susitikimas bus Vilniuj ar jo apskrity - tai surask iš mudviejų su Lina (čia aš tik apie Klaipėdą) durnių, kuris ten trenksis. Inga (vau) QP suvažiavime buvo?

uzsikabinai uz vilniaus - ir nesupratau ka norejai pasakyt :roll: as jums siulau ne kaip vilniuj elgtis su clio, o bendrai.... prie ko tu cia prikibai prie tu zodziu :shock:
mano demesi gali atkreipt clio vilniuj, nes as cia gyvenu ri lakstau po miesta cia, o ne bet kur kitur.. tu (jus) turit stebet ju kieki kitur ir matyt tendencijas - auga ju skaicius ar ne KLP ar PNV ar dar kur... as visur kur vaziuoju, vezuos flyerius, pamacius meganke ir turint galimybe - juos uzkisu... tame paciame vilniuje irgi... Ir ne as kalta del jusu clio meetu nebuvimo ir pan - tad neturi teises manes pulti :evil:
zodziu, jei nepagavai pats esmes, galiu pakartot - flyeriai, kontaktai tarp savu (pradzioj), meetai savo miestuose, galit blecha ir visu modeliu renault KLP susiorganizuot meeta - kodel nea?... imkis veiklos Olegai, jei neturi valios uzsiimt clio'nke :bee:

Ir dar - nei as VLN keliu kazkur, nei ka - as cia gyvenu, tai ir ziuriu sau panosei :bee: o kad tu "trankeis" del klubo, ne del saves ar pvz. CLIO, per visa LT - pats kaltas jei kas netiko... :victory:


Kazkaip kastonyte tu cia grieztai atsakei... :argue: Nieko mes irgi manau galesim sau leisti Clio meetukus, bet nereikia dabar visko taip spontaniskai, ir nebukim tokie griezti vieni kitiems, kolegos... :victory: :victory: :victory:

_________________
Mazi zveriukai - clio.

clio 1.5 dyzelis 2001m. juodas

skype- zydaite666
aplinkosauga@gmail.com
867598766


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 00:20 
zydaite rašė:
Kazkaip kastonyte tu cia grieztai atsakei... :argue: Nieko mes irgi manau galesim sau leisti Clio meetukus, bet nereikia dabar visko taip spontaniskai, ir nebukim tokie griezti vieni kitiems, kolegos... :victory: :victory: :victory:

aha, grieztokai... :roll: sorry jei izeidziau ka.... :oops: :victory: aij kartais bereiksmis kabinejimasis prie zodziu isveda is kantrybes... vilnius, ne vilnius - koks po galais skirtumas... :evil: ok, as rami..tyliu :P :D :victory:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 01:12 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Lap 01, 2007 23:01
Pranešimai: 145
Miestas: Jonava
Gal ir ne į temą aš čia, klinkt, klinkt, bet įdomiai gaunasi. Kiek suprantu, čia yra Renault, kaip tokio gamintojo, automobilių mylėtojų klubas, o kiek pastebėjau yra taip, kad yra labiau mylinčių atskirus modelius grupės, kurios tik susipažino klube, ar forume, bet bendrauja kaip atskira respublika. Manyčiau, kad kiekvienos organizacijos stiprybė yra vienybėje ir Lietuvos Renault klubas vienija žmones, neabejingus savo Renault automobiliui ir kitiems jų turėtojams. Žinoma, man mano keturių durų Megane patinka labiau už kitas, bet kai tik galiu, antradienį atlekiu į Savanorių pr. Kaune, kur renkasi įvairių modelių Renault automobiliai. Tik kitos paprastos Meganės kol kas dar neteko matyt... Nors ir Coupe neteko matyt... Žinau, kad esu dar naujas žmogus klube, gerbiu susiformavusias tradicijas, tik rašau, kaip visa tai atrodo iš šono.

_________________
Renault Megane '02, 1,9 dTi Authentique


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 09:22 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Rgs 15, 2008 13:24
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius/Panevezys/Ramygala
Mirix rašė:
Gal ir ne į temą aš čia, klinkt, klinkt, bet įdomiai gaunasi. Kiek suprantu, čia yra Renault, kaip tokio gamintojo, automobilių mylėtojų klubas, o kiek pastebėjau yra taip, kad yra labiau mylinčių atskirus modelius grupės, kurios tik susipažino klube, ar forume, bet bendrauja kaip atskira respublika. Manyčiau, kad kiekvienos organizacijos stiprybė yra vienybėje ir Lietuvos Renault klubas vienija žmones, neabejingus savo Renault automobiliui ir kitiems jų turėtojams. Žinoma, man mano keturių durų Megane patinka labiau už kitas, bet kai tik galiu, antradienį atlekiu į Savanorių pr. Kaune, kur renkasi įvairių modelių Renault automobiliai. Tik kitos paprastos Meganės kol kas dar neteko matyt... Nors ir Coupe neteko matyt... Žinau, kad esu dar naujas žmogus klube, gerbiu susiformavusias tradicijas, tik rašau, kaip visa tai atrodo iš šono.

Ex nuomone cia kiekvieno svarbi. Ir Jus visiskai teisus, svarbu renault, o marke tik tarp kitko del saves. Juk niekas irgi neiggnoruos jei prie kruvos meganiu ar espeisu prisijungia kiti automobiliukai, tuo labaiu akd meet'ai ir daromi daznaiusiai renault , o tie smulkesni modeliu meetukai vien todel kad gera pasibuti kompanijoje zmoniu kuriuos sieja ir bendra automobilio marke, juk kaip kietai atrodo koks 20 vienodu masinyciu vienoje vietoje... Nors ir yra cia tos frakcijos (pati juk dar irgi zalias agurkelis cia) bet visi vistiek per renault vieni kitus uzpyspina pamate gatveje, ir keik dar beto jau nebevairuoja to automobilio o vis tiek jaucia sentimentu sitam kubui, taip kad manau, jokio skirtumo ar yra tu frakciju ar vienas bendras renault, taip tik gal paparasciau....

_________________
Mazi zveriukai - clio.

clio 1.5 dyzelis 2001m. juodas

skype- zydaite666
aplinkosauga@gmail.com
867598766


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 11:13 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Lap 01, 2007 23:01
Pranešimai: 145
Miestas: Jonava
Ką ir norėjau pasakyt - šiandien Megane vairuoju, po poros metų gal Laguna ar kažką panašaus vairuosiu, koks skirtumas. Svarbu bendrumo dvasia, kiek skaičiau, daug yra likę jaučiančių sentimentus klubui, vadinasi, čia renkasi geri žmonės, su kuriais gera pabūt, padiskutuot, iškilusias problemas aptart. Žinoma, savą ratą artimesnių draugų norisi turėt, tačiau yra ir bendri regioniniai klubo susivažiavimai, juk esant laisvam, nesunku kelioms valandoms užsukt pasilabint.

_________________
Renault Megane '02, 1,9 dTi Authentique


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 11:21 
Vat tą ir aš norėjau pasakyt - dauguma susitikimų ir vyksta renault, o ne meganių ar lagūnų :alcohol: ir nesvarbu iš kokio miesto esi :victory:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 11:26 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Ket Lap 01, 2007 23:01
Pranešimai: 145
Miestas: Jonava
kashtone rašė:
Vat tą ir aš norėjau pasakyt - dauguma susitikimų ir vyksta renault, o ne meganių ar lagūnų :alcohol: ir nesvarbu iš kokio miesto esi :victory:

Kas tiesa, tai ne melas, o miestas turi įtakos tik tiek, kiek jis nutolęs nuo artimiausios susirinkimo vietos... :idea: Man wa, pvz., 30km pirmyn ir 30km atgal, bet smagu atlėkt paplepėt :alcohol: :lol:

_________________
Renault Megane '02, 1,9 dTi Authentique


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 11:31 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Rgs 15, 2008 13:24
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius/Panevezys/Ramygala
Jegele, jau po tokiu kalbu ir GM gyvai pamatyti noras kaip koks debeselis uzplauke... :victory:

_________________
Mazi zveriukai - clio.

clio 1.5 dyzelis 2001m. juodas

skype- zydaite666
aplinkosauga@gmail.com
867598766


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 18:24 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Lap 08, 2005 12:49
Pranešimai: 242
Miestas: Vilnius
Sveiki clijonkieciai :) Vis prisimenu, kaip GM Anyksciuose as viena atstovavau Clio frakcija.
Ta prasme vienas masiniukas. Olegas palaike tik,,,,O va kitu nebuvo..O gaila..

_________________
Mažos mašinytės man labai patinka.
sparnai3@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 18:27 
Onute rašė:
Sveiki clijonkieciai :) Vis prisimenu, kaip GM Anyksciuose as viena atstovavau Clio frakcija.
Ta prasme vienas masiniukas. Olegas palaike tik,,,,O va kitu nebuvo..O gaila..

bet jusu atstovaimas buvo saunus - parodet visiems kad ir viena sugebat atstot frakcija :victory: saunuole :bravo:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 18:28 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Rgs 15, 2008 13:24
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius/Panevezys/Ramygala
Onute rašė:
Sveiki clijonkieciai :) Vis prisimenu, kaip GM Anyksciuose as viena atstovavau Clio frakcija.
Ta prasme vienas masiniukas. Olegas palaike tik,,,,O va kitu nebuvo..O gaila..

tai kad kaikurie musu, net masinyciu tokiu neturejome dar tuo metu. neiko dabar bus turbut musu gausiau :) O ir tema butent aktyvumui clio didinti atsirado tai va turim progra junkt draugent clio savininkes ir savininkus ...

_________________
Mazi zveriukai - clio.

clio 1.5 dyzelis 2001m. juodas

skype- zydaite666
aplinkosauga@gmail.com
867598766


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 18:47 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Lap 08, 2005 12:49
Pranešimai: 242
Miestas: Vilnius
kashtone rašė:
bet jusu atstovaimas buvo saunus - parodet visiems kad ir viena sugebat atstot frakcija :victory: saunuole :bravo:

na, ateityje tikiuosi bus daugiau palaikanciu :)
kashtone, Kyviskiu nesugriovei? :) Lygtais kazkur rasei, kad vaziuosi...

_________________
Mažos mašinytės man labai patinka.
sparnai3@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 18:52 
Onute rašė:
na, ateityje tikiuosi bus daugiau palaikanciu :)
kashtone, Kyviskiu nesugriovei? :) Lygtais kazkur rasei, kad vaziuosi...

manau bus.. :wink:
o Kyviskiu nesugrioviau :mrgreen: :mrgreen: bet dauguma miestelio gyventoju zinojo kad yra nevietiniu :alcohol: :bravo: :mrgreen: :mrgreen:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 18:54 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Rgs 15, 2008 13:24
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius/Panevezys/Ramygala
Onute, musu masinytes panasiu metu, tia as noriu apsiteirauti, ar soniniai viedrodeliai sildomi? Ar reikes juos ziema su sepetuku sveisti?

_________________
Mazi zveriukai - clio.

clio 1.5 dyzelis 2001m. juodas

skype- zydaite666
aplinkosauga@gmail.com
867598766


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 18:59 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Lap 08, 2005 12:49
Pranešimai: 242
Miestas: Vilnius
zydaite rašė:
Onute, musu masinytes panasiu metu, tia as noriu apsiteirauti, ar soniniai viedrodeliai sildomi? Ar reikes juos ziema su sepetuku sveisti?

Hmmm...man tai viska reik sveisti :) Bet jau pripratau, turiu rinkinuka priemoniu ziemai. O cia dar priklauso nuo pacio modelio. Pas mane tai pigiausias variantas (be kondicionieriau ir visokiu kitokiu privalumu). Manau buna ir tokiu kur veidrodelius sildo, ir sedynes. Tai nzn....

_________________
Mažos mašinytės man labai patinka.
sparnai3@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 19:11 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Rgs 15, 2008 13:24
Pranešimai: 115
Miestas: Vilnius/Panevezys/Ramygala
Onute rašė:
zydaite rašė:
Onute, musu masinytes panasiu metu, tia as noriu apsiteirauti, ar soniniai viedrodeliai sildomi? Ar reikes juos ziema su sepetuku sveisti?

Hmmm...man tai viska reik sveisti :) Bet jau pripratau, turiu rinkinuka priemoniu ziemai. O cia dar priklauso nuo pacio modelio. Pas mane tai pigiausias variantas (be kondicionieriau ir visokiu kitokiu privalumu). Manau buna ir tokiu kur veidrodelius sildo, ir sedynes. Tai nzn....

NA pas mane visko ten gudro yra joje, bet tetis paklause tai neturejau ka atsakyti... o pabandyti kazkaip neatsiranda tokia situacija dar nei aprasoja nei uzsala...

_________________
Mazi zveriukai - clio.

clio 1.5 dyzelis 2001m. juodas

skype- zydaite666
aplinkosauga@gmail.com
867598766


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 19:26 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Lap 08, 2005 12:49
Pranešimai: 242
Miestas: Vilnius
Tai jau neilgai liko laukti, greit isitikinsi, sildo ar ne :D

_________________
Mažos mašinytės man labai patinka.
sparnai3@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 21:28 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Sau 08, 2007 12:12
Pranešimai: 1389
Miestas: Klaipėda
Apšaukiam, apšaukiam vieni kitus, bet daugiausiai šaukiančių mintys ant galo apsiverčia 180°... Tiek to...

Į Renault klubo susitikimus klaipėdoje atvažiuoja Pontiac Trans Sport, Chrysler Voyager, Honda Accord, Opel Zafira, kartais Toyota Supra, Toyota, atrodo, Corolla, retkarčiais Renault Clio ir Renault Megane, kuri irgi bus apiplota kakutėm, kai bus parduota. Tomas, tiesa, per praeitą susitikimą išsirašė iš Renault klubo, pasiliko R19 klube, taip kad ir to nebeliks, nebent pavyks suagituoti telefonu. Nu va, mūsų Renault klubas.
Ateity galbūt Pontiac Trans Sport pakeis Renault Clio, atsiras Renault Megane QP, R19, pradės pažadus vykdyti Mazda Miata ir jau po biškį randasi Laguna. Ir kur mūsų Renault klubo susitikimų nebuvimas?
Tarp kitko, kur paties Vilniaus Clio susibūrimai? Jei jau jų ten tiek daug važiuoja? Kiek pamenu, paskutiniam Clio susibūrime Vilniuj sudalyvavom !tik! mes su Rolandu (kruliu).
O visų teisiausias čia Mirixas.

_________________
Olegas 600 82098
91Clio 1,2i 03.08.25-09.03.14
92Clio 1,4i 09.03.21-12.04.11
96Pug106 1,5XND 12.04.15-16.06.14
98Scenic 1,9dTi 16.10.26


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 21:41 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Sau 24, 2006 16:05
Pranešimai: 1754
Miestas: Panevėžys
Onute rašė:
Sveiki clijonkieciai :) Vis prisimenu, kaip GM Anyksciuose as viena atstovavau Clio frakcija.
Ta prasme vienas masiniukas. Olegas palaike tik,,,,O va kitu nebuvo..O gaila..

Ir as buvau, vis dar prijauciu clio frakcijai :lol: Nes tada dar vazinejau su megane ir ne coupe, tai man kaip ir netiko, o su lagunom....
Ai, nereikia man frakciju, nespesiu lakstyt :lol: bukim vieningi :lol:

_________________
Mano Blog'as


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Aktyvus Clio
StandartinėParašytas: Pir Rgs 29, 2008 21:45 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Lap 08, 2005 12:49
Pranešimai: 242
Miestas: Vilnius
A jooo...patvirtinu, SeniZ irgi isreiske savo lojaluma Clio :)

_________________
Mažos mašinytės man labai patinka.
sparnai3@gmail.com


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 87 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui