Lietuvos Renault klubas

www.renaultclub.lt
Dabar yra Pen Kov 29, 2024 01:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pen Spa 02, 2009 23:38 
Atsijungęs
Naujokas

Užsiregistravo: Pen Spa 02, 2009 23:13
Pranešimai: 1
turiu problema.mano lagunos 2 duslintuvas plerpia.tiesa kai variklis pasyla plerpimas baigiasi.gal kas turi kokiu minciu kaip ta problema isspresti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Šeš Spa 03, 2009 00:09 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Rgp 26, 2008 22:12
Pranešimai: 301
Miestas: Kaunas
sonaksis rašė:
turiu problema.mano lagunos 2 duslintuvas plerpia.tiesa kai variklis pasyla plerpimas baigiasi.gal kas turi kokiu minciu kaip ta problema isspresti?

pasiziurek ar visur gerai pritvirtintas duslintuvas, nes kol variklis uzsyla jis kazkiek dreba (jei teisingai suprantu zodzio plerpimas prasme :D )

_________________
Laguna I ph2 2000m
1.8 16v 120AG


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Bal 28, 2010 22:08 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Lap 04, 2009 15:28
Pranešimai: 26
Sveiki. Pas mane tas pats ir priedo plerpia (girdisi skardus garsas kaip kad skarda laisva ar pan.) net važiuojant keliu su menkiausiais nelygumais. Apžiūrėjau viską iš duobės atrodo lyg ir visur tvirtai laikosi. Gal galinis bakas viduje išpuvęs ar dar kas nors, garsas iš apačios pareina?

_________________
Laguna II Authentique, 1.9 dCi, 74 kW, 2002


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bal 29, 2010 19:30 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 08:08
Pranešimai: 1110
Miestas: Šiauliai
ir pas mane tas "skardinis" garsas yra..tik jis atsiranda prie tam tikrų apsukų..manau rezonuoja..

_________________
Škoda Superb 2,0TDI PRAHA
Renault Espace IV 2,2dci PRIVILEGE Ex
Volvo S60 2,4 D5 Ex
Renault Laguna II 1.9dci žalsva migdolo Ex
Renault Laguna I RXE 2.0 Ex


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Bal 29, 2010 19:48 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Pir Vas 18, 2008 20:47
Pranešimai: 104
Miestas: vilnius-utena
pas mane tas pats jau galvojau skrosti galini bakeli bet ar jeme beda nezinau ,o tas garsas nervuoja gal cia del katalizatoriaus ,briedas kazkoks :banghead:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Bal 30, 2010 08:44 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Lap 04, 2009 15:28
Pranešimai: 26
dikis rašė:
pas mane tas pats jau galvojau skrosti galini bakeli bet ar jeme beda nezinau ,o tas garsas nervuoja gal cia del katalizatoriaus ,briedas kazkoks :banghead:

Labas. Šiandien pjausiu katalyza gal ir garsas dings. Informuosiu.

_________________
Laguna II Authentique, 1.9 dCi, 74 kW, 2002


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pen Geg 28, 2010 11:58 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Lap 04, 2009 15:28
Pranešimai: 26
Sveiki. Katalizatorių išsipjoviau ir garsas "plerpimas" liko, vadinasi galinį baką skrosti ir ieškoti bėdų tik nemanau ar pavyks sutvarkyti jei visi "viduriai" bus pasileidę --> vadinasi išeitis viena: pirkti naują galinį baką :banghead: Apie kataliz. galiu pasipasakoti: išpjovus katalizatorių ir išvalius EGR trauka pagerėjo ir kuro sąnaudos sumažėjo ~ 0,5-1 ltr. Rezonatoriaus nedėjau nes paprasčiausiai Lagunai II (pas mane Laguna II, 1.9 dCi, authentique) jis kainuotų turbūt kiek ir katalizatoriaus keitimas nes kataliz. stovi šalia variklio ir išėmas ten ŽIAURUS. Vienu žodžiu visas išėmimas, išpjovimas užtruko ~ 4 val., meistrai spjaudės ir pan. Sėkmės :lol:

_________________
Laguna II Authentique, 1.9 dCi, 74 kW, 2002


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Sek Lap 07, 2010 20:09 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Gru 12, 2009 19:18
Pranešimai: 195
Perskaiciau temelias visas susijusias su lagunu katalizatoriais tai daba turiu klausima pas mane kaip pvz stovint yjungi kondicionieriu arba kai letai bet sunkiau pvz y klaniuka judi kol nepilnai atleista sanka yra kamine toks barskutis tarsi butu kazkokiu metaliniu atplaiseliu, tai klausimas ar verta nuiminet ismetima ir bandyt ispusrtyt ar cia kazkokios didesne sproblemos jau yra nutike?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 08, 2010 11:49 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Lap 04, 2009 15:28
Pranešimai: 26
KS1 rašė:
Perskaiciau temelias visas susijusias su lagunu katalizatoriais tai daba turiu klausima pas mane kaip pvz stovint yjungi kondicionieriu arba kai letai bet sunkiau pvz y klaniuka judi kol nepilnai atleista sanka yra kamine toks barskutis tarsi butu kazkokiu metaliniu atplaiseliu, tai klausimas ar verta nuiminet ismetima ir bandyt ispusrtyt ar cia kazkokios didesne sproblemos jau yra nutike?

Mane tas garsas vedė į neviltį ir nė vienas autošaltkalvis nežinojo kame reikalas. Tai va, susitvarkiau pats, net juokinga kas buvo... Prireikė keisti silent block'us ir išsiaiškinau kodėl plerpia tas 'glušas'. Automobilio korpusas yra izoliuotas nuo duslintuvo sistemos tokia aliumine skarda, ta skarda tvirtinasi keliuose taškuose varžtais - tai vienoje vietoje netoli galinio rato ta skarda ir buvo atitrūkusi nuo varžto. Remontas: išsikirpau iš storesnės skardos dideles 'šaibas' ir tvirtinimo vietoje pridėjau iš abiejų pusių prie skardos, prisukau - pabandžiau ant 'laužimo' - laikosi! Baigėsi plerpimas. :mrgreen: :lol:

_________________
Laguna II Authentique, 1.9 dCi, 74 kW, 2002


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 08, 2010 13:55 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Šeš Gru 12, 2009 19:18
Pranešimai: 195
Daktilis rašė:
KS1 rašė:
Perskaiciau temelias visas susijusias su lagunu katalizatoriais tai daba turiu klausima pas mane kaip pvz stovint yjungi kondicionieriu arba kai letai bet sunkiau pvz y klaniuka judi kol nepilnai atleista sanka yra kamine toks barskutis tarsi butu kazkokiu metaliniu atplaiseliu, tai klausimas ar verta nuiminet ismetima ir bandyt ispusrtyt ar cia kazkokios didesne sproblemos jau yra nutike?

Mane tas garsas vedė į neviltį ir nė vienas autošaltkalvis nežinojo kame reikalas. Tai va, susitvarkiau pats, net juokinga kas buvo... Prireikė keisti silent block'us ir išsiaiškinau kodėl plerpia tas 'glušas'. Automobilio korpusas yra izoliuotas nuo duslintuvo sistemos tokia aliumine skarda, ta skarda tvirtinasi keliuose taškuose varžtais - tai vienoje vietoje netoli galinio rato ta skarda ir buvo atitrūkusi nuo varžto. Remontas: išsikirpau iš storesnės skardos dideles 'šaibas' ir tvirtinimo vietoje pridėjau iš abiejų pusių prie skardos, prisukau - pabandžiau ant 'laužimo' - laikosi! Baigėsi plerpimas. :mrgreen: :lol:


Na taip tas garsas tikrai groja per nervus nors jo negirdi kai sedi auto bet lauke girdisis man nepatinka, kiek ziurejau tai pas mane lyg ta skarda laikosi, na reiks dar ziuret, o garsas tai toks tasi kamine butu kazkokiu geleziniu gabaliuku ir jie ten malas tarpusavy nes kai paspaudi stovint gazo nutyla tas caizus garsas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 08, 2010 16:36 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Lap 04, 2009 15:28
Pranešimai: 26
'Simptomai' visu 100%, kaip kad man buvo. Apžiūrėk atidžiai, o tai aš pamačiau tik 'paleidęs' galinį balkį, nors atidžiai panardžius turi ir taip matytis. Sėkmės. :victory:

_________________
Laguna II Authentique, 1.9 dCi, 74 kW, 2002


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Lap 08, 2010 18:41 
Atsijungęs
Klubietis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ket Bal 26, 2007 08:08
Pranešimai: 1110
Miestas: Šiauliai
Nu reiks ir man tą skardą apžiūrėt atidžiau prie progos..žinojau,kad ji yra,bet lygtais nebarškėjo anksčiau būtent ta skarda..pažiūrėsiu irgi kada gausiu ant duobės užlipt.

_________________
Škoda Superb 2,0TDI PRAHA
Renault Espace IV 2,2dci PRIVILEGE Ex
Volvo S60 2,4 D5 Ex
Renault Laguna II 1.9dci žalsva migdolo Ex
Renault Laguna I RXE 2.0 Ex


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 17, 2011 18:56 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 23, 2007 21:17
Pranešimai: 637
Miestas: Klaipėda
Turiu beda laguna II 2,2dCi, jau kokius 2 mėnesius važinėju su LABAI GARSIU variklio darbu. Važiavau į porą servisu, nes pats irgi neatradau per kur plerpia, ar tai kaminas ar tai ĮSIURBIMAS... Toks vaizdas jog viename cilindre skyle ir per jį pučia orą... Bet kaip minėjau išmetimas tvarkoje. Kai palendi po apačia mašinos, tada garsas lyg iš priekio (išmetimo kolektorius atkrenta, tas tai tikrai), iš lauko stovint atrodo lyg iš apačios kažkur prie intercoolerio radiatoriaus... Taigi, ar gali intercoolerio radiatorius skleisti T16 traktoriaus garsą? nebegaliu nervas ima... Važiuojant ramiai koki 100km/h 5 begiu ir paspaudus gazą pradeda BAUBTI, ta prasme kaip be oro filtro kad butu... Visas šlangas pratikrinau nuo filtro iki variklio, oro filtro dėžę išsitraukes buvau... Noriu pabrėžti, jog užkišus ranką už oro įsiurbimo vamzdžio garsas dingsta! Aišku, kad užkišu proto ribose, jog dar gautu oro ir neužsloptų motoras. JOKIŲ KLAIDŲ NEMETA, TRAUKIA kaip ferraris(tikrai traukia labai gerai, tik iki 2000 rpm prislopus), po EGR išvalymo dūmo juodo NEBEMETA, nebent iki raudono užspaudi, tada vos vos... Bet šiaip esu nustebęs jog renault dCi gali tiek mažai dūminti... Nors prieš valymą varė taip kad užsidegus padanga būtų :mrgreen:

Bet prasidėjo man nuo to(MANAU JOG NUO TO), vieną lietingą diena buvau padėjęs dugną ant žemės, t.y. važiavau per aplietą kelią o ten pasirodo buvo perkastas jis skersai, tai pasidėjo dugnas... skaudžiai pasidėjo. Taigi pamaniau iškart kad nuplėšiau kaminą, bet kaip minėjau viskas su juo tvarkoje. Tada prisiminiau jog keičiau oro filtrą prieš porą dienų(gal beimės akys didelios ir tada tepajutau jog pradejo negražiai dirbt). Taigi šiandien nupirkau kitą, gerą austrišką filtrą, bet garsas visvien tas pats...

Imetu video, gal kas iš garso galėtų pasakyti kas tas yra...:

http://www.youtube.com/watch?v=gzoGtSXmqSo

Plz, gal kas esat susidurę su tokia problema... tikrai labai garsiai dirba...

_________________
Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP(DPF), EGR programavimas, chiptuning. +370 670 576trys8


Paskutinį kartą redagavo Erkanas Pir Sau 17, 2011 21:52. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 17, 2011 20:06 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 09, 2010 16:36
Pranešimai: 2274
Miestas: marijampolė
Iš kur tas įsitikinimas,kad su išmetimo kolektoriumi viskas gerai?

_________________
Tel-865901027 Amžinų variklių nėra,yra tik amžini stabdžiai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 17, 2011 21:16 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 23, 2007 21:17
Pranešimai: 637
Miestas: Klaipėda
senux rašė:
Iš kur tas įsitikinimas,kad su išmetimo kolektoriumi viskas gerai?


2 servisai ta sake + as pats buvau pasilindes duobej ziurejau, ranka buvau uzkises, zinau kai buna nuo kolekroriaus tai tikrai jaucias ranka prikisus :roll: bet neatmesiu to varianto... nes pats iskart pagalvojau apie kolektoriu... :cry:

_________________
Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP(DPF), EGR programavimas, chiptuning. +370 670 576trys8


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 17, 2011 21:25 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 09, 2010 16:36
Pranešimai: 2274
Miestas: marijampolė
Bendradarbio scenikui (1,6,16v) tik nuėmus kolektoriaus šiluminį ekraną ,radome visiškai nutrūkusią pirmo cilindro išmetimo kolektoriaus rankovę.Nebuvo nieko nei matyt,nei ,rankas kaišiojant,nieko nesijautė-pamatėme tik išardę :shock:

_________________
Tel-865901027 Amžinų variklių nėra,yra tik amžini stabdžiai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 17, 2011 21:48 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 23, 2007 21:17
Pranešimai: 637
Miestas: Klaipėda
Bet tai kai taip pucia juk turi jaustis nes birbia tai ne is galo duslintuvo o is variklio skyriaus :shock:

_________________
Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP(DPF), EGR programavimas, chiptuning. +370 670 576trys8


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 17, 2011 22:00 
Atsijungęs
Valdybos narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Sek Geg 09, 2010 16:36
Pranešimai: 2274
Miestas: marijampolė
Būtent taip,juk kolektorius -tai ant variklio,o ne ''iš galo'',o ir pučia labai mažai,tik kad plerpia ,ir plerpia ne tiek garsiai,kiek išraiškingai,o ir garsas tikrai,kaip T-16 :lol: Tiksliau ir nepasakysi :mrgreen:

_________________
Tel-865901027 Amžinų variklių nėra,yra tik amžini stabdžiai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Pir Sau 17, 2011 22:51 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 23, 2007 21:17
Pranešimai: 637
Miestas: Klaipėda
Bet tai kad ji nuimti, ten as nzn, tilta nusileist zemyn reik... priejimo visiskai nera vos ranka uzskisti eina... waje waje :cry:

_________________
Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP(DPF), EGR programavimas, chiptuning. +370 670 576trys8


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Sau 18, 2011 12:18 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 23, 2007 21:17
Pranešimai: 637
Miestas: Klaipėda
Ikeliu dar viena video (PASTABA, jei ant loptopo tada negirdesit, reikia koloneliu su ZEMU DAZNIU, nes garsas labai zemas to birbimo!):

http://www.youtube.com/watch?v=sCnk6VjQXGY

Nejaugi vel blogas oro filtras? beje, pries tai turetas filtras(tas kur tik nupirkus is france kad buvo) turejo ne tik popierine dali, bet
ir paralona po apacia... matyt cia ir bus esme :( Per daug gal oro gauna variklis... Nes pakeiciau filtra lietuvisku po jo, mokejau 24lt, vakar nupirkau uz 44lt austriska, bet abu jie be to paralono po apacia... tai garsas nei trupucio nepakito :roll:

_________________
Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP(DPF), EGR programavimas, chiptuning. +370 670 576trys8


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Sau 18, 2011 22:50 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Rgs 19, 2009 19:06
Pranešimai: 133
Miestas: Anyksciai
filtras cia ne kaltas nes tu uzdengi isiurbima vistiek karkia bus ismetimo kolektorius arba duslintuvo gofra

_________________
Renault Laguna II Grandtour 2003 1.9 dCi 120ps F9Q750 Privilege+CAN CLIP


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ant Sau 18, 2011 23:28 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Ant Spa 23, 2007 21:17
Pranešimai: 637
Miestas: Klaipėda
dainius19744 rašė:
filtras cia ne kaltas nes tu uzdengi isiurbima vistiek karkia bus ismetimo kolektorius arba duslintuvo gofra


O tu su kolonelemis klauseis? As kalbu apie ZEMA BIRBIMA o ne apie karkima, butent uzdengus filtro skyle jis dingsta :roll: bet nesigincyju, gal ir kolektorius ismetimo, bet pats siandien ziurejau uskises ranka kai buvo saltas variklis (slapia ranka niekur neprapute) :shock:

Tai kad taip iseina neimanoma issiaiskinti reikia butinai imti ZEMEN turbina ismetimo sistema visa ir nusiimti kolektoriu kad pamatyt jis trukes ar ne?

_________________
Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP(DPF), EGR programavimas, chiptuning. +370 670 576trys8


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Sau 19, 2011 00:07 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Lap 13, 2010 00:45
Pranešimai: 68
Daktilis rašė:
KS1 rašė:
Perskaiciau temelias visas susijusias su lagunu katalizatoriais tai daba turiu klausima pas mane kaip pvz stovint yjungi kondicionieriu arba kai letai bet sunkiau pvz y klaniuka judi kol nepilnai atleista sanka yra kamine toks barskutis tarsi butu kazkokiu metaliniu atplaiseliu, tai klausimas ar verta nuiminet ismetima ir bandyt ispusrtyt ar cia kazkokios didesne sproblemos jau yra nutike?

Mane tas garsas vedė į neviltį ir nė vienas autošaltkalvis nežinojo kame reikalas. Tai va, susitvarkiau pats, net juokinga kas buvo... Prireikė keisti silent block'us ir išsiaiškinau kodėl plerpia tas 'glušas'. Automobilio korpusas yra izoliuotas nuo duslintuvo sistemos tokia aliumine skarda, ta skarda tvirtinasi keliuose taškuose varžtais - tai vienoje vietoje netoli galinio rato ta skarda ir buvo atitrūkusi nuo varžto. Remontas: išsikirpau iš storesnės skardos dideles 'šaibas' ir tvirtinimo vietoje pridėjau iš abiejų pusių prie skardos, prisukau - pabandžiau ant 'laužimo' - laikosi! Baigėsi plerpimas. :mrgreen: :lol:


Dėkui Daktili kad parašei kad reik žiūrėt tą skardą virš bakelio , nes pas mane taspats ir labai erzina , o kai keičiau tepalus nieko neradau , tai dar reiks varyt ant duobės ir žiūrėt tą skardą , tikiuosi išeis sutvarkyt iš duobės tiesiog , arba tik paleidus duslintuvą :D :victory: Tik keista kad paspaudus duslintuvą, tas "metalo vibravimas" dingdavo ,tai jei bakelis nesiliečia su skarda , įdomu kodėl taip vyksta ..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Sau 19, 2011 09:49 
Atsijungęs
Naujokas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Tre Lap 04, 2009 15:28
Pranešimai: 26
Zenner rašė:
Dėkui Daktili kad parašei kad reik žiūrėt tą skardą virš bakelio , nes pas mane taspats ir labai erzina , o kai keičiau tepalus nieko neradau , tai dar reiks varyt ant duobės ir žiūrėt tą skardą , tikiuosi išeis sutvarkyt iš duobės tiesiog , arba tik paleidus duslintuvą :D :victory: Tik keista kad paspaudus duslintuvą, tas "metalo vibravimas" dingdavo ,tai jei bakelis nesiliečia su skarda , įdomu kodėl taip vyksta ..


Labas. Ta skarda liečiasi ir su pačiu korpusu (t.y. dugnu) nes būtent prie jo ir tvirtinasi, o priėjimas tik iš apačios ir tikrai prastas. Kaip jau rašiau aš tą reikalą pamačiau tik paleidęs tiltą bekeičiant silentblock'us. Pas mane skarda palaida buvo vairuotojo pusėje.

_________________
Laguna II Authentique, 1.9 dCi, 74 kW, 2002


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Tre Sau 19, 2011 10:17 
Atsijungęs
Dalyvis
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: Šeš Lap 13, 2010 00:45
Pranešimai: 68
Dėkui , bandysiu žiūrėt ..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 21, 2011 16:20 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 23, 2011 14:51
Pranešimai: 71
Pas mane panašus plerpimas atsirado pakeitus oro filtrą, pirktą iš Aleksoto turgaus Kaune. Keisdamas pastebėjau, kad ant originalaus filtro buvo pažeminti kraštai kurie įsifiksuodavo į filtro dėžę. Naujas filtras tiesiog pasideda, o viršus jį prispaudžia. Iš pradžių to nesureikšminau, bet kitą dieną važiuodamas pastebėjau, kad pasikeitė variklio garsas, net pamaniau, kad duslintuvas prakiuro. Apžiūrėjus duslintuvą nieko neradau. Tada išsiardžiau filtro dėžę ir gražiau surinkau, kad filtras lygiai stovėtų ir gerai prisispaustų. Garsas dingo ir pora dienų važinėjau tyliai, bet šiandien po kelionėms Vilniun vėl pradėjo plerpti :banghead: Manau jis nuo didesnio oro srauto kazkaip pasislenka ir pradeda plerpti. Reiks pabandyti priklijuoti taškeliais, gal tada bus gerai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: Ket Lie 21, 2011 22:38 
Atsijungęs
Dalyvis

Užsiregistravo: Pir Geg 23, 2011 14:51
Pranešimai: 71
Stasiuks rašė:
Pas mane panašus plerpimas atsirado pakeitus oro filtrą, pirktą iš Aleksoto turgaus Kaune. Keisdamas pastebėjau, kad ant originalaus filtro buvo pažeminti kraštai kurie įsifiksuodavo į filtro dėžę. Naujas filtras tiesiog pasideda, o viršus jį prispaudžia. Iš pradžių to nesureikšminau, bet kitą dieną važiuodamas pastebėjau, kad pasikeitė variklio garsas, net pamaniau, kad duslintuvas prakiuro. Apžiūrėjus duslintuvą nieko neradau. Tada išsiardžiau filtro dėžę ir gražiau surinkau, kad filtras lygiai stovėtų ir gerai prisispaustų. Garsas dingo ir pora dienų važinėjau tyliai, bet šiandien po kelionėms Vilniun vėl pradėjo plerpti :banghead: Manau jis nuo didesnio oro srauto kazkaip pasislenka ir pradeda plerpti. Reiks pabandyti priklijuoti taškeliais, gal tada bus gerai.



Priklijavau su super glue per visą filtro perimetrą ir plerpimas dingo. Kitakart kai pirksiu žiūrėsiu, kad būtinai būtų su pažemintais kraštais ir nereiktų klijuoti. Nes matomai jis pasislenka ir taip pradeda orą traukti per dežės šoną, todėl ir atsiranda tas plerpimas. :shock:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron

Nuolaida hostingui