Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 16:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pen Vas 09, 2007 21:16 
Įdomu ar tech. apžiūrą ar praeis(CO neviršys) jei išpjautas katalizatorius :?:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Vas 09, 2007 21:39 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 27, 2006 20:50
Pranešimai: 75
Miestas: Kaunas
Praeit turetai be problemų. Mano safrane tik 2,2L irgi isreztas katalizatorius ir tech ėjau lapkričio mėn. Jokių priekabių. Viskas normoj.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Vas 09, 2007 22:10 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Sau 12, 2006 23:27
Pranešimai: 552
Miestas: Siauliai-Telsiai
pasmanes taip pat ispjautas katalizatorius tech praejau be probelmu

_________________
Renault Laguna ph2 '99
1.6 16V 79kW K4M RT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Vas 09, 2007 22:34 
:lol: pas mus klp tai beveik visad kai masina pakelia- uzmeta aki ar jis vietoj, o gal seip pagal roza kabliu iesko :P


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Pen Vas 09, 2007 23:12 
susirask eksperta darauga, suzinok jo poreiki pinigam (kiek duot). kaina nuo 50 iki 100lt. jei su dujom tai 100. :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: Šeš Vas 10, 2007 21:15 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Rgs 27, 2006 20:50
Pranešimai: 75
Miestas: Kaunas
Į užpakalį dirbančio variklio žvakės laido galą o ne 50 Lt. Kur čia taip matosi kad nera katalizatoriaus? O gal aš jį kaip tik keičiau ir liko svarkės žymės ant duslerkės. CO2 jei normoj kokios dar problemos?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Sau 25, 2008 01:14 
pakruoji tokiu dalyku net neziuri pas mane katalizatorius yra bet ispjauta skyle buvo, visi viduriai isimti ir vel uzvirinta aiskiai matosi kaz ten nieko neber :D . Mamos audinei vos nupirkus iseme ir 8metus taip vazinejo del TA jokiu problemu nebuvo


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lie 20, 2008 22:05 
O kokio velnio tą katalizatorių išimt? :twisted:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lie 22, 2008 20:00 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Geg 20, 2006 16:58
Pranešimai: 907
Miestas: Vilnius
Kukumalu rašė:
O kokio velnio tą katalizatorių išimt? :twisted:

Jei nezinai, dar su visokiomis :twisted: rozomis, geriau durnu klausimu neuzdavinek. Uzsikisa tas katalizatorius ir ji keist reikia po kokiu 150000-200000km arba ispjaut ir priduot i kokia EMP, kur dar ir pinigeliu gausi.

_________________
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
Safrane PhI, 2.2Si ۩
Espace III, 2.0 16V
Getz , 1.3 12V
Scenic, 2.0 16V


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Lie 22, 2008 21:49 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Kov 13, 2005 20:52
Pranešimai: 456
Miestas: Vilnius
pvzas pries pora savaiciu ispjoviau, ivirinau rezonatoriu... Priezastys, didele smarve is duslintuvo ir traukos sumazejimas, pasekmes po ispjovimo, padidejas kuro kvapas esant saltam varikliuj, palengvejas variklio darbas, sumazejusios kuro sanaudos, ir 400lt kiseneje :P

_________________
Veža Grand scenic 3 dinamque tom tom
Grand espace 2.0T savartyne
Laguna ph2 1.8 16v parduota
Lietuvoje Espace ph3 2.0 8v
Nostalgija R19 ph2 1.8 16v


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lie 23, 2008 03:27 
Kiek žinau senai jau šneka valdžia apie tvarką TA centruose, bet žinot kaip pas mus šneka šneka, o naudos jokios. Su laiku manau sutvarkys TA, bus smagu žiūrėti kaip 85% Lietuvos auto važiuos katalizatorių pirktis :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lie 23, 2008 10:07 
ismetimosistemos rašė:
Kiek žinau senai jau šneka valdžia apie tvarką TA centruose, bet žinot kaip pas mus šneka šneka, o naudos jokios. Su laiku manau sutvarkys TA, bus smagu žiūrėti kaip 85% Lietuvos auto važiuos katalizatorių pirktis :lol:

tikrai kad nevaziuos :victory:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lie 23, 2008 14:36 
gisas rašė:
tikrai kad nevaziuos :victory:

Be TA važinės? :?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lie 23, 2008 14:37 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Kov 13, 2005 20:52
Pranešimai: 456
Miestas: Vilnius
jai ir priims istatyma jis galios tik naujai registruojamiems automobiliams...

_________________
Veža Grand scenic 3 dinamque tom tom
Grand espace 2.0T savartyne
Laguna ph2 1.8 16v parduota
Lietuvoje Espace ph3 2.0 8v
Nostalgija R19 ph2 1.8 16v


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lie 23, 2008 14:37 
ismetimosistemos rašė:
gisas rašė:
tikrai kad nevaziuos :victory:

Be TA važinės? :?

jeigu dabar vaziuoja be katalizatoriaus ir geros tos dujos tai jkodel veliau jos jau bus blogos :roll:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lie 23, 2008 14:59 
gisas rašė:
jeigu dabar vaziuoja be katalizatoriaus ir geros tos dujos tai jkodel veliau jos jau bus blogos :roll:

Geros? :lol: Kad jų niekas dabar normalei nematuoja, dėl to pas visus ir geros :wink: Ir esmė bus ne dujose, o tame, kad jeigu priims pataisas tai auto turės atitikti gamintojo komplektaciją, t.y. jeigu jame turi stovėti katalizatorius tai be jo TA nepraeisi :wink: O rezonatorius toli gražu nepanašus į katalizatorių :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lie 23, 2008 15:02 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Sek Kov 13, 2005 20:52
Pranešimai: 456
Miestas: Vilnius
Vistiek niekas neleks katalizatoriu pirkti, psiaudo katalizatorius susides ir viskas...

_________________
Veža Grand scenic 3 dinamque tom tom
Grand espace 2.0T savartyne
Laguna ph2 1.8 16v parduota
Lietuvoje Espace ph3 2.0 8v
Nostalgija R19 ph2 1.8 16v


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lie 23, 2008 16:36 
Pagyvensim pamatysim :) Man kažkaip tiesa pasakius nebaisei rūpi. Tik keista kai žmonės auto perka ir poto bliauna ajajajai brangus išlaikymas tai viešuoju transportu tegu važinėja. Nes automobilį įsigyti tai nėra prabanga, išlaikyti jį yra prabanga :wink:

Asmeniškai važinėju su Toyota Corolla 94 metų su nauju katalizatorium nauju lambda zondu ir kažkaip nebliaunu. :P


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lie 23, 2008 16:55 
ismetimosistemos rašė:
Geros? :lol: Kad jų niekas dabar normalei nematuoja, dėl to pas visus ir geros :wink: Ir esmė bus ne dujose, o tame, kad jeigu priims pataisas tai auto turės atitikti gamintojo komplektaciją, t.y. jeigu jame turi stovėti katalizatorius tai be jo TA nepraeisi :wink: O rezonatorius toli gražu nepanašus į katalizatorių :lol:

nieko ten nebus kiek jau prieme tu istatymu ir nieko. sakai tures stoveti gamintojo katalizatorius. tai pas mane jis ir stovi ti jame nera viduriu jokiu viskas isimta


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Lie 23, 2008 20:42 
gisas rašė:
nieko ten nebus kiek jau prieme tu istatymu ir nieko. sakai tures stoveti gamintojo katalizatorius. tai pas mane jis ir stovi ti jame nera viduriu jokiu viskas isimta

Netgi tokioje bananų Respublikoje kaip Lietuva, anksčiau ar vėliau bus tvarka kaip ir išsivysčiusiose valstybėse. Nežinau kiek dar amžių tai truks, bet tai tik laiko klausimas :)

Ir nesakau, kad turės stovėti gamintojo katalizatorius, sakau kad jeigu auto turi būti katalizatorius tai be jo TA nepareisi ir tai kad jis yra bet tuščias tau nepadės. Aiškintis nematau čia prasmės susiprotės gal kada nors ir Lietuvaičiai neišradinėti dviračio :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 24, 2008 08:35 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Sau 24, 2006 16:05
Pranešimai: 1754
Miestas: Panevėžys
nusispjaut lietuvaiciams. Atsiras katalizatoriu nuomos punktai, kaip dabar yra su lempoms USDM masinoms :lol:

_________________
Mano Blog'as


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 24, 2008 08:48 
SeniZ rašė:
nusispjaut lietuvaiciams. Atsiras katalizatoriu nuomos punktai, kaip dabar yra su lempoms USDM masinoms :lol:

Žinok mūsų bananinėi Respublikoje nenustebčiau jei būtų kaip tu sakai :lol:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 24, 2008 10:27 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 08, 2005 21:54
Pranešimai: 558
Miestas: Vilnius
SeniZ rašė:
nusispjaut lietuvaiciams. Atsiras katalizatoriu nuomos punktai, kaip dabar yra su lempoms USDM masinoms :lol:

Visiškai teisingai nafik pirk katalizatorių už 1000 Lt. kuris realiai važiavimo malonumui jokios naudos neduoda, geriau išsinuomavai už 100-200 lt. ir praėjai TA jei jau taip reiks. Briedas kažkoks. Aš nesu bagačius ir naują mašiną įsigyt neturiu galimybės , tuo labiau keist katalizatorius kas 100 tūkst.km. Gyvenu pagal galimybes todėl , lopau savo Espace ir važiuoju toliau, O ką daryt :?: :banghead:

_________________
Renault Espace Family '94 m. 2.2 L + BRC dujos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 24, 2008 11:17 
sinkleris rašė:
Visiškai teisingai nafik pirk katalizatorių už 1000 Lt. kuris realiai važiavimo malonumui jokios naudos neduoda, geriau išsinuomavai už 100-200 lt. ir praėjai TA jei jau taip reiks. Briedas kažkoks. Aš nesu bagačius ir naują mašiną įsigyt neturiu galimybės , tuo labiau keist katalizatorius kas 100 tūkst.km. Gyvenu pagal galimybes todėl , lopau savo Espace ir važiuoju toliau, O ką daryt :?: :banghead:

Visų pirma tai katalizatoriai yra ne tik originalūs, yra ir universalūs (kokiem 5% auto jie netinka, dėl labai gudrių originalių katalizatorių kurie būna įlieti į išmetimo kolektorių ir t.t. tai tokiu atveju universalaus ir norėdamas ten neįgrūsi) o kitais atvėjais universalūs katalizatoriai tinka daugumai auto. O ir kainos jų ne tūkstančiais litų. Prasideda nuo 250 maždaug. Tai 250 Lt 100 tūkst km. čia tipo didelė investicija? :roll:

Šeip OE katalizatorių Lietuvoje niekas ir neperka (nebent atvėjai su gurdeis labai kaip jau minėjau) nes jų kaina ne Lietuvos pragyvenimo lygiui. Bet universalūs tai tikrai proto ribose žinant, kad jų tvarkyti nereik gi kas 500 km. O universalūs gaminami pilnai iš nerūdijančio plieno ir t.t.

Kodėl kainų skirtumas toks didelis? Iš kokio šššš gaminami universalūs kad jie tokie pigūs?
Atsakymas labai paprastas originalūs katalizatoriai dažniausiai būna ne tik pats katalizatorius tačiau su vamzdžiais išlankstymais ir t.t. kas įtakoja jo pagaminimo kaina. O universalus yra supaprastintos konstrukcijos katalizatorius be jokių papildomų vamzdžiu ir t.t. dėlto jo ir kaina yra žymei mažesnė.

Imkim kaip pavizdį Renault Espace III 2.0i 16v 98-02

OE katalizatoriaus kaina ~1200 Lt

http://www.catalogue.bosal.com/pages/ex ... r=06695007

Štai pats katalizatorius, teisingiau ne tik katalizatorius, bet ir lanksti jungtis einanti iškart po sujungimo + vamzdis iki katalizatoriaus + katalizatorius + vamzdis už katalizatoriaus. Rezultate ir kaina tokia gaunasi. (Šeip dar tikrai nebrangus nes kokiem BMW ar MB tai kainelės ten po 2-3 tūkst. eina :lol: )

Universalaus ~300 Lt (aišku priklauso nuo variklio kubatūros ir dar kelių parametrų)

http://www.ismetimosistemos.lt/index.ph ... egory_id=6

O štai kaip atrodo universalus katalizatoriai. Tik pats katalizatorius ir daugiau nieko, dėlto jų ir kaina proto ribose. :wink:


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 24, 2008 14:11 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Bir 08, 2005 21:54
Pranešimai: 558
Miestas: Vilnius
Nuraminai tu čia mane :roll: , gal pasikarščiavau :banghead: jei už 300 Lt. galima bus įsidėt katalizatorių tai dar pusė bėdos. Na pvz Espace II 1994 m. 2,2 L koks pigiausias variantas tinka?

_________________
Renault Espace Family '94 m. 2.2 L + BRC dujos


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 24, 2008 14:50 
sinkleris rašė:
Nuraminai tu čia mane :roll: , gal pasikarščiavau :banghead: jei už 300 Lt. galima bus įsidėt katalizatorių tai dar pusė bėdos. Na pvz Espace II 1994 m. 2,2 L koks pigiausias variantas tinka?

Dedant universalų katalizatorių svarbiausias kriterijus yra vamzdžio diametrai. Kadangi variklis ne 5 litrų tai manyčiau, kad tik vienas iš mažųjų katalizatorių o jų kainos tokios pat beveik iki 300 Lt maždaug.

Pastebėjau tokį dalyką, kad liaudis dar nelabai žino apie universalius katalizatorius :?


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 24, 2008 18:34 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Ant Bal 27, 2004 18:38
Pranešimai: 627
Miestas: Mažeikiai
Teisingai pastebėjai. Tai paaiškink, ką aš laimiu, vietoj rezonatoriaus už 70 lt dėdamas universalų katalizatorių už 300- 370 lt. Ką aš gaunu už tą maždau 300 lt skirtumą? Atsakymai apie ozono mažėjimą, gamtos saugojimą ir pan. nepriimami, nes pilnos gatvės 20 metų senumo dūmijančių kledarų, ir jų daromos žalos mano 300 lt nekompensuos.

_________________
Renault Laguna 2.0 RT, 1995m. - parduota
Toyota Corolla Verso, 1.6 VVT-i , 2002m.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 24, 2008 20:28 
Gabux rašė:
Teisingai pastebėjai. Tai paaiškink, ką aš laimiu, vietoj rezonatoriaus už 70 lt dėdamas universalų katalizatorių už 300- 370 lt. Ką aš gaunu už tą maždau 300 lt skirtumą? Atsakymai apie ozono mažėjimą, gamtos saugojimą ir pan. nepriimami, nes pilnos gatvės 20 metų senumo dūmijančių kledarų, ir jų daromos žalos mano 300 lt nekompensuos.

Tai jeigu kai kurie žmonės kur šika (atsiprašant) ten ir miega tai ir tamstai gal reiktų taip daryti jeigu jau taip rūpi ką ir kaip kiti daro?

Tai jeigu matau, kad šiukšles mėto per langus ir man tą patį daryti?
Jeigu girdžiu kaip paaugliai šneka kas antras žodis keiksmažodis tai ir man taip daryti?

Poto stebisi žmonės kodėl taip visi "gerai" gyvenam dėlto ir gyvenam, kad lietuvis lietuviui didžiausias priešas.

Offtopic bet negalėjau susilaikyt... :x

O gryžtant prie temos tai anksčiau ar vėliau negalėsi TA praeiti su rezonatorium, kuris kaip patys lenkai (kurie juos tik ir gamina) akcentuoja yra skirti trečiojo pasaulio šalim.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 24, 2008 21:47 
Atsijungęs
Klubietis

Užsiregistravo: Ant Bal 27, 2004 18:38
Pranešimai: 627
Miestas: Mažeikiai
Pasak tamstos logikos, jei žmogus neperka iš jūsų kontoros katalizatoriaus, tai yra šikantis ant Lietuvos ir pasaulio, šiukšlinantis ir t.t. Manau, Lietuvoje tokių yra maždaug 90-95 procentai. Gerbiamasis, nesiputok ir be emocijų argumentuotai atsakyk į klausimą - kodėl aš, taip pat ir visi kiti paprasti Lietuvos vairuotojai, vietoj rezonatoriaus turi dėti katalizatorių. :?:

_________________
Renault Laguna 2.0 RT, 1995m. - parduota
Toyota Corolla Verso, 1.6 VVT-i , 2002m.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 24, 2008 23:11 
Gabux rašė:
Pasak tamstos logikos, jei žmogus neperka iš jūsų kontoros katalizatoriaus, tai yra šikantis ant Lietuvos ir pasaulio, šiukšlinantis ir t.t. Manau, Lietuvoje tokių yra maždaug 90-95 procentai. Gerbiamasis, nesiputok ir be emocijų argumentuotai atsakyk į klausimą - kodėl aš, taip pat ir visi kiti paprasti Lietuvos vairuotojai, vietoj rezonatoriaus turi dėti katalizatorių. :?:

Aš nesiputoju ir tiesa pasakius man nebaisei svarbu, kad aš čia forume kažkam kažką įsiūlyčiau, nes pagrindinis mano klientas yra didmena, o čia forume aš labiau iš idėjos užsuku nei iš reikalo :wink:

Visų pirma rezonatoriai yra lenkų išradimas. Nė viena save gerbianti firma jų negamina, tas pats ir su katalizatorių imitatoriais. Visų antra dauguma naujų auto paprasčiausei negali važiuoti be katalizatoriaus. Visų trečia laiko klausimas kol mūsų bananų Respublikoje sutvarkys TA. Visų ketvirta jeigu auto gamintojas įdėjo katalizatorių tai manau jis ten turi ir būti. Visų penkta kam rezonatoriai ir katalizatorių imitatoriai kenkia likusei išmetimo sistemai.


Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  

Nuolaida hostingui